vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14. března 2019, čtvrtek

Form Factory Václavák, sólo polední krátký trénink

Bench-press:
5x 60 kg
5x 80 kg
3x 100 kg
10x 120 kg PR devět plynule, desáté ze všech sil, jo, tohle dlouho odolávalo
6x 120 kg, následný úbytek sil...
4x 120 kg, ...byl drastický.
některé cíle je potřeba si plnit, když je příležitost, protože v mém věku už to může být teď a nebo nikdy :D

Dřep: (high-bar)
3x 50 kg
5x 80 kg, 1.
5x 80 kg
5x 80 kg
5x 80 kg
5x 80 kg, 5.
nebylo potřeba nic nakládat, stejně bych nic nezvedl, jenom jsem se chtěl protáhnout.

pára 10 minut, zpočátku lepší než sauna, pak už zase bylo horko...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta benčařská forma je neskutečná. Měl bys to nějak vypeakovat do maximálky, vlku
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuuuuu 10x120???? Maniak, mas brutal benchovu formu, zmykaj to!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je benc 160!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ta benčařská forma je neskutečná. Měl bys to nějak vypeakovat do maximálky, vlku

decarabas napsal:
Fuuuuu 10x120???? Maniak, mas brutal benchovu formu, zmykaj to!


díky chlapi, ale na přenos z volume na intenzitu nemám dobrou převodovku :D zkusím.

Turakam napsal:
To je benc 160!


jo kdyby... to dává Carabas, který jezdí trojky se 140+, já zatím 140 více než jednou nedal. čas s tím něco udělat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:

díky chlapi, ale na přenos z volume na intenzitu nemám dobrou převodovku :D zkusím.


haha tiez by sa mi nejaka hodila
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bench monster Vlk, 10x120kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. března 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 20 minut

Čelní dřepy: (no-belt, no-shoes)
3x 50 kg
3x 50 kg
3x 70 kg
3x 70 kg
3x 90 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 125 kg
podařilo se přijít na trénink včas (vždy záleží jak rychle dostanu princeznu z pelechu, přemluvím, aby šla do školky, a pak ji tam dopravím :), stihl jsem se rozcvičit a pak jsme začali s Magumim společně, botky jsem si nevzal, protože mám malý baťoh a dnes byly v plánu tahy... a Magumi mě překvapil, že dnes pojedeme 3RM :) těch 125 už jsem netrefil, užší postoj a bez bot problém se dostat dolů, tak mě to ohlo. Magumi statečně, vzpěračský postoj, rovná záda, perfektní technika. akorát je nějaký polámaný, tak se musel stahovat nylonem. a když čtu, co se tady na fóru děje, ripperr, teď Scheila, tak jsem mu říkal, ať se radší šetří, že to nemusí být short-term maličkost. k tomu ho zlobí nějaká infekce v horních cestách... no, jsem zvědav, v jakém stavu v pondělí dorazí.

Mrtvý tah: (klasika, no-belt, hook-grip)
3x 150 kg, warm-up, sumo... ne, sumem to fakt nejde :/
6x 165 kg, 1. pracovní
6x 165 kg
6x 165 kg
6x 165 kg, 4. pracovní, tahle mě zlomila... ale pak dal Marťas dlouhou, spásnou pauzu :D
6x 165 kg
6x 165 kg, 6. pracovní
no a na druhém cviku mě zrušil i druhý Martin... ještě jsem se na takový objem necítil a po čtvrté sérii jsem to regulérně zabalil, ale pauza byla dostatečná, že mi to bylo blbý nepokračovat, tak jsem to ještě zkusil. pátá šla, u šesté už jsem věděl, že můžu vypustit duši :D a to jsem si až po tréninku přečetl jednu krásnou větu: "jen ten, kdo se vzdal, je bez šance."

uff... kluci mi dali do těla, ale tyhle páteční společné tréninky jsou parádní. benč jsem mohl díky včerejšku s klidným svědomím vynechat ;) stejně se nevešel. v pondělí jsem zvědavý, jestli už ty dřepy půjdou, Marťas má předepsané osmičky se 150 a to musím být ready, jinak to nepůjde. počet sérií klasicky ošidím tak, že přijdu později : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po březen 18, 2019 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. března 2019, pondělí

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

když jsem došel, Marťas už měl dodřepováno... tak to urychlíme a zkrátíme

Dřep: (low-bar, no-belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg
11x 150 kg, 1. pracovní, RPE 7, plynule
11x 150 kg, 2. pracovní, RPE 8.5, už ztuha...
11x 150 kg , 3. pracovní, RPE 9, jedenácté stopka, ale rychle jsem si to rozmyslel, abych se zvedl :D
nevěděl jsem, jak to půjde, cítil jsem se ještě rozlámaný, ale při zahřívání se ukázalo, že to lítá pěkně, první pracovní s rezervou, pak to ovšem tradičně ztěžklo.

CG bench-press: (cca 40 cm)
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
9x 110 kg , 1. pracovní, amrap, asi PR
6x 110 kg, 2. pracovní, njn
7x 110 kg, 3. pracovní, delší pauza
nechtělo se mi pumpovat se 100, tak jsem zkusil 110... a na desáté opáčko chybělo to, že u tricepsů si nijak, než čistým tlakem, nedokážu pomoci, takže by mě to zavalilo. neva, za dva týdny zkusím dorovnat Carabase na 120, i když on tohle cvičí a dělá si osobáčky jenom tak mimochodem :)

Váhovka: 103 kg, včera jsem se napucnul, roštěná na houbách a dvěstě gramů basmati, omylem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20. března 2019, středa

Form Factory Václavák, sólo, Marťas mě míjel na odchodu, ale byl pouze na wellnesu :)

MOBILITA 15 minut

Bench-press:
5x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
7x 125 kg PR , bez dynamiky, Carabas má holt lepší hydrauliku
5x 125 kg
4x 125 kg
12x 100 kg, deset plynule, pak jsem vytuh
překročil jsem váhu, na které se to láme, už to nešlo odspodu, možná bych zkusil osmé se sparringem, ale nejspíš bych ho nevytlačil. budu muset ubrat váhu nebo opáčka a trochu tu činku rozhýbat.

KB chůze jednoruč vzpažmo:
20 m x 20 kg, každá ruka
20 m x 24 kg
20 m x 24 kg
po tom benči bylo výživné, držet střed těla, na těžší bulinu to dnes nebylo, ale v součtu zase o něco více než posledně.

KB swing:
20x 32 kg, 1. pracovní
20x 32 kg
20x 32 kg
20x 32 kg
20x 32 kg, 5. pracovní
těžklo to a dost jsem se zadýchal.

středeční lehčí trénink, na tom benči je škoda, že už se to zašprclo, ale ne, že bych to nečekal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Letos jsem dal na benč:
125-5x
130-4x
135-3x
140-2x (druhý op. nedotlačeno)
150-1x

máš dost na to dát 155-160 kg dle mých výpočtů i když je pravda že já mám první opakování vždy rychlý a dobrý, zbytek je pomalej… zkus to nějak překonvertovat do pěkné maximálky!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KB chůze jednoruč vzpažmo
to vypada jak? to jsou nejaky vypady s KB ve vzpazeni, nebo obycejna chuze? To by bylo moc lehky, ne?
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: čt březen 21, 2019 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
máš dost na to dát 155-160 kg dle mých výpočtů...


to nemám... ty máš čerstvé výkonné baterky, které umožňují krátkodobé přetížení... já mám staré duracelky, které pracují, ale když je přetížíš, tak chcípnou :D pokud to půjde, tak si vylepším maxko na 145, ale to bude tak strop.

WildOrchid napsal:
KB chůze jednoruč vzpažmo
to vypada jak? to jsou nejaky vypady s KB ve vzpazeni, nebo obycejna chuze? To by bylo moc lehky, ne?


žádný výpady, obyčejná "lehká" chůze :) ještě jsem našel pojmenování "číšnická", ale držím to za madlo. je to třetí trénink, pomalu se to lepší, tak snad to časem bude i těžký :D i když teda nevím, kolik bych měl nad hlavou nosit... každopádně u nás máme nejtěžší kb 32. a zatím se mi i s tou 24 v závěru slušně klepe ruka.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2019 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. března 2019, pátek

Form Factory Václavák, já a Marťas, Magumi šel do servisu

MOBILITA 15 minut

Mrtvý tah: (klasika, no-belt, hook-grip)
3x 60 kg
3x 100 kg
2x 140 kg, až potud sumo, ale jako obvykle se do něj neumím složit
6x 170 kg, 1. pracovní
6x 170 kg
6x 170 kg
6x 170 kg
6x 170 kg, 5. pracovní
tohle už by se mi samotnému nechtělo, ale tahám teď s Marťasem, ať nemusím nic vymýšlet a je to lepší, když se vzájemně hecujeme a přesně víme, co musíme odtahat. Marťas se dnes dobře vyspal, už měl za sebou čelňáky, benče a stejně mu tahalo, ani si nemusel mezi sériema lehat :) já jsem byl zvědavý, jak to půjde... šlo to, akorát kritická čtvrtá série, stejně jako minule, ale pak delší pauza a dotahal jsem to. na pravou holeň jsem si zase zapomněl něco vzít, tělo pak podvědomě tahá pár milimetrů dál a každý milimetr je kilo čince, což ví každý lifer :D

Military press:
5x 40 kg
5x 50 kg
5x 60 kg
5x 70 kg
5x 60 kg ha, ha... chtěl jsem desítku, amrap nebo tak něco... škoda slov, šťáva na nule
cvičit něco po tazích není dobrý nápad.

Váhovka: 102 kg

legíny se odkládají, žena mně koupila tepláky se třema pruhama, byly třikrát dražší než ty z Lidlu a střih mají úplně stejně blbý. že ty střihači nevědí, že když se to napne přes stehna a pak ještě přes pr..zadek, tak je tam holt toho materiálu potřeba přidat a vepředu se zase klidně může ubrat. že prý klasický střih pro fotbalisty... tak to asi nejsem, no.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26. března 2019, úterý

Form Factory Václavák, sólo polední trénink

Dřep: (low-bar, no-belt)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg
11x 155 kg, 1. pracovní
11x 155 kg
11x 155 kg , 3. pracovní, PR 3x11
kinda hard...

CG bench-press: (cca 40 cm)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 110 kg
4x 120 kg, RPE 9.5, se sparringem bych zkusil ještě páté
5x 110 kg
5x 100 kg

Váhovka: 103.5 kg, po víkendu, no

včera dovča, už od rána, jeli jsme na výlet, takže jsem trénink s klukama nestíhal, další dovča čtvrtek-pátek a to budu asi taky pryč... takže bych si zítra dal benče, s mrtvolou to moc nevidím, a pak holt asi až v pondělí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: