Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2018 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11.12.2018

Stop dřep - rest 60 sec
5x20kg
5x40kg
5x60kg
5x6x70kg

Benč pres - CG, nohy hore - rest 60 sec
5x20kg
5x30kg
5x40kg
5x6x45kg

Mrtvý tah - klasika - rest 60 sec
5x50kg
5x70kg
3x10x70kg

Upažování JČ
4x10x2,5kg
1x10x5kg


Trénink měl být včera, ale hrozně se mi protáhlo jednání se zákazníkem, takže jsem končila pozdě, bylo mi blbě, měla jsem hlad a navíc jsem byla pěkně dehydratovaná, tak jsem asi poprvé za poslední rok vynechala trénink a odjela si to dnes...Dnes mi bylo jenom blbě a všechno mě štvalo, takže trénink hotovej za 45 minut téměř bezeslova s absolutním poker face...takový to, když chytáte hysterickej záchvat breku, protože vás tlačí špatně upletenej copánek na hlavě při benču a tak různě ...
No, nemáme to občas jednoduché ...ale jídlo to zachránilo, jídlo je kamarád ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2018 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.12.2018

Dřep - rest 90 sec
6x20kg
6x40kg
6x60kg
4x80kg
5x5x92,5kg

Benč pres - stopky, rest 90 sec
5x20kg
5x40kg
5x50kg
5x5x60kg

Přítahy v překlonu VČ
5x10x30kg

Upažování v předklonu JČ
3x15x2,5kg

Lepší než včera, ale i tak to stálo za houby.
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2018 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14.12.2018

Benč pres - CG - rest 60 sec
5x20kg
5x30kg
5x40kg
3x8x45kg
6x45kg

Mrtvý tah - sumo, dotahy z 10 cm
3x5x60kg
3x10x85kg

Pullover s KTB
4x10x12kg

GHR
5x10 + 5kg

Franouzské tlaky
3x12x25kg

Veslo
1000m - 4:06

Břicho - zametání posilovny

To je taková rychlovka ty tréninky, že za 60 minut jsem hotová i s rozcvičkou a pak se tam poflakuju a při čekání vymýšlím kraviny ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2018 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15.12.2018

Dřep
5x20kg
5x40kg
5x60kg
4x80kg
3x90kg
SBD
2x100kg
7x105kg AMRAP

Highbar dřep - rest 90 sec
5x5x70kg

Benč pres - nohy hore, stopky, rest 90 sec
5x20kg
5x40kg
5x5x50kg

Horní kladka - záda
4x10

Horní kaldka - triceps
4x10


Po včerejšku jsem cítila mírnou únavu, ale šlo to dobře. Jen ta hrudní kost mě furt trápí, furt to mám zablokovaný, furt mi to křupe, při benčích to je nepříjemné...když jsem to roztahovala přes rozpažky tak to nepomohlo, když jsem to nechala být, tak to taky nepomohlo...nějak nevím co s tím ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19.12.2018

Dřep - rest 75 sec
5x20kg
5x40kg
5x60kg
5x70kg
5x5x80kg

Push Press
5x20kg
3x5x30kg
5x35kg
2x5x40kg
5x45kg
5x50kg

Přítahy v předklonu VČ
5x10x40kg

Upažování v předklonu JČ
4x10x4kg

Pár izolovaných cviků na zadek


V pondělí jsem vynechala, cítila jsem, že na mě něco leze, tak jsem se to snažila vyležet, ve středu jsem se už cítila dobře, tak jsem šla...nicméně jsem se zase hrozně vztekla, mám nějakou krizi, hrozně mě teď nebaví velká trojka, asi za to z velké části může to, že mě furt něco někde pobolívá a tahá atd. Mám úplně odpálené lokty a zápěstí od toho neustálého dřepování s úzkým úchopem, o benči ani nemluvě, tam je furt ten hrudník špatný, a mrtvola mě nebaví jen z principu ...Takže po konzultaci s trenérem (rozuměj můj zoufalej nářek stylu: "já už ten debilní trojboj dělat nebudu" )jsme se dohodli, že si od toho potřebuju odpočinout, takže 3-4 týdny se budu věnovat izolovaným cvikům, pěkně ať to pálí, ať se to napumpuje, ať zapojími svaly, které normálně nepoužívám atd. Včera jsem totiž normálně zjistila, že mám problém vydržet 60 sec ve dřepu o zeď , takže se prostě zaměřit i na něco takového, možná tam dám i nějaké crossfitové WODka po zábavu ... Třeba mi narostou i nějaké svalíky, protože plán nabrat do 72kg nějakou hmotu stále nevychází, furt mám 66 kg...
No, nicméně i když ve středu jsem se cítila dobře, tak už hned večer po tréninku jsem se rozkašlala a dnes ráno jsem začla cítit průdušky, takže do konce týdne léčení a pak se na to vrhnem.
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chudaci treneri co trenujou holky a zensky. Nechapu jak je muzou vystat )
Ja nemam naladicku... me boli hlavaaa, ja mam blbej tyden....., jeee a venku je skarede
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To říkám furt, že to nemá se mnou (potažmo s náma ženskýma) jednoduchý , ale je to profík, a jen tak se nenechá něčím zastrašit ...

A navíc...kdo by se na takový sluníčko, jako jsem já, mohl zlobit, že trenére?
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2018 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.12.2018

Aktivace, kompenzace.


No, takže od posledního zápisu, kdy jsem si stěžovala na to že, nejsem zcela ok, to vypadalo celkem pozitivně, že to bude jen malé nachlazení, ale v pátek odpoledne, když jsem měla v plánu vyrazit na firemní vánoční večírek mi asi během 3 hodin krk otekl takovým způsobem, že jsem nebya téměř schopná polykat o mluvení nemluvě ...Tak výraznou reakci na nějakýho bacila jsem snad ještě nezažila. Vzhledem k tomu, že jsem ale neměla horečky ani to nevypadalo na angínu, jsem se rozhodla, že to vyležím bez doktora, takže jen podpůrná léčba ve formě vit. C, Glutaminu, Betaglukanu, spoustu pomerančů, citronů, medíku, a válení se. No trvalo to dobrých 8 dní, než jsem se dala jakštakš do kupy, přetrvává ještě ranní pálení v krku a mírné pokašlávání, ale dneska už jsem se cítila natolik dobře, abych vyrazila se trošku protáhnout, už jsem to potřebovala jako sůl. Takže snad už to bude dobré...není nic horšího, než být nemocná přes vánoce, člověk jen jí a leží na pohovce , si připadám jako vepř ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út leden 01, 2019 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

31.12.2018

Mrtvý tah - sumo
10x5x50kg

Tlaky na ramena ve stoje
10x5x15kg

Přítahy v předklonu KTB
4x8x8kg

Swingy KTB
4x10x12kg


Snažila jsem se to udržet opravdu jen lehce, abych se nezadýchala, ale spíš probudit svalíky k životu, bylo to moc příjemné ....A dokonce i po takovém nic, dneska pěkně cítím prdelku a hammy ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2019 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2.1.2019

Dřep - highbar
5x40kg
13x5x50kg

Trhy JČ
5x12,5kg
5x5x15kg

Aktivní vis
5x4

Upažování na ramena
3x12x4kg

Triceps
3x12


Z pondělka svalovka, jinak dobré... Teď v podstatě cvičím co mě napadne, na co mám chuť, nějak to plácám, nic neřeším, taková trošku anarchie ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

28.1.2019

Tak, po 1,5 měsíci, kdy se mi 3x vrátil zánět průdušek a zánět horních cest dýchacích se pomalu vracím mezi živé ...Hrozná otrava vám povím, vždycky už to vypadalo dobře, byla jsem opatrná a nespěchala, ale i tak jakmile jsem vkročila do fitka, tak se to zase začlo zhoršovat...Trenér mi doporučil nasadit nějakou bylinkovou kúru na posílení imunity, tak snad už to bude dobré...Tenhle týden mám v plánu se jen začít trochu rozcvičovat a protahovat doma a snad příští týden už zase zavítám k činkám ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út leden 29, 2019 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tyhle relapsy jsou děs... připadá mi to podobné jako atb, musíš přeléčit, i když už ti nic není, zažil jsem si to teď po svátcích, kdy jsem naběhl do fitka, jakože už to musí jít... týden to šlo a pak zas dva týdny pohov. teď mám opět týden za sebou, ale rozdíl je, že se vrací síla a regenerace.

tak ti přeju totéž - začni to rozhýbávat a jakmile začneš dobře regenerovat, tak můžeš přitlačit a máš vyhráno ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minulý týden nějaké to domácí rozcvičování, děsná nuda, ale vzhledem k tomu, že jsem měla svalovku i z toho mála, tak asi nezbytná nuda.

4.2.2019
Menší protáhnutí v posilce - nějaké rozpažky, tlaky, swingy s ktb, dřepy se safety bar - 5x5x50kg
a stačilo ...
Tragédie, ale vůbec mi to nevadí, hlavně zůstat zdravá a postupně to půjde zase nahoru .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2019 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Minulý týden nějaké to domácí rozcvičování, děsná nuda, ale vzhledem k tomu, že jsem měla svalovku i z toho mála, tak asi nezbytná nuda.

4.2.2019
Menší protáhnutí v posilce - nějaké rozpažky, tlaky, swingy s ktb, dřepy se safety bar - 5x5x50kg
a stačilo ...
Tragédie, ale vůbec mi to nevadí, hlavně zůstat zdravá a postupně to půjde zase nahoru .

V klidu, nespěchej, ono se to zlomí...a výkony se vcelku rychle vrátí, tělo si to ještě pamatuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2019 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To každopádně ...

6.2.2019
Aktivace
Neutrální benč press - 5x5x40kg
Mrtvý tah sumo - 5x5x70kg
Bulharský dřep
Triceps


Moc příjemný, síla byla, ale hodně jsem se krotila ...
...Už mi to fakt chybělo...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: