vlkův log - lepší už to nebude

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 128, 129, 130

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: po září 10, 2018 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vidíš. Toto tebe treba! Drepy ti tak pekne idú a ty blbneš na bicykli a mrzačíš sa

Nechaj to mladším!

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#

PříspěvekZaslal: út září 11, 2018 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. září 2018, úterý

MAN IN BLACK - krátký polední trénink, Form Factory Václavák, W2D2

Bench-press:
warm-up
3x 117.5 kg, 1. pracovní
3x 117.5 kg
3x 117.5 kg
3x 117.5 kg
3x 117.5 kg
3x 117.5 kg
3x 117.5 kg, 7. pracovní, RPE 9
splněno, včerejší terapie high-barem zafungovala, úpony v levé paži se dnes podařilo udržet do přijatelné hranice bolesti, nástupy se protahovaly až ke dvěma minutám, ale to neva, silová rezerva ovšem nevelká, takže příhozy +2.5 kg brzo, asi tak příště, skončí, špatný odhad základní váhy. ostatně podobně rychle to zřejmě půjde i na dřepu, když jsem přešel na high-bar, takže nový meso-cyklus budu začínat už po třech týdnech a to jsem jich plánoval tak šest až sedm :)

HS prsostroj: (tlaky vsedě od těla)
10x 42 kg
10x 56 kg
10x 70 kg
10x 84 kg
10x 98 kg
vypalovačka

Váhovka: cca 101 kg

v pátek jedu na kolo, takže by mi vypadnul trénink tahů, proto jsem si dnes dal středeční benče a zítřejší pravidelný trénink si dám ten páteční, čtvrtek bude na regeneraci no a v pondělí, po víkendu na kolech, uvidím jak půjdou dřepíky :D
vlk#

PříspěvekZaslal: st září 12, 2018 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. září 2018, středa

MAN IN BLACK - zkrácený polední trénink, Form Factory Václavák, W2D3

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 132.5 kg, 1. pracovní, opasek
3x 132.5 kg
3x 132.5 kg
3x 132.5 kg, 4. pracovní, RPE 8.5
nedařilo se mi držet záda tak krásně, jako to má třeba maciak, taky to bylo těžší než jsem čekal a musel jsem se soustředit, abych to nazvedal.

Mrtvý tah: (klasika, opasek, hook-grip)
warm-up nadhmat, no belt
3x 182.5 kg, 1. pracovní, opasek, hg, šla velmi dobře, což mě naladilo do dalších sérií
3x 182.5 kg
3x 182.5 kg
3x 182.5 kg, 4. pracovní, pořád dobře a už to dostává i rychlost
3x 182.5 kg, 5. pracovní, první jako špunt z dobrého vína :) další dvě už jako když se to víno znovu zašpuntuje :D
3x 182.5 kg
3x 182.5 kg, 7. pracovní, RPE 8.5
nakonec to bylo lehčí než ty čelňáky :) ale zase je fakt, že jsem se dostal v průměru ke 4 minutám na sérii. první opáčko vyloženě potěšilo a zkoušel jsem ho zrychlovat. měl jsem z toho dobrý pocit, že zkoušet 1RM, tak by to šlo pěkně. a pak že čelňáky nejsou dobrá aktivace na tahy :D

Váhovka: 101.6 kg, opasek 2. dírka

hotovo pro tento týden, čtyři dny volna přede mnou a možná pět, protože v pátek má na slezké pršet, tak asi ten náš třídenní cyklovýlet posuneme.
maciak

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2018 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mam praveze celkom predklon pri celnych, a ked to ide tazko ohnem vrch chrbta, ale dlho som nenatacal zboku tak nabuduce natocim a uvidis ze to uplne terno nieje.

Ale klobuk dole ze po clenych ides mrtvolu, ja by som to nedal, na mrtvolu musim byt uplne cerstvy, dokonca som musel prestat pred nou premiestnovat lebo stehna nevladali.
vlk#

PříspěvekZaslal: st září 19, 2018 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. - 17. září 2018, sobota - pondělí

tradiční cyklovýlet Tour de Grunt do lůna Jeseníků po Slezské magistrále, spočítali jsme to na 31. ročník (s tím, že něco přes dvacet jsme jich vynechali :D, ale od 2014 opět pravidelně)

sobota: cca 95 km, z toho 65 bez větších převýšení, 20 stoupání, 3 kopec a 3 sjezd (9:00-19:30)
neděle: cca 10 km na protažení, kopec, projížďka, sjezd a pak hospůdka...
pondělí: cca 95 km revers, tj. 3 kopec, 25 sjezd, 60 bez větších převýšení a závěrečné 3 kopec (10:00-17:00) a pak autem OV-PHA

průběh klasika - na kole jezdím pouze tyto tři dny v roce, během prvního dne rozsekám zadek, ale to všichni, druhý den je regenerační a třetí den jsme rádi za ty úseky, kdy nemusíme dosedat :) pitný a stravovací režim během jízdy dodržujeme - většinou všude, kde mají otevřeno :) počasí letos přálo, ale paradoxně se jelo hůře než loni, kdy bylo hodně mizerné. bude to chtít trénovat.

trochu mi to nabouralo trénink, takže předchozí dva týdny cyklu jsou v čudu, tento týden se zkusím dát dohromady a příští týden opět začnu.
Alavis MSM pro koně | Alavis
Alavis MSM pro koně obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci s vitamínem C.
759 Kč
Alavis Triple Blend extra silný | Alavis
Komplexní kloubní výživa pro koně s glukosamin a chondroitin sulfátem, MSM a kolageny.
1077 Kč

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 128, 129, 130
Rychle na stránku:

Přejdi na: