800 RAW - IPF -120


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 800 RAW - IPF -120  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 800 RAW - IPF -120
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-2 TRÉNINKy DO ME IPF

Osvěžení mrtvolného pohybu. Včera jsem kupoval dálniční známky na Slovensko a Maďarsko. Zkoušel jsem najít vlakový spoj, ale přes ČD by to vyšlo přibližně jak letenka do Švédska.

Váha 118,7kg

ÚTERÝ

DEADLIFT

140,0kg x 3
170,0kg x 3
210,0kg x 3
230,0kg x 2
245,0kg x 2
230,0kg x 2 + 2

https://www.instagram.com/p/BuoATmPIL1G/

BENČ

100,0kg x 3
120,0kg x 3
140,0kg x 3
152,5kg x 2 + 2 + 2 + 2 + 2

TRICEPSOVÁ KLADKA – full x 15 + 15 + 15
PŔÍTAHY MÁLO NALOŽENÉ VELKÉ ČINKY – 5 + 5 + 5

3 minuty rvaní trička přes hlavu, 2 minuty zatínání bicepsu před zrcadlem, minuta vybírání bordelu z pupku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jeli do Maďarska student agency, pardon regiojetem:D Vyjde to na pár korun a cesta celkem v pohodě - největší průtahy klasicky na D1.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
My jeli do Maďarska student agency, pardon regiojetem:D Vyjde to na pár korun a cesta celkem v pohodě - největší průtahy klasicky na D1.


Nejedu sám, tak auto vyjde nejlíp. Flixbus pro 4 je cca 1600 + zpět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-Poslední TRÉNINK DO ME IPF

OK, poslední dřepy a tlaky v přípravě. V neděli v 10:00 je začátek závodu. Sice jsem neměl moc možnost tlačit na výkon, ale nakonec to snad nebude tak hrozné.

Přenos
http://goodlift.info/live.php

Váha 118,7kg

ČTVRTEK

SQUAT

140,0kg x 3
170,0kg x 3
190,0kg x 3
215,0kg x 2 + 2 + 2 + 2 + 2

BENČ

100,0kg x 3
120,0kg x 3
140,0kg x 3
152,5kg x 2 + 2 + 2 + 2

Ačkoliv po ránu je mobilita hrozná a nepomůže nic, nakonec to docela lítalo. Cítím to dobře. Základy 250+180+270 (700), pak se uvidí.

Až to budu vyprávět, neřek bych že to bude špatná story.

https://www.instagram.com/p/ButIQpJoQb-/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať se ti to Míro vydaří.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Shrnutí

Cílem bylo udržet medaili a pokoušet se o malé medaile.
Stav - asi změnou klima a prašností na hotelu se projevila alergie na prach a roztoče. Pořád jsem smrkal krev. Nic hrozného, jsem zvyklý.

DŘEP
Základ jsem volil na pohodu. Věděl jsem, že když dám tak už to dojdu do cíle. Hlavní byla hloubka, dost to sekali a hodně lidem to vzalo kila a sílu.
250kg lehké
260kg ok, dostal jsem modrou za údajně nepropnuté koleno.
Vývoj byl takový, že Rakušák nedal druhý a Ir hlásil 262,5 na třetí. Pokud dám 265 mám stříbro.
265kg - OK STŘÍBRNÁ

BENČ
Základ měl být pohoda.
180kg - celkem ok
Vývoj byl takový, že Rakušák a Litevec byli nad 200kg a zezadu mě mohl dostat myslím Ir.
185kg - znamenalo nad možnosti ira. OK BRONZ
190kg - asi ztráta soustředění, chybně jsem položil a pak dostal křeč do břišní stěny - první pokazeny pokus

TAH
Začal jsem být dost unavený. Chyba v příjmu tekutin. Cítil jsem se pod psa.
265kg - OK celkový BRONZ
Dál už jsme se soustředili na Rakušáka, kterého bysme mohli při jeho chybě skočit. Šel ale soustředěně.
275kg - pojistka BRONZu a malého STŘÍBRA. Ale bylo to kurevsky těžké už.
Na Rakušáka bych musel dát 297,5 což bylo v téhle kondici nemožné
280kg už bez motivace zahozeno

Dřep stříbro
Benč bronz
Tah stříbro

Trojboj bronz












nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulace. Sledoval jsem mrtvolu.
Po druhém vydřeném pokusu jsem se celkem podivil tvé volbě 297,5 kg, než mi došlo že se jedná o taktiku krásný výkony!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On Milan, co mi psal pokusy na tah, přežil rakovinu s 10% nadějí a přesto dělá co miluje a dokázal se vrátit a tak jsme se chvilku bavili nad tím jak Gerhard kulí oči a potí se u monitoru. Věděl že mám zatáhnuto 290 a srotovalo mu to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratuluju. 3. flek na pohodu. Doufal jsem, teda že to nekdo posere a budeš druhej :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 11, 2019 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u toho zápisu mě nejvíc bavilo to taktizování... někdo zvedá, co může, a ty si u toho počítáš

ale vyšlo to, gratuluju, bral si medaile kde to šlo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem, a super taktizovanie
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út březen 12, 2019 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O dopingové kontrole která byla tak, že nebyla

Povím vám pravdivý, leč značně nepravděpodobný příběh o dopingové kontrole, která byla a nebyla. Bylo to v oné zemi, která plní mezinárodní smlouvy o ochraně Schengenu a je za to po právu kritizovaná věcně zechcaným levicovým kreténem s výrazem notorika a botama každé jiné barvy.

Všechno probíhalo standardně. Byli jsme čtyři. Oni dva. On a ona. Podepsali jsme papíry, já pil vodu... a pak, když jsem chtěl jít strhlo se překvapivé ochotnické vystoupení , za které by se nestyděli v žádném divadle. Oni totiž po hodině zjistili, že chtějí někoho jiného! Paní kulila oči na rozdílné jména ve svých dvou papírech a vyrážela zvuky jenž zřejmě i Maďarům nedávaly smyslu a pán nabral barvu sanitární keramiky, čímž na chvíli z místnosti zmizel a zůstal jenom hajzl. Pak sebral mobil a papíry a zmizel opravdu. Prý se šel doptat co dělat.

A pak prý jestli dotyčného znám, jestli na něho mám mobil, jestli třeba nežijeme spolu nebo jestli ho nemám schovaného v baglu. Neměl jsem. Jestli bych pro boha živého, pannu Marii a syrske sirotky byl tak hodný a zavolal někomu kdo by mohl... No tak jo.

Když přejdu to, že zřejmě museli za každou cenu mít určitého člověka a já jim evidentně nestačil, začalo mi vrtat hlavou jestli jsem podepsal svoje papíry. Znáte to, chudák by zdrhnul z dopingu, i když o tom neměl páru. Sice jsme to vypisovali z občanky, ale nevšimnout si, že mám občanku někoho jiného než chci... Ale bylo to tak neuvěřitelné, že jsem začal věřit.

Tak jsem to chtěl vidět. A dobře poslouchejte. Představení gradovalo. Paní lítala po místnosti a hledala papíry. Ve složce, pod umyvadlem, na skříni, pod stolem, v šuplíku, za obrazem... nestačil jsem se divit, kde všude by se mohly vyskytovat. A prý že je má kolega.
Mezitím přišli kluci od spoterů, kteří by mohli být svědky kdyby něco.

Přišel konečně i kolega kolegyně. A tak jsem obnovil dotaz na papíry. A divadlo se opakovalo. Vzhledem k tomu že už jsem vystoupení zhlédnul, nebyl jsem až tak silně překvapený, jako minule. Překvapení byli kluci. I já jsem ale zaznamenal nový moment v gradaci příběhu. Když totiž paní otevřela i dveře od hajzlu, dostalo představení nádech surealistična. V poslední chvíli si to rozmyslela a zas je zavřela.
A prý že mě nechtějí, že mám jít, tady máš občanku. A nebo jestli fakt nemám třeba někoho na hotelu, kdo by dotyčného omráčil a přivezl. Neměl jsem. Zato jsem měl silný dojem, že šijou boudu. Mají moje papíry, takže se dozvím že jsem zdrhnul z dopingu?

Následoval třetí díl představení s názvem "dva vyplněné listy papíru zmizely v místnosti 3x3 metry při dopingové kontrole s naprosto neprůstřelnými pravidly úzkostného korektního zacházení se vzorky". Sledovali jsme postupné přesouvání nábytku a když mělo dojít k přestavbě příček, začali jsme česky naznačovat, že stačilo.
A ejhle našly se. Byl jsem na nich já. Takže jsem je slavnostně roztrhal a strčil do kapsy. Snad to byly všechny kopie.

Say no doping kámo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2019 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PŘECHODNÉ OBDOBÍ

Po týdnu nicnedělání návrat do tréninku. Začíná měsíc přechodného období. Protože píšu tréninky vzpěračům, rozhodl jsem se vyzkoušet vzpírání. Naposledy jsem vzpíral před 3 roky. Mobilita a technika je samozřejmě poplatná věku a tréninku odlišné (absolutní) síly. Nebude to lehké, musím to dělat tak, abych si zas neodmrdal ramena jako před pár lety. Každopádně moc nevěřím, že někdo kdo nikdy nedělal powerlifting nebo vzpírání dokáže napsat ten trénink. Pokud jo, tak vždy chybí osobní zkušenost s únavou, stavem a věcma, co jsou za tím skryté. Nejsi prostě celý trenér.

Váha 119,7kg

NEDĚLE

POWER HANG SNATCH (mid-th)
3 x 4
HANG SNATCH (mid-th)
3 x 4
Tak tohle byla brutalita . Věděl jsem že to bude těžké. První série do polo byla striktní bicepsový zdvih nadhmatem, další už se vzdáleně podobaly presu se snatch úchopem. Jednou nebo dvakrát jsem pod to i vletěl a dal opravdu snatch.

SEGMENT SNTCH DEADLIFT (start, koleno, mid-th)
4 x 4
FRONT SQUAT
4 x 4
Pekelný cvik. Dusí to, nedrží to, bolí zápěstí. Napiču

BOX JUMP
3 x 5
No tak jo. Výskoky jak postřelený jelen po kolena v bažině.

Kompenzace – klenba, palec. Všiml jsem si, že na pravé noze používám jinak palec, a asi je to důvod slabšího zadku napravo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2019 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dodatočná gratulácia k súťaži
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út březen 19, 2019 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PŘECHODNÉ OBDOBÍ

119,7kg

ÚTERÝ


POWER JERK
3 x 4

SNATCH PUSH PRESS
3 x 4

OHS
4 x 4
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 800 RAW - IPF -120 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: