Roumec, cesta na spartan race


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Roumec, cesta na spartan race  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Roumec, cesta na spartan race
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 10:20 am    Předmět: Re: Roumec, cesta na spartan race Odpovědět s citátem

Roumec napsal:

Maxka:

Bench: 100Kg
Mrtvola: 140Kg
Čelní dřep: 100Kg
Dřep: 130Kg
Shoulder press: 65Kg
(...)
Tréninky mám momentálně 4x týdně crossfit 1h, 1x fitko (většinou jen prsa protože při crossfitu jsou prakticky k ničemu a chci mít trochu hrudník ) + teď zařazuji běh 1 - 2x týdně, abych se postupně dostal do formy.
(...)
ráno jsem potřeboval trochu rozhýbat nohy, ale po včerejšku jsou trochu odpálený, tak se mi povedlo uběhnout 6km cca za 45 minut, hrůza, ale snad nohy povolí.


Cau, predsa len skusim velmi vseobecne nacrtnut, kam by sa mal tvoj trening posunut. Sice nemam skusenost so spartanom, ale ked vidim ten tvoj trening, asi by som ho trosku poladil.

Presnejsie rozbil na marne kusky, pretoze tam mas vela zbytocnosti, resp. zle pomery typov treningu vzhladom na ciele.

Tvoj tyzden by mal byt vyrovnany. Momentalne mas 1x posilku, 4x crossfit, 1 - 2x beh, co je velky nepomer. Ak chces zlepsit beh, mal by si, ano, presne. Navysit bezecke treningove jednotky.

Lenze ked niekde pridas, musis aj ubrat. Osobne by som ubral crossfitove treningy na jeden udrziavaci, resp. ich uplne vynechal. Namiesto toho zacat castejsie behavat a postupne sa zacat zameriavat na zrychlovanie behu, cize pridavat si do vytrvalostneho behu intervalove treningy. Pripadne jednu posilku navysil o jeden lahky trening s naslednym kratsim vyklusom.

Musis si hlavne sam zodpovedat otazku, ci ti crossfit dava co naozaj potrebujes do toho zavodu.

Pre inspiraciu, kukni tento log chalaniska, ktory dal aj 42km beast spartana.
https://forum.ronnie.cz/the-final-countdown-t36616.html
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Roumec napsal:

Seš trochu dál no . Ale tak příští rok už doufám pojedu klasický MURPH i s vestou jak to má být. Ti co jeli na konci těch 300 dřepů v kuse s vestou nevypadali úplně ok

byl jsem
ted jsem stary a z formy

kecá, dostává se do životní formy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 11:47 am    Předmět: Re: Roumec, cesta na spartan race Odpovědět s citátem

[quote="cohen999"]
Roumec napsal:


Cau, predsa len skusim velmi vseobecne nacrtnut, kam by sa mal tvoj trening posunut. Sice nemam skusenost so spartanom, ale ked vidim ten tvoj trening, asi by som ho trosku poladil.

Presnejsie rozbil na marne kusky, pretoze tam mas vela zbytocnosti, resp. zle pomery typov treningu vzhladom na ciele.

Tvoj tyzden by mal byt vyrovnany. Momentalne mas 1x posilku, 4x crossfit, 1 - 2x beh, co je velky nepomer. Ak chces zlepsit beh, mal by si, ano, presne. Navysit bezecke treningove jednotky.

Lenze ked niekde pridas, musis aj ubrat. Osobne by som ubral crossfitove treningy na jeden udrziavaci, resp. ich uplne vynechal. Namiesto toho zacat castejsie behavat a postupne sa zacat zameriavat na zrychlovanie behu, cize pridavat si do vytrvalostneho behu intervalove treningy. Pripadne jednu posilku navysil o jeden lahky trening s naslednym kratsim vyklusom.

Musis si hlavne sam zodpovedat otazku, ci ti crossfit dava co naozaj potrebujes do toho zavodu.

Pre inspiraciu, kukni tento log chalaniska, ktory dal aj 42km beast spartana.
https://forum.ronnie.cz/the-final-countdown-t36616.html


Ahoj,

Crossfit mi dává hodně co do překážek (tahání sandbagů, kýble se štěrkem do kopce, přehazování pneumatik, sáně v blátě etc..), prostě abych tam netrávil moc času a nebo nepadal z monkeybarů a nedělal angličáky Dělám to protože mě to vážně baví, a mám to jako hlavní aktivitu. Hlavně u nás se platí členství 2x, 4x týdně, nebo unlimited. Platím celkem kotel za 4x týdně, tak to chci využít + mě to baví jak jsem říkal. Ubrat se dá ta posilka. Spíš přemýšlím ve dny s CF dát kratší výběhy večer a delší ve volné dny.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 11:47 am    Předmět: Re: Roumec, cesta na spartan race Odpovědět s citátem

[quote="cohen999"]
Roumec napsal:


Cau, predsa len skusim velmi vseobecne nacrtnut, kam by sa mal tvoj trening posunut. Sice nemam skusenost so spartanom, ale ked vidim ten tvoj trening, asi by som ho trosku poladil.

Presnejsie rozbil na marne kusky, pretoze tam mas vela zbytocnosti, resp. zle pomery typov treningu vzhladom na ciele.

Tvoj tyzden by mal byt vyrovnany. Momentalne mas 1x posilku, 4x crossfit, 1 - 2x beh, co je velky nepomer. Ak chces zlepsit beh, mal by si, ano, presne. Navysit bezecke treningove jednotky.

Lenze ked niekde pridas, musis aj ubrat. Osobne by som ubral crossfitove treningy na jeden udrziavaci, resp. ich uplne vynechal. Namiesto toho zacat castejsie behavat a postupne sa zacat zameriavat na zrychlovanie behu, cize pridavat si do vytrvalostneho behu intervalove treningy. Pripadne jednu posilku navysil o jeden lahky trening s naslednym kratsim vyklusom.

Musis si hlavne sam zodpovedat otazku, ci ti crossfit dava co naozaj potrebujes do toho zavodu.

Pre inspiraciu, kukni tento log chalaniska, ktory dal aj 42km beast spartana.
https://forum.ronnie.cz/the-final-countdown-t36616.html


Ahoj,

Crossfit mi dává hodně co do překážek (tahání sandbagů, kýble se štěrkem do kopce, přehazování pneumatik, sáně v blátě etc..), prostě abych tam netrávil moc času a nebo nepadal z monkeybarů a nedělal angličáky Dělám to protože mě to vážně baví, a mám to jako hlavní aktivitu. Hlavně u nás se platí členství 2x, 4x týdně, nebo unlimited. Platím celkem kotel za 4x týdně, tak to chci využít + mě to baví jak jsem říkal. Ubrat se dá ta posilka. Spíš přemýšlím ve dny s CF dát kratší výběhy večer a delší ve volné dny.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Peter Ustinov napsal:
Roumec napsal:

Seš trochu dál no . Ale tak příští rok už doufám pojedu klasický MURPH i s vestou jak to má být. Ti co jeli na konci těch 300 dřepů v kuse s vestou nevypadali úplně ok

byl jsem
ted jsem stary a z formy

kecá, dostává se do životní formy

to je jenom přetvářka...mam mladou krasnou zenu a nechci aby se ji posmivali u more na dovolene, coze si to s sebou taha za tlustého dedka
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 12:17 pm    Předmět: Re: Roumec, cesta na spartan race Odpovědět s citátem

@roumec No ved nejako sa rozhodni a uvidis, ci sa zlepsis. Jeden - dva behy tyzdenne su udrziavacka. Otazka je, ci mas co udrziavat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 12:59 pm    Předmět: Re: Roumec, cesta na spartan race Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@roumec No ved nejako sa rozhodni a uvidis, ci sa zlepsis. Jeden - dva behy tyzdenne su udrziavacka. Otazka je, ci mas co udrziavat.


Spíš ne než jo . Zkusím jak se to bude posouvat teď v červnu a když bude velký špatný tak budu muset ubrat ten CF, leč velice nerad.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@roumec Ta matematika je dost jednoducha, pri cieli zlepsit beh a nestratit z ostatneho vychadza najlepsie model 2xCF (ked to uz musi byt) a 3 - 4x beh (v zavislosti od intenzity jeden, ale idealne dva oddychove dni).
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30.5
Volno

31.5.2019

Běh, nic velkého, pořád se do toho dostavam

8km
47 minut
Pace 5:50

Rovinka v parku, žádné velké převýšení
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: so červen 01, 2019 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1.6.2019

Týmy 2 lidí, já a přítelkyně, dělal jsem cca 60% ona 40 :)

135cal veslo
150 wall balls 20lb
120 box jump overs 60cm
150 medball cleans 20lb
135cal row

Celkový čas 35:38 docela zabiracka
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2.6.2019

Ráno crossfit

1. blok

5 sérií:
12x floor press (tlaky s jednoruckama ale lezic na podlaze) s 15kg jednoruckama
10x glute bridge (zvedani panve ze zeme) s 15kg jednoruckama na panvi
60s plank

2. blok

3 série:

400m sprint
21 sedlehů
12 burpee deathlift (anglicak, kde se jde do kliku s rukama na jednoruckách a místo výskoku mrtvola s tema jednoruckama) 15kg jednorucky

čas druhého bloku 12:30min

Večer

6km běh
čas 34min
tempo 5:42
průměrný tep: 155

Přidal jsem na jídle, ráno k vejcím čtvrtka avokáda a celozrnňák s humusem a zvětšil i porce vloček, borůvek a ořechů. Uvidíme co to udělá
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

3.6.2019

Lehký výběh 5km s přítelkyní

4.6.2019

Váha: 89Kg , doufám, že to půjde s přibývajícím běháním půjde trochu dolů, příjdu si hrozně nemotorně.

3x3 shoulder press 45,50,55Kg
3x3x60Kg push press
3x3 65,70,75Kg Push jerk

12 min workout jel se stejný set cviků ale po každém kole se přidaly 3 opakování ke každému takže 3, 6, 9, 12, 15 opakování

Push press 50Kg,
Russian kb swing 24kg
Box jump 60cm

skončil jsem na 15 opakováních tj 55op od každého cviku.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2019 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5.6.2019

Dřep
5x70
4x85
3x90
2x100
1x110kg

potom 3 kola

1 min max kalorií na skierg trenazer
1 min max přeskakované výpady
1 min max kalorií na assault bike
1 min max sed lehy
1 min pauza

celkové skóre 286 (kalorie + opakování)
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2019 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec napsal:


Push press 50Kg,
Russian kb swing 24kg
Box jump 60cm

skončil jsem na 15 opakováních tj 55op od každého cviku.


bud mas v haji silu, nebo kondicku
typuju kondicku protoze na 90kg je to hodne slabe
aspon na crosfitaka

zaber a vytrvej!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2019 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Roumec napsal:


Push press 50Kg,
Russian kb swing 24kg
Box jump 60cm

skončil jsem na 15 opakováních tj 55op od každého cviku.


bud mas v haji silu, nebo kondicku
typuju kondicku protoze na 90kg je to hodne slabe
aspon na crosfitaka

zaber a vytrvej!


Smážím se snážím :) výsledek byl u nás v boxu cca uprostřed, nejlepší co měli to dotáhli na sérii s 18+ nějaký drobný. Ale jak říkáš, na 90kg slabý, při nějaké slušné hladině tuku, řekněme 12% bych měl tak 80 - 82 nanejvýš. Těch 8kg mám fakt navíc a zbytečně se kvůli tomu zadýchávám. Doufám, že jak se rozběhám na nějakou slušnou vzdálenost, že to půjde postupně dolů.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Roumec, cesta na spartan race Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: