vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. listopadu 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, W2 D2

Bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg, 1. pracovní
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg
3x 120 kg, 8. pracovní
levé rameno jsem sice v pondělí pošetřil, ale nestačilo to, takže jsem první opáčko spouštěl vždy hodně pomalu, aby si sedla dráha a abych to stihl přibrzdit, kdyby ruka vypla, a další dvě pak těžké, bez rezervy.

veselá příhoda - měl jsem vzpěračskou (asi) osu se dvěma prstýnky na každé straně a jak byly špatně vidět, tak levou ruku jsem pozicoval podle vnějšího (normální, 81 cm) a pravou podle vnitřního. fyzika pak říká, že co je blíže těžišti, nese větší váhu. normálně by si všimnul po odebrání každý, ale tím, že jsem takto kompenzoval pravou silnější rukou tu levou bolavou, tak jsem si nevšiml. čtyři pracovní série :D

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg, 1. pracovní, opasek
3x 140 kg
3x 140 kg
3x 140 kg, 4. pracovní
bez rezervy, ale je potřeba se do toho dostat. dřepovali jsme všichni, kolega dával desítky s 90 do selhání, Magumi si to tam vypeakoval, hezky jsme se zrušili :)

SUMO mrtvý tah:
5x 140 kg
5x 160 kg, hook-grip
3x 180 kg
Magumi tahal, tak jsem se přidal, ale nejsem zvyklý a 200 jsem pak vůbec neodlepil.

Váhovka: 101.5 kg, opasek 2. dírka a končím s pravidelným vážením, rozhodující bude opasek


Naposledy upravil vlk# dne po listopad 19, 2018 12:14 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
jsem takto kompenzoval pravou silnější rukou tu levou bolavou


Jasne, pánko si tu používa neviem aké progresívne tréningové metódy, to sa potom cvičí!

Inak tie drepy hodne slušné, ja si predstavím čelňáky so 140 a prejde mi mráz po chrbte
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
paráda Vlku,
závidím formu na dřepy, já teďka odjedu jednu těžší sérku lowbaru a brečím kvůli pravýmu ramenu jak malá holka (a to je to spíš takový pololowbar)


já mám levý, tak si to necháme vyměnit a vyrobíme jednoho kripla a jednoho squattera :D

škoda toho ramene, dřepoval bys jako bůh! necháme si od Carabase propašovat přes hranice Aflamil a budeme zase velké holky ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2018 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

16. listopadu 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, W2 D3

Mrtvý tah:
3x 70 kg
3x 110 kg
3x 150 kg, nadhmat
3x 190 kg, 1. pracovní, opasek, hook-grip, RPE 8
3x 190 kg
3x 190 kg
3x 190 kg
3x 190 kg
3x 190 kg
3x 190 kg
3x 190 kg, 8. pracovní, RPE 9.5
dobrý, první opáčko už jsem v závěru vypiloval, Magumi na mě dohlížel, akorát na další dvě už jsem se nedokázal pořádně nadechnout :) cílem je zlepšit dynamiku, abych na Mikuláše zatáhnul 220, to bych byl spoko, a když ne... tak nic ;)

CG bench-press: (cca 40 cm)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg, 1. pracovní, fajn, že to šlo naúzko, ale tohle není správná váha
5x 110 kg
5x 110 kg
5x 110 kg
4x 110 kg, 5. pracovní, na páté už jsem neměl bez sparinga odvahu :)
na úzký mě levá ruka tak netahá, takže jistější, ale stejně první spouštím opatrně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2018 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19. listopadu 2018, pondělí sněží...

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, W3 D1

MOBILITA 15 minut
opět zařadím, dnes jsem měl více času, tak jsem ji dal a všechny rozsahy zkrácené, děs, je to nutnost

Dřep: (low-bar)
3x 65 kg, trik s malými keksy, které se hned naplácnou na osu a pak už o nich jako "nevíš" :D
3x 85 kg
3x 105 kg
3x 125 kg
3x 145 kg
3x 165 kg, dynamika, bez stopky nahoře, jdeto
1x 175 kg, testovací, musel jsem zkontrolovat kotouče jak šla :)
3x 185 kg, 1. pracovní, opasek, rezerva a teď záleží, kolik bude šťávy
3x 185 kg
3x 185 kg
3x 185 kg
3x 185 kg
3x 185 kg
3x 185 kg
3x 185 kg, 8. pracovní, stačilo, Magumi hlídal a hecoval
lepší než jsem čekal, první opáčko technicky, jistota, pak už to bylo slabší. vyjímečně jsem po tréninku cítil i kolena, což se mi nestává, když, tak až další den. levou ruku jsem sice pošetřil, ale z minulého týdne už vím, že to na středeční benč nebude stačit. pauzy dlouhé.

Military press:
3x 40 kg
3x 50 kg
3x 60 kg
3x 70 kg
3x 77.5 kg, 1. pracovní
3x 77.5 kg
3x 77.5 kg
3x 77.5 kg, 4. pracovní
nějak jsem to vytrápil, ale tady ještě silově zpátky nejsem, ještě to bude potřeba potrénovat.

Magumi dnes technicky pěkné série OHS s 80 kg, hloubka dobrá, záda rovná a pak šel na přemístění + výraz a protože mu to šlo, tak jsem ho taky hecoval a postupně se dostal až na dvojku se 102.5 kg, což je zároveň i jeho osobák 2RM. ale vyzáblý je na můj vkus fest.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2018 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. listopadu 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, W3 D2

MOBILITA 15 minut

Bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 122.5 kg. 1. pracovní
3x 122.5 kg
3x 122.5 kg
3x 122.5 kg, 4. pracovní, tady už mě dohnala levé paže, spodní úpony bicepsu
3x 122.5 kg
2x 122.5 kg, 6. pracovní, do třetího opáčka už jsem ani nešel
dal jsem si bandáže na zápěstí a zpočátku to vypadalo, že to půjde, první pomalé kontrolované spuštění a pak trojka ve správné dráze, ale ve čtvrté sérii už mě pondělní dřepy dohnaly (a včerejšek) a nedalo se s tím benčovat, po páté a šesté jsem se pěkně dlouho zotavoval. Carabas si zatím benčuje +20... co už :D

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg
3x 145 kg, 1. pracovní, opasek, třetí mě ohlo
2x 145 kg, 2. pracovní, třetí jsem vzdal cestou dolů a odložil na zarážky
2x 145 kg, 3. pracovní, ještě pokus, ale bylo to jasné, na třetí už jsem nešel
2x 145 kg, 4. pracovní, tak aspoň ty čtyři série, když už nic
ty benče mě pěkně vyřadily, hlava už nechtěla nic, tak jsem to musel pomalu rozdřepovat, než se chemie přehodila a když se začal pumpovat adrenalin, tak už to šlo. bohužel nebyla síla, tak aby to nebyl odepsaný trénink, tak jsem aspoň dodržel čtyři pracovní. příště to snad půjde líp.

ráno to šlo ztuha, mobilita nestačila, rozhýbal jsem se až během benče. přičítám to včerejší charitě, kdy jsem pět hodin čistého času s kolegama z práce hrabal a svážel listí v krásné, leč rozlehlé zahradě dětského domova v Litoměřicích, pak ještě hodinka vyklízení v suterénu a úklidu s druhou partou, která mezitím vymalovala jednu podkrovní společenskou místnost a jak nejsem na fyzickou práci zvyklý... ještě v součtu s pondělními těžkými dřepy, to vyústilo v celkovou sníženou ohebnost, až by bylo přesnější neohebnost. navíc hrabání... při kterém jsem působil dost neohrabaně, protože jsem se musel přeučit na druhou ruku, jak mě levá ruka tahala, tak jsem pak raději více vozil, to taky dnešním benčům neprospělo. ale zážitek obrovský, prvorepubliková vila, povídání s velmi sympatickou mladou ředitelkou, doufám, že příští rok budeme pokračovat ve spolupráci. jo, být takhle denně na čerstvém vzduchu nebo v pohybu, tak si tu svou stovčičku na váze neudržím :)

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2018 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakoniec si objavil caro funkcneho treningu. Vravim to davno, velka cinka by mala byt len medzizastavka, nie ciel :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2018 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. listopadu 2018, pondělí

čtvrtek a pátek konference, takže jsem se do fitka nedostal, v sobotu hlídání dětí a v neděli... jsem si užil neděli, když je trénink v pondělí :) konference přinesla mimo potravy duševní také dostatek potravy konvenční, a to chutné, jak se na 4* hotel sluší, takže... vydatný double-cheat-day :D

MAN IN BLACK - sólo polední trénink, Form Factory Václavák, W4 D1

Magumi dal včas vědět, že dnes ráno nestíhá, tak jsem si přispal a šel přes poledne, ráno je to lepší, ale když se člověk nedostane do postele před půlnocí a je možnost si přispat... ;)

MOBILITA 15 minut, pohybové rozsahy se lepší, budu ji zařazovat i kdybych mel na trénink jenom 45 minut

Mrtvý tah:
5x 60 kg
3x 100 kg
3x 140 kg, nadhmat
3x 180 kg, hook-grip
3x 200 kg, 1. pracovní, opasek + hook-grip
3x 200 kg
3x 200 kg, 3. pracovní, maximální effort, ale tři pracovní mně přišlo málo
3x 200 kg, 4. pracovní, třetí opáčko pure grind, ale nechtěl jsem udělat radost obecenstvu čekajícímu na fail :D
Mikuláš se blíží, není čas se zdržovat na 195, zkusil jsem, jak je na tom 200... no, víc už nenatrénuju, čtyři série s odřenýma ušima, na 215 natrénováno mám, když padne 220, budu rád, osobák to nebude, ale do vánoc ještě měsíc ;) měl jsem připravené i trhačky, ale na takovou váhu a objem jaksi nejsou potřeba.

Bench-press:
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 110 kg
3x 120 kg
3x 125 kg, 1. pracovní
3x 130 kg quite happy
3x 125 kg
3x 125 kg
3x 125 kg
3x 125 kg, 6. pracovní
ok, po těch tazích jsem měl v hlavě, že ten benč silově nepůjde... ale rozběhlo se to, tak jsem čekal, že nejpozději na 120 začne tahat levá paže... ale nestalo se, věděl jsem o ní čím dál víc, ale ani v šesté pracovní to nepřekročilo únosnou hranici, proto jsem i zkusmo dal 130 a vypadá to, že pokud forma vydrží, a Carabas nebude chtít dřepovat před benčem... což každý lifter ví, že nejdříve se přece dřepuje, že... tak by těch 140 padnout mohlo, na 135 natrénováno mám, ale to je takový divný number. osobák to sice taky nebude, ale po těch letošních peripetiích by to byl úspěch a letošní season best.

jinak dnes bingo - týden po low-bar dřepech jsem schopen benčovat - wow, objev roku - takže i průměrně bystrý lifter, za kterého se pasuju, si na prstech obou rukou spočítá, že jediná validní kombinace je v pondělí _nejprve_ benč a až _potom_ low-bar dřep, nezrakvit si tu ruku úplně... a ve středu a pátek ten "zbytek". a na tohle jsem potřeboval tři měsíce, abych přišel... teď už to jen ověřit v praxi ;)

Váhovka: nebo spíše "pásovka"... dvě dírky akorát, takže max prasoforma ever, naposledy takto před dvěma lety, ale do Mikuláše neřeším

seeya napsal:
Tak nakoniec si objavil caro funkcneho treningu. Vravim to davno, velka cinka by mala byt len medzizastavka, nie ciel :)


ještě dnes mě z toho "funkčního" tréninku minulé úterý bolí záda :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

osobně mi nejvíc vyhovuje, když před těžším benchem odjedu tahy - zaktivuješ záda, zároveň nemáš ztuhlé a dojebané ramena jako po dřepech

takže varianta je ještě tahy-benche-dřepy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak samozrejme nebudem ta nutit drepovat pred benchom Je to uuuplne na tebe.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28. listopadu 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, W4 D2

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (low-bar)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 140 kg
3x 160 kg, třetí vždy stopka
1x 180 kg
3x 190 kg, 1. pracovní, opasek
3x 190 kg
3x 190 kg, PR 3x3
2x 190 kg, 4. pracovní, 3. opáčko fail... už první jsem zmastil, ale chtěl jsem to "nějak" urvat :/
mno, po minulém pondělku a osmi sériích se 185 jsem byl mírný optimista a na 2-3 série si věřil s tím, že dát jich šest by bylo mega... ale už zahřívací bezpásková 180 ukázala, že se bude lámat chleba, a po první trojce se 190 jsem se obával, že bude dnes taky poslední. ale kluci hecovali, soustředil jsem se, tři série padly a chtěl jsem ještě aspoň tu čtvrtou. jenže první opáčko jsem totálně zkonil, předklonil jsem se, pravé koleno šlo nepříjemně ven, stálo to hodně sil, na druhé jsem se ještě dokázal srovnat, ale u třetího už jsem věděl, že nebude kde brát a že potřebuji spottera, které zvedne třista - mě a činku :) Magumi to zvládnul perfektně a když jsem neprošel přes mrtvý bod, tak mě zvednul. kolega Marťas pak pokýval hlavou, že to je poprvé, co mě viděl jet do selhání :) škoda, každopádně více než jednu trojku se 190 jsem nikdy nedal, takže určitá forma osobáku to je. a ještě jsem pošetřil rameno. víc už nenatrénuju, těch 200 by na Mikuláše teoreticky mělo padnout. je to zvláštní, pár kilo navrch a když se někdy mezi tím láme chleba, tak končíš s tím, že můžeš dělat trojky do aleluja.

Military press:
3x 60 kg
3x 70 kg
3x 80 kg, 1. pracovní, eee... RPE9??? takovou rezervu jsem ještě nikdy u 80 necítil
3x 80 kg, 2. pracovní, ještě pořád RPE9.5, dnes to bude dobrý
3x 80 kg
3x 80 kg, 4. pracovní, ok, maxko bylo zatím 3x3
0x 92.5 kg, dostal jsem to docela vysoko, pět sekund bojoval a pak raději složil, black-out znám, nechci
0x 92.5 kg, hlava chtěla, ale hned bylo jasné, že už to tam není
překvapivé po těch dřepech... věřím tomu, že v první sérii by ta čtyřka padla a jet rovnou na osobák, tak by to dnes možná prošlo :) a přiznávám, že jsem začal používat odkoukaný cheating... odebírám to pár cm na hrudníkem a ty pak použiju na rozjezd prvního opáčka.

spekounP napsal:
osobně mi nejvíc vyhovuje, když před těžším benchem odjedu tahy - zaktivuješ záda, zároveň nemáš ztuhlé a dojebané ramena jako po dřepech

takže varianta je ještě tahy-benche-dřepy


jo, taky dobré schéma, v pondělí jsem jel právě tahy - benče a šlo to dobře
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2018 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. listopadu 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, W4 D3

MOBILITA 20 minut

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 130 kg
1x 140 kg
3x 150 kg, 1. pracovní, opasek, třetí už mi šla kolena k sobě, jak jsem to chtěl urvat
3x 150 kg, 2. pracovní, třetí mi Magumi musel zpevnit laty v mrtvém bodě, abych to rozjel, ale cítil jsem, že bych to urval, asi
2x 150 kg, 3. pracovní, tady už jsem třetí vyhodnotil jakože to radši odložím
tak 3x3 nepadlo, ale vzhledem k tomu, co jsem stihl natrénovat, tak spoko. tenhle cyklus byla čistě silovka, ale v příštím to podložím nějakým objemem a snad to zase někam posunu.

Incline bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 90 kg
3x 100 kg, 1. pracovní
3x 100 kg
3x 100 kg
5x 100 kg, 4. pracovní, amrap
dlouho jsem tuhle variantu nejel, tak jsem vyzkoušel a když jsem trefil setup i dráhu, tak už to šlo dobře :)

Opičárny s Magumim:
5x 40 kg tlaky za hlavou ve vzpěračských "nůžkách", levá vepředu
5x 40 kg dtto, pravá vepředu
10x 40 kg v normálním postoji
no... 40 kg se zdá směšně málo, ale udržet ten postoj stabilní, když člověk není vzpěrač, dá dost práce, zvláště, když mi Magumi správně natáčel špičky a říkal jak a co mám pokrčit. takže jsem dal první sérii jenom na jednu nohu a teprve až druhou na druhou, zatímco Magumi si obě nohy prostřídal v jedné sérii. no a třetí jsem pak čekal, že bude lítat... a někdy kolem osmého opáčka jsem se utavil a byl rád, že jsem dal aspoň deset. asi s ním budu občas trénovat, je to namáhavý :D

čtyři týdny přípravy od poslední nemoci za mnou, jsem rád, že už žádné další komplikace krom levé paže při low-baru, ale to už jakž takž vychytávám, příští týden už žádná intenzita, na Mikulášské nějaké pim-pam jedničky a pak přidáme do tréninku trochu volume ;) Magumi předběžně počítá se sobotu i nedělí, což je super, já taky, i když mě doma straší pečením cukroví, a kolega Martin, co s náma cvičí, by mohl v neděli, což by taky bylo fajn - pod vedením Magumiho a několika cyklů MiB se z něj stal slušný trojbojař a teď ještě zhubnul deset kilo, což sice mělo impakt na výkon, ale to zase dožene, až začne jíst ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2018 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Magumi předběžně počítá se sobotu i nedělí, což je super, já taky


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2018 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3. prosince 2018, pondělí

MAN IN BLACK - Form Factory Václavák, deload / peak

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah:
2x 60 kg
2x 100 kg
2x 140 kg
2x 180 kg, nadhmat
2x 200 kg, hook-grip
2x 210 kg, opasek + hook-grip, RPE 10, druhé už grind
síla se mi žádným zázrakem nezvětšila, takže reálných 215, na 220 to stačit nebude.

Bench-press:
2x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
2x 130 kg, RPE 9.5
na dvojku se 135 už to nevypadalo, takže reálných 135, na 140 to nevypadá, škoda.

Dřepy: (low-bar)
2x 60 kg
2x 100 kg
2x 140 kg
2x 160 kg
2x 170 kg, musel jsem zpomalit s příhozama, nějak to ztěžklo :/
2x 180 kg
2x 190 kg, opasek, RPE 9.8
ani tady by to na dvojku se 195 nevydalo a to je na 200 málo.

Váhovka: 102 kg

vypadá to, že formu jsem vypeakoval. ale minulý týden. dnes to měly být sub-maximální dvojky, ale zastavil jsem se tam, kde minule na trojkách. no nic, to si člověk nevybere.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2018 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neházej fintu do žita, dej tomu odpočinek a forma dojde
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: