Making the Game...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 408, 409, 410  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Making the Game...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Making the Game...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2019 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný tréninky, máš formu, dobře se to čte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2019 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
pěkný tréninky, máš formu, dobře se to čte


Vďaka borec, konečne sa aká-taká dostavila, tak to musím ešte požmýkať!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so leden 12, 2019 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

benč
os x xy
60 x 6
60 x 6
100 x 4
100 x 4
120 x 2
140 x 2, jo!
140 x 2
140 x 1, shit, trafil som stojan
140 x 1
120 x 6
Ako som fakt rád za dve dvojky so 140, ale bolo našliapnuté na tretiu s prehľadom, škoda, nabudúce asi reparát.

kliky na bradlách
ja x 12
ja x 12
ja + 20kg x 5
ja + 40kg x 5
ja + 60kg x 3
ja + 60kg x 3
ja + 60kg x 3
ja + 60kg x 3
ja x 31, jak z praku, posledné ešte stopka dole, rezerva

oštepársky triceps
30 x 5
30 x 5
30 x 5
30 x 5
30 x 5


Ideme ďalej, tréning za tréningom.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2019 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

zadné drepy
os x 8
60 x 4
60 x 4
60 x 4
85 x 4
100 x 2
120 x 2
140 x 2
160 x 2
160 x 2
160 x 1 a šlus...

Niečo prdlo v stehne, hnusný zvuk, dokázal som to ešte drepnúť prekvapivo, ale potom bolesť (trvá doteraz) a urobiť drep už nehrozilo, výron zatiaľ nie je, chodím ako-tak, hybnosť som nestratil, sval sa zdá byť rovnaký, ale dačo je silne natiahnuté, prinajlepšom...skúsim to aktívne rehabilitovať najbližšie dni podľa možnosti. Sakra, keď sa konečne darilo, tak stopka...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2019 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi sme ťa prechválili. Je to škoda,šiel si ako stroj. Ale neboj nič,to sa dá rýchlo dokopy. Držím palce
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2019 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sanca je ze to nebude prilis vazne, ale tiez ma par zraneni posuzovalo, je to otrava :/
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: ne leden 13, 2019 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je pech, dej se brzo do kupy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuz, kazda skusenost a vedomost o zmykani tazkych drepov sa hodi, ten obraz zacina v mojich zaciatocnickych ociach pripominat grupac s partickou niggas potme. Moze priniest vsakovake zazitky.

Nech to rychlo prejde a pri zmykani pozor!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cítil som sa vyborne, nic nedrelo, predchadzajuce série so 160 ťažké, ale plynulé. Po noci lepšie, tupá bolesť ustupila, do roboty som dorazil, chodim, pokrivkávam, heh
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuho premyslam, vlastne pri kazdej discipline trojboja, preco pracovne serie, ale aj maximalky viaceri idete az v deviatej, ci ktoviekolkej serii. Osobne sa snazim, aby som sa k nim dostal cim skor, a nebol unaveny uz z rozohriatia. Napriklad dnes pojdem prvu disciplinu tazku mrtvolu 5x3x127,5kg, ale k pracovnym seriam sa dostanem cez dve serie 5x70, 3x110. A nikto mi nenahovori, ze zahriatie trva dlhsie, pretoze netrva. Predstava, ze by som mal prihadzovat po desat kg ma desi. Dokonca aj na benchi zacinam rovno na 5x60kg a na pracovnu sa dostanem este rychlejsie.

Otazka znie, je tam nejake vedecke racio, alebo to len robite, lebo vas to tak naucili a nikdy ste nad tym nerozmyslali?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Tuho premyslam, vlastne pri kazdej discipline trojboja, preco pracovne serie, ale aj maximalky viaceri idete az v deviatej, ci ktoviekolkej serii. Osobne sa snazim, aby som sa k nim dostal cim skor, a nebol unaveny uz z rozohriatia. Napriklad dnes pojdem prvu disciplinu tazku mrtvolu 5x3x127,5kg, ale k pracovnym seriam sa dostanem cez dve serie 5x70, 3x110. A nikto mi nenahovori, ze zahriatie trva dlhsie, pretoze netrva. Predstava, ze by som mal prihadzovat po desat kg ma desi. Dokonca aj na benchi zacinam rovno na 5x60kg a na pracovnu sa dostanem este rychlejsie.

Otazka znie, je tam nejake vedecke racio, alebo to len robite, lebo vas to tak naucili a nikdy ste nad tym nerozmyslali?


No len na 120 kilo sa dostanem aj bez rozcvičky, ale na vyššie váhy holt ideš postupne. Aj keď len po 40 kilogramoch (2x20), tak to máš 60-100-140-180 atď. A napr mňa osobne to nastavuje aj psychicky, cca viem, ako to pôjdem a viem sa na to potom pripraviť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


No len na 120 kilo sa dostanem aj bez rozcvičky, ale na vyššie váhy holt ideš postupne. Aj keď len po 40 kilogramoch (2x20), tak to máš 60-100-140-180 atď. A napr mňa osobne to nastavuje aj psychicky, cca viem, ako to pôjdem a viem sa na to potom pripraviť.


Jasne, nie je to tvoj pripad a s tymi vahami v pripade maxiek nerobis xy opaciek, ale len jednotky, co je z pohladu setrenia sily na maximalny vykon uplne prirodzene. Ale ked pozriem na Turkov zapis, tak som unaveny len z toho citania po osmu seriu, pricom najvacsi masaker ma este len prist. Cim nechcem povedat, ze to ma zle nastavene, len sa snazim najst to racio, ze preco nesiel jednotky, preco po 10kg a nie po dvackach... proste optimalizaciu vykonu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne mám dôvodov viac:
1. skúsenosti a vek, telo si to pýta, aby pracovalo všetko, ako má po xy rokoch cvičenia a predišlo sa zraneniam
2. Na istých cvikoch potrebujem, aby som sa dostal do dynamiky, pripravil hlavu na váhy a zároveň poriadne zaktivizoval motorické jednotky, pri drepoch obzvlášť potrebujem rozcvičovacie série, aby si ramená sadli, ako majú a bedrá a všetko sa rozpohybovalo do techniky, skoky boli konkrétne teraz po 20kg skoro na dvojkové série, čo je pre mňa úplne optimálne.

Príklady z vlastnej praxe:
Ísť benčovať len po jednotkách po 140? Čo som Larry Wheels na roidoch? By mi potrhalo hrudník jak handru, podobne urobiť pár drepov (6-8) dokopy a ísť na 160, sranduješ, by som bol Grznár hneď, alebo mrťák skákať bez aktivizácie a rozhýbania sa do dynamiky na 160+, jasneé, ani by som to neodlepil, alebo hamstring by praskol jak guma v starých teplákoch, ech...

Z roka na rok pridávam rozumnejšiu skladbu dynamických rozcvičení aj pred samotným cvičením s váhou, abecedu na ramená a pod., čo je len dobre a môžem stále plnohodnotne cvičiť

P.S.: Cohen, uvidíš sám, keď budeš mať na činke vyššie váhy, neporovnateľne vyššia záťaž na pohybový aparát i CNS.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam se rozcvičuje dobře..
1.) Série s 50, 60 nebo 70 % maxima tě nemůže vysílit.
2.)Zahřívací série aktivuje a prokrví svalové skupiny + zlepší ti mobilitu
3.)Někdo kdo se ve dřepu moc necítí (Turakam) prostě potřebuje delší rozcvičku
4.)Pro mrtvý tah nepotřebuješ takovou mobilitu a je to vlastně cvik, a který stačí krátká aktivace.. Pokud tedy máš pracovní serie 5x3x127,5kg, rozcvičení 3x70, 3x110 je OK. Na Dřep bych takové schéme nepoužil a přidal minimálně jednu rozcvičovací např. 3x90kg..

Osobně se snažím minimálně u dřepu a benchpressu držet objem rozcvičovacích sérií = objem pracovních serií.
Příklad:
Rozcvičení - 5x20kg;5x50kg;5x80kg;5x110kg;3-5x130kg;
Pracovní série - 5x5x150kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 14, 2019 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:


P.S.: Cohen, uvidíš sám, keď budeš mať na činke vyššie váhy, neporovnateľne vyššia záťaž na pohybový aparát i CNS.


Beriem co si napisal, len chcem trosku zapolemizovat s "vyssimi vahami". To co dviham teraz, moze byt pre niekoho prd vo vesmire. Ale pre moj pohybovy aparat a CNS, dnes, je to brutalny naklad! O rok to bude dufam inak, no dnes sa s tym vytrapim ako prasa. Takze tento argument trosku pokrivkava (no offence :D).

Cital som o pravidle, ze od prveho opakovania prvej serie musis pristupovat k cinke, ako keby si dvihal svoje maximum. Logicky, hlava tym padom musi byt nastavena od zaciatku, resp. si ju treba nastavit pred treningom samotnym, nie pocas neho (OK, su lepsie a horsie dni, nie vzdy vsetko ide ako ma).

No a na zaver uz budem uplny heretik a postnem clanok, kde sa o. i. pise: lifterům na “ zahřátí se” stačí pár singl opakování s lehčí váhou. Opět však třeba říci – ani to není často potřeba. Pavel (Tsatsouline) píše: “Zahřívací sety ti mohou pomoci tím, že “projedeš dráhu pohybu”. Ale to neznamená, že je potřebuješ, anebo že bys na nich měl být závislý.“

http://www.kb5.cz/2014/08/pravda-o-rozcvicce-vsechno-je-jinak/
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Making the Game... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 316, 317, 318 ... 408, 409, 410  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: