Samorost - P90X, Crossfit, KB5, Girja, Workout


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Samorost - P90X, Crossfit, KB5, Girja, Workout  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Samorost - P90X, Crossfit, KB5, Girja, Workout
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mr.Samorost


PříspěvekZaslal: út září 03, 2019 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z času načas tu aktualizuje prvú stránku ako sa mi darí čo robím a tak ale pochybujem že si to niekto niekedy všimol :-)
a tak som si povedal že tu s toto spravím taký občasník. raz za mesiac rok dva sem občas niečo napíšem pochválim sa a tak.


Takže : Po rokoch cvičenie v KB5 a Girji som si uvedomil že sa nikam neposúvam a vlastne som aj tak cele tie roky cvičil aby som bol lepší v cvikoch z vlastnou váhou. Takže som si v 30 rokou ako debil uvedomil že ak chcem bit dobrí z vlastnou váhou robit mussle ups, a všetky tie šialené veci z calisthenics asi by som sa nemal sústrediť na dvíhanie železa. No niekomu to dopre ríchlejšie niekto na to potrebuje 10 rokou všek :-)

+ mám pocit že vo workaute a silovej calistenike je ten progres a pokrok viac a lepšie uchopiteľný. Pri železe sa rok úsilia prejaví tým že zdvihnem na maxko o 10-20 kýl viac ale skôr menej keď už to človek roby nejakú dobu ale pri vlastnej váhe je tá odmena nový skill a noví pohyb z vlastním telom a váhou ktorého ste zrazu schopný + tam je progresovania na roky a roky takže sa mám zase čím zabaviť :-)

Tak cvičeniu zdar nech už je akékoľvek hlavne sa nejako hýbať.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Samorost - P90X, Crossfit, KB5, Girja, Workout Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: