Tom.K.- reborn


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tom.K.- reborn  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Tom.K.- reborn
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út květen 15, 2018 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Dane. Koukám, že koukáš. Potěšils mě.

Dnes:

Bench
10x20 kg
10x40 kg
10x60 kg
10x80 kg
3x100 kg
3x120 kg
5x3x130 kg

Tlaky s JČ
10x30/30 kg
2x10x40/40 kg
10x45/45 kg

Triceps kladka
4x15-10
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniel-James


PříspěvekZaslal: út květen 15, 2018 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Ahoj Dane. Koukám, že koukáš. Potěšils mě.



Nazdar, dik. Nepisu ale koukam.
_________________
Muscle athletics
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2018 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cauec.

Včera přijel na trénink Krása. Bude za náš klub soutěžit na MČR pořádaném u nás v Domažlicích tak chtěl trošku prubnout dřepy. Já měl v plánu dřepy 5x3 180 kg, ale protože včera šla těžký dřepy i moje Janina, udělal jsem vyjímku a zkusil jsem poprvé od operace taky něco těžšího. Nakonec z toho mám radost, protože jsem fakt nečekal, že bych v současné době mohl být tak ,,daleko".

Dřep
10×40 kg
10x60 kg
5x80 kg
5x100 kg
3x120 kg
3x140 kg
1x160 kg
2x3x180 kg tady jsem se rozmyslel, ze prubnu něco těžšího
1x200 kg
1x225 kg
1x240 kg
1x260 kg
6x200 kg

Video 260 zde:
https://www.instagram.com/p/Bi3kYeWFsJn/

Po roce jsem dokonce vytah bandáže. Naposledy jsem je měl na sobě v přípravě na loňské mistrovství. Dal jsem je na 225, 240 a 260. Krása šel pak ještě 280 kg, ale to už jsem radši vynechal. I tak mám radost, protože jsem ještě před nedávnem myslel, že mám zas na dlouhou dobu utrum. Ano, teď už s tím půjdu ven. Sotva jsem totiž začal, natrhl jsem si u 160 kg vnější hlavu kvadricepsu. Všechno drží, mam radost. Těší mě nejvíc to, že jsem teď úplně překopal techniku dřepu a neskutečně mi to sedí.

TH po tréninku 127,8 kg.

A to pro mě nejdůležitější na závěr. Janina mi předbíhá plán a už včera dřepla s rezervou krásně 250 kg! To jsme plánovali až za 14 dní do Francie. Tak snad tam zase nebude nervovat a zapíše to i na soutěži.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2018 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Janiny 250 kg.

https://www.instagram.com/p/Bi4MRHxhkap/
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá květen 18, 2018 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Janiny 250 kg.

https://www.instagram.com/p/Bi4MRHxhkap/


prolítnul jsem pár videí a fotek na tom instagramu a koukám jako blázen, že jsem o tomhle přírodním úkazu nevěděl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: po květen 21, 2018 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čauec,

páteční trénink ramen a tricepsů jsem musel z časových důvodů vynechat. (nejmenovaná osoba z Aše má zákaz tu k tomu cokoli psát)

Nedělní trénink:

Tahy klasikou
10x40 kg
10x60 kg
6x80 kg
6x100 kg
3x120 kg
3x140 kg
3x160 kg
3x180 kg
3x200 kg
3x215 kg
3x230 kg

Už od rozcvičení jsem šíleně cítil zadek a hamstringy z posledních dřepů. I když jsem si ještě cestou na trénink říkal, že jsem to krásně zregeneroval a že mě nic nebolí, už protažení s osou mě vyvedlo z omylu. Vyjel jsem si tak po trojkách jen s mladým Pekáčem do jeho první pracovní série a trénink jsem ukončil. Nešel jsem pak už nic jinýho, protože i ta jedna trojka s 230 mě vzala energii na pár dní dopředu. Je fakt znát, že když dávám bcca a glutamin pravidelně, regeneruju krásně. Ted jsem na suple celý minulý týden kašlal a hned se to projevilo.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: st květen 23, 2018 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus,

dnes:

Bench
20x50 kg
10x70 kg
10x70 kg
10x90 kg
6x110 kg
6x130 kg
Board 10 cm
3x140 kg
3x160 kg
3x170 kg
3x175 kg

Bench o dlaň užší
3x10x110 kg

Mam radost z operovane ruky. Teprve se 170 a 175 kg jsem cítil, že levá zaostává. Poslední 3 desítky jsem jel vyloženě na placáka bez techniky jako pumping místo jednoruček. Janina už šla základy před ME, tak nebyl čas lítat někde po fitku.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2018 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes:

Drep
2x10x60 kg
5x100 kg
5x140 kg
5x5x170 kg

Lehkýýý.

Vůbec nestíhám.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: so květen 26, 2018 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

v pátek jsem se na trénink vůbec nedostal, takže dnes rychle jen doma.

Tlaky s VČ v sedě před hlavu
20x50 kg
15x70 kg
3x10x80 kg

Úzký benč
20x50 kg
4x10x80 kg
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2018 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cauec,

dnes:

Tahy sumo
10x40 kg
10x60 kg
5x80 kg
5x100 kg
5x120 kg
5x5x140 kg

2 doplnky na zada

Poprve od listopadu sumem. Je to jeste vetsi katastrofa nez jsem cekal i v tech nejhorsich snech. Vsechno boli, taha, neprijemny, no fakt hruza. Teprve posledni serie uz trochu sumo pripominala, ale i tak jsem postojem o dobrych 20 cm na kazde strane uzsi. Uz sumo zacnu zarazovat kazdych 14 dni, pokud chci na podzim nelde vylezt, neni cas ztracet cas.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po květen 28, 2018 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
to je neskutečný, jak si na to to tělo odvykne.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 5:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ahoj,
to je neskutečný, jak si na to to tělo odvykne.


Cus. Ja si odvyknu za 14 dni. Kazdopadne privyknout si zpet je rok od roku nejaky stale tezsi a tezsi.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom.K. napsal:
Ja si odvyknu za 14 dni.



Tom.K. napsal:
Kazdopadne privyknout si zpet je rok od roku nejaky stale tezsi a tezsi.


Tom.K. napsal:
Teprve posledni serie uz trochu sumo pripominala, ale i tak jsem postojem o dobrych 20 cm na kazde strane uzsi.

to uz je skoro klasika
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: út květen 29, 2018 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


Tom.K. napsal:
Teprve posledni serie uz trochu sumo pripominala, ale i tak jsem postojem o dobrych 20 cm na kazde strane uzsi.

to uz je skoro klasika


My mame sirsi osu. Normalne stojim na deadlift baru rozkrocenej na max, ted tech 20 cm z kazdy strany je skoro maximum v normalni ose. :)
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom.K.


PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2018 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

zacnu dnes takovym mensim reportem z uplynuleho tydne. Z nedele na pondeli jsem vubec nespal. Musel jsem odjizdet do prace uz ve 2 rano, a vratil jsem se domu po 16,5 cistych odpracovanych hodinach. V utery mel byt klid, ape ve spojeni s pripravama MCR jsem spal z pondelka jen 4 hodiny. To samozrejme vyvrcholilo tim, ze se v praci zesralo vse mozne oddelam jsem v utery dalsich 15,5 hod. Posledni cca hodinu pred odjezdem z prace uz jsem tam lezl po place fakt jak pitomej a z nepozornosti jsem si propich levou achilovku 3 mm dratem. Neproslo to sice uplne skrz, ale uprimne rikam, je to jedna z nejvetsich bolesti co jsem kdy zazil a ze uz jsem toho napr v motokrosu zazil fakt hodne. No takze ne jen, ze jsem od uterniho vecera mrzak na levou nohu, mel jsem hlavne uplnou hruzu z toho, co se s tim bude dal dit, protoze hned ve stredu ve 4 hod rano jsme meli odjizdet na mistrovstvi Evropy do Francie. Hruzu zcela opravnenou, protoze za 5 let u firmy uz 4 kolegove meli otravu krve a vicero dalsich vselijake hnusne zanicene rany prave po skrabnuti nebo bodnuti o rezavy drat. Ve stredu rano jsme vyrazili do Francie, uspesne dojeli po 8 hodinach na misto, Janina navazila rovnych 87 kg, nahlasila zaklady 230-120-210 a sli jsme spat, teda hlavne ja, protoze uz jsem od nedele fakt mlel z posledniho. Ctvrtecni den zacal perfektne, Janina udelala od posledni souteze nejen obrovsky vykonnostni, ale hlavne i velky skok na urovni psychiky. Vzdy mela na soutezi obrovsky problem s nervozitou, ktera ji nedovolila predvest hlavne na drepu to, na co ma natrenovano. Tady mela nervy jen pred zacatkem rozcvicky a na place pokusy 230, 240 i 250 v novem svetaku a vse s prehledem bez sebemensiho zavahani 3:0 platne. Jako jedina mela ten den vse 3:0 platne, na coz jsem fakt pysnej. Po drepech samozrejme euforie a veskera zbyla nervozita byla pryc a my se tesili na zbytek. Forma dobehla opravdu skvele a v rozvicovne na benci vse litalo az neuveritelne a ja tajne veril na vic jak 140. Bohuzel co se nestalo, prvni pokus na place se 120 kg jsme totalne podcenili, Janine to uteklo na bricho, po povelu press cela vaha utikala k leve strane, bohuzel uz nezvladala uhlidat leve zapesti a nez to nakladaci stihli chytit, nevydrzela to vretenni kost. Tim samozrejme nijak nechci obvinovat nakladace, po celou dobu souteze makali naprosto perfektne, tohle nikdo nemohl cekat. Takze zachranka a odpoledne jsme stravili ve francouzske nemocnici. Ted uz jsme v cechach, operace je naplanovana na pondeli. Kazdopadne tak jako tak, na to jak je to blbe zraneni, rekonvalescene je tady rychla a je to mnohem lepsi, nez kdyby si napr utrhla sval. I pres to jsem na ni nesmirne pysnej a jeste vsem ukazeme co v ni je. :-)

Video noveho svetaku s 250 kg zde:

https://www.instagram.com/p/Bjb4YX3FQhH/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ro5jdvt56qtv

250 kg





RTG


Muj dnesni trenink byla takova improvizace:

Bench
20x40 kg
10x60 kg
10x80 kg
5x100 kg
5x120 kg
5x5x130 kg

Tlaky ramena s JC v sede
3x15x30/30 kg

Uzky bench sirka ramen
10x60 kg
5x90 kg
3x5x110 kg

Achilovka vypada lip, ale zatim vubec nedokazu odhadnout, kdy se zas vratim do plneho treninku. Proste kdyz se dari tak se dari.
_________________
I love Bůček!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tom.K.- reborn Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: