Wojtkingson log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Wojtkingson log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Wojtkingson log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: ne červenec 31, 2016 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Až teď začínám cítit, že jsem trochu zregenerovaný po tom kole... V původním plánu byla dnes posilka, ale posouvá se dále
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2018 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak po dlouhé době nějaký zápis, bude to tu spíš jako deníček z mýho pohybovýho života, než tréningový log :D Priority se trochu mění a času trochu ubývá, hlavně mě přestávalo bavit chodit do posilky a zabít tím tolik času. Aktuální prioritou (pohybovou) je kolo, resp shození váhy na kolo. Beru to normálně, takže se u toho snažím i cvičit, aby ze mě nebyl rachitik :D Ač to se ani nikdy nestane. Jelikož z minulých let mám zkušenost, že kolo mi je schopný spálit úplně vše a svaly jdou nejdřív a dost ochotně. Cvičím doma kliky s přidaným závažím, P90X ab ripper a mám doma 2 relativně lehký jednoručky, tak se s nimi snažím mávat. Je to cca 3x týdně cvičení 5+ týdně kolo, většinou denně kolem 30km.

Asi před 6 týdny jsem s přítulkou najel na whole 30 nebo nějakou variantu toho a celkem mi to vyhovuje, když člověk pomine, že má míň (chápej žádnou) energie u činností s tepovkou 80%+. Deadline máme cca 10.5. takže pak bych rád už zas zařadil nějaký sacharidy, aby to na tom kole nebylo takový utrpení. Cíl pro tento rok je ujet 200km za den, ale to musím počkat na sacharidy

Váha od začátku rok - 17kg
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu si sem psát takový svoje plácání se na podlaze (aby se tělo nerozpadlo) při rekonstrukci bytu...

6.8.
Zahřátí
Expander
Dřepy 3 x 15
Kliky 3 x 15
Superman
Unožování
Rozhýbání kyčlí ala Kulíšek
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lunreal


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Tak po dlouhé době nějaký zápis, bude to tu spíš jako deníček z mýho pohybovýho života, než tréningový log :D Priority se trochu mění a času trochu ubývá, hlavně mě přestávalo bavit chodit do posilky a zabít tím tolik času. Aktuální prioritou (pohybovou) je kolo, resp shození váhy na kolo. Beru to normálně, takže se u toho snažím i cvičit, aby ze mě nebyl rachitik :D Ač to se ani nikdy nestane. Jelikož z minulých let mám zkušenost, že kolo mi je schopný spálit úplně vše a svaly jdou nejdřív a dost ochotně. Cvičím doma kliky s přidaným závažím, P90X ab ripper a mám doma 2 relativně lehký jednoručky, tak se s nimi snažím mávat. Je to cca 3x týdně cvičení 5+ týdně kolo, většinou denně kolem 30km.

Asi před 6 týdny jsem s přítulkou najel na whole 30 nebo nějakou variantu toho a celkem mi to vyhovuje, když člověk pomine, že má míň (chápej žádnou) energie u činností s tepovkou 80%+. Deadline máme cca 10.5. takže pak bych rád už zas zařadil nějaký sacharidy, aby to na tom kole nebylo takový utrpení. Cíl pro tento rok je ujet 200km za den, ale to musím počkat na sacharidy

Váha od začátku rok - 17kg


To jsem zvedav, co z tebe bude :D ale u toho whole 30 nechapu jednu vec - na jednu stranu pisou omezit cukry a na druhou ze ovocny juice je vpohode... Rozmixovany ovoce, s odstranenou duzinou, rozbitou strukturou vlakniny je temer 1:1 to same co obycejny cukr s vodou, takze nekdo si tu stoji na vedeni. Do diety bych to urcite nedaval. Jinak ja funguju na lowcarbu uz temer pul roku a pocatecni vahovy ubytek je fakt masakr, nez clovek najde optimum :)
_________________
Liftin: Sem slyšel, že Popi po tom co nedal základ, normálně zdrhnul a ani nikomu nic neřekl... :-D
Popshoit:Je to tak..Ten rozhodčí to nemohl myslet vážně...
BMW-fan:chtěl po tobě, abys to zvednul, co?:-D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za 4 mesice -17 kg, to neni malo, to musi jit na kole pekne znat.
A rekonstruke bytu, z toho me boli zada jen to ctu, a to me ceka velka prestavba domu. (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolo teď nemám pojízdný Jo rekonstrukce je sranda, naštěstí to záda zatím neodnáší
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak mi přijde, že na kole jsem to skoro nepoznal, těch 17kg, věřím že u běhu bych to poznal víc
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
Jinak mi přijde, že na kole jsem to skoro nepoznal, těch 17kg, věřím že u běhu bych to poznal víc

Urcite, prece jen a kole sedis ze. A hlavne to bylo postupne. Treba manzelka zhubla za 2 roky asi 20 kg a pripada me porad stejna ) A ja ji take za posledni mesice )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Judson napsal:
Wojtkingson napsal:
Jinak mi přijde, že na kole jsem to skoro nepoznal, těch 17kg, věřím že u běhu bych to poznal víc

Urcite, prece jen a kole sedis ze. A hlavne to bylo postupne. Treba manzelka zhubla za 2 roky asi 20 kg a pripada me porad stejna ) A ja ji take za posledni mesice )


To jo, ale nepoznal jsem to nijak na rychlosti nebo že by se mi líp jelo, to jsem necítil. Já jsem na tohle děsně tupej Spousta lidí si libuje, jak se cítí dobře, že zhubnuli 5kg a že se jim líp chodí do schodů atd, ale já v tom prostě rozídl necítím.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

První den, kdy byl čas :D Smutný :D:D:D Ani jsem si neuvědomoval, že to bylo tak dlouho

20.8.
Zahřátí
Expander
Kliky 4 x 15
Triceps
Biceps
Zadní ramena
Břicho
Rozhýbání kyčlí ala Kulíšek
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Wojtkingson log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: