Marťas - trénink

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Marťas - trénink  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Marťas - trénink
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Artush007

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 8.2.2019
4. týden B

moc mi nejde dýchat nosem, ale jsem snad na 80% ready, tak buďto to ještě vypotím, nebo bude delší odpočinek po tréninku
20-30 min mobilita

Dřepy vpředu: no belt
6 x osa (20kg)
5 x 60 kg
4 x 80 kg
6 x 6 x 92,5 kg
blbě se dýchá, ale jinak to celkem jde

Bench - klasika:
10 x 60 kg
4 x 10 x 92,5 kg

Mrtvý tah: no belt
5 x 60 kg
5 x 100 kg
4 x 120 kg
7 x 8 x 145 kg
- pocitově nic moc, zvláště když se cvičí s ucpaným nosem.. tak uvidíme, co to udělalo..

Naposledy upravil Artush007 dne ne únor 17, 2019 10:24 am, celkově upraveno 2 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 11.2.2019
5. týden A

můžu dýchat nosem, cítím se tak na 90% ready, tak snad to půjde

20-30 min mobilita

Dřepy: low-bar, no belt

6 x 60 kg
6 x 80 kg
5 x 100 kg
9 x 10 x 130 kg
- první série nic moc, ale nemusel jsem si lehnout, když to půjde tak cca do čtvrtý série je to dobrý. Druhá série, už ležím. Od čtvrté mě morálně podporuje Magumi a počítá mi to, nejsem schopen počítat. U páté nebo šesté jsem zahlédl Vlka, jak se nade mnou minul :-D.. nějak jsem to nakonec doklepal, moc ani nevím jak.. asi jsem fakt nebyl na 100% ready, už aby rýmička kompletně dozněla..

Bench - CG:
10 x 60 kg
4 x 8 x 90kg

Přítahy v předklonu: - nemáme energii na nějakou rozcvičovací a za druhý ji asi už nepotřebuju.. :-D
4 x 8 x 90 kg

- úspěch, přežil jsem to dneska..

Naposledy upravil Artush007 dne st únor 13, 2019 4:01 pm, celkově upraveno 1 krát
vlk#

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paráda, máš sepsáno pěkně od začátku, za dva roky si počteš a budeš kroutit hlavou, co to byl za nápad tohle cvičit :D

jinak můžeš doplňovat i číslo týdne v rámci cyklu, ať se v tom později líp vyznáš, např. teď máš tréninky A a B, tak můžeš k pondělku připsat "5. týden A".

teď už tě čekají jenom zápisy budoucí, tak držím palec, ať tě neskolí žádná choroba a zdárně se dobereš až do cíle ;)
Artush007

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa 13.2.2019
5. týden, já Magumi a Vlk

doplněk č.1

30-40 min mobilita
ještě jsem celkem rozbitý po pondělku, tak ta mobilita dneska zabrala o něco více času než jsem se začal hýbat

Zercher dřepy: no belt + shyby (podhmatem) v supersérii 5x5
3 x osa
3 x 50 kg + 2 shyby
3 x 70 kg + 2 shyby
5 x (5 x 85 kg + 5 x shyby)

Kliky na bradlech
8 x bez závaží
5 x 8 x 30 kg

- ke konci tréninku už to vypadalo, že jsem zase trochu svěží a ve formě :-D

vlk# napsal:
paráda, máš sepsáno pěkně od začátku, za dva roky si počteš a budeš kroutit hlavou, co to byl za nápad tohle cvičit :D

jinak můžeš doplňovat i číslo týdne v rámci cyklu, ať se v tom později líp vyznáš, např. teď máš tréninky A a B, tak můžeš k pondělku připsat "5. týden A".

teď už tě čekají jenom zápisy budoucí, tak držím palec, ať tě neskolí žádná choroba a zdárně se dobereš až do cíle ;)

děkuji za tipy, hned to doplním
Artush007

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2019 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek 15.2.2019
5. týden B
já, Magumi a Vlk

20-30 min. mobilita
Magumi měl v plánu bench a tahy, tak jsem byl celej štastnej, že po dlouhé době zase něco odjedeme spolu, měl jsem akorát čas dát dřepy, aby to vyšlo cca po jeho mobilitě

Dřepy vpředu: no belt
6 x osa (20kg)
5 x 60 kg
5 x 80 kg
6 x 6 x 100 kg
- dneska to šlo o dost lépe, tak jsem přihodil, co jsem minulý týden ubral od plánu, když jsem tady končil přišel Vlk a překvápko, půjde taky bench a tahy

Bench - klasika:
10 x osa - čekačka na vlka
5 x 60 kg
5 x 80 kg
8 x 100 kg
3 x 8 x 100 kg - Magumi dělal se stopkama, tak jsem si řekl, že je zařadím taky, no a Vlk se nedržel zpátky a po středě to dal taky

Mrtvý tah: no belt
3 x 70 kg
3 x 90 kg
3 x 110 kg
3 x 130 kg
6 x 8 x 150 kg
- tady to byla paráda, pracovní jsme všicci měli stejnou váhu, takže se krásně hecovalo a odsejpalo to jako po másle, nejvíc překvapil Vlk, který se trápil poslední dobou se zádama a dal to taky a no belt. Už chápu proč nechtěl program začínat se mnou, bylo to pro něj moc lehké na začátku a teď už se asi mohl přidat, že ho to už tolik nebrzdí..

dneska fakt pecka, už dlouho jsem si takhle dobře nezacvičil.. tak snad se to zase v blízké době poštěstí sejít se takto znovu
Artush007

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí 18.1.2019
6. týden A
já a Vlk

20-30 min mobilita

Dřepy: low-bar, no belt

6 x 65 kg
5 x 85 kg
5 x 105 kg
5 x 125 kg
8 x 10 x 135 kg
- ještě že dnes dorazil vlk, dorazil naštěstí u mé druhé supersérie s "mrtvolou", už jsem se bál, že na to budu sám a už si nešlo hrát tolik s myšlenkou, že bych si to třeba zkrátil.. závěrečné série už jsem ani nedovedl počítat

Bench - CG:
6 x 60 kg
4 x 8 x 92,5 kg

Přítahy v předklonu:
4 x 8 x 92,5 kg
už nebyla ani síla na zkušební sérii a šlo se rovnou na pracovní

- už se moc těším na příští týden, to mě čeká deload, tak snad trochu šťávy bude zpět a bude se moci směle pokračovat dále v programu..

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Marťas - trénink Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:

Přejdi na: