Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomandlik napsal:
Super výkon, škoda, že to nebylo v IPF.

Btw co je ,,nenaturálního" na pití Alpy? Já ji teda nepiju, jen čichám, a natural jsem :D. Je o dost jemnější než čpavková voda.


Dakujem, v IPF by to stacilo asi na lepsie umiestnenie, ale zas nemal by som wrapy, co by mi ubralo z drepu.

Ja som v tom odseku pisal o nepovolenych latkach, nie o naturaloch. Mozno kecam, ale myslim, ze pitie alkoholu byva pred sportovym vykonom nepovoleny (ale naozaj neviem). Nehovoriac o tom, ze to asi velky pozitok nebude Ale ti borci tvrdili, ze to suprovo pomaha, tak im budem verit.

@Pajas: Dakujem, ja som spokojny, az na tu mrtvolu som to naplanoval a odhadol celkom dobre. Vzdy je kam sa posuvat a to aj planujem, ked telo dovoli.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou gratulace k výkonu!

Budu opakovat slova předešlých borců vč. guru-a ripperra, ale je to tak. Já mám štěstí, že v 90tce jsem vždy měl max. 1-2 sypače, tak mě to tak neštvalo, ale kolegové z oddílu byli vždy např. na 3.místě s tím, že první 2 byli napruhovaní nažílovaný nastřelený hovada.

Toto je jeden z důvodů proč jdeme do IPF.

Další z menších důvodů je rozdílný metr rozhodčích. Několikrát se mi stalo, že mě potrápili 1-2s na benči (nestěžuji si, tak to má být), ale pak člověka naštve když v další skupině se borec sotva dotkne hrudníku a rozhorčí už řve PRESS!
Co se týče hloubky dřepů, Richard Novotný z tvé kategorie (člověk, kterýho si obrovsky cením a je jeden ze vzorů v powerliftingu) dostal za vysoký dřep správně 3 červené na dřepu. Po něm jde Maďar (taky z tvé kategorie), byl snad 5-10cm nad paralel (Richard byl oproti němu nízko) a dostane 2:1 bílé - pokus platný. To pak zamrzí.

Jinak co se týče Alpy, co máš proti? Piju ju před každým těžkým pokusem, občas i v posilovně u maximálek za mě lepší než čichat ke čpavku
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK OK, dostali ste ma, na Alpu uz ani jedno krive slovo Nazdravie!

Ja sice ostanem pri skotskej, ale kazdy podla chuti
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

este raz gratulacia.
inac nabuduce by som ten drep siel asi 220-230 lebo ten 5 kg skok bol uplne zbytocny.
a mozno by som treti pokus vynechal, lebo treba sa trocha setrit ak vies ze najsilnejsiu disciplinu mas mrtvolu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
este raz gratulacia.
inac nabuduce by som ten drep siel asi 220-230 lebo ten 5 kg skok bol uplne zbytocny.
a mozno by som treti pokus vynechal, lebo treba sa trocha setrit ak vies ze najsilnejsiu disciplinu mas mrtvolu.


Ja som bol cely schaoseny vtedy, ze som ten drep nestihal, tak som ponahlasoval chujoviny, druhy pokus som chcel ist za normalnych okolnosti 230
A mrtvolu najsilnejsiu teda nemam, prave preto som musel vyzmykat ten drep, moja mrtvola stoji zahovno a musim na nej strasne vela pracovat.

A snazil som sa ist podla odporucani Alana Thralla, ktory tvrdi, ze na prvu sutaz treba ist na istotu 9/9 a vybudovat si navyky a sebaistotu. Nemal som sancu na nijake lepsie umietsnenie, tak som sa toho drzal, az teda na tu mrtvolu smutnu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
A snazil som sa ist podla odporucani Alana Thralla, ktory tvrdi, ze na prvu sutaz treba ist na istotu 9/9 a vybudovat si navyky a sebaistotu.

zvládl jsi to, pěkný total, congratz!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky se přidám.

Gratulace k moc pěknému výkonu!



Doufám, že se letos také přidám k premiéře a něco takového si taky zkusím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka vďaka.

Nie je veľmi k čomu gratulovať, šiel som na súťaž a dostal na prdel Ale odniesol som si odtiaľ veľmi veľa, tak hádam len k tomu.

Artush007: určite skús, stojí to za to. Ale rozhodne popros niekoho, nech ti robí servis, človek sám, keď je neskúsený, tak sa tam stratí, viď môj prvý pokus na drepy



Plán na teraz: pár dní žiadne fitko, telo už bolo na hrane. Vynechávam na čas doplnky, síce som bral len kreatín a proťák, ale aj bez toho sa chvíľku zaobídem. Asi týždeň úplná pauza, maximálne mobility, strečingy a nejaké kladky. Potom dva týždne oddychové pumpičky, nech sa hýbem, ale nech ešte oddýchnem. No a potom som premýšľal nad niečím ako Freimen FEST, je to fullbody, ale nie je to také silové.Skúsil by som na seba naplácať nejaké mäso v lepšej kvalite, to mi potom v silovke môže pomôcť.

A keby niekto z vás mal nejakú radu, ako sa prikmotriť do nejakého slovenského IPF oddielu, dajte vedieť
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2019 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddychové pumpa tréningy

Legpress:
4x30x100kg

Zakopávanie:
4x20x20kg

Bench press:
4x20x60kg

Veslovanie - kladka:
4x20x40kg

Biceps s EZ:
4x20x20kg

Triceps - lano:
4x20x30kg

Hodnotenie tréningu: Už sa mi nechcelo sedieť doma na prdeli a strácať gainy, tak som vybehol dať si so Štúrom takú malú pumpu, nech úplne nezatuhnem.
Na drepy sa mi vôbec nechcelo, som predrepovaný až až, tak len prekrviť nohy na legpresse a zakopávaní. Benche ľahké, ale v tretej sérii som bol prekrvený a naliaty tak mega, že som sám sebe začal prekážať a v štvrtej sérii už mi fakt cicky zavadzali a dať ruky pred seba bola náročná úloha Ale ok, sila samozrejme bola, ale štípalo to ako nasolená prdel.
Chrbty ľahko, ale marí sa mi, že to práve začalo trocha tuhnúť, lebo som sa snažil o poctivé pomalé negatívky a stláčať to a jak nie som zvyknutý...
A ruky. Biceps bol bič boží a mor, od tretej série to fakt hnusne bolelo, ale potom sa dostavil ten starý dobrý feeling, čo majú všetci 55 kiloví vrabčáci a prechádzal som sa po fitku s napumpenými nažilovanými rukami proklatě ďaleko od tela, než mi pohľad do zrkadla prezradil, že moje ruky sú stále veľkosťou, farbou a konzistenciou ako lacné párky s 30% mäsa
Žulatína prišla s kamoškou, ale privliekla si aj nejakých dvoch smutných funkčných cockblockerov, čo sa v pauzách medzi sériami planku na bosu s kettlebellom v zuboch o ňu slizili a prekážali vo výhľade. Našťastie potom prišla Rasputinka a spýtala sa ma, ako bolo na súťaži, dievčisko jedno komunikačné. Urobila mi radosť.

Dobrý tréning, prekrvený, rozhýbaný, ale dlhodobo by ma to nudilo mega. Jo a kúpil som si ebook o silovom tréningu od Vašíka, mám zase čo čítať na záchode (až to vytlačím. Myslím tú knihu teda).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 20, 2019 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x10x100kg belt on
1x10x140kg
1x10x160kg
1x10x140kg
https://www.instagram.com/p/BwcxxFkn8xm/

Incline tlaky s JČ:
1x10x15kg
2x10x30kg
1x20x30kg

Príťahy v predklone:
3x12x60kg

Biceps a triceps a brucho

Hodnotenie tréningu: Po sto rokoch sa mi ozval Vadik, či nejdeme zacvičiť, tak samozrejme, že sme šli Chce sa rozviesť, človek mu bol len pred dvomi rokmi na svadbe a už konečne dostal rozum. Len jeho žena o tom asi ešte nevie.
Nechcelo sa mi ísť do váh (no, mne sa nechcelo ísť ani drepy vlastne ), tak som si dal nejaké desiatky, tá so 160 kilami bola zvlášť výživná. Potom som zhodil zas na 140 a rýchlo som tam nasekal posledný set z videa, nech to mám z krku. Pumpa dobrá, vracali sa mi špekáčky z opekačky (a spomienky na pohoršené rodiny, čo chodili okolo nás a vrčali, že je pôst, kým ja som blažene oblizoval pečenú slaninu) a musel som ich hltať druhýkrát. Vadika som nakoniec dokopal k novému PR, drepol 190 a len veľmi tesne missol 200.
Incline tlaky som nešiel dobrého pol roka, príjemné to bolo, nechal som sa hecnúť na dvadsať opakovaní v poslednej sérii, ale posledné tri opakovania mi hrozili pečiatkou na čelo, lebo som už tlačil skôr očami a odhodlaním, než svalmi
A chrbát v predklone, to som tiež nešiel hodne dlho, tak som sa sústredil na techniku prevedenia, stopky a pomalé negatívky, než váhu. A dobré to bolo, chytalo to pekne vrch chrbtov.
No a pretože bol Vadik, museli byť na záver aj pumpičky rúk. Zas som sa len rozcitlivel, lebo chvíľku som mal v zrkadle parádne pracky so žilami a po sprche zas len tie moje pastelky nevládne.

Mám hlad. Idem do mekáča, nasrať
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 23, 2019 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cez víkend som si skočil na vander, už dlho som nikde takto nevyrazil. Aj som zabudol, aké to je príjemné.

Po drepoch bola túra solídny masaker, nohy tuhli, odfláknuté lýtka toho tiež mali plné kecky a nepomáhal ani batoh plný žrádla a pitia. Ale nakoniec to dopadlo skvele, užil som si to a urobil si aj jednu použiteľnú fotku. A v noci sa nevyspal, lebo spolunocľažník v stane chrápal jak astmatické prasa a túlil sa ku mne tak, až mi bolo nepríjemne
A ráno sme samozrejme zmokli.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 7:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nuž, zjavne nie som Vlk. Mne turistika a vifónková strava nesvedčí, takisto zmena počasia ma prevalcovala ako autobus. Včera vyslovené trápenie, žiadna energia, ani motivácia, keď som sa snažil nahecovať, zíval som. Ale mám oddychovku, takže nasrať, jeden blbý tréning nie je koniec sveta.

Bulharské drepy s kettlebellmi:
4x12x20kg

Tlaky JČ na rovnej:
1x10x25kg
3x10x40kg
1x7x40kg trapas

Sťahovanie kladky širokým úchopom:
4x15x40kg

Biceps s EZ:
4x6x40kg

Sťahovanie kladky - triceps podhmatom:
4x10x40kg

Hodnotenie tréningu: Pfuuu, celé zle. Bez energie, bez chuti, motal som sa po gyme ako mátoha. Stálo to za houby.
Po turistike som si ešte takým masážnym dildom rozbíjal stehná asi tak dve hodiny vkuse a rozpučil som všetky svaly na totálku, ale necítil som veľkú zmenu, kým nebolo treba stáť na jednej nohe. Stehná sa razom premenili na puding a mal som čo robiť, aby som v celej nohe našiel tu a tam svalové vlákno, ktoré by sa aspoň čiastočne zapojilo do práce a zdvihlo ma do vzpriamenej polohy. Masážny bazmeg z Decathlonu teda funguje dobre, som happy.

Tlaky s jednoručkami boli ešte horšie. Pri rozcvičke mi bolo zrejmé, že dnes to nebudú rekordy Kde sú časy, keď som robil desiatky s 50 kilami. Odvial ich čas a stanovačka a vifonky a segedín v konzerve (inak ten bol fakt mega). Posledná séria bola trpké sklamanie, zlyhal som po siedmom opáčku a môj zápis je teraz škaredý a kostrbatý.
No a potom nejaká kladka na chrbát, lebo nebol morál na ozajstné zhyby, tak som sa aspoň snažil to drtiť pomaly a zapájať tie správne svaly. Dnes cítim svalovku, tak som asi triafal dobre techniku.

Máme zas o recepčnú menej. Dvadsiatka Vanesa s obočím ako diaľnica D1 po záverečnej bez vedomia majiteľa zorganizovala nejaké posedenie v gyme, čo nebol najchytrejší ťah, vzhľadom na niekoľko kamier rozmiestnených všade v priestore. Majiteľom sa to (prekvapivo) veľmi nepáčilo a s Vanesou sme sa naveky rozlúčili
Rasputinka nám to celé živo porozprávala a potom sme mali debatu, kto má k čomu dispozície, napríklad že Štúrovi rastú trapézy, mne vzpriamovače, Erik má brušáky a potom sme sa jej pýtali, čo má ona. Po chvíľke dumania povedala "Asi ramená!", čo teda neviem, ja by som povedal prdel a nohy, ale ona asi nemá zrkadlo

Jo a v rámci záchvatu celosvetovej ekológie nám zatrhli plastové poháriky, tak som chodil so zaprášenou Saharou v hube a budem si musieť nosiť vlastnú fľašku a vodu si naberať na hajzloch.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2019 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Všehochuť pokračuje

Zakopávanie na stroji:
1x10x25kg
1x10x60kg
4x10xvšetko, čo je nejak cez 100kilo
1x50x20kg krv z celého tela v hamstringoch, bledý a nevládny, erekcia nemožná

Predkopávanie - rehabka na kolená:
4x10x20kg

Military vsede (z hecu pauzy cca 20 sekúnd):
1x20x40kg
1x15x40kg hups
1x8x40kg HUPS
1x10x40kg no... aj tak hups

Upažovanie JČ:
4x12x8kg

T-tyč:
4x20x40kg

Sťahovanie kladky rovnými rukami:
4x20x20kg

Bruško

Hodnotenie tréningu: Oveeeľa lepšie ako deň predtým. Síce stále som nevládny ako šteniatko, ale už ma to aspoň bavilo a tešilo.
Začal som rovno zakopávačkami, posledná séria so všetkými tehličkami už bola peklo a od šiesteho ani rozsah pohybu nebol, čo zamlada, keď bola tráva zelenšia, nebo modrejšie, kolená neboleli a 13ročné dievčatá vyzerali ako strapaté deti a nie ako zmaľované profi kňažky lásky, sediace pred barákom na lavičke s cigaretou v držke. Plne som si to vynahradil v poslednej 50kovej sérii, to bol humus, ale nešlo skončiť, síce to bolelo, ale vládal som a vládal som. Akurát dnešok bude stáť za to, čo som zistil, keď som ráno skúšal vstať z postele.
Tlaky vsede boli fun, striedali sme sa Ja-Štúr-Ja-Štúr, čiže pauzy minimálne, okrem toho on šiel len po desať opakovaní, takže fakt som nemal kedy oddýchnuť. Ramená a tricáky som mal odvarené ešte z predošlého dňa z tlakov s jednoručkami, takže to bol hárdkór, ramená buf spuchnuté napruhované všade, v zrkadle som bol drsný a namakaný, ale stačilo by zapnúť foťák a hneď sa definícia aj objem stratí a tak som sa ani nepokúšal moju úžasnú Mr. Košice 2019 formu sfotiť.
T-tyč očistec, nechcel som nič náročné, tak len 40 kilo, ale zrazu z toho boli dvadsiatky a pumpa hnusná kardio krosfit celé zle. Neviem, ako si dnes na záchode utriem prdel, chrbát je nejaký tuhý a široký a ťažko sa cez neho natiahnem Asi poprosím kolegu, ja zaňho tiež furt riešim nejaké hovná.
Nesmelo chýbať brucho, nejaké homodvíhanie nôh na rebrine, nemám rád ten cvik, cítim z neho viac priťahovacie svaly nôh, ale zase raz som si myslel, že možno po dlhom čase už budem vedieť ako na to. Nevedel som.

Pumpy sú zábavné, ale keď vidím v ostatných logoch, čo tam padajú za čísla a rekordy, tak som z toho celý nesvoj Iní makajú a ja sa poflakujem spôsobom, že už len rukavice mi chýbajú a banán po tréningu a veľké diskusie v šatni s ostatnými 55 kilovými chlapcami, ktorý proteín mi zaručí najbrutálnejšie gajny.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so duben 27, 2019 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Posledný chaoticko zmätený poplašený tréning, od pondelka Freimen´s fest.

Bench press:
1x10x20kg
1x10x60kg
1x3x100kg
1x10x120kg všetko som do toho dal, ale desiatku som nezlomil
https://www.instagram.com/p/Bwvv7KAnLCa/
1x15x100kg
1x20x80kg
1x17x60kg a vytuhnutie a smrť v bolestiach s cickami na roztrhanie

Čelné drepky:
1x6x20kg
4x10x60kg

Trap bar DL:
1x6x60kg
1x10x100kg
4x10x140kg

Biceps a triceps

Hodnotenie tréningu: A tak som sa ešte trochu pošalil, než zas nabehnem na režim. Vynechal som od mojej epickej suťaže všetky doplnky, neriešil stravu a proste oddychoval. Rozhodne som nemusel, ja blbec, vynechať kĺbovku, kolená mám hnusne zatuhnuté a boľavé, síce po rozcvičení to šlo lepšie, ale aj chôdza dole schodmi sa pomaly stáva zážitkom.
Na benchi som síce dúfal vo vyššie čísla, ale vzhľadom na to, že posledné dva týždne papkám ako víla, nie som sklamaný. Navyše, ako som spomínal v poslednom zápise, vypol som si tlakmi v sede ramená aj tricáky len dva dni predtým. Prsné svaly mi aj tak riadne rozsekalo, svalovku mám fajnovú a celkovo dobrý pocit, nebudem klamať, bavil som sa.
Kvôli boľavým kolenám čelňáky len veľmi zľahka, kontrolovaný pohyb a občasná stopka. Dnes si idem po kĺbovkové zásoby a nejaké mazanie a večer si dám mobilitu a strečing, takže to bude zas v pohode. Ale celkovo na kolená nejak trpím, vyžadujú si už údržbu jak starý traktor, aby aspoň trocha potiahli.
No a potom trapbar, samozrejme bez opasku, silové kardio, chrbát pumpnutý, až sa mi postavili aj dlhé čierne hrubé chlpy na trapézoch, ktoré som tam ešte predvčerom nemal a netuším, ako to dlhé čierne chlpy robia, že vyrastú doslova za noc. Na poslednú sérku som mužne zhodil tričko, nech moja zľahka potom orosená muskulatúra viac vynikne na videu. Vynikol akurát tak bledý pupek, čo mi prevísal cez gumu elasťákov jak starému pivárovi a tak som ten nebezpečný záznam, podrývajúci moju dokonalosť, zmazal.

Sebedeštruktor rozširuje, že mám slabé drepy. Nie že by nemal pravdu, ale... No, má pravdu, niet k tomu čo dodať Len je divné, že nespomenul moju biednu mŕtvolu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 29, 2019 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klbovka ti nemoze tak skoro zacat chybat... ibaze... by si bol slaby, stary a pokazeny. #velkemudro
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: