vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 10:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5. prosince 2018, středa

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, deload

MOBILITA 20 minut

Dřepy: (high-bar, no belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg, 1. pracovní
5x 140 kg
7x 140 kg
9x 140 kg, 4. pracovní, tady už nohy trochu vytuhly
protáhnout se, neničit ramena low-barem, neutahovat si opasek, nebrzdit regeneraci, tak jsem zůstal na třech modrých kotoučích a vymyslel si schema +2, které je no-stress, pokud se držím pod RPE8. na 11 opáček už jsem ale nepokračoval, to už bych se začal trochu ničit :)

Bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
7x 100 kg
9x 100 kg, 4. pracovní, easy-jet, ještě pár opáček by se vlezlo ;)
zopakoval jsem si schema ze dřepů, váha opět kolem 70% 1RM a dnes to teda lítalo... někdy je stovka těžká jak barák a někdy je to pumpička, u které ale kolem desítky vytuhnou ruce a pak je každé další opáčko očistec :D

Shyby... jsem zkusil, ale levé paži se to nelíbilo

Biceps, JČ:
10x 15
10x 15
6x 20
10x 15

protažení rychlé a příjemné, pak ještě sauna... ve které byla rovněž příjemná teplota, na recepci jsem se pak dozvěděl, že bude mimo provoz a že ji vypli :D Magumi dnes dorazil, ale je to teda smutný pohled... 82 kg živé váhy, vypadá to, že se chce vejít do nové vzpěračské váhovky 81- tak snad pak zase něco nabere ;) na Mikulášské zvedání navrhoval aspoň na neděli Arenu, aby si mohl zavzpírat, což v Eaglu jaksi nelze, jenže koukal jsem a mají tam až od 12:30, takže ho asi zklamu.

v úterý, po pondělním sub-max tréninku, jsem došel k poznání, že silová příprava na Mikuláše sice v rámci možností vyšla, ale že už toho má tělo dost a rád se vrátím ke tréninkům v komfortní zóně. spodní záda jsou už permanentně k.o., začala bolet kolena, v reálném životě už prakticky nedělám žádné rychlé pohyby, dokud se nerozhýbu, protože "pomalá" bolest se dá kontrolovat, překonat, rozhýbat, ale "rychlá" může mít nekontrolovatelné následky, takže když se zvedám ze židle, mám se pro něco ohnout nebo si kleknout... tak mají na mou adresu doma uštěpačné poznámky :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Achjo to zase bude sprcho trauma, aneb mistr Magumi ve forme, ze ktere se Boris Orava radeji stal trojbojarem...

Jeste, ze vy s Carabasem, jste takovy kluci oplacany. Napisu i Visualovi, ten mezi nas perfektne zapadne :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V Eaglu se vzpírat normálně dá, je tam klasický pódium před powerrackem, pár lidí jsem tam vzpírat videl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2018 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. prosince 2018, pátek

MEN IN BLACK - já a Magumi, Form Factory Václavák, deload

MOBILITA 20 minut

Čelní dřepy: (no belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg, 1. pracovní
5x 100 kg
7x 100 kg
9x 100 kg, 4. pracovní, už nejsem zvyklý na tolik opáček

Military press:
3x 60 kg, 1. pracovní
5x 60 kg
7x 60 kg
7x 60 kg, 4. pracovní, ha ha, tak v předchozí možná těch 9 opáček bylo, ale teď ani náhodou ;)
tak jsem se nějak přecenil ;) budu muset tu výdrž více potrénovat.

čím víc deload, tím více se cítím polámaný a slabší... od pondělka zařadím nějaký easy trénink, ať se dám postupně dokupy.

Olejnas napsal:
Achjo to zase bude sprcho trauma, aneb mistr Magumi ve forme, ze ktere se Boris Orava radeji stal trojbojarem...

Jeste, ze vy s Carabasem, jste takovy kluci oplacany. Napisu i Visualovi, ten mezi nas perfektne zapadne :)


nejoplácanější tůča tam budu já :) ale po mikulášském se už do toho konečně pustím a sundám deset kilo, abych byl zhruba v té váhovce 93-. a Magumimu hlavně říkejte, že váhovka 89- by mu slušela více než 81- :D

spekounP napsal:
V Eaglu se vzpírat normálně dá, je tam klasický pódium před powerrackem, pár lidí jsem tam vzpírat videl


to se mi taky zdálo... ale Magumi měl faktickou poznámku, jak je to s kotoučema, protože s těma kovovýma, co tam mají, se asi moc házet na zem nedá... zítra uvidíme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 12:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

8. prosince 2018, sobota

již tradiční Mikulášské zvedání, v Eaglu...

účast byla hojná, viz popis fotky níže, všichni do toho dávali všechno, Carabasova skvadra z Košic předváděla mladé skvělé nadějné výkony, osobáky se otřásaly a padaly, Carabas nám dokázal, že má natrénováno, ale nebylo to domácí prostředí a ty váhové skoky na osobáky byly občas velké, přesto zapsal dřep a mrtvý tah klasiku a to se počítá! Magumi to měl se vzpíráním ztížené, ale poradil si a za hlavou vyrazil pěkných 120 kg PR! Pajas to tam tradičně rozjel v tréninkovém stylu a natahal a nazvedal toho stejně jako my všichni dohromady :) Olejňas mi připradal ve formě, ale nevěděl jsem, že si stihnul natáhnout záda... každopádně to, jak zvedá těžké činky, to je neopakovatelné, když už ji zvedne, bez pásku a nadhmatem, tak to vypadá, jako by zvedal hračku, klidně i dvoumetrákovou :D -- ps: začal jsem zahraničními hosty a pak pokračuji podle věku - mimochodem, až pak mi došlo, že jsem tam byl nejstarší veterán a že pro ty mlaďochy už jsem byl asi dědek :D -- a teď už se dostáváme pod hranici masters. Scheila a Peter Ustinov - jsem moc rád, že dorazili, dával jsem si s nima trénink nedávno, taky v Eaglu, a jsou to oba srdcaři. dneska jsem je moc nestíhal, ale vím jak shybuje Olejňas a vím jak shybuje PU, takže věřím, že si to oba užili ;) no a Scheilinka je úžasná... dřepoval jsem zrovna vedle ve stojanu, takže jsem si nenechal ujít, když prohlásila, že pojede se 100 kg amrap. tedy pánové, kam se mnohdy hrabeme, na tuto křehkou dívku, ta si umí zařvat, ta se umí zabejčit, desítka tam padla a to poctivá! no a dorazil i DiamonD, starší členové fóra vědí, stále ještě kategorie junior, ale narostl pěkně a prostořeký je pořád stejně :) no a pak jsem tam byl já, který nevěří, že by mu soutěžní atmosféra něco mohla přidat, ale po dnešku věří, že nebýt té mega-energie a povzbuzování kolem, tak by tu činku na mrtvém tahu nezatáh ;) a ještě obrovský dík Olejňasovi, že zabukoval super plzeňskou restauraci, kde jsme si dali výborně do nosu ;)

MOBILITA 20 minut, kluci mi ukázali místnost na rozcvičování, nemusel jsem dole mezi strojema ;)

Dřepy: (low-bar)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 140 kg, bandáže na zápěstí a jdeme na low-bar...
1x 160 kg
1x 180 kg
1x 190 kg, opasek a pozval jsem si Magumiho, aby mě pohlídal
1x 200 kg, dorovnaný osobák, lepší než těch 190, ale psychicky mě to zbořilo a byl jsem rád, že to padlo
první disciplína, věděl jsem, že natrénováno mám a že to musí padnout, ale u těch 190 to nebylo na trojku ani náhodou a i ta dvojka byla otázná... ale musel jsem to zkusit, a říkal jsem Magumimu, že mě bude zvedat, ale byl to takový stres, že jsem to pak dřepnul ani nevím jak.

Bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
2x 120 kg
1x 130 kg
1x 140 kg
po low-bar dřepech... jasněéé! naštěstí se jelo jenom maxko, takže ruka pošetřená. ale stejně jsem šel dolů tak pomalu, že bych si mohl klidně lajsnout stopku :D spottera mi dělal sám velký Carabas, takže pohoda - když nedám, tak mě na mrtvý tah zvedne i s činkou :D 140 bylo teda těžkých, šlo to hodně pomalu, ale když to jakkoliv pomalu jde a síla tam je.... tak to i dojde :) ale pak jsem cítil, že jsem se málem zlomil v pase, takže žádný další pokus už nepadal v úvahu.

Carabas chodil pěkně, umí skvěle zamostovat, ta lavice byla prostě skvělá, široká a když se člověk zapřel, tak neuklouznul ani o cm, luxus, který nemám, ale přišla mu příliš široká, nezvyk, těch 150 dal ještě s přehledem a možná to měl zkoušet +5 a dostal by se až kam potřebuje.

Mrtvý tah: (klasika)
2x 120 kg
1x 140 kg
1x 160 kg
1x 180 kg, nadhmat
1x 200 kg, hook-grip
1x 210 kg, no-belt
1x 225 kg PR , opasek + hook-grip
tak i "velkého" osobáku jsem se letos dočkal ;) ale jenom díky těm skvělým lidem kolem. jednak mi připadalo, že je ta osa níže... a nejenom mě. dále v Eaglu, a to opakuji pokaždé, ta osa prostě nepruží, a to mám rád. když si chci před pokusem zapružit na efekt... tak to má efekt nulový. ta váha je absolutně mrtvá a když ji chcete zvednout, tak celou nebo nic. skok na osobák byl větší, ale hrál jsem všechno nebo nic. činku jsem sice odlepil, ale jenom pár cm a hned mě to ohlo. pak jsem sice nevnímal, ale přesto jsem měl pocit, že slyším hecování... normálně bych to složil, nemělo to smysl, ale takhle jsem tahal a tahal... až jsem nakonec i ramena zatáhnul a pak to nejmíň pět sekund držel, abych si vychutnal ten pocit. kolikrát ještě zatáhnu maximálku? možná dnes naposled a tak jsem si to užíval, i když udržet váhu umí každý, že.

Military press:
5x 60 kg
5x 60 kg
5x 60 kg
už jsem měl hotovo, tak jsem se připojil k Pajasovi a Magumimu. pět opáček bylo easy, ale už jsem věděl, že nemám přidávat, že by mě to mohlo sundat :)

Váhovka: 102.5 kg

wow... když se sejdou lidi, kteří mají stejnou vášeň... tohle jsem zažil poprvé 5. prosince 2015 na Mikuláše, kdy jsme tuhle tradici začali v Areně a pak při každém setkání v Eaglu, tohle se nedá naplánovat, aby to vyšlo, ale když to vyjde, tak je to zážitek na celý život ;) tihle všichni kluci ještě budou zvedat za deset let, a budou silnější, včetně Carabase, to jenom nás, pár veteránů, budeme řešit, jak zvedat hlavně zdravě :D ale dnes ještě ne, dnes jsem to posunul, total v jednom tréninku 565 je nový osobák, jasně, na dřep by zkoumali paralel (v Eagle-Animals nejsou zrcadla), na benč to nebyla stopka a tah byl takový grind jak prase, že by to asi neuznali, ale... who cares? ;) tady v té naší Ronnie-lize jsme tolerantní :D

a to nejlepší nakonec! zítra ve 12:00 v Eaglu pokračujeme! sice nevím, co přesně budeme cvičit, protože už se to rozleželo a nemůžu hýbat skoro ničím... ale o to více se těším ;)



spodní řada: Radko větší, Dominik, Pajas, Nabuko
horní řada: Olejňas, Scheila, Peter Ustinov, Štúr, papá (de)Carabas, moje maličkost Vlk, mr. Magumi, Radko menší
photo: credit by Olejňas


Naposledy upravil vlk# dne ne prosinec 09, 2018 3:39 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borci, skvelé výkony!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A to si nevidel Vlka dnes! Ten zápis bude masaker
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedna vec je z tej fotky ista. Ustinov si dava do bicakov synthol

ps na stareho pana velmi uctyhodny total
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty


Naposledy upravil seeya dne ne prosinec 09, 2018 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nooo velmi pekny report, velmi motivujuci a gratulujem k PR-kam! :)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. prosince 2018, neděle

Mikulášské (do)zvedání... Eagle fitness

já a Magumi, Carabas, Dominik, Radko větší, Radko menší, Martin od nás z fitka, vzpěrači Petr a Tomáš z Areny - Tomáš si mě pamatoval z prvního mikulášského zvedání :D

MOBILITA 20 minut - chtěl jsem ji vynechat, ale když jsem přišel a viděl, jak se všichni včetně mlaďochů poctivě protahují a rozhýbávají... tak jsem si řekl, že to je "dobrej oddíl" ;)

Čelní dřepy:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 130 kg
3x 140 kg
1x 150 kg, no belt
1x 160 kg, opasek
10x 120 kg, no belt
něco na zahřátí, nevěděl jsem, jak to půjde, ale docela se to rozhýbalo. více než 150 jsem snad letos nešel. Carabas se k nám přidal se zadníma dřepama, vyjel si až do 210, ale mezitím si střihnul jednu pěknou objemovou, což si počtete v jeho logu :)

Bench-press:
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
1x 130 kg, stopka
1x 140 kg, nečekal jsem, že tam ještě dnes bude, ale kluci mě hecli ;)
8x 120 kg, amrap, deváté musel dotáhnout Carabas :)
tady se sešla silná sestava, Martin od nás s fitka a Carabas, oba pak ještě pokračovali až do 160, což už bylo nad jejich síly, ale přidali se pak k závěrečné pumpičce se 120, kde jsem obsadil pěkné třetí místo :)

Axle:
2x 120 kg, nadhmat
2x 120 kg
a to bylo všechno :D více opáček jsem s tím nedal, protože se ani nedají dát prsty kolem ;) kluci s tím pak ještě šli "nad hlavu" a tady si zapsal nejvíce strong-man Carabas ;)

moc pěkné doražení, Magumi si tam se vzpěračema odjeli své tréninky, mlaďoši benčovali na boardy a pak dřepovali se safety-barem, všichni jsme to tam vyždímali, vyblbli se a od zítřka zase normální režim ;)

Turakam, Carabas, seeya, cohen: díky borci, tyhle srazy jsou velmi motivující ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:


...tihle všichni kluci ještě budou zvedat za deset let, a budou silnější, včetně Carabase, to jenom nás, pár veteránů, budeme řešit, jak zvedat hlavně zdravě ...


Vlku, vlku,
my prece nejsme stari!!!
Jsme mladi...jenom uz sakra dlouho
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektní výkony od všech, super parta
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. prosince 2018, pondělí

MEN IN BLACK - já, Magumi, Martin, Form Factory Václavák, recovery week

MOBILITA 20 minut

HS - Hammer Strength stroj, dnes všechny vsedě

HS Leg press UNI:
8x 140
8x 170
8x 200, 1. pracovní
8x 200
8x 200
8x 200
8x 200
8x 200
8x 200
14x 200, 8. pracovní, all-out než nohy vytuhly :)

HS Incline press:
8x 40
8x 60, 1. pracovní
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60, 8. pracovní, už to pěkně pálilo

HS High row:
8x 80, 1. pracovní
8x 80
8x 80
8x 80
8x 80
8x 80
8x 80
8x 80, 8. pracovní, už to hodně pálilo, bylo tam tak o 10 víc, než bych chtěl

HS Pull over:
8x 60, 1. pracovní
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60
8x 60, 8. pracovní

střídal jsem se s Marťasem, minimální přestávky, v závěrech už to pálilo pěkně, 100x nic umoří i ... :D

cestou ráno do fitka jsem si říkal... co já budu dneska cvičit??? střed těla po víkendu v háji, to nemá smysl ho zatěžovat... a pak mi došlo, že tam ještě máme stroje! :D zlaté stroje... střed těla jsem nechal odpočívat a svalíky potrápil, těm to neva ;)

Peter Ustinov napsal:
Vlku, vlku,
my prece nejsme stari!!!
Jsme mladi...jenom uz sakra dlouho


díky za hlášku! tu budu používat ;)

Dave1913 napsal:
Perfektní výkony od všech, super parta


díky! sešlo se to skvěle a vypíkovat se taky celkem povedlo, plus mínus ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2018 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlku Vlku,ty si maniak. Po takom vikende bez pauzy dalsie treningy Pekne nam zasranom ukazujes,kto je tu sef.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2018 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vlk krasne vykony skoda ze sme neboli svami.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: