Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 74, 75, 76  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkně to dřepalo a už to asi dodřepalo ...

Pravidelní čitatelé mého logu si jistě všimli, že jsem si sem tam stěžovala na bolest kolem hrudní kosti, celkem dlouhodobě...Respektive jsem si to způsobila cca před 2 rokama klikama na bradlech s +20kg, ve chvíli kdy jsem šla dolů do kliku, tak jsem cítila jak to podél hrudní kosti povoluje a křupe v rozsahu asi 10 cm...Od té doby jsem nebyla schopná udělat klik na bradlech, všechno ostatní ale bylo celkem ok...Časem se začaly přidávat další cviky, u kterých jsem to cítila, přes normální kliky, rozpažky, shyby, až třeba po dřep...Většinou jsem to přecházela, byly jiné bolístky co mě trápily více, např. kotník anebo tříslo...Na podzim po loňském MČR už to začalo být celkem neúnosné, cítila jsem to při větším nádechu, špatně se mi spalo na boku, neustále mi v tom křupalo, ať už jsem třeba kýchla nebo zakašlala...a čím víc křupalo, tím víc to bolelo...
Ale zase sem si říkala, teď si odpočinu, snížíme váhy, zlepší se to...nezlepšilo...pak jsem onemocněla, a říkala jsem si, zlepší se to....nezlepšilo, protože jsem furt kašlala a bylo to snad ještě horší...
Na začátku února jsem se po nemoci vrátila a doufala, že to třeba samo odezní, a kupodivu neodeznělo ...
Takže ve středu jsem byla na návštěvě u sportovního fyzioterapeuta....koukal na mě jako puk, prý se s něčím takovým v životě nesetkal...
Podle něho se tehdá stalo to, že mi povolily a možná se i natrhly vazivové struktury a tkáně kolem té hrudní kosti, a stejně jak se třeba může zvrtnout kotník, tak můžou i žebra vyskočit z kloubu...Bohužel to asi nemělo dostatek času, aby se to zhojilo a stabilizovalo, vždycky když sem to zatížila víc, tak se ty zranění znovu obnovily a pak už se to v podstatě ani nestíhalo opravovat a zůstat na svém místě, takže teď stačí opravdu málo a zase se mi to vyvrtne.
Takže pokud chci zase normálně fungovat, tak je vyloučena veškerá zátěž, která způsobuje tlak na tu hrudní kost...čili žádný benč, žádný posilování na prsa, žádný kliky, cokoliv, kde se potřebuju vyprsit a tlačit ramena a lopatky dolů, takže ani dřep (jedině s SSB osou), a ani mrtvola...
Naordinoval mi jemné kompenzační cvičení na prsní svaly, dechová cvičení na podporu a zesílení tkání zespodu té hrudní kosti a laser....
Na dobu neurčitou...může se to spravit za 2-3 měsíce, nebo za 6 měsíců a nebo vůbec...

Takže to vypadá, že s trojbojem na nějakou dobu asi končím, tenhle rok už asi nestihnu, a na další rok už budu mít asi jiné starosti ...

Cvičit budu stále, jen se asi musím trošku najít a nějak to vymyslet...konečně můžu začít beztrestně běhat a dělat trošku víc kardia, do té doby, než se to znatelně zlepší, tak v posilovně spíš izolované cviky a pumpování...no uvidíme
Jestli si budu psát log, tak to ještě taky nevím, aby bylo co psát ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aaa shit a dumal som, co znamenala tvoja posledna instastory... to ej mrzute, dufam, ze sa ti to cim skor zlepsi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wow, to je blbý, když člověka postihne takovej neobvyklej problém.
Přeju ať se ti to co nejdřív dá do pořádku a zase můžeš dělat co tě baví.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seš mladá, přesměruj na chvíli svou energii a až to bude cajk, tak se zase vrátíš, tohle vypadá, že se opraví... když tomu dáš konečně klid ;) ps: kliky na bradlech už nedělám několik let, pořád to svádělo přidávat si váhu :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci, hlavu si z toho moc velkou nedělám, to je prostě život, mohlo se stát něco mnohem horšího ...
Navíc jak říká Vlk, hodně mi ta energie začíná utíkat jiným směrem, priority se mění, takže to vidím tak, že k trojboji se vrátím tak za 2-3 roky, až se vedle na žíněnce bude plácat malá princezna ...
Ale cvičit v mezidobí samozřejmě budu, aby to v těch plavkách nějak vypadalo ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
až se vedle na žíněnce bude plácat malá princezna ...


Prečo nie princ? S chlapcami je super! Čúraju postojačky!!!! Všade, ako som dnes zistil, potom sa na tom šmyknú a tresnú si hlavu a takí celí počúraní nahatí plačú v chodbe v mláčke chcaniek
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach bože , ty mě chceš vyděsit, abych se k tomu trojboji vrátila hned jak budu zdravá co ?
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
...až se vedle na žíněnce bude plácat malá princezna


super rozhodnutí! samozřejmě si nevybereš... ale princezny jsou lepší teda do chvíle než se naučí mluvit... a pak se začnou chovat jako jejich maminka...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Scheila napsal:
...až se vedle na žíněnce bude plácat malá princezna


super rozhodnutí! samozřejmě si nevybereš... ale princezny jsou lepší teda do chvíle než se naučí mluvit... a pak se začnou chovat jako jejich maminka...

A to je dobre nebo špatně?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
vlk# napsal:
Scheila napsal:
...až se vedle na žíněnce bude plácat malá princezna


super rozhodnutí! samozřejmě si nevybereš... ale princezny jsou lepší teda do chvíle než se naučí mluvit... a pak se začnou chovat jako jejich maminka...

A to je dobre nebo špatně?


Jak pro koho ...Pro tebe asi špatně, přece jenom, mít doma 2 takový potvory může být náročné
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poman


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechal sis udělat i to RGT , UZ nebo to byla jen klinika?
_________________
Nikoho nemasíruju...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Scheila


PříspěvekZaslal: pá březen 15, 2019 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poman napsal:
Nechal sis udělat i to RGT , UZ nebo to byla jen klinika?


Přemýšleli jsme nad tím, že mě někam pošle, ale pak jsme se shodli, že to je stejně zbytečné, že ať už by se tam našlo cokoliv, tak postup by byl pravděpodobně stejný, když už to je tak akutní a trvá to 2 roky...Operovat není co a jenom kompenzační cvičení při tréninkové zátěži by taky už nepomohlo, to už jsme zkoušeli, ty pomalý rozpažky nebo ty čínský opičky, nebo jak jsi tomu říkal, jsem dělala dobrý 2 měsíce a ani známka po zlepšení....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so březen 16, 2019 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:


Jak pro koho ...Pro tebe asi špatně, přece jenom, mít doma 2 takový potvory může být náročné

naopak, který chlap by nechtel mit doma hned dve princezny?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út březen 19, 2019 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem



14.3.
SSB dřep
5x20kg
5x40kg
5x5x50kg

Military press
5x10x15kg

Přítahy v předklonu KTB
5x10x12kg

Upažování
5x10x4kg

Veslo
1 km, 4:40


15.3.
Chtěla jsem napsat běh, ale bylo to spíš utrpení, s během to nemělo nic moc společného
3,7 km, 26 min

17.3.
Rychlá chůze...zhruba stejně rychlá jako ten běh o řádek výše
5,5 km...

18.3.
SSB dřep
7x20kg
7x30kg
7x40kg
5x10x50kg

Horní kladka-záda + upažování
5x (10 + 10x4kg)

Horní kaldka - triceps + 1LRDL
5 (10 + 10x16kg)

Pall of pres + kompenzace prsa
3x (10 + 10)

Airbike
5x (1min MAX + 1min REST)


Jsem celá rozlámaná a bolavá, nejvíc mě zřídil ten pokus o běh ...Ale to se časem poddá ....
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út březen 26, 2019 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20.3.2019
SSB dřepy
up to 5x10x55kg...zjistila jsem, že ta SSB osa má 25 kg, celkem brzo
Nějaký pumpování, už si nepamatuju
Veslo - 1 km, 4:30


22.3.2019
Mrtvý tah - sumo, nedotahovaný,snaha o izolaci - vypojení trupu a zapojení nohou a prdelky
up to 6x10x60kg
https://www.instagram.com/p/BvUkkmLimkh/?utm_source=ig_web_copy_link
Nějaký pumpování, už si nepamatuju
Airbike 6x (30sec sprint + 90secrest)

25.3.2019
SSB dřep
up to 5x5x65kg
5x (10xstahování kladky + (5xlevá +5xpravá)trh JČx12,5kg + 10xKTB Swingx16kg)
5x ( (5xlevá +5xpravá)tlak s KTB narubyx8kg + 10xtriceps kladka + 45sec dřep o zeď)
Airbike 8x (10sec sprint + 20sec rest)


Celkem mě to baví ... takovej nějakej mix mezi CF a klasickým objemovým pumpováním a do toho kardio navíc... pěkně rychlé tempo bez zbytečných přestávek, bývám hotová do hodinky bez rozcvičky, příjemná změna ...
Hrudník se pomalu lepší, hodně pomalu, respektive dokud si nekýchnu, tak se lepší ...Ale to vynechání benče a všeho co mi to dráždilo je fakt znát ...
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 74, 75, 76  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: