rada pro manželku .


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - rada pro manželku .  Úvodní stránka -> Trénink -> rada pro manželku .
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
enemec


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 1:14 pm    Předmět: rada pro manželku . Odpovědět s citátem

Ahoj , nevím zda sem to vložil do správné kategorie, tak kdyžtak se omlouvám.
Chci radu pro manželku ..
Přestala kouřit cvičí ,jí (snad) OK a 5 kg nahoře, je z toho dost nešťastná , zkusím popsat jak tak vypadá den jídlo/cvičení .
jinak geneticky je po tatovi a má tendenci přibírat. ale dokud kouřila a něco dělala měla super postavu.
- Nekouří 4 měsíce 5 kg nahoře ( má 65 ) výška 172 ( měla 60kg)
- 2x týdně silový trénink
- 2x až 3x týdně běh

snídaně 6:30 ( vločky, banán, mléko, chia semínka)
sv1 10:00 jogurt malý + mandarinka
oběd 12:00 maso většinou kuře150g + rýže80g
sv2 14:30 cottage + 2ks knackebrot ( takovy ten žitný)
cvičení 17"00 po cvičení protein
večeře 19:00 kuřecí 150g + 2ks knackebrot a hromada zeleniny
spát chodí tak v 22:00
jinak denně tak 3 kávy bez cukru, 2l vody určitě

ten jídelák je tak nějak co je nejčastější, samozřejmě někdy je k odpol. svačině tvaroh + knack , snídaně třeba vejce.. ale to je asi jedno tak nějak na to množští je to takhle většinou..

už je z toho nešťastná kdyby vás někoho něco napadlo tak budu rád .. maká jak divá a nic.. a nechci aby zas začala kouřit kvuli váze .

Moc díky a hezký den
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jelibo


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna jeste napis (pro ostatni) kolik ji je let. Asi bude rozdil 25 vs 45.
Kdyz jsem to nahazel do kalorickych tabulek, tak mi vychazi pres ~2000kcal. Me osobne to prijde na hubnuti docela dost, ikdyz samozrejme nikdo nechce aby hladovela :) Taky zalezi jak moc 'maka'. Beh kolik km atd...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ajo vidíš to , je jí 29.
No tak běh dává myslím většinou 6 km okruh a je zpět asi za 40 minut.
No a ten silový trénink, to má tak že jednou dělá vrchní část těla a další trénink spodek. (1htrénink)
Jinak zaměstnání sedavé u PC - 7,5h denně..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak má kouření vliv na hubnutí? To nějak nechápu. Jako že si člověk žmoulá cigaretu místo banánu nebo snickersky třeba?

To že někdo trochu přibere po tom co začne cvičit a lépe jíst je taky normální, svaly váží víc než tuk. Nekoukal bych na váhu, ale do zrcadla!

Taky co si představit po tím "maká v posilovně". Moje zkušenost je ta, že většina ženských co chodí do fitka to jen tak šolíchá na pár lehkých strojích na břicho nebo na zadek. A těch co fakt odjedou nějaký smysluplný trénink je minimum.

Hubnutí = kalorický výdej > kalorický příjem. Tzn. pokud to stále nejde dolů víc makat nebo méně jíst.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:


...Taky co si představit po tím "maká v posilovně". Moje zkušenost je ta, že většina ženských co chodí do fitka to jen tak šolíchá na pár lehkých strojích na břicho nebo na zadek . A těch co fakt odjedou nějaký smysluplný trénink je minimum...
Tak tak, většinou běhají jen na páse.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Silové jede všechny partie základní cviky plus na každou partii stroje ne, jen cinky ale cele tělo poctive.. není to změnou protože cvičila a jedla tak nějak podobně Ok dyt kourila ale měla váhu o pět kg méně , takže to s tím ma spolecneho . Přestala kouřit a nabrala nejí víc spis méně a rozumneji a cvici víc než před tim to měla Max 3x do týdne něco . Teď ma 5x. A svaly to nejsou těch 5 kg. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je otázkou co se změnilo, ale jisté je to, že kouření samo o sobě ke snížení váhy samozřejmě nepřispívá.
Takže pokud je vše stejné, jen bez těch cigaret, a váha šla relativně citelně nahoru, navíc v podle tvého postu spíš v tuku, tak je jisté, že vše stejné není. Na ten rozdíl ale musíte přijít sami, to vám na dálku na fóru nikdo neřekne.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono kouření jak je známo zrychluje metabolismus a znám mrak lidi co přestalo a pribralo.. ale co s tím .. a nezměnila Vážně nic maka víc jídlo dokonce víc hlídá ale váha jde nahoru :/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A neni tehotna ? ))
Pripadne ji potes tim, ze za 10 let si bude s 65kg pripadat ultra stihla )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

enemec napsal:
No ono kouření jak je známo zrychluje metabolismus a znám mrak lidi co přestalo a pribralo.. ale co s tím .. a nezměnila Vážně nic maka víc jídlo dokonce víc hlídá ale váha jde nahoru :/


Máš tohle nějak odborně přesvědčivě doložené, nebo je to jen taková obecně známá fáma? Protože pokud bych teď začal hulit třeba desítku denně, tak možná (asi:-) budu jak tuberák, ale rozhodně nezačnu hubnout.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele zkus to. Uvidis... :D jak říkám mám to z okolí když sem přestal já taky sem pribral... jen ze zkusenosti a z okolí ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrystofK


PříspěvekZaslal: po duben 16, 2018 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, nikotin v kombinaci s inhalací kouře zvyšuje dočasně metabolický výdej, ať už skrze vlastnosti nikotinu nebo skrze zvýšené nároky na práci srdce během, a kratší dobu po kouření. Proto je taky základem při přerušení kouření nasadit kardio v úměrné výši tomu jak persona kouřila.

Jinak paní dle mého úsudku za 1. asi není v deficitu a za 2. má i na deficit hodně, hodně bílkovin = glukoneogeneze. Není divu, že nehubne. Když ještě vememe v potaz, že kuřáci mají silnou, až instinktivní potřebu něco strkat do úst, takže určité nevědomé navýšení kalorií (obvykle z rychlých sachrů, protože stimulují podobně jako nikotin), je i přes jejich zapřísáhlé odmítání prakticky vždy přítomné - 5kg je na světě.

Víc kardia, méně bílkovin, vyměnit tu rýži za nějakou přílohu s nížším celkovým obsahem sachrů na 100g, trochu víc zeleniny, trochu míň ovoce. Za měsíc je to dole. A víc vody, když už začala mít ráda svoje cévy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
enemec


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 6:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že těch bílkovin je možná více , prsotě asi jak člověk chce hubnout snaží se ubrat cukry - a aby nebyl hlad tak tam přece dám nějakou bílkovinu místo těch cukrů = nebude hlad. :) Ok to zkusíme přepočítat. Změnit přílohu, zeleninu to bude ráda no a do toho jogurtu jí řeknu ať si nedává tu mandarinku - že jí moc ovoce Já si furt myslím že ono se to snad přehoupne. Zase 4 měsíce není tak moc aby se tělo hodilo do cajku po tom co kouřila několik let pul krabky denně.. Jinak 2x silový a 3x běh cca těch 6 km je OK - nebo přidat někde/ubrat?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út duben 17, 2018 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

enemec napsal:
Hele zkus to. Uvidis... :D jak říkám mám to z okolí když sem přestal já taky sem pribral... jen ze zkusenosti a z okolí ..


Zajímavé je, že tento efekt pozorují ti, kteří kouřili a přestali s tím. Ale bylo by zajímavé kolik z těch, kteří nekouřili a začali, pozoruje efekt opačný.

Fakt je, že zkoušet to rozhodně nemíním, na to se mám moc rád ... a navíc jsem lakomej.-).
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: st duben 18, 2018 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KrystofK napsal:
...Když ještě vememe v potaz, že kuřáci mají silnou, až instinktivní potřebu něco strkat do úst...


Tohle je pozitivní informace. Napadá mně skvělej způsob, jak by toho mohl enemec využít
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - rada pro manželku . Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: