2019 ME & MS GPC RAW Bench Open


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1.2.2019

VOĽNO. Zlomilo ma po celom týždni hneď jak som došiel z roboty. Frajerku ešte aj niečo obchádza, tak nás oboch vyplo jak kníže Schwarzenberga ve sněmovně.
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.2.2019

Tlaky v stoji pred hlavu
100 kg
5x3

Hammer mašinka na ramená
70 kg
5x

Rozpažky v stoji s JČ
18+18 kg
5x

Lanko na triceps s vystrčenou riťkou
35 kg
4x

Po tréningu rodinná oslava a kopec bulšitčít mílu, šejm on mí.
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3.2.2019

Trap bar ťahy s opaskom
260 kg – nie tak easy ako som čakal
270 kg – už som musel poriadne zabrať, ale pekne plynulo hore
270 kg – ešte raz aby mi nebolo ľúto

Potom som dostal skvelý nápad skúsiť ešte trošku sumo ťahy a pekne som si namlátil držku, lebo absolútne žiadny carryover z drepov a ťahov s trap barom sa nekonal, stále som totálne slabé hovno a mal by som veľmi rýchlo začať na tých ťahoch makať, lebo si spravím v Lučenci na trojboji peknú hanbu. Dal som dvakrát vydretú jednotku s 210 kg s opaskom a trhačkami (od ktorých si musím čím skôr odvyknúť). Spodnú fázu mám úplne tragickú, som úplne jak moja sestra. Navyše mi zase začali plakať kríže – nie na tréningoch, ale mimo nich. Takže ten trojboj bude veľká sranda ešte...

Zdvíhanie špekov na hrazde najširším úchopom
BW
5x10

Príťahy na stroji v sede
110 kg
5x15

Naťahovačky.

Budúci týždeň budem mať trošku poposúvané tréningy, lebo v stredu po práci mám fyzioterapeuta a na štvrtok mám predbežne v pláne wellness a od ďalšieho týždňa chcem spraviť zmeny v tréningovom pláne, lebo toto nefunguje podľa predstáv a nestíham regenerovať.
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2019 11:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

4.2.2019

Nigga Thug Life Dope Murda benche
210 kg – PR, video na FB

Nigga Ghetto P.I.M.P. benche w/ PURPLE bands
210 kg
4x2

Triceps za gebulu v ľahu s EZ
38 kg
5x

Lanko na triceps s vystrčenou riťkou
5x

Rozpažky do predpažiek
10+10 kg
5x

Tak so Stanom tých 210 už padlo, od budúceho týždňa prechádzam na súťažný široký úchop a začnem lineárnu periodizáciu nahor.

_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: so únor 16, 2019 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5.2.2019

Dřepy s páskem a bandážemi mrtko
220 kg
3x2

Zakopávačky
6x

Predkopávačky
6x

Strečing.

Mal som dneska drepovať so Stanom a neprišiel, no v pohode som to zvládal aj sám. Snažil som sa prísť na to, ako nejak schopne namotať bandáže a hral som sa aj so samotnou technikou drepu. Keďže široké drepy s dosadaním čo najviac dozadu, činkou čo najnižšie a tým pádom s veľkým predklonom, sú extrémnou záťažou pre kríže, tak som skúšal drepovať viac vzpieračskou technikou – naužšie a s menším predklonom. Nehovorím, že mi to šlo, práve naopak, ale snažil som sa a bude to chcieť ešte veľa cviku, aby som takto dokázal čo najlepšie využiť support z bandáží. No myslím, že toto by mohla byť pre mňa cesta do budúcna ako drepovať aj s náchylnými krížami.
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: so únor 16, 2019 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6.2.2019

VOĽNO a po milión rokoch fyzioterapeut. Samozrejme som celý dojebaný, panvu mám uplne nakrivo, vďaka čomu mám ľavú stranu chrbta totálne stuhnutú, pravý členok totálne mimo, no a prsné svalstvo aj s ramennými úponmi úplne skrátené, takže som tam dostal banky. Pozitívne je aspoň to, že všetko išlo napraviť naspäť, no to neznamená, že sa to zas neposere pri tréningu.
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: so únor 16, 2019 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. - 12.2.2019

NÚTENÉ VOĽNO , kvôli chrípke.

Tak mesiac som vydržal zdravý a položila ma chrípka. Už v stredu ráno som sa zobudil s bolesťou hrdla, no prešlo to počas dňa. Štvrtok ráno som sa zobudil nejaký slabý a na obed ma kolegovia poslali z roboty domov, lebo videli, že nie som vôbec okej. Piatok, sobotu a nedeľu som len ležal. Pondelok som išiel k doktorke a nechala ma ešte jeden deň doma, nech sa doliečim. Motivácia cvičiť a písať log momentálne na bode mrazu...
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: so únor 16, 2019 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13.2.2019

Tlaky v stoji pred hlavu
60 kg
5x15

Hammer mašinka na ramená
70 kg
3x10

Rozpažky v stoji s JČ
16+16 kg
5x16

Lanko na triceps s vystrčenou riťkou
35 kg
5x

Strečing.

Tak som späť, dneska len pumpovačky, zvyšok týždňa pôjdem len zľahka a od pondelka (resp. utorka) začnem striktne s novým tréningovým plánom, na ktorý som mal nabehnúť už teraz. Času do súťaží je málo a ja som vďaka chrípke vypadol z formy. Váha síce nepadla ani o kilo, lebo mi celkom chutilo jesť a držia ma tie detské dávky vecí, ale mám čo dobiehať...
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2019 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14.2.2019

Kladka zhora naširoko
120 kg
5x

Zdvíhanie špekov na hrazde
BW
5x

Biceps s JČ
5x

Naťahovačky.

Zas len tak lajtovo.
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mám za sebou fakt najhoršiu prípravu v živote, vkuse ma niečo brzdilo a vydarené tréningy by som zrátal na prstoch jednej ruky. Aj preto som upustil od písania tréningového logu, lebo negatívne sračky by nikoho čítať nebavilo. Momentálne si ešte dávam dokopy rameno, ktoré som si odpálil necelé dva týždne dozadu pri 230ke - nevedel som nadvihnúť ruku, tak to bolelo. Zajtra poobede smer Lučenec, využijem naplno hotelový wellness, nech sa dám do nedele fyzicky (ale aj psychicky) čo najviac dokopy. Aktuálna váha je niekde okolo 130 kg. Ak by ste sa v nedeľu poobede nudili, tak live stream zo súťaže nájdete tu:
https://www.powerlifter.cz/medzinarodne-majstrovstva-slovenskej-republiky-v-silovom-trojboji-drepe-tlaku-na-lavicke-a-mrtvom-tahu-lucenec-s1361.aspx
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MMSR 2019 v Lučenci som nakoniec našťastie prežil v zdraví, navyše s osobákom a novým národným rekordom. Nič viac ako povinnú účasť kvôli kvalifikácii na ME a MS som neplánoval, takže s tým, ako to nakoniec dopadlo, som nadmieru spokojný.

V rozcvičovni ma pri 200vke zas nepríjemne zabolelo v ramene, takže som mal už pred základom (215) veľký rešpekt, ale hore to šlo na pohodu, takže som sa nebál pridať na 225 a v treťom pokuse aj na 232,5 kg, pričom som tam prekvapivo stále cítil rezervu.

Obhájil som najvyššiu zdvihnutú váhu spomedzi všetkých Slovákov z minulého roka, pričom jediný, kto tlačil viac, bol legenda svetového benchpressu Láczlo Mészáros, s ktorým bežný smrteľník súťažiť proste nedokáže. Treba však uznať, že konkurencia (nielen) na Slovensku každým rokom rastie a ak nebudem naplno makať, tak o rok ma aj niekto zo Slovákov môže prebenchovať.

Na záver sa chcem naozaj úprimne poďakovať všetkým, ktorí mi fandia a psychicky ma podporujú - bez vás by to proste nešlo.

Video s 232,5 kg:

_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

obrovská gratulace k výkonu, fakt neskutečný číslo. Já to dřepuju, na zádech těžký a ty to vytlačíš, fakt klobouk dolů.

Neber to jako hejt, ale nezlob se na mě, to nemělo se stopkou nic společnýho. Nejen že rozhodčí řekl "press" brzo, ale ty jsi začal tlačit ještě dřív než řekl "press", což je naprosto neplatný pokus.
Dřív jsem takovej názor neměl a smál se lidem vyznávající takovej názor, ale tyto federace fakt nemají váhu, když jednoho nechá s činkou na hrudníku 2s a potom někdo kdo tlačí přes 200 kg nechají tlačit bez jakékoliv stopky.
Ještě jednou, není to osobní, není to proti tobě, jen konstatuji situaci.

Ať se ti dál daří.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: st duben 24, 2019 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak v skratke čo mám nové:
Na Veľký piatok som bol konečne u môjho fyzioterapeuta, keďže sa mi k nemu pred Lučencom už nepodarilo dostať, nakoľko má vkuse nabité. Potvrdil sa mi môj predpoklad, že som mal natiahnuté ramenné úpony, takže ma dával dokopy od lopatiek až po lakte a luxusne ma vybankoval. Včera som išiel šikmé benche so 120 kg a je to ďaleko lepšie, no musím byť ešte opatrný a do ME stíham max dva seriózne benchové tréningy. Čo je ale ešte horšie, že mi stále vôbec nechutí jesť, dnes ráno som navážil 124,1 kg, takže 5 kíl dole za týždeň aj niečo. Zdôrazňujem, že cez sviatky, kedy je všade kopec skvelého jedla! Je dosť možné, že na ME nakoniec pôjdem v 125ke, len potom sa dosť obávam toho výkonu...
_________________
Benchujúci invalid.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: