Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: so září 08, 2018 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Raz som cital jednu klasicku sci fi poviedku o typkovi, ktory v bazene rozjimal ako si prihodi xy kg na bench, ked zregeneruje poslednu instalaciu metalickych posilovacov do organizmu...
... na konci poviedky ho prisli z bazena vytiahnut, lebo nemal nohy.

#nazamyslenie
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po září 10, 2018 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
filozofie strašne na zamyslenie


mhm mhm...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 10, 2018 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo, zrejme sa ti nedovyvinula analyticka cast mozgu, ktora dokaze spajat suvisiace veci. Ale skusim byt konkretne napomocny. V tomto pripade spolu suvisia anabolicke steroidy a metalicke posilovace (rozdielny, ale stale len doping) a operovane koleno s absenciou noh (myslene ako ad absurdum dovedeny dosledok nezodpovedneho konania).

Staci takto, alebo to mam este rozvinut?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po září 10, 2018 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No rozviň, frajere!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 10, 2018 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vedel som, ze neodolas.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 11, 2018 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je načase tomu zas dať nejaký poriadok a režim!

Začíname. Plán je jasný - 3x týždenne fullbody. Drep a bench 3x, mŕtvola a military 2x týždenne s rôznou intenzitou.

Týždeň 1

Drepy - intenzita:

1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x170kg
5x3x175kg belt on, sbd on
https://www.instagram.com/p/Bnkn0alAoxJ/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x102,5kg

Deadlift - ľahko:
1x4x60kg
1x4x100kg
3x4x150kg belt on, po drepoch celkom povolený stred

Bench press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
5x3x127,5kg

Superset
Military press - intenzita:

1x3x60kg
5x3x70kg
+
Zhyby:

3x5xCarabas

Hodnotenie tréningu:
Fijú fijú, tak to rozjedeme. Striktne vypočítané váhy a seriózny plán.
Ako to tak býva, na začiatku všetko ľahké, hlavne drepy. Tie boli naozaj easy, po 170 som si vyjel beltless a bez bandáží a stále pohoda. Na pracovné som pre istotu oboje zaradil - mimochodom budem musieť povoliť opasok, zas som sa vyžral a nemám sa kam nadychovať

Čelné drepíky v tempe zhruba bum bum bum, lebo som bol sám a nemal som sa s kým striedať, takže tempo hrozne brutálne a potil som sa ako na začiatku hodiny, keď nemčinárka povedala "A k tabuli pôjde..." a pohľadom blúdila okolo mojej lavice.
Bench bol obsadený, tak som si dal hneď mŕtvolu, čo nezvyknem a bol z toho trochu problém, lebo hoci som vládal, stred si veľmi neoddýchol a tak som radšej dal opasok. Trapas, dávať ho na 150 kilo, ale lepšie, ako sa dojebať a nemôcť ťahať vôbec.
No a bench bol ľahký, takisto military. O pár týždňov ale bude všetko inak

Ako som spomínal, v gyme som nemal sparinga, Rišovi sa ženil brat a Rišo z toho ochorel (tiež nechápem spojenie, ale tak mi to vysvetlil, počítam, že to bola taká tá správna dedinská svadba, kde sa vodka strácala rýchlejšie ako eurofondy na Slovensku a Rišo si zlomil pečeň) a Štúr cestoval do Žiliny, ale stihol som ho ešte v šatni, keď som skončil a on prišiel pred záverečnou rýchlo zacvičiť (Rasputinka mala iste radosť, keď už chcela pratať a zatvárať a on sa jej tam motal a bol slizký ).
Jo a Rasputin tam zas mal toho svojho klienta, čo nám minule zavadzal s trapbarom, tentoraz nám zavadzal s drepmi. Naložených 50 kilo, pussy pad, aby mu činka neošúchala ružovú saténovú blúzku, nádherné štvrťdrepy na špičkách pod dohľadom skúseného trénera, úplná nádhera a extáza. Potom mu v rámci kardia vysvetľoval, ako má boxovať do mechu, ale pretože si pri tom sám skoro polámal tie čaptavé paprče, zmenili to na rotoped...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 13, 2018 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - ľahko:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x132,5kg no belt no sbd

Zakopávanie s expanderom:
3x15

Zanožovanie s expanderom:
3x15

Hip thrust:
3x15x50kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Bench press - ľahko:
1x10x20kg
1x5x60kg
3x5x100kg stopky

Military press - objem:
4x6x60kg

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Easy peasy, lemon squeezy, ako hovorí Rišo. Ten mimochodom stále nebol cvičiť, jeho tá bratova svadba ho zjavne zjazvila na celý život, alebo čo. Joooo, sedláci sa vedia tvrdo baviť, keď je fľaška poruke
Drepy v priebehu 5 minút vyriešené a mohol som si s expandermi rozsekávať hamy a prdel. Zatiaľ pomerne presne triafam intenzitu a záťaž, cítim, že to cvičím, ale nemávam svalovice, ktoré by ma obmedzovali na ďalšom tréningu. Asi už dostávam rozum
Benče so stopkami, ale tiež sme to mali za pár minút a fakt po hodinke nebolo čo robiť, tak sme sa so Štúrom povyzliekali a mužne sme sa spolu spotení fotili

Vzniklo toto:


Vyžieranie sladkosťami do spokojnej tučnoty funguje, okrem iného sa prejavuje tým, že mám po chrbte jebáky, ale to má každý druhý a kým tam nemám celé súhvezdia ako Sebedeštruktor, asi ma to neserie

Posilka bola poloprázdna, ešte aj Rasputinku som minul, akurát docvičila a tak mi bolo otupno. Pobavili ma len starší páni, ktorí si vždy pri ľahaní na bench jebli hlavu o tyčku až to cinklo. Inak nuda nuda šeď a ďalšia vec na smiech bola potom už len naša forma pri fotení.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt září 13, 2018 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zacinas mat celkom hrube vzpriamovace, budu stejky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
zacinas mat celkom hrube vzpriamovace


Hej, aspoň vidieť, ako zapájam hamsy a prdel
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so září 15, 2018 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah - objem:
1x4x60kg
1x4x100kg
3x8x147,5kg
https://www.instagram.com/p/BnvBet9nYEI/?taken-by=pete_mad_lennack

Pendlay rows trhovým úchopom:
3x10x60kg

Drepy - objem:
1x6x60kg
1x6x90kg
4x6x132,5kg

Bench press - objem:

1x10x20kg
1x6x60kg
4x6x112,5kg

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Zatiaľ ľahké, ale až na objemovú mŕtvolu nahodím tak 160 kilo, zaručene sa poseriem
Váha bola ozaj shit, necelých 150 kilo nie je výzva, ale osem opakovaní je skrátka veľa a uberá to kyslík Ale treba uznať, že prdel, hamy a samozrejme vzpriamovače si prišli na svoje. Uvidíme, čo z toho vyjde časom, zatiaľ sú mi zrazu tesné všetky gate na riti.
Extra hnus boli drepy Zas bez opasku či bandáží, stred bol značne pobitý a boli to, ak rátam aj čelné, štvrté drepy tohto týždňa a celkom už sa mi ako keby ani nechcelo. Ako som mal podrvený stred, musel som hooodne poctivo dýchať do brucha, nech ma neláme, takže po sérii som mal zakaždým kyslíkový dlh jak na prechádzke v Himalájach Bleh, bol som rád, keď zasrané drepy skončili a mohol som sa lenivo váľať na benchi Ten bol easy peasy lemon squeezy.

Zatiaľ to teda ide fajn, váhy podseknuté dobre a únava sa za celý týždeň síce nazbierala, ale nič hrozné, ľahko sa to dospalo a dožralo a nič ma nebolí a vyslovene svalovice nemávam. BW momentálne ráno nalačno zľahka cez 95 kilo Ide to pomaličky hore, z doplnkov mám len kreatín a kĺbovku, nemám nič iné, ani proťák. A navzdory všetkým smutným fitness trénerom sveta, ktorí posielajú po "funkčnom" tréningu bez potu všetky tučné tety na bar kúpiť si proteín - ide to užrať aj bez neho Forma síce žiadny zázrak a sixpack mám pochovaný pod nekonečnými centimetrami brušného šmalcu, ale kým mi to dvíha, mám na háku.

Rišo sa vrátil nazad medzi živých, slabý ako novorodenec, ale odmakal si poctivo celý tréning, klobúk dole.

Jo a napadlo mi oživiť "tradíciu" Mikulášskeho zvedání, paradoxne mimo dátumu okolo Mikuláša, lebo vtedy bude mať môj najmegaúžasný syn prvé narodeniny. Ale predtým alebo potom nedbáme s Dominikom a hádam aj s niekým ďalším zaskočiť na návštevu do Prahy a niečo málo odmakať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so září 15, 2018 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Veru, prve narodky sa blizia aj u nas, junior zacal vcera drepovat, pekne atg, len sa musi niecoho drzat. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne září 16, 2018 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Veru, prve narodky sa blizia aj u nas, junior zacal vcera drepovat, pekne atg, len sa musi niecoho drzat. ;)


Ako nechcem machrovať, ale Judy drepuje už pár týždňov Ale tak u nás doma sa musí drepovať. Kto nedrepuje, neje
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po září 17, 2018 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
Veru, prve narodky sa blizia aj u nas, junior zacal vcera drepovat, pekne atg, len sa musi niecoho drzat. ;)


Ako nechcem machrovať, ale Judy drepuje už pár týždňov Ale tak u nás doma sa musí drepovať. Kto nedrepuje, neje


Je mi jasne, ze o dva roky bude Judy drepovat 150kg a malych smutnych juniorov s 8kg bulinou bit osou po hlave.... 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Týždeň 2

Drepy - intenzita:

1x6x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x170kg
5x3x175kg belt on, sbd on
https://www.instagram.com/p/Bn2pY6jD2Ro/?taken-by=pete_mad_lennack

Čelné drepy:
3x6x102,5kg

Bench press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
5x3x127,5kg

Mŕtvy ťah - ľahko:
1x4x60kg
1x4x100kg
3x4x150kg

Superset
Military press - intenzita:

1x3x40kg
5x3x70kg
+
Zhyby:

3x5xCarabas

Hodnotenie tréningu: Ízy, stále ízy.
Povolil som môj jánošíkovský opasok, pretože mám pupek jak americký kamionista na donutovej diéte a hele hele, zrazu sa mám ako nadýchnuť do brucha. Síce mi ide pri každom drepe vybuchnúť hlava a mám od čela až po bradavky ropovody navreté tak, že zatienia aj kŕčové žily mojej nebohej babky, ale napriek tomu parádny komfort a držanie stredu.
Inak drepy mega ľahké, nárast BW cítim, všetko mi pripadá vcelku napohodu. Uvidíme, čo budem hovoriť po prihodení nejakých tých kotúčov
Čelné drepy s veľkými rezervami, tam je to podseknuté až až a ide len o doplnok. Ale nožky to prekrví pekne. A je to aj vidieť, stehná nabehli, myslím, že čo som pribral, to je všetko v stehnách a prdeli Budem wellness fitnesska, len si musím vydepilovať zadok a potom zavalím instagramy tangáčovými fotkami a stanem sa slávnou.

Bench press ok, to bolo jediné, kde som mal pocit, že možno je to trochu ťažšie, než by sa patrilo, ale pretože viem, že po čelných drepoch sa mi stále zle tlakuje, tak asi to bude tým. Alebo že som slabý chudák s rozpätím rúk 4 metre.

Mŕtvola iba na rozhýbanie a vlastne aj zhyby s military, pripomenulo mi to začiatky môjho milostného života, tam som bol tiež hotový do pár minút.

Tento piatok cestujem natáčať klip, takže piatkový tréning presúvam na štvrtok, to sa asi vytrápim, ale stále lepšie teraz, ako s 90% maxima A to natáčanie bude fajn, potom sem hodím nejaké fotky, keď už budem slávny a umelec a všetko.

Konečne sme zistili, čo sa stalo Sebedeštruktorovi s kolenom. Človek by čakal bájnu epopeju s dramatickou zápletkou a vyvrcholením, čo berie dych a on proste len chcel byť cool a rozjebal sa na skateboarde


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st září 19, 2018 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Jo a napadlo mi oživiť "tradíciu" Mikulášskeho zvedání, paradoxne mimo dátumu okolo Mikuláša, lebo vtedy bude mať môj najmegaúžasný syn prvé narodeniny. Ale predtým alebo potom nedbáme s Dominikom a hádam aj s niekým ďalším zaskočiť na návštevu do Prahy a niečo málo odmakať

tradice se musí dodržovat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: