vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2019 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej tomu čas a rozjizdej to pomalu, žena měla tuhle sracku minulý rok a trápilo ji to skoro 3 měsíce, furt byla unavená.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2019 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. listopadu 2019, středa

Arena PK, Centrum - já a Marťas, první týden po pauze

Čelní dřepy (no belt, no shoes): 5x5x100 kg, RPE 7, ale člověk se zapotí
Bench-press: 5x5x100 kg, RPE 7, těžší než by mělo, co už, nemoh jsem trefit setup
Mrtvý tah: 5x5x140 kg, taky jsem se zadýchal a habrůvky už toho měly dost

všechno lehká váha, ale jak nejsem zvyklý, tak mě to zmohlo a pěkně unavilo :)
Marťas dnes šlapal skvěle, těžké čelňáky, které jsem neviděl, pak teprve těžký objemový benč, kde mu to jde i bez cheatování a nakonec ten zakletý tah, kde už to dlouho bylo pouze v hlavě ;)


spekounP napsal:
Dej tomu čas a rozjizdej to pomalu, žena měla tuhle sracku minulý rok a trápilo ji to skoro 3 měsíce, furt byla unavená.

to asi budu, když to stejně rychleji nejde ;) únava je přes den naštěstí normální, jen toho spánku je více. dnes jdu opět na kontrolu ke své oblíbené mladé doktorce a budou další výsledky, tak jsem zvědavý.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2019 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. listopadu 2019, pátek

Arena PK, Centrum, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, první týden po pauze

Dřepy (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x140 kg, RPE 9, závěrečné stopka a málem jsem tam zůstal :)
CG bench-press (40 cm): 5x5x90 kg, pátá stopky, easy, RPE 7
Shyby (nadhmat, extra-wide): 8x3xBW, ale spíše pak 2,5x

dorazil jsem dříve, fitko narvané skupinovýma cvičencema, takže o 1,5 °C vyšší teplota a o 28 % méně kyslíku... a posledních pár volných skříněk v šatně. nechtěl bych tam být, když tam nabíhali. ani když pak odcházejí. a vůbec už ne v těch minisprchách :) no ale Marťas už měl zabraný jeden stojan, kde dřepoval, tak jsem se přidal, protože ostatní byly různě obmotané nohama, rukama a dalšíma končetinama. vůbec měli dost odvahu se tam motat, protože i těch našich pár kilo, co zvedáme, kdyby mezi ně spadlo (dlouhé zarážky tam nevedou), tak by neskončilo dobře... ale přežili jsme, po hodině odešli. cvičenci.

dřepovalo se překvapivě dobře, tak jsem si ani neobouval boty na tu váhu, co tam teď mám. překvapivě proto, že z pondělka, a ještě více ze středy, svalovka jak prase, nepřekvapivě, ale to se dá rozhýbat, ráno si sotva zavážu tkaničky, ve fitku se belháme, když nakládáme a skládáme kotouče, ale série, to je něco jiného :) dřepoval jsem co to šlo, tak to doufám pomohlo mobilitě v kotnících. low-bar šel díky bandážím na zápěstí krásně, první opáčka easy, u pátého už došla šťáva, ale to se časem poddá. úzký benč překvapil ještě více, taky easy, ale nechtěl jsem více přidávat, spíše jsem zkusil dynamiku. shyby tragédie, ale nevadí mi... jenom na ně nemám sílu :D

ve středu jsem byl u své oblíbené mladé slečny doktorky... borelie už je prý takto přeléčená, nic více se nedělá, předepsaná dávka atb, toť vše, další testy se nedělají, protilátky mohou být v těle ještě dlouho, další atb se nedávají, mohu teď sledovat nespecifické příznaky... tak doufám, že jsme to chytli včas, když ještě čekala dva týdny na potvrzení z krevních testů. kdyby mi to nezvedalo, tak to mám na co svést ;) no a pak si odřízla vzoreček kůže, to je zase jiné issue, které se mi vrátilo po osmi letech, kontrola za tři týdny a uvidím, jak dopadly testy. starší sestra mi to pak lepila a říkala, to máte jako když si odřete kolínko, udělá se vám stroupek a zahojí se to. jo, teklo to jak prase a tak velkou náplast jsme ani doma neměli. ještě že mám kamarády, protože náplast po sprše ve fitku upadla, stroupek se sloupnul a sám bych si to blbě lepil, když si na záda nedosáhnu :)

v sobotu večer Oktagon, Vémola vs. Végh, jdu ke kamarádovi, který má O2 TV, tak doufám, že to bude stát za to! ač Čech, tak je mi sympatičtější Attilka ;) no a v neděli jsem chtěl do Holešova (vzpírání) fandit Julče, ale je to prostě z ruky... tak snad to bude kvalitně on-line.

jo a Marťasovi už se tam rýsuje hezký pekáč buchet... tak si říkám, že těch blbých (aspoň) deset kilo musím sundat taky, shazovat prý umí každý, říká Magumi, ale přibrat, to je umění! tuším, že má namysli svaly :D konec vysílání, čím kratší tréninkový zápis, tím delší kecy :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2019 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked mas 5x5, treba 5kg prihodit! ;) #Falejev
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2019 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. listopadu 2019, pondělí , sv. Martin :)

Arena PK, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas, druhý zotavovací týden

Čelní dřepy (no belt): up to 3x130 kg, 2x5x120 kg
Bench-press: 4x5x100 kg, 10x100 kg
Mrtvý tah (klasika, no belt): 3x3x190 kg

Váhovka: 101.5 kg, od soboty jím husu, tož tak

na čelňácích jsem došel až do 130, kde už jsem neudržel striktní techniku, protože se ozval pravý vzpřimovač a ten už jsem si natáhl několikrát a nestojí to za to, tak jsem shodil na 120, kde to bylo pořádě těžké, ale už jsem se cítil komfortně. na benči žádný silový boost, musím ještě vydržet, tak jsem nechal 100 jako minule, ale nakonec se to asi rozhýbalo, protože na pátou sérii šla nečekaně desítka. dobrý začátek pro další progres. tahy překvapily, nejprve tím, že jsem si při hook-gripu asi skřípnul nerv na palci, dvě opáčka se 160 a musel jsem to položit, protože jsem palec vůbec necítil. pak jsem si půjčil od Marťase náplast a trochu to pomohlo, šlo i 180 a líp než jsem čekal, tak jsem zkusil i 190, na hraně, ale šlo to. dřepy a tahy už si tedy po dvou trénincích zaslouží i opasek ;)

Marťas dnes skvěle zabojoval na úzkém benči - i když to měl být široký, čímž mě zmátl, protože jsem šel po něm a říkal jsem si, kolik tam mám vlastně dnes naložit? než mi došlo, že mám dnes v plánu široký :) - zatlačil 10+10+9, čímž je jasné, že ta třetí série byla amrap ;) ps: ráno jsem si to vůbec neuvědomil... vše nej k svátku ;)

Oktagon v sobotu byl fajn, sledoval jsem přes Tipsport a nabídli pouze okýnko, žádné full hd ani full screen, ale stačilo, v téhle kvalitě jsme sledovali TV léta :D jenom mi ty zápasy připadaly trochu amatérské... téměř všechny končily v prvním kole po 1-2 minutách. nepopírám, že když to fighter trefí, tak je to uspávačka, ale očekával jsem v průměru větší endurance. Vémola vs. Végh - na to, jak se borci dlouho a poctivě připravovali, se nechal Vémola dost rychle načnout, polevil v opatrnosti nebo to podcenil... čekal jsem tříkolový urputný fight, Attila vypadal, že je na to připravený, ale logicky se nebránil to tam sázet, když se mu ta možnost otevřela... takže jak řekli komentátoři, "nedošli jsme naplnění". akorát se mi trochu naplnila peněženka, protože Attilkovi jsem věřil více a sázel ještě v době, kdy byl kurz přes 3.3 ;) titulový zápas před tím byl totéž v bledě modrém... Martínek jako outsider do toho šel s plným focusem, přímé dělovky mu překvapivě procházely, až Peštovi upravil čelist a tam to chápu, že to ukončil. Borároš je jak pitbull, bez pudu sebezáchovy... což opět nevyšlo, pohyblivému brazilci stačilo nadskočit a mimochodem mu kolenem rozbít hlavu... nemá žádnou taktiku. nakonec se mi nejvíce líbil mezinárodní Bryczek vs. Silva, kdy Bryczek dostal poslední minutu druhého kola takové kapky... ale to si klidně pusťte, to je přesně ta endurance, kterou očekávám, že je až nadliské, že to druhé kolo přežil, brazilec jel jak mašina a všechno trefoval, břicho, hlava, břicho, hlava, musel ho úplně rozbít... ale stejně nastoupil do třetího kola, kde sice skončil na zemi, ale ty bomby, které dával brazilci zespoda do hlavy, vůbec nebyly marné. a vydržel až do gongu, figter, frajer. přeji Oktagonu, aby dál pokračoval a dařilo se mu získávat kvalitní "projekty", protože tohle u nás chybělo a vyprodaná O2 to dokazuje.

vzpírání v neděli v Holešově, fandil jsem Julče, i když pouze na dálku, věřila si, techniku má skvělou co ji sleduji, úchop na trh profi široký... ale u těch 80 se jí to koleno "parádně" složilo, jako když přeskočí páčka, škoda, mohlo ji to nakopnout na třetí pokus. nadhoz byl takový... jako by jí ten den chyběla síla, protože normálně tyhle váhy postaví. neva, jsou takové dny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2019 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

13. listopadu 2019, středa

Arena PK, já a Marťas, druhý zotavovací týden

Dřepy (low-bar): up to 3x160 kg, 2x170 kg, 2x5x150 kg, nešloto
CG bench-press: 5x5x100 kg, první čtyři ok, páté so-so
Pendlay rows: 4x6x70 kg

těšil jsem se, jak otestuju na dřepech trojky... a houby. ještě z pondělních tahů jsem cítil rozbitá záda a bylo to poznat. nepomohl ani pásek a šlo to hůře než v pátek bez a bos. asi uberu a místo A-B-A-... pojedu dřep-bench-tah a přidám objem, protože na intenzitu to zjevně není. Marťas dřepoval pětky a ještě si to dal dvakrát - přede mnou a se mnou, takže toho měl dost.

v pátek si orazím, protože budu na konferenci a docela se mi to hodí. (Marťas, změna! v pátek nejsem, ale dej vědět do logu kam v pátek a já napíšu Magumimu pokud na něj nemáš kontakt)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2019 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nic překvapivého senestalo, takže zázemí bude hotovo až po víkendu, takže zítra Arena klasicky.. takže snad příští týden
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WildOrchid


PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2019 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda, že se najdu ve tvým logu, jsem nečekala :D děkuju za fandění!
V trhu mam normální úchop, cca 0,5cm od zářezů na čince pro trh :) a že mě trh dostane na kolena se mi snad v životě nestalo vše je někdy poprvé. 81 jsem ale skoro měla.. pošlu do logu fotku z pokusu. Jedna ruka ale byla trošku vpředu, a když jsem se snažila činku dohnat, tak mi to nějak skříplo prst, narušilo soustředění a já to pustila. Musel to být osud.
Co se týče mýho dne, tak se to fakt blbě sešlo, nečekaný náhody, vše bylo naprosto jinak, než mělo být.
No, teď v sobotu ten rekord zkusím znovu v Polsku :) třeba padne i víc, než 81.
_________________
Zij taky, aby se tvi pratele zacali nudit az umres.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
vlk#


PříspěvekZaslal: so listopad 16, 2019 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Artush007 napsal:
nic překvapivého senestalo, takže zázemí bude hotovo až po víkendu, takže zítra Arena klasicky.. takže snad příští týden

sprchy jsou hotové, psali na FB, takže v pondělí FF (?), napíšu i Magumimu.

WildOrchid napsal:
No, teď v sobotu ten rekord zkusím znovu v Polsku :) třeba padne i víc, než 81.

nenašel jsem stream :/ držím palec a jsem zvědavý na výsledky ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2019 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. listopadu 2019, pondělí

Form Factory , Václavák, Tres Hombres - já, Magumi a Marťas

MOBILITA 15 minut, už jsem nějak tu sestavu zapomněl :)

Dřepy (low-bar, no belt): 5x8x120 kg, easy, dynamika, rezerva, fajn
Military press: 5x8x40 kg, lehké, zvykačka na více opáček
Shyby (nadhmat, naširoko): 5x3xBW, jenom trojky, ale striktně
KB swing: 5x12x32 kg, uh-oh, dvacet opáček by nešlo

příjemné, byl jsem spocený, ale ne zbitý :) *** v šatně nové prostornější skříňky, ale chyběly v nich háčky : ( sprchy nové, voda na jedno zmáčknutí teče 15 sec., mycí prostředek není. v sauně jsem nebyl. páru mi zrušili : ( *** Magumi není spokojený s osama a bude chodit vzpírat do Areny. já jsem si tam taky zvyk, tak to asi bude střídat. tady jsou různé mašiny, zarážky a sauna ;) *** na to polské vzpírání jsem žádný stream nenašel, ale z výsledků jsem viděl, že těch 81 na trh Julče zase nepadlo... neva, příště ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. listopadu 2019, středa

Form Factory, Václavák - já a Marťas

Čelní dřep (no belt, no shoes): 3x8x100 kg, Marťas se mi posmíval, že mám hlavu, jako bych byl dlouho na sluníčku :/
Bench-press: 3x8x100 kg, akorát RPE 8
Biceps JR: 3x8x17.5 kg, 15 a 12.5 mi vybrali, musel jsem trochu cheatovat, vzít si lehčí mě nenapadlo

kratší, ale dostatečný trénink, resp. unavilo mě to dostatečně, což by asi nemělo, ale je to tak, když vidím ten rozpis, co tam má e-witchka, tak bych potřeboval celé dopoledne :) v pátek tahy v Areně, abychom si zacvičili s Magumim. taky jsem včera prochladnul, tak jsem zvědavý, jestli mě to skolí nebo to rozchodím . a na recepci moje oblíbená recepční... dva měsíce jsme se neviděli a pamatuje si mě :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29. listopadu 2019, pátek

Arena Centrum, sólo, první rozhýbání po nemoci

Dřepy (low bar, no belt, no shoes): 5x3x120 kg
Bench-press: 5x5x100 kg
Mrtvý tah (klasika, no belt): 5x3x140 kg

rozhýbání bylo fajn, bylo potřeba, zjistil jsem, že úplně ready ještě po nemoci nejsem, ale dnes pouze lehký trénink a malý objem. tedy lehký na pohled, ale se současnou formou akorát.

Magumi dnes ve fitku nebyl, ale byly tam tři holky, které pěkně trénovaly, z toho jednu jsem z profesionálního zájmu mezi sériema sledoval :) je to super, jak to nemusí být barbína, dokonce i v pase může mít nějaké to kilo tuku na zimu, ale je pevná, maká a dokáže přemísťovat, což já třeba neumím.

příští týden snad tři tréninky, abych mohl na sobotním Mikulášském zvedání dělat alespoň sparringa... u Carabase jsem ještě žádný barevný billboard neviděl, takže jenom sepíšu, co vím:

Mikulášské zvedání 7. 12. 2019, sobota, 11:00, Eagle Fitness (Praha - Hloubětín)
- čas i fitko je na dohodě, ale optimální je dorazit před 11, rozhýbat se a v 11 na place ;)
- účast přislíbili Carabas & team (6 lidí z Košic); Maciak a Danka (first time!); MiB - já, Magumi, Marťas; Pajas (?), Olejňas (?) a vítán je samozřejmě každý, kdo půjde kolem, co Ustinovovi? možná Scheila v sobotu na otočku (?)
- nedělní termín/aktivita se dohodne v sobotu po tréninku a dáme tady vědět
- páteční příprava proběhne U Medvídků, pro účely rezervace stolu (asi příští středu) je potřeba nahlásit počty Carabas 4-6 (upřesní), Maciak a Danka 2, já se ještě zeptám Magumiho a Marťase, dejte včas vědět


Naposledy upravil vlk# dne pá listopad 29, 2019 4:26 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak som dobre zachytil, Ustinovovci nedorazia, Ustinov nemoze.
Hadam to tu potvrdia.

Nase pocty upresnim, aj ked myslim, ze 2 malolete osoby velke zmeny nenarobia ci pridu alebo nie :D
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)


Naposledy upravil decarabas dne pá listopad 29, 2019 1:54 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte, s nami ratajte a velmi sa tesime.
inac co planujete ist na treningu v sobotu?
Moj plan bol drep a bench a nechat mrtvolu na nedelu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ahojte, s nami ratajte a velmi sa tesime.
inac co planujete ist na treningu v sobotu?
Moj plan bol drep a bench a nechat mrtvolu na nedelu.

rátáme a těšíme sa...

stíháme všechno, tempo je pohodové, trénink dlouhý, v neděli pak vymýšlíme variace (čelní dřepy, military/log press, cg bench-press, axle lift/přemístění tam kluci posledně zkoušeli, shyby se závažím), dohodneme na místě nebo v pátek ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: