Co vám leze na nervy 4


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4  Úvodní stránka -> Ostatní -> Co vám leze na nervy 4
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chadzi


PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2018 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Odešla mi spojka na autě bez jakéhokoliv předešlého náznaku a můj mechanik má na týden plno... Ještě, že jsem dojel alespoň k baráku. :x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Leze mi na nervy další vyjebávka T-mobilu. Na jaře jsem prodlužoval tarify, rovnou převáděl i net a tv pod t-mob. Všechno růžový, ano, můžete používat mobilní net i v zahraničí... a teď smska, že z důvodu dlouhodobýho využívání v zahraničí mi začnou účtovat 0,18Kč / MB …. tak jim píšu, že o tomhle zlepšováku nějak nebyla řeč nikdy a jak dlouho musí bejt teda simka používaná zase v ČR ... odepsali mi, že je třeba data využívat převážně v tuzemsku, přičemž konkrétní počet dnů není přesně stanoven (WTF? ). Už aby ten českej šlendrián s tím Oligopolem šel do hajzlu (já vím, že nepůjde) ….
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Leze mi na nervy další vyjebávka T-mobilu. Na jaře jsem prodlužoval tarify, rovnou převáděl i net a tv pod t-mob. Všechno růžový, ano, můžete používat mobilní net i v zahraničí... a teď smska, že z důvodu dlouhodobýho využívání v zahraničí mi začnou účtovat 0,18Kč / MB …. tak jim píšu, že o tomhle zlepšováku nějak nebyla řeč nikdy a jak dlouho musí bejt teda simka používaná zase v ČR ... odepsali mi, že je třeba data využívat převážně v tuzemsku, přičemž konkrétní počet dnů není přesně stanoven (WTF? ). Už aby ten českej šlendrián s tím Oligopolem šel do hajzlu (já vím, že nepůjde) ….

Neznám přesnou situaci, ale tady jsem spíše s Vodafonem. Jestli žiješ dlouhodobě v zahraničí, kup si tamnější SIMku. "Volný" roaming je pro lidi, co tam vyjedou na dovolenou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ je to i obráceně - aby si třeba někdo v ČR nekoupil třeba levnější rakouskou nebo polskou SIM a nevyužíval ji v ČR.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslím, že aby si někdo kupoval CZ simku aby ji výhodně využil za hranicema, to by musel bejt úplně hloupej za ty CZ sumy v poměru cena/výkon :) … Spíš mě to štve, že u t-mobu je člověk už přes deset let, slibujou mu, že v EU se nic neplatí, prodloužím smlouvu a najednou začnou dělat ofuky a už to není po EU surfujete jako doma :) ….
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
No myslím, že aby si někdo kupoval CZ simku aby ji výhodně využil za hranicema, to by musel bejt úplně hloupej za ty CZ sumy v poměru cena/výkon :) … Spíš mě to štve, že u t-mobu je člověk už přes deset let, slibujou mu, že v EU se nic neplatí, prodloužím smlouvu a najednou začnou dělat ofuky a už to není po EU surfujete jako doma :) ….

Tak jim smlouvu vypověz. Podle mě to je dobrý důvod, ale raději si nejdříve přečti těch 5 264 231 stránek podmínek . Ono to tam možná bude uvedené i konkrétně a v tom případě bys měl smůlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je právě to, v podmínkách to je zahrabaný - je to právě proti tomu, aby si půlka ČR nekoupila v Polsku neomezenej net za cenu zdejších 10GB :) …. ale mě to přijde nefér vzhledem k tomu, že jsem Čech, jsem klient t-mobu a nejedná se o žádnou vyjebávku :) … Co mám info, tak je T-mob první, kterej během srpna začal rozesílat tyhle smsky ….
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá září 28, 2018 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V úterý jsem se rozhodl, že si aktualizuju mac OS z High Sierra na Mojave. Instalace se zasekla a od úterý jsem s tím bojoval - nakonec po asi 10ti neúspěšnejch pokusech kdy jeden trval cca 6 hodin jsem to vzdal a udělal čistou instalaci - tzn. přišel jsem o 900GB filmů a nějaký fotky - zatímco s iPad Pro jsem spokojenej, iMac mě teda hodně zklamal .... hlavně že je to všechno dělaný pro blbce :D
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2019 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerstve naplnenej novej bazen asi 5 kroku od posilky, na kterej se zatim kvuli ledove vode a hlavne startovacim chemikaliim muzu jen divat
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: pá červen 14, 2019 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si pobřečím. Chtěl jsem si trhnout malou ostudu na CWO jenže návštěva implantologie mi veškeré snahy zhatila jelikož po dobu dvou měsíců nesmím zatěžovat spodní čelist.
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so červen 29, 2019 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po cca 20ti letech me odesli moje hodinky Timex Ironman, ach jo. Myslim, ze za tu dobu jsem menil baterku tak 3x, tlacitka uz mam par let zasekly.
Dneska se uplne zastavily, po te co jsem je vceras musel rozdelat pac uplne vyply, neco jako kontakt na baterku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: ne červen 30, 2019 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Po cca 20ti letech me odesli moje hodinky Timex Ironman, ach jo. Myslim, ze za tu dobu jsem menil baterku tak 3x, tlacitka uz mam par let zasekly.
Dneska se uplne zastavily, po te co jsem je vceras musel rozdelat pac uplne vyply, neco jako kontakt na baterku.


Z dne blbec jsou 2 dny blbec. Neco zacalo hrozne chrastit u zadniho kola auta a aby to nebylo malo, zacal protikat a kapat boiler, podle profika je asi kaput, jsme bez teple vody (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2019 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/hranice-mladik-se-zastal-divky-hrozi-mu-trest-pesti-napadeni-obtezovani.A190715_104443_olomouc-zpravy_stk

A pak někomu pomožte …
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2019 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
https://www.idnes.cz/olomouc/zpravy/hranice-mladik-se-zastal-divky-hrozi-mu-trest-pesti-napadeni-obtezovani.A190715_104443_olomouc-zpravy_stk

A pak někomu pomožte …

Tohle bych nechal na vyhodnocení soudu. Oba nevíme co se tam skutečně stalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út červenec 16, 2019 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A to je přesně důvod, proč se většina lidí zdekuje , když to někde smrdí problémem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Co vám leze na nervy 4 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 1189, 1190, 1191, 1192, 1193, 1194  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: