Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x2x60kg
1x2x100kg
1x2x140kg belt on
1x1x170kg
1x1x190kg
1x1x210kg
2x2x225kg PR yesyesyes
https://www.instagram.com/p/B3D-7eQH8Io/

Speed reps:
3x3x160kg

Box squats:
3x3x160kg

Veslo - kladka:

4x8x80kg asi

Bench press:
1x5x60kg
5x5x112,5kg

Brucho


Hodnotenie tréningu: Po víkende teda tradične drepy. Ako vždy som sa pripravoval psychicky - počúvaním muziky a fyzicky - žraním tisícok kilokalórií žrádla. Na váhe to vôbec nevidieť, len sa mi marí, že nohy a ramená nejak podrástli z tvrdých tréningov a nekonečného žrania. Ale hýbem sa niekde medzi 3500-4000 kcal denne, čo je celkom slušné, aby som udržal silu. No, to je jedno, včera drepy
Zo desať minút som musel čakať, lebo stojan obsadili vrabčáci a v rôznej kvalite a nasadení predvádzali drepy, polodrepy, podrepy, drepo-goodmorningy a aj pár cvikov, ktoré asi nemajú meno. Trpezlivo som počkal a keď ich to konečne prestalo baviť, mohol som sa pustiť do diela.
Plán bol vycukať aspoň jednu dvojku s 225, čo je, pripomínam, 5 kilo pod mojím aktuálnym maxkom v SBD návlekoch. Nakoniec sa veľké cukanie nekonalo. Hulákal som pred pokusom ako magor (ale nemohol som si pomôcť, v komerčnom gyme to síce vyzerá blbo, ale potreboval som sa dostať do bojového módu), tabaku som poslal do obehu dve kilá a Rasputinka pohotovo pustila dobrú hudbu, Štúr mi zo dve prijebal po chrbte, ja som si prijebal po stehnách, krvou podliate oči, proste pohodový klasický pondelok. Vrabčáci všeho druhu (aj ten nekonečne vysoký, čo potom zas srandovne kopal do vreca) sa zlietli a nakukovali, čo sa bude diať.
Trúfam si povedať, že som mal v tanku ešte tretie opakovanie. Po prvom som ani necítil, že som niečo dvíhal. Druhé už bolo o niečo ťažšie, ale naozaj cítim, že tretie by som tam nejak vygoodmorningoval Ale mal som pred sebou ešte jednu sériu a nechcel som sa rovno odpáliť, už tak mi CNS navrhovala menšiu stratu vedomia a chvíľku oddychu pri ležaní tvárou dolu medzi kotúčmi, ale to som zavrhol.
Druhá séria bola oveľa menej honosná a už som reálne cítil váhu na chrbte. Ale stále myslím hodne dobré, mám úprimnú radosť z progresu.
Prvá séria speed reps ma zaskočila, čakal som nejaké odľahčenie, ale hovno hovno, tých 160 sa môjmu rozjebanému telu javilo ako dvesto, ale napriek tomu to už odsýpalo.
Druhý najhorší cvik bol brucho
Benche ľahké.

Velikánska spokojnosť.

Rišovi luplo v kolene a ešte mu vkuse vypisovala frajerka, že sa jej dostatočne nevenuje a stále len cvičí a že sú málo spolu a bla bla typické debilné žvásty znudenej otrávenej borky bez záľub a kamarátov, takže bol nesústredený a nasratý a ešte všelijako rozcitlivený spôsobom, aký dokáže vyvolať len tvrdohlavá neústupná žena, pre ktorú je logická argumentácia v podstate nadávka. Hučala doňho toľko, až začal reálne uvažovať, že sa s ňou naozaj presťahuje do Prahy, kam sa ona túži dostať a vykonávať umenie a dokonca tvrdí, že sa mu tam bude páčiť Už ho vidím, ako tam blúdi ako Otík z Vesničky...
Štúra frajerka neserie, naopak sa mu pekne podarilo podrepovať kvalitné dvojky so 155 kilami a veľkými rezervami.

Napriek Rišovej depresii parádny tréning

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

easy reps, paráda, pěkně ses nahecoval
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskutečný dřepy, gratuluju!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Naah, drepy, drepy, dobre, ale vcera som videl na vlastne oci, ako si Junior sam odsal sople vysavacom vratane zapnutia predlzovacky, vysavaca, a po odsati si sklenene casti odsavacky este aj sam poumyval.

Potom to vykompenzoval ked mu elektricky vlacik padol do makkeho ho*na v nocniku, no dobry dojem zostal.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ďakujem ďakujem, drepy idú teraz extrémne hore, škoda, že mŕtvole sa nechce

Cohen: Takže si jeden z rodičov, čo si vlastné neúspechy kompenzuje úspechmi dieťaťa!!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

moc pěkné dřepíky, gratulace!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Marťas.

Joo inak Mikulášské zvedání, vyhovovalo by na víkend 7-8.12.? Od nás asi nepríde toľko ľudí, čo minule, minimálne Štúr vypadne, ale Dominik, Rado, ja, Dominikov brácho by sme mali doraziť.

A Maciak: Viem, že si to chcel v Bratislave, ale čo tak si urobiť s Dankou peknú romantiku v Prahe? Scheila s Ustinovom to minulý rok pekne zvládli skombinovať s tréningami
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Cohen: Takže si jeden z rodičov, čo si vlastné neúspechy kompenzuje úspechmi dieťaťa!!!!
Ano. A nie. Podla toho, co nazyvas neuspechom a co uspechom. Napriklad moja lifterska kariera je definitivne uspesna, uz som vyse roka nebol zraneny a stale sa to plazi hore. A ako bonus, pozri na mojho bezeckeho zverenca! No christmas lynch anymore! De facto som ziarivym prikladom takzvaneho pliziveho uspechu, ktory si nikto nikdy nevsimne, kym sa nepozrie na startovaciu ciaru konkretneho cloveka. Druha vec je, ze vykonnostne stale zostavam priemerne silnou, zlahka smalcovitou zenou.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To zase pozor, vánoční lynč může přijít kdykoliv a nečekaně - to je zákeřnost tohoto zvláštního jevu

Ale děkuji, že se mnou máš trpělivost a radíš - očividně “víš o čem”
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sánka dole šéfe... darmo, divoký vychod!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2019 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Dík Marťas.

Joo inak Mikulášské zvedání, vyhovovalo by na víkend 7-8.12.? Od nás asi nepríde toľko ľudí, čo minule, minimálne Štúr vypadne, ale Dominik, Rado, ja, Dominikov brácho by sme mali doraziť.



u mě je to takové nejisté, měl bych se ten víkend vracet z dovolené, ale teď se neví jestli odjedeme nebo jestli stihneme nějakou náhradu, tedy nemohu potvrdit ani vyvrátit..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2019 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Artush007 napsal:
decarabas napsal:
Dík Marťas.

Joo inak Mikulášské zvedání, vyhovovalo by na víkend 7-8.12.? Od nás asi nepríde toľko ľudí, čo minule, minimálne Štúr vypadne, ale Dominik, Rado, ja, Dominikov brácho by sme mali doraziť.



u mě je to takové nejisté, měl bych se ten víkend vracet z dovolené, ale teď se neví jestli odjedeme nebo jestli stihneme nějakou náhradu, tedy nemohu potvrdit ani vyvrátit..


Á, to je mrzuté. Verme, že sa to podarí.


Pauzovaný bench press:
1x5x60kg
1x3x80kg
1x2x100kg
1x2x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x2x150kg PR
1x1x155kg
https://www.instagram.com/p/B3JHGOznSrx/

Slingshot bench press:
up to failovaných 170 kilo

Speed reps:
3x3x112,5kg

Drepy:
1x5x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
3x3x160kg

Hodnotenie tréningu: Pôvodný plán bol 147,5kg, ale povedal som si, že to už je v tejto fáze asi fakt jedno Tak som sa rozhodol z toho vyžmýkať nejaké PR a váhu malinko navýšiť.
Pravdupovediac som 2x150 už kedysi dal, ale nie s pauzou a mal som zafačované lakte v bandáži, takže toto je predsa len o niečo lepší výkon. Musel som sa hodne hecnúť, lebo 140ka sa hýbala lenivo a pomaly, cítil som všetky tlakové svaly unavené, nehovoriac o kĺboch a šľachách. Ale tak poriadne som sa vyburcoval a šlo sa na vec. Pri druhom opakovaní zadok už mal cukanie rozlúčiť sa s lavičkou, ale nejaký kontakt tam stále bol, tak si to rátam Na druhú dvojku som už reálne nemal, tak som si zopakoval svoje súťažné maxko a poslal tam 155 kilo, čo je veľmi sľubné, keď uvážime, že som už mal za sebou ťažkú dvojku a som na vrchole silovej fázy. Po nejakom deloade by to mohlo hodiť nejaké pekné číslo Ibažeby nie.
Problém nastal pri slingshote - dolu to šlo pekne, aj od hrude, ale nad paralelom si už tricepsové úpony povedali, že toho majú na dnes dosť, opustili sa a vzdali to. Našťastie to nie je nijaké zranenie, ani bolesť, len tá ruka proste odmietla spolupracovať a ja som to už ďalej nepokúšal. Sranda, minulý týždeň som to dal s rezervou.
Na speed reps to nijaký efekt nemalo.

Potom drepy, kde som zas znížil objem s navýšenou váhou. Na viac sme sa neodhodlali, lebo piatkový mŕtvy ťah presúvame na dnešok. Z toho dôvodu sme včera aj úplne vynechali chrbát, už nie je čas na frajeriny a treba hlavne rozumne dokončiť program bez zranení a chujovín.

Po tréningu som chcel ísť do sprchy, ale zistil som, že nemám uterák. Našťastie v gyme požičiavajú uteráky za nekresťanské peniaze 1euro a tak som v boxerkách vybehol na recepciu, že by som teda trošku toho uteráku potreboval. Borka na recepcii (samozrejme NIE Rasputinka ) mi povedala, že za topless show budem mať uterák grátis - mal som asi šťastie, že mi barpult zakryl pupek Dnes by sa mala na recepcii vyskytovať zas nejaká nová dievčina, stavím sa, že nevydrží ani týždeň.

Cestou domov som zmokol jak smutná postava z Dickensovho románu, ale našťastie som neumrel na zápal pľúc. Len mi čvachtalo v topánočkách (letné tenisky so sieťkou vpredu prekvapivo málo odolali vode).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 03, 2019 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Sánka dole šéfe... darmo, divoký vychod!


Mýtický Orient
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 04, 2019 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg potvrdené staré maxko
https://www.instagram.com/p/B3Lse_JHKze/

Speed reps:
3x3x165kg

Hyperextenzie s expanderom:
4x8

Zakopávanie - stroj:
4x8x60kg pekne podržané hore

Brucho


Hodnotenie tréningu: Na pláne boli nejaké ťažšie jednotky, v hlave som žongloval s 220kami prinajlepšom. Nakoniec to išlo celkom dobre a po troche provokovania od Štúra a Riša, namotivovaný Dominikovou poslednou maximálkou som sa rozhodol naložiť 240.
Hm.
No, pekné to asi veľmi nebolo
Na druhú stranu, podaril sa mi celkom setup, nebol to nijaký veľký motokros, doťah bol vyslovene ľahký a povedal by som, že nejaká rezerva by sa ešte našla. Čo je dobrý prisľub, že po deloade by sa to mohlo posunúť ešte vyššie, čo by bolo fajn, lebo 240 je moje maxko klasikou, ktoré som si včera len potvrdil. Chlapci tam bombovali dvojky so 165 kilami, čo pri Štúrovej váhovke a Rišových absenciách je celkom dobrý výkon.
Hyperextenzie už robíme s fialovým expanderom, podozrievam tento cvik, že môže za moje zlepšené doťahovacie fázy pri mŕtvole. So sumom som mal problém, že čokoľvek som dostal po kolená jak som zabral nohami a riťou, a tam failoval, klasika zrazu je náročná tým, dostať to ku kolenám, ale odtiaľ to zas ide ako po masle. Telo je divné a hlúpe.
Nohy sme ukončili dobrou pumpou na hamstringy a hrudník som pre istotu úplne vynechal až do pondelka, po tých posledných benchoch to myslím nevadí, keď si trochu oddýchnu svaly, úpony aj hlava. O to lepšie by to potom malo ísť ďalší týždeň. Iba Žeby nešlo a budem smutko.
A na záver brucho, nech mi neumrú spodné chrbty. Urobili sme si z toho súťaž, zavesiť sa, pokrčiť nohy a na kolená kotúč. Vydržal som 42 sekúnd a o sekundu prekonal Štúra. Rišo nás zničil, keď vydržal 55 sekúnd. Bola to sranda, ale umrelo mi brucho.

Na recepcii nová malá dievčina, celkom milá, hudbu vraj bude púšťať na želanie, ale včera nemohla, lebo sa tam motala majiteľka, nekonečná milovníčka zremixovaných pop hitov pakistánskej produkcie.
A zas sa objavila tá čudná krívajúca umelohmotná žena, ktorá sa márne snaži svoj pôvodný vzhľad zakrývať obrími napichanými perami, obrími nadýchanými vlasmi, obrími napuchnutými silikónmi a obrími načesanými mihalnicami. Celé zlé takáto plastiková žena, potom sa okolo nej prejde prirodzene pekná Rasputinka a vizuálne ju totálne zdevastuje.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2019 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x5x60kg
1x2x100kg
1x2x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x2x230kg PR yes yes yes!
https://www.instagram.com/p/B3WAZBJn5M0/

Speed reps:
3x3x165kg

Box squats:
3x3x165kg

Bench press:
1x5x60kg
1x5x90kg
5x5x115kg

Veslo - kladka:
4x8x80kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: Fuck yeaaa! Nie každý deň sa mi podarí drepnúť dvojku s poslednym maxkom!
230 kilo som prvýkrát drepol po poslednej Prahe, niekedy v decembri/januári. A síce to trvalo skoro rok, ale podarilo sa mi drepnúť to dvakrát a pomerne komfortne. Síce sa mi potom trochu motala hlava a CNS mala čo robiť, ale aj tak dobre. Krv z uší netiekla, reagovať som vedel, trenky som nepoprdel. Druhú dvojku som už neriskoval, už by ma to zbytočne odpálilo, ešte ma čakali speed reps a ďalšie veci. Navyše spodný chrbát mám tiež len jeden a kvôli egu si ho urvať v peakovacom týždni je blbosť, že. Takže jedna dvojka mi musela stačiť. Z môjho pohľadu aj tak progress a som spokojný Neodvažujem sa odhadovať maxko, moje telo si ide svoje a čo môže vyzerať ako hotová vec sa ľahko zmení na fail, takŽe proste uvidíme, ako dôjde forma po deloade. Ale dúfajme, že 240 naškrabem...
Speed reps napohodu, box squats už ani nie, už som chcel mať drepy z krku Už som fakt nechcel mať okrem vyrážok a chlpov nič na chrbte, ale zaťal som zuby a odmakal to so sebazaprením.
Na benchi nám zavadzal taký pupkatý týpek, straaaašne dlho tam cvičil supersérie benchu a scrollovaním telefónu, takže som už škrípal zubami, ale jak som bol po drepoch polomŕtvy, nechcelo sa mi byť k nemu sprostý. Našťastie sa nakoniec rozhodol, že už má dost napumpované cicky a prsty od písania smsiek, zasadol na peckdeck a mohli sme ísť tlakovať. Ťažké to bolo, to teda hej, ale čo čakať už pri tých váhach a po drepoch. Takže sme to proste vzali ako fakt a odtlakovali, čo bolo treba.
No a na záver už len chrbát a brucho, zľahka poškádliť. Čo znamená, že pri bruchu som sa skoro posral, samozrejme.

Štúr si drepol dve dvojky so 160, čo je tiež jeho PR, takže úspešný deň. Na recepcii žiaľ nebola Rasputinka, preto hudba bola miestami povážlivá, ale chvalabohu zhruba okolo drepov hrala pomerne dobrá. Rozhodne ma nevyhodila z focusu, keď som fetoval tabak a hecoval sa na pracovnú sériu.

Zajtra benche, už teraz som nervózny

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 269, 270, 271 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: