Cenově dostupné boty na "lift"


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Cenově dostupné boty na "lift"  Úvodní stránka -> Trénink -> Cenově dostupné boty na "lift"
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morepower


PříspěvekZaslal: pá červen 15, 2018 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte pravdu, u dřepařskejch mám 30mm podpatek a botasky maj 20mm. Šíře podrážky je u dřepařskejch 80mm a u botasek 65mm. Tuhostí podrážky jsou podobný.
Takže moje mejlka, sorry. Používám je na dřepy asi už moc dlouho, že mi připadly stejný
_________________
Simply power!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj borci,
znovu otevřu toto téma. Nevíte o nějakých lifterských botech s co nejnižším podpatkem?
Nejnižší co vám mají Adidas Powerlift 2.0, které jsem si půjčil na jeden trénink, ale stejně pro mě, co dřepuji s co rovnou podrážkou, celkem nezvyk a trochu jsem padal dopředu. Asi bych si časem zvykl, ale lepší si nepřevykávat :) mobilitu kotníku mám dobrou, takže mi rovná podrážka sedí.
Teď dřepuju v botech od vietnamca, ale padá mi pata dovnitř, což dávám za vinu těm botám, tak je chci pevnější (klenbu mám dobrou.

Díky
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fusekle :-)

https://skinners.cc/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli si děláš prdel, ale toto mě na závodech nepovolí a už vůbec mně to nezpevní patu/kotník
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, no nevěděl jsem že to chceš na závody.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Louie Simmons doporučuje jako nejlepší botu na dřep, Chuck Taylor All Star, takže botky za nějakých 1500. Jinak zkoušel jsem maximálku v obyč botech na běhání s měkkou podrážkou i v pevných vzpěračkách a upřímně jediný rozdíl co pociťuji je ve walkoutu, že s těmi vzpěračskými se cítíš pocitově líp, jinak je to úplně stejný.

Takže řešení 2 závodit v GPC a dřepovat z monoliftu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Jinak zkoušel jsem maximálku v obyč botech na běhání s měkkou podrážkou i v pevných vzpěračkách a upřímně jediný rozdíl co pociťuji je ve walkoutu, že s těmi vzpěračskými se cítíš pocitově líp, jinak je to úplně stejný.


Timhle bych si nebyl tak jisty. Mozna jsi to jen nevnimal. Obcas vidim nekoho drepovat v botech s mekkou podrazkou a pri drepech ta noha nevypada uplne stabilne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Nevím jestli si děláš prdel, ale toto mě na závodech nepovolí a už vůbec mně to nezpevní patu/kotník


Pak jedine nejaky vzperacsky/zapasnicky botky. Drive na to byly dobry klasicky ciny, ale ty uz se asi nedelaj (takze zbyva jen Converse). Vyhodila se z toho ta penova vlozka a byly to super botky i na mrtvolu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2018 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

drlift_ napsal:
IronAndrew napsal:
Jinak zkoušel jsem maximálku v obyč botech na běhání s měkkou podrážkou i v pevných vzpěračkách a upřímně jediný rozdíl co pociťuji je ve walkoutu, že s těmi vzpěračskými se cítíš pocitově líp, jinak je to úplně stejný.


Timhle bych si nebyl tak jisty. Mozna jsi to jen nevnimal. Obcas vidim nekoho drepovat v botech s mekkou podrazkou a pri drepech ta noha nevypada uplne stabilne.


Natáčel jsem si oba pokusy.. krom "prošlápnutí paty, což udělala měkká podrážka co je u bot na běhání tam nebyl žádný rozdíl v pevnosti či pohyblivosti kotníku, stejný směr kolen atd. Stejně jako bych necítil rozdíl podle mě v botách za 1800 vs těch za 6000.. Teď o tom mluvil Brandon Allen, že má boty za 30 dollarů a nepotřebuje kupovat boty za 200, že v tom nevidí minimální rozdíl a to měl na zádech necelých 460kg.. jsou věci co jsou přeceňovaný.. někomu nemusí vysoká podrážka vůbec vyhovovat a naopak mu může domrdat kvůli jinému transferu síly kolena. Takže je to věc čistě individuální. Používám teď vzpěračky non stop. Kolena jsou v pořádku takže nemám důvod měnit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:

Natáčel jsem si oba pokusy.. krom "prošlápnutí paty, což udělala měkká podrážka co je u bot na běhání tam nebyl žádný rozdíl v pevnosti či pohyblivosti kotníku, stejný směr kolen atd. Stejně jako bych necítil rozdíl podle mě v botách za 1800 vs těch za 6000.. Teď o tom mluvil Brandon Allen, že má boty za 30 dollarů a nepotřebuje kupovat boty za 200, že v tom nevidí minimální rozdíl a to měl na zádech necelých 460kg.. jsou věci co jsou přeceňovaný.. někomu nemusí vysoká podrážka vůbec vyhovovat a naopak mu může domrdat kvůli jinému transferu síly kolena. Takže je to věc čistě individuální. Používám teď vzpěračky non stop. Kolena jsou v pořádku takže nemám důvod měnit.


Co jsem videl u nas v posilobne, tak lidem jdou temer vzdy ty paty sejdrem a stoji na hranach, ale slo vzdy o zacatecniky. Kazdy kdo u nas cvici dyl si nakonec nejake levne vzperacske boty poridil :)

Ja beru jako meritko toho, ze je neco dobre MS IPF v liftu. Pokud vidim, ze ma 99% lidi stejny dres na drepy, asi nebude spatnej napad ho pouzivat taky. U bot to vidim taky tak. Velka vetsina lidi pouzivala klasicke vzperacske boty, par lidi boty s plochou podrazkou. Nikdo nezvedal v bezeckych botach s mekkou patou.

S rozdilem mezi botami za 1800 a 6000 souhlasim (mimochodem ten B.Allen jeste vloni podle videi drepoval ve vzperacskych botech). Neni potreba mit nejake super vybaveni za tezky penize. To z cloveka spickoveho zavodnika neudela.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem si půjčil od kamaráda boty Adidas Powerlift 2.0, na které mám zálusk už delší dobu a kdysi jsem se myslím na ně tady i ptal.
Rozhodl jsem se tehdy zůstat u neoriginálních "Chuck Taylor's" z Housu za 300 Kč (nejsou to úplný shity od Vietnamca).

Tady posílám starší video, kde mám chuck taylors, kde se evidentně bortí pata dovnitř


Tady je video s půjčenýma Adidaskama ze včera. Pata se pořád trochu pohybuje, ale řekl bych že je to mnohem lepší.


Ještě bych k tomu dodal, že toto jsou highbar dřepy, kde jsou podpatky víc žádoucí, než u lowbaru. Uvidíme, jestli i u lowbaru to bude v pohodě
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pata se ti bortí kvůli špatné mobilitě kotníku. S podpatkem je to lepší, protože na flexi v kotníku nejsou kladeny takové nároky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Palec077 napsal:
Pata se ti bortí kvůli špatné mobilitě kotníku. S podpatkem je to lepší, protože na flexi v kotníku nejsou kladeny takové nároky.


tak tak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prochm


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už dlouho používám na dřepy vzpěračky Adidas Power Perfect II, no a vlastě s nimi teď cvičím pořád i mrtvé tahy.
Dřepy s nimi můžu cvičit hlouběji. Jinak u lifterů co jsem viděl tak často používají Conversky. Tak u těch jejich pseudodřepů s dvoumetrovým postojem a sotva poloviční dráhou pohybu by vzpěračky byly spíš na škodu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Palec077 napsal:
Pata se ti bortí kvůli špatné mobilitě kotníku. S podpatkem je to lepší, protože na flexi v kotníku nejsou kladeny takové nároky.


tak tak

Díky borci, zkusím na tom zapracovat nějakýma cvikama.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Cenově dostupné boty na "lift" Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: