vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 15, 2019 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15. července 2019, pondělí

Form Factory Václavák, já a Marťas, po dovolené

protažení - dřepy, s tyčí

Dřep: (low bar, no belt, stopky, technika)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg
4x 120 kg, 1. pracovní
4x 120 kg
4x 120 kg
4x 120 kg, 4. pracovní
bezpečná váha na první trénink, ale stačila, jsem zvědav, jak se bude vracet síla a co zítra :)

CG bench-press: (cca 40 cm, stopky)
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 4. pracovní
sice s jistotou, ale bez větší rezervy, měl jsem dát míň, ale když já mám rád kulatá čísla :)
ps: pravé rameno ještě není ready, ale to už vím i z dovolené.


Pendlay rows: (úchop na prstýnky)
4x 60 kg
4x 80 kg, 1. pracovní
4x 80 kg
4x 80 kg
4x 80 kg, 4. pracovní
akorát váha, aby to bylo striktně, toho se budu držet.

*** MACHINES ***

Zákopky: (hamstringy)
10x 40 kg
10x 40 kg
10x 40 kg
10x 40 kg

Shoulder press: (HS UNI)
10x 20 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg

Roznožky:
10x 80 kg
10x 80 kg
10x 80 kg
10x 80 kg

Snožky:
10x 80 kg
10x 80 kg
10x 90 kg
10x 90 kg
pravý adduktor taky ještě není ready, ale to už dlouhodobě.

Shyby: (nadhmat, naširoko, pod bradu, rovná tyč)
4x BW
4x BW
4x BW, tři a půl, jenom pod nos
3x BW

Váhovka: 102.5 kg, dovolená bez supplů, takže něco vody odteklo

prázdniny, školka není, můžu vstávat dřív... dnes to ještě úplně nevyšlo, že jsem šel spát dýl, ale to vyladím. *** během dovolené jsem přečetl celou knihu Moderní výživa od Lukáše Roubíka (Freimen), a že je to bible, ale stojí za to, a dám si ji ještě jednou, protože napoprvé jsem chytnul tak třetinu odborné části jak jsem lovil v hlavě pojmy ze středoškolské bio-chemie. teď podle toho začínám upravovat jídelníček. očekávám, že síla půjde nahoru a tuk dolů :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 17, 2019 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

17. července 2019, středa

Form Factory Václavák - sólo ranní trénink, po dovolené 2.

původně jsem byl domluvený s Marťasem, ale ten řešil ráno svoje auto-problémy, jako třeba když necháte svítit světlo, takže mě překvapilo, že se ještě objevil... pozdravili jsme se a pak si šel dát sprchu :D v pátek má omluvenku, ale v pondělí ho doufám žena pustí a bude na place ;)

protažení s tyčí 5 minut

Čelní dřep: (no belt, stopky)
4x osa
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 4. pracovní
dařila se technika, hloubka i stopky... ale necítím dole tu sílu, nejsem v tom streči jako sprinter v bloku, který je připravený to nakopnout, spíše se jenom tak nedynamicky zvedám a nedaří se zapojit ty největší svalové skupiny. špatná mobilita v kotnících. budu na tom pracovat. mít tam o 40 víc, tak se dnes asi nezvednu.

* obcházel tam nějaký Mustafa a snažil se mi mezi sériema zabrat stojan, i když jsem tam měl naloženo... ale vzhledem k tomu, že měl bodyweight jednoručky, tak si to rozmyslel, když jsem se zase z obchůzky vracel.

Military press:
4x osa
4x 40 kg
4x 50 kg
4x 60 kg, 1. pracovní
4x 60 kg
4x 60 kg
4x 60 kg, 4. pracovní
super, šedesátka těžká jak prase... člověk to chvíli necvičí a síla v ..., i když někdo to necvičí a pak tam pošle třeba 8x70 nebo 15x60, že... no nic, snad je to jenom ten nezvyk.

* Mustafa se těšil, že ho tam po čelňácích pustím... ale když jsem ráno přišel do fitka, tak opět plno a až do půl deváté tam probíhal nějaký hromadný kruhový trénink, stejně jak v pondělí, tak jsem si vzpomněl na Pajase, že to tam mají podobně :) no a za takových podmínek se stojany neopouštějí.

Rumunský mrtvý tah:
4x 60 kg
4x 80 kg
4x 100 kg, 1. pracovní
4x 100 kg
4x 100 kg
4x 100 kg, 4. pracovní
snažil jsem se to posílat do hamstringů a zadku, tak snad dobrý.

* ani tentokrát se Mustafa nedočkal a když jsem odcházel, tak už tam nečekal.

*** MACHINES ***

Motýlek: (LF)
10x 70 kg
10x 70 kg
10x 70 kg
10x 70 kg
super váha... v průběhu čtvrté série svaly vytuhly, že jsem měl problém to domotýlovat.

* Mustafa se objevil i na tomhle patře, procházel mezi stroji a náhodně nastavoval kolíkama cihličky.

Spodní záda: (HS, UNI)
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
dobrá váha, ani čtvrtá série neunavila, příště budu muset přidat.

* Mustafa už vše nastavil, tak se tam procházel ve svých vycházkových Nike, na čele ani kapka potu, občas se opřel o stroj a zkontroloval mobil.

Horní záda: (HS, UNI)
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
dobrá váha, ale tohle unavilo více než spodní záda.

* Mustafa začal dělat cviky, které jsem ještě neviděl... jako třeba face-pulls ve dřepu... proč ne.

Horní kladka... ha, ha

nejprve byl plán ji stahovat na záda... jenže hned první jsem se jebnul do hlavy a usoudil, že sedím příliš daleko a že tohle je stroj pro stahování na hruď. a u toho jsem zase zjistil, že je to podobné horním zádům a že už svaly nevládnou : (

Předkopky: (HS, UNI)
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
10x 25 kg
lehká váha, vypumpovat zbytek glykogenu z quadů, ani mi to nevadilo, protože se ve výhledu rozcvičovala nějaká slečna s kubánským pozadím, dělala žabáky, do obličeje jsem neviděl, to taky nevadilo.

Bicepsové zdvihy, velká činka:
10x 20 kg
10x 20 kg
10x 20 kg
10x 20 kg
ve třetí sérii jsem zjistil, že ta váha stačí, že jsem zvyklý na jednoručky a tohle je jiný pohyb.

svalovka z pondělka překvapivě mírná, dobře jsem to trefil, dnes příjemná únava.

* Mustafa se objevil i ve sprše, s mobilem, oblečený, pak zase odkráčel.

od pondělka si píšu jídelníček, využívám kalorické tabulky, a hned mě překvapilo, že polovinu denní energie beru z tuků, a že druhá večeře, takové to domácí žvýkání a popíjení k telce, je zhruba třetina denního příjmu kalorií. tak jsem včera po práci vzal princeznu na dětské hřiště, vychutnal si jedno točené na čerstvém vzduchu a tím svůj denní příděl hříchů zakončil.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2019 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten zápis vypadá jak nějaká kulturistická příprava, navíc restrikce ve stravě, děláš formu na zimu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2019 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja viem ze som s tym uz jak stara ohrata platna ale nemozem si pomoct, musim opat vyzdvihnut HSPU ako najlepsi cvik na ramena
Minimalne za mesacny pokus by to stalo...novy impulz, novy pohybovy vzorec, moze ti to len prospiet
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2019 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
i když někdo to necvičí a pak tam pošle třeba 8x70 nebo 15x60, že...


Teda, nie že by som chcel nejak toto... ale bolo to 7x80

Mustafa pobavil, vyzerá ako parťák, vezmite ho do bandy. Pozri, Štúr tiež vyzeral ako dement a teraz? Vyzerá ako dement, ale cvičí so mnou!

Kalorické tabuľky chválim, Dominik na tom urobil parádnu formu a ja som sa vyžral ako divé prasa, je to zázrak modernej vedy a techniky.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2019 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22.07.2019, pondělí

Form Factory Václavák - já a Marťas, W2 D1 mezi dovolenýma

Mrtvý tah (klasika, no belt, nadhmat): 4x4x140 kg, dynamicky, ale chce to s menší námahou
Bench-press (stopky): 4x4x110 kg, bez rezervy :/, stále mírně omezuje pravé rameno
Dřep (high-bar, no belt, stopky): 4x4x120 kg, stále mírně omezuje pravý přitahovač, a hobluje to záda :/

Zákopky (hamstring): 4x10x40 kg
Roznožky: 4x10x80 kg
Snožky: 4x10x90 kg
Ramenostroj (uni): 4x10x30 kg
Shyby (nadhmat, naširoko): 4x3xBW

Váhovka: 104.5 kg, zpět na před-dovolenkové váze, dobrý výchozí bod pro redukci

stravu jsem první týden pouze zapisoval, ale nezvládl, průměr 3200 kcal/den a pouze 120 g bílkovin, tento týden zkusím stáhnout kalorie na 2500 a bílkoviny aspoň 150.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 24, 2019 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24.07.2019, středa

Form Factory Václavák, já a Marťas, W2 D2 mezi dovolenýma

MOBILITA 15 minut

Dřep (low-bar, no belt): up to 4x160 kg, snaha o techniku a hloubku
CG bench-press (cca 40 cm, stopky): up to 4x 107.5 kg
Pendlay rows: 4x6x80 kg

Motýlek: 4x10x70 kg
Spodní zádostroj (uni): 4x10x30 kg
Horní zádostroj (uni): 4x10x25 kg
Předkopky (uni): 3x10x30 kg + 10x40 kg
jenom jsme se s Marťasem střídali a pěkně jsem se na tom odpálil :)

Marťas si dal na čelňácích pěkné osobáčky a já si na zadních ověřil, jak mi odešla síla. ale parádně jsem se na dnešek vyspal, tak mi ten trénink přišel k duhu ;) dnes má 34 stupínků, zítra 35, v pátek 33... to by se chtělo chladit někde u vody ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29.07.2019, pondělí

Form Factory Václavák, já a Marťas, mezi dovolenýma W3 D1

minulý pátek jsem zazdil kvůli práci, mám teď o prázdninách horší časosprávu a to jsem to čekal opačně

MOBILITA 20 minut, jsem tuhoň, měl bych tomu dávat více času

Dřep (low-bar, no belt): 4x4x140 kg, nové silové dno :/ mám ty svaly jak vypuštěné
CG bench-press (cca 40 cm, stopky): up to 4x 110 kg, to jde, kde není síla, nemůže to padnout :)
Pendlay rows: 4x4x80 kg

Zákopky: 4x8x50 kg
Roznožky: 4x8x90 kg
Snožky: 4x8x100 kg
Biceps UNI: 4x8x15 kg

Váhovka: 103 kg, pas stejný

[whining] tak jsem se smířil s tím, že mezi dovolenýma už to nenakopnu a začnu zase až v září, forma byla vyladěná začátkem května a od té doby to jde už tři měsíce dolů a nedaří se zabrzdit. bez suplementů jsem už měsíc a zřejmě dost pomáhaly, i když mají být jenom špička ledovce. životospráva stále špatná. kalorické tabulky jsou nepohodlné to všechno zapisovat, ale i těch deset dnů stačilo, abych objevil hned několik velkých rezerv, o který člověk buď ví nebo je tuší, ale analytický mozek to potřebuje vidět spočítané :) dál zkusím pokračovat bez psaní a počítání. pravé tříslo/přitahovač pořád omezuje... vypadá to, že jsem ho kdysi při dřepech přetáhnul, prý protahovat, ale nenamáhat a výhledově posílit šikmé břišní svaly - musím se podívat, jaké jsou na to cviky. pravé rameno se taky nelepší a už je to měsíc a půl, co se do něj trefilo těžké křídlo dveří tramvaje... zřejmě přesný zásah. pravidelný denní "náchod" mi po půl roce přerušila chyba v synchronizaci s krokoměrem a pak za dva týdny znovu, tak hledám jinou motivaci každý den vypadnout aspoň na hodinku ven. doma resty, v práci resty... už chápu, proč se uživí tolik psychologů :D [/whining] ale abych to zakončil pozitivně, po deseti letech jsem si domů pořídil nové počítadlo, tak očekávám, že mě to znovu nakopne k tomu, co mě bavilo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pravé tříslo/přitahovač pořád omezuje...


Posilni prdel. Ja som mal problem s trieslom (pritahovacom) rok a pol a potom som to za mesiac vyriesil posilnenim zadku a bokov v ramci rozcvicky pred treningom Hip thrusty s gumou okolo kolien a zanozovanie narobi plno dobra. V mojom pripade este aj kolenam ulavilo
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Posilni prdel. Ja som mal problem s trieslom (pritahovacom) rok a pol a potom som to za mesiac vyriesil posilnenim zadku a bokov v ramci rozcvicky pred treningom Hip thrusty s gumou okolo kolien a zanozovanie narobi plno dobra. V mojom pripade este aj kolenam ulavilo


to bych mohl... na šikmé břišní svaly jsem stejně našel akorát nějaké rotace, úklony... a to už mi v mém věku obojí připadá jako nebezpečné pohyby :D akorát teda nesmím přibrat na obvodu... což mi pomůže, protože stejně potřebuju sundat i ten prdelní špek ;) ale stejně ty hip thrusty vypadají líp, když je dělají ženské :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po létech cvičení díky spolupráci s Raptorem jsem zjistil, že silná prdel je absolutní základ pro dřep a tahy a přestože jsem si myslel, že mám zadek silný, opak je pravdou.

prakticky většina doplňkových cviků na spodek těla je teď zaměřená na zadek a je to fakt hodně znát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

spekounP napsal:
...a přestože jsem si myslel, že mám zadek silný, opak je pravdou.


věřím. taky mám ten klamný dojem, ale zřejmě bude "silný" pouze v tom slezském nářečním významu :D silný/chudý = tlustý/hubený ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

05.08.2019, pondělí

Form Factory Václavák, já a Marťas, W4 D1, mezi dovolenýma

MOBILITA 15 minut, pravé rameno není happy, pravé tříslo taky ne

Dřepy (low-bar, no belt): 4x4x140 kg, na dnešek akorát, pravá noha různě zlobí
CG bench-press (cca 40 cm, stopky): 4x100 kg, 4x105 kg, 4x110 kg, 6x 100 kg (už bez stopek, čekal jsem víc)
Pendlay rows: 4x4x80 kg

Zákopky (hamstring): 4x8x50 kg
Zánožky (gluteus): 4x8x60 kg, máme blbě opěrku na břicho :/
Shyby: 4x3xBW, na tomhle se snad nezlepším

Váhovka: 102 kg, pas stejný, takže to ubylo, kde nemá, jestli vůbec

opět po týdnu, síla pořád žádná, záviděl jsem Marťasovi, jak si tam dřepnul 4x4x180, já bych měl problém i se 150, spadlo to slušně, asi už ve svém věku nemůžu tak vysazovat :) cvičení, mám na mysli. a suplementaci asi taky. *** ráno jsem v šatně zjistil, že nemám ani bandáže, ani magnézko... tak mi Marťas poradil, že mají na recepci ztráty a nálezy, skutečně, bandáže se po týdnu našly :) kdo by je taky chtěl, magnézko jsem teda oželel, i když to byl velký Ocún, ale když jsme z fitka odcházeli, tak mi ho recepční podává, že bylo ve skladu... paráda, nic se neztratilo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

07.08.2019, středa

Form Factory Václavák, já a Marťas, W4 D2, mezi dovolenýma

MOBILITA 15 minut, a to skoro není kde... fitko je teď o prázdninách ráno full

Čelní dřep (no belt, stopky): 4x4x110 kg, váha stačila, Marťas mě outclassoval, stopky na 130, pěkně se zlepšil
Bench-press (stopky): 4x100 kg, 4x110 kg, 3x115 kg :/ nešloto, 4x110 kg lepší most, rezerva
Rumuni: 4x100 kg, 6x100 kg, 6x100 kg, 6x120 kg to už bylo moc

Motýlek: 3x8x70 kg
Zádostroj spodní UNI: 3x8x40 kg
Zádostroj horní UNI: 3x8x35 kg

némoši... (říkala naše Terka, když byla malá :)) nohy nestojej, ruce nedržej, spocený až do poslední nitky, ale bylo to fajn :) *** minule jsem si pro změnu zapomněl ve fitku zámeček... měl bych začít brát něco na paměť ;) ale tentokrát už mi na recepci nepomohli : ( zase dva přikoupím, ať chvíli vydrží, ale úplně obyč, stejně se to furt někde zapomíná...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2019 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

09.08.2019, pátek

Form Factory Václavák, já a Marťas, mezi dovolenýma W4 D3

MOBILITA 15 minut

Mrtvý tah SUMO (no belt, hook grip): 4x4x150 kg, nejslabší sumař v okolí :D
Military press: 4x4x65 kg
Shyby: 4x4xBW, spíš 3 a půl, ale ty tři celkem striktně

třetí trénink v týdnu a je to poznat, začínám se cítit líp, tělo si začíná zvykat :) sumo jsem zařadil, že se ho konečně naučím - teoreticky mám setup, dráhu i techniku nakoukanou, ale houby houby, i stopade mám problém odlepit. vydržím, uvidím, svého času to docela šlo. hamstringy jsme si s Marťasem zrušili na středečních Rumunech pěkně - klasika, nezvyk, tak už jsme to dnes moc nehrotili. a pravé rameno trvale v háji, ale jak jsem si ho nezrušil při tréninku, tak to nijak neomezuje - krom mobility, pouze nezvládá určité rotace a polohy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: