Nenabírám


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nenabírám  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nenabírám
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel129


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Joo ta slanina je protože jí doma víc nebylo xd
ale jinak díky za tip
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 8:29 pm    Předmět: Ujedení 2700 kcal Odpovědět s citátem

Je to tak, jak píšeš - určitý počet kalorií je na vyrovnanou energetickou bilanci (udržení váhy) a na nabírání se pak přidává v průměru cca 300 kcal. Nicméně jak jsem psal, je potřeba vzít v potaz, že v tomto věku jsi pořád ještě ve vývinu a je potřeba kalorického příjmu vyššího. Ujíst 2700 kcal není žádný problém, jde to hravě - ideální je nahnat zbytek kalorií ve vhodných tucích, ty jsou 2x kaloričtější než bílkoviny a sacharidy, takže jimi snížíš množství jídla. Fajn je třeba avokádo, různé oříšky a semínka, mozzarella, riccotta, přiměřeně arašídového másla. Slaninu jo, ale tu bych nepřeháněl, abys to zbytečně nepřeháněl s množstvím soli, ta by v těle mohla taky udělat paseku při jejím nadbytku. Já teď jím cca 2800 kcal denně a už se těším, až za chvíli výrazněji zvýším příjem, je toho jídla na mě málo :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nenabírám Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: