Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 239, 240, 241

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2018 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Budem musieť trochu pridať, čas sa kráti, nech v Prahe môžem robiť maxká. Takže prihadzujem už na ďalší týždeň To som zvedavý.

Bench press - ľahko:

1x6x20kg
1x5x60kg
3x5x110kg stopky

Drepy - ľahko:
1x3x20kg
1x3x70kg
1x3x110kg
3x3x155kg belt on

Príprc s expanderom:
3x10

Zakopávanie s expanderom:
3x12

Superset
Military press - objem:

4x6x70kg
+
Zhyby:

3x6xCarabas
https://www.instagram.com/p/Bp6ESOqHpDl/

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Pohodový bezbolestný tréning, kým sa ešte nejako dá Ako som avizoval vyššie, ak si na Mikulášskom zvedání chcem skúsiť dať nejaké to maxko, potrebujem prihodiť už budúci týždeň a potom pokračovať peakom. Uvidíme, či sa podarí niečo zmajstrovať a či si niečo neurvem.

Bench press bol superľahký, klasicky zaradené stopky, s prehľadom v rýchlom tempe, akurát to príjemne prekrvilo hrudník. Stále v pohode so stopkami, s takouto váhou sa to pekne kontrolovane dá.
Potom šli drepy, tam chvíľku trvalo, než som sa rozhýbal a poskladal pod činku, lebo hrudník stiahnutý, ale nakoniec to šlo, občasné stopky, celkom v pohode, sila bola, aj keď ešte z pondelka som mal rozsekané nohy.
Tie som potom dorazil expandermi, hamstringom pri mŕtvole nemám čo vytknúť a rozbeh zdola sa mi zdá dynamický práve vďaka tomu, že posilňujem zadnú stranu stehien. Takže som ich trochu pumpol, ale iba s expandermi, aby som predsa len šetril spodok chrbta.
No a potom už len superset zhybov a tlakov, klasika veselé, ale priznám sa, ten objem už je náročný a šestky so 70 kilami ma vedia dodžubať.

Po tréningu nám Rasputinka spravila... ochutnávku proteínových pudingov, ale vraj si nemáme dávať kávový, ten je vraj ako semeno Tak sme sa o nej zase teda dozvedeli niečo nové. Nakoniec som zožral pomarančový, brusnicový a predsa len aj ten kávový a podľa mňa teda ako semeno vôbec nechutil! Ehm. Myslím... akože... čo som počul...

A po sprche som zistil, že som si zabudol čisté tričko, tak som chvíľku musel pobehovať po fitku s holým pupkom, než som sa dostal k svojej bunde na vešiaku a všetci mohli obdivovať moje fotrovské krivky, ktoré mi vyrašili v oblasti pása vďaka zdravej strave, zloženej zo sladkostí, coly a trojnásobne prekročenému dennému príjmu tukov.

Rasputinkin sexuálny život už nikdy nebude ako predtým.

Ou je.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2018 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola - objem:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
3x8x175kg belt on
https://www.instagram.com/p/Bp_qiOwnSDt/

Veslovanie - kladka:
3x10xvšetko

Drepy - objem:
1x3x60kg
1x3x100kg
4x6x155kg belt on

Bench press - objem:
1x6x60kg
4x6x120kg

Hodnotenie tréningu: Všeeetko zrazu objemové.
Plánoval som trochu ubrať a ísť šestky so 170 kilami, ale nechcelo sa mi prehadzovať po Rišovi a tak z toho vyšli tri osmičky so 175 Mal som pocit, že to ide v pohode ľahko, až kým nebolo treba ísť drepy Vybral som prvú pracovnú zo stojana a nemať opasok, zlomím sa ako dnešné deti, keď nejde wifi. Potom sa to už zlepšilo, ale prvé dve pracovné sérky boli peklo. Už sa ale celkom teším, keď začnem znižovať objem.
Ešte šťastie, že na benchi mi rozsekané vzpriamovače z rozmrdané nohy nevadia a tak som to tam pekne s prehľadom odtlakoval, v poslednej sérii dokonca so stopkami.

Budúci týžde ešte posledné pridávanie váhy, uvidíme, či splním plán. Potom už peak a potom hádam v práhe nejaký osobák. Ale uvidíme, čo sa podarí...

Štúr ma potešil, vraj na mne vidieť, že som nabral na trapézoch a hlavne bruchu. Možno, až sa na jar odhodlám, skúsim stiahnuť bachor a vyrobiť nejakú formu alebo čo. Jakživ som to neskúšal a pochybujem, že ma bude baviť kontrolovať stravu. Horko ťažko som sa vydriapal na 98 kilo a cítim sa tak dobre. Akurát, že sa vždy zadýcham, keď bežím, chodím, stojím alebo ležím.

Poslal som video z mŕtvol Ripperovi, odpovedal svojím videom, ako drepol 30x170, chcel som sa zabiť, ale pre plač som nevedel nájsť žiletku a lano nemám na čo zavesiť A ani nemám lano.

cohen999

PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2018 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stiahnut brucho... zavidis Grimleymu formu, co? 😁😁😁
decarabas

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Stiahnut brucho... zavidis Grimleymu formu, co? 😁😁😁

Pff formu ako Grimley som mal už pred 20timi kilami!

Ale bežeckú nie,toľko som za rok nenašoféroval,čo on nabehal

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 239, 240, 241
Rychle na stránku:

Přejdi na: