vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu mrtvolu si dobre posunul 220 by tam mohlo byt nie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud se nemýlím, tak Vlk už 220kg dal na poslední mikulášské akci
já si myslím, že 230kg musí padnout, nebo alespoň 500lb
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
tu mrtvolu si dobre posunul 220 by tam mohlo byt nie?

jasně, a hned dvakrát ;) je to na předchozí stránce, dva týdny zpět.

spekounP napsal:
pokud se nemýlím, tak Vlk už 220kg dal na poslední mikulášské akci
já si myslím, že 230kg musí padnout, nebo alespoň 500lb

na mikulášské to bylo 225 a nový osobák, aktuálně 230 stále odolává, ale zatím jsme cíleně nešli na maximálku, tak to snad do prázdnin padne. pokud dřív nepadne forma úplně :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

huups prepac. tak 2x220 pri dobrej konstelacii tam 230 bude.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2019 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

7. června 2019, pátek

Form Factory Václavák, já a Marťas, jakože peekujeme

MOBILITA 15 minut

Mrtvý tah: (klasika, hook-grip)
2x 110 kg, myslel jsem, že je tam 100
2x 150 kg, myslel jsem, že je tam 140 a že je dnes nějak těžkých
0x 190 kg, nadhmat, u kolen mi to vypadlo, myslel jsem, že je tam 180...
2x 215 kg, 1. pracovní, opasek, druhé opáčko těžké jak ...
2x 215 kg
2x 215 kg PR 3x2 , 3. pracovní, druhé opáčko grind
1x 215 kg, 4. pracovní, grind jak prase a odpověď, kolik bude v téhle sérii opáček :D
tak na "nájezdy" jsem prohrál, Marťas dal i ten čtvrtý, já ne, ale jinak spoko, protože jsem nečekal, že to vůbec nějak půjde... a velmi pomohlo si takticky vzít opasek. druhá opakování zvedal prakticky opasek. a ve finále jsem utavil nohy, záda přežila celkem v pohodě, což jsem rád.

Bench-press: (stopky)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
2x 130 kg, stopky, tak nic, třetí tam nebude
3x 110 kg, ha, ha... dvě kolize s konstrukcí a musel jsem odložit a tak dobře to bylo rozjeté :/
13x 110 kg PR max reps AMRAP bez stopek, jenom sedm v sérii, ale pak jsem to vymačkal díky Marťasovi :D
silově slabší, ramena pořád nejsou ready, tak jsem si dal aspoň pumpičku se 110 a jenom díky Marťasovi jsem překonal osobáček. Marťas si to všechno zvládnul na úzko ;)

v pondělí se přidám k Marťasovi a uvidím, jak ty dřepy, jestli, půjdou... Marťas se ptal na maximálky, já bych ještě pokračoval třema těžkýma dvojkama, taky už by se mohl objevit Magumi, který v tom má systém...

za odměnu mě dnes večer čeká pivobraní na Parukářce, které ještě pokračuje v sobotu... třicet vybraných minipivovarů (v předchozích letech čtyřicet), to se bude koštovat! :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2019 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
2x 130 kg, stopky, tak nic, třetí tam nebude
13x 110 kg PR max reps AMRAP bez stopek, jenom sedm v sérii, ale pak jsem to vymačkal díky Marťasovi :D

To je fakt neskutečný, jak máš převodovku na střední váhy
Když jsem měl maxko 145 kg tak jsem dal 100 kg 15x.
Ty dáš 13x 110 kg, to je fakt na takových 155-160 kg ale asi tu převodovku máme každej jinou
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2019 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. června 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 20 minut

Mrtvý tah: (klasika, hook-grip)
2x 100 kg
2x 140 kg
1x 180 kg nadhmat
0x 200 kg nadhmat, bylo to u kolen, ale vypadlo
1x 210 kg, opasek, hook-grip, bez dynamiky, to není dobré
1x 220 kg, 1. pracovní, grind, druhé opáčko nedotaženo
1x 220 kg, 2. pracovní, mega-pomalý grind a dotaženo
5x 180 kg, čtvrté mi uteklo od těla a pak už se mi nechtělo trápit
týden jsem se flákal a podle toho to vypadalo... více než 220 tam dnes nebylo, ale bylo fajn, že tenhle nulový objem nijak nevyčerpával, pouze nebyla síla. Marťas si zapsal osobáček a v prvním opáčku velká rezerva.

Incline bench-press:
4x 60 kg
8x 80 kg
8x 80 kg
6x 100 kg amrap
rovné benče byly zabrané, tak jsme si zpestřili trénink a přidal se i Magumi :)

Váhovka: 103.5 kg, opasek 2. dírka

tento týden slabší, tréninky jsem nestíhal, pořádnou stravu a suplementaci taky ne, ale na dnešek už jsem se připravil, i když dohnat jsem to nemohl, a příští týden jsem zvědav, jestli to půjde ještě níž nebo už se to otočí, protože odpočinku je teď dost.

a to počasí teda... člověk přijde brzo ráno do fitka, klima na plný výkon, takže se dobře obléci, při mobilitě si dostatečně prohřát svaly...
ps: není zde žádná souvislost se zápisy v některém z další logů
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2019 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

17. června 2019, pondělí

Form Factory Václavák - sólo polední light-trénink

light proto, že si na tyhle tréninky beru jenom batůžek s teplákama (a triko a ponožky), takže žádné boty, opasek ani mikina... jenom abych měl na převlečení.

a to jsem dnes ani nepočítal, že se do fitka dostanu, ale nakonec jsem vše ráno vyřídil rychle a vyšlo to.

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (high-bar, no belt, no shoes)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg
5x 120 kg
5x 140 kg, 1. pracovní
5x 140 kg
5x 140 kg
5x 140 kg
5x 140 kg, 5. pracovní RPE 8-9, už mě to utahalo
mám já to za potřebí, trápit se s takovou váhou RPE -5? ale co mi zbývá, že... high-bar nezvyk, záda pod trikem ohoblovaná, výhoda, že bandáže na takovou váhu nebyly potřeba a šel bezplacový úchop, výhoda, že jsem mohl chodit striktně, snaha pod paralel a to i bez bot... akorát už to ke konci bylo těžký.

cvičenec nedaleko v kleci předváděl něco, co jsem si pracovně nazval "Spoto dřepy" :D přitom samá ruka, samá noha, tihle většinou nemají problém jít atg i naúzko.

CG bench-press: (cca 40 cm, stopky)
5x 60 kg
5x 80 kg
5x 100 kg, 1. pracovní, stopky
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg
5x 100 kg, 5. pracovní, pořád stopky, RPE 9
vzhledem k nedávným výkonům bezpečná váha, akorát, abych to plně kontroloval.

Váhovka: 104 kg, ale nebyl jsem empty

čím dál slabší, naštěstí prázdniny a dovolená na obzoru, jsem rád, že budu moci vysadit suplementaci, stejně už je k ničemu, s tímhle asi těžko dojde na zkoušení maximálek, což by mělo být v pátek, to asi Marťase moc nevyhecuju, ale člověk si nevybere. po dovolené jsem zvědavý, už jednou mě takový odpočinek pěkně nakopnul. každopádně to pak zkusím znovu.

zdravotní koutek - záda byla z pátku dost cítit, i když jsem dohromady nic nenazvedal, ale intenzita si zřejmě bere svoje, levé rameno se pořád pomalu lepší, pravé rameno to odneslo minulý čtvrtek, když mě nějací po-nás-už-nikdo-nevystupuje turisti nepustili do tramvaje, protáh jsem se na poslední chvíli, jenže to už mě trefily těžké dveře těch nových tramvají, přesně mířená šupa, že jsem v první chvíli nevěděl, jestli je rameno na místě, bylo, tak snad jenom drobný mechanický šok, ale pořád to překáží.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: po červen 17, 2019 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to spíš vypadá, že se šetříš na velkej finish na pátek
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

21. června 2019, pátek

Form Factory Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 15 minut

Dřepy: (low-bar)
2x 60 kg
2x 80 kg
2x 100 kg
2x 120 kg
1x 140 kg
1x 160 kg, opasek, musím si zvykat
1x 180 kg
1x 190 kg, ztráta dynamiky, špatný
1x 200 kg, grind
0x 205 kg, neprošel jsem přes mrtvý bod :/
čekal jsem to i horší... těch 200 jsem v mrtvém bodě čekal, že Magumi zasáhne, ale než jsem pochopil, že se nedočkám, tak se to o ten centimetr nahoru pohlo a pomaličku rozjelo. u 205 naopak potvrdil, že postřehne, kdy už se to zašprcne nebo hne dolů a bezpečně mě dopravil nahoru. Marťas dnes výborně už poněkolikáté potvrdil, že tam těch 210 má a možná i více, jenom je potřeba trefit dráhu.

Bench-press: (stopky)
5x 60 kg
3x 80 kg
1x 100 kg, opasek, ha ha... snad podruhé v životě :)
1x 120 kg
1x 130 kg, pořád stopky
0x 135 kg, jenom ta stopka, pak už jsem to nerozjel
čekal jsem, že zkusím aspoň 140... no nic, dneska to nešlo. opasek je divný a v klidu se bez něj příště zase obejdu.

Mrtvý tah: (klasika, opasek, hook-grip)
1x 60 kg
1x 100 kg
1x 140 kg
1x 180 kg, opasek
1x 200 kg
1x 210 kg
0x 220 kg, nic, panel
aspoň těch čestných 210, pak už nic, nedokázal jsem zabojovat.

Váhovka: 104 kg, opasek 2. dírka

symbolický trojboj, ale maximálky ani náhodou... už x-tý týden v řadě jde výkon dolů, tento týden tomu taky nepomohl, málo spánku, špatná strava... ještě, že už je do prázdnin/dovolené jenom jeden týden a po dovči to znova nakopnu. na zítřek budu asi spát 24 hodin :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Síla tam je, bohužel jsi přešvihnul to krátké období, kdy byla výkonnost vyladěná na maximum. To se mi stalo už mockrát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
Síla tam je, bohužel jsi přešvihnul to krátké období, kdy byla výkonnost vyladěná na maximum. To se mi stalo už mockrát

já vím, já bych se na soutěž nedokázal připravit, to byla první půlka května, kdy to bylo vyladěné, pak jsem sice zkusil nějaké osobáčky, ale už jsem jenom paběrkoval, čekal jsem, že více odpočinku pomůže, ale nepomohlo... neva, po dovolené si dám měsíc silovku a to nic nepřešvihnu, leda se nestihnu vyladit. a po prázdninách bude zase dost prostoru a to už to zkusím vychytat ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Solferino


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2019 5:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když na opasek při benci nejsi zvyklý, vzít si ho jen na zkoušku maximalky je spíš kontraproduktivní, no 🙂 chtělo by to pár tréninků předem odjet s opaskem, zkusit ho i u lehčích vah, zjistit jak se do něj nadechovat a zapřít. Jinak ten opasek působí nepřirozeně a spíš narušuje koncentraci, než přidává na výkonu 🙂 Jestli opasek pomůže nebo ne je dost individuální, ale zkus tomu dát šanci, třeba třeba tě to posune.
_________________
Instagram: @bench_creep
Stolt fortid, stor fremtid
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2019 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24. červen 2019, pondělí

Form Factory Václavák, já a Marťas, týden před dovolenou

Dřep: (low-bar)
5x 60 kg
5x 80 kg
3x 100 kg
3x 120 kg
3x 140 kg, opasek
3x 160 kg, 1. pracovní
3x 160 kg
3x 160 kg
3x 160 kg, 4. pracovní
kontrola techniky a hloubky... ale že by to teda bylo lehčí, když snížím váhu, opakování a vemu si opasek... to nebylo. jenom komfortnější.

CG bench-press: (40 cm, stopky)
3x 60 kg
3x 80 kg
3x 100 kg
3x 110 kg, 1. pracovní, furt stopky
3x 110 kg
3x 110 kg
3x 110 kg, 2. pracovní
půlsekundové stopky, třetí už těžká, ale opět komfortní a při dobrém setup ramena nevadila.

Shyby: (nadhmat, naširoko)
3x BW, 1. pracovní
3x BW
3x BW
3x BW, 4. pracovní
málo, ale striktně. ramena nevadila.

Váhovka: 105 kg, opasek 2. dírka

plánovaně komfortní trénink, už jsem unavený z těch velkých objemů a časově náročných tréninků na jeden cvik, do prázdnin si orazím a po dovolené nový plán.

pro Marťase: říkal jsem ve středu, ale teď vidím, že jdu ráno k zubáčkovi, takže si asi zajdu odpoledne a uvidíme se až v pátek.

Solferino napsal:
Když na opasek při benci nejsi zvyklý, vzít si ho jen na zkoušku maximalky je spíš kontraproduktivní, no 🙂 chtělo by to pár tréninků předem odjet s opaskem, zkusit ho i u lehčích vah, zjistit jak se do něj nadechovat a zapřít. Jinak ten opasek působí nepřirozeně a spíš narušuje koncentraci, než přidává na výkonu 🙂 Jestli opasek pomůže nebo ne je dost individuální, ale zkus tomu dát šanci, třeba třeba tě to posune.

díky moc za zkušenosti a za tipy! asi ho zahodím, on ten široký tuhý lifterský asi stejně není moc vhodný.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2019 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

pro Marťase: říkal jsem ve středu, ale teď vidím, že jdu ráno k zubáčkovi, takže si asi zajdu odpoledne a uvidíme se až v pátek.


ok, co se dá dělat, tak v pátek , stejnak se tam budu jen sem tam plácat a nevědět, co dělat.. :-D.. asi jako dneska :-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 143, 144, 145 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: