vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 228, 229, 230  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ahojte, s nami ratajte a velmi sa tesime.
inac co planujete ist na treningu v sobotu?
Moj plan bol drep a bench a nechat mrtvolu na nedelu.

Jaj dofrasa, to ma mrzi, hoci som ta chcel spoznat osobne : (
Bohuzial, budem mimo, ale mozno moja krasna zena pride...
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napodobne, tiez sme Vas chceli spoznat.
Sak si spravte vylet do BA, radi Vas pohostime, nemate to daleko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 02, 2019 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2. prosince 2019, pondělí

Form Factory Václavák, sólo trénink

Dřepy (low-bar, no belt): 5x3x140 kg
Military press: 5x3x60 kg
Shyby (naširoko nadhmat): 5x3xBW

trénink na 45 minut, není stamina, u dřepů potěšila mobilita, spodek i vršek (levé rameno pořád problémy), ale sílu musím znovu sbírat ode dna. *** v jedné kleci "dřepovala" dívčina, pak šla na "tahy"... teorii tréninku asi měla v hlavě, ale nutně by potřebovala někoho, kdo ji to naučí. no co, každý jsme nějak začínali.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2019 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MIKULÁŠSKÉ ZVEDÁNÍ
7. - 8. 12. 2019, Eagle Fitness

6. prosince 2019, pátek

U Medvídků - já, Carabas, Dominik, Rado, Nabuko, Maciak a Danka

přípravné soustředění na zítřejší zvedání... myslel jsem, že zde jdeme kvůli místnímu pivovaru, speciálům a taky geniu loci... ale Dominik nás zde vzal kvůli "kačce"... ostatně on jedl kačku těméř pořád, pokud zrovna nedošla. soustředění se nakonec protáhlo, když dorazil Maciak a Danka, ale všichni, kteří sem přijeli něco zvednout, byli v konzumaci zdrženliví :) jenom Nabuko měl namířeno do Drážďan a mé plány na zvedání zase zhatila choroba ;)

7. prosince 2019, sobota

Eagle - já, Magumi, Marťas, Pajas, Carabas, Dominik, Rado, +2 maloletí bratři & special guests Maciak a Danka

MOBILITA 20 minut

Dřep (no belt): up to 1x160 kg, 3x3x150kg
Bench-press: 3x120 kg, 1x130 kg
Mrtvý tah (no belt): up to 1x200 kg

Váhovka: 101 kg

na to, že jsem nemocen, opět, jsem se nechal vyhecovat více, než je zdrávo, doslova :) ale to kluci též... Magumi tedy zůstal věrný svému vzpírání, Marťas chodil všude poctivě do maxima, Pajas toho v objemu nazvedal co my ostatní dohromady :) Carabas je neustále se zlepšující mašina, na benči jsem mu podával a odebíral činku... většinou :) Dominik a Rado mě překvapili na benči no a bratři se taky snažili... alespoň podle toho, jak je další den bolela záda ;) Maciak si s náma dal celý trojboj a jak by se na první pohled zdálo, že má svaly... tak má i sílu :) Danka naopak jak vypadá křehce a má sílu... tak jsem zjistil, že má i svaly ;) a krom to pak ještě shybovala s kotoučema, tak jsem radši tahal, abych se nemusel nechat pobít :D trénink se tradičně protáhl na téměř čtyři hodiny, následovalo doplňování kalorií a tekutin v hospůdce poblíž, Dominik měl kačku, někteří pak po příjemných dvou hodinách zamířili domů, další pokračovali v doplňování kalorií o dům dál ;)

8. prosince 2019, neděle

Eagle - já, Pajas, Carabas, Dominik, Rado, Maciak a Danka

Čelní dřep (no belt): up to 1x140 kg, šli jsme po 10 kg
MILITARY press (podle Maciaka): 3x70 kg, 1x80 kg, 8x60 kg
Shyby (naširoko): 5x3xBW
Horní kladka na hruď

včerejšek jsme cítili všichni, ale přesto se podařilo něco odcvičit ;) čelňáky byly fajn, že se šlo po desítce, spousta času se rozhýbat, Carabas šel až do svého sub-maxima, Dominik i Rado překvapili, Pajas neměl po včerejšku dost a opět drtil tahy a pak snad i všechno ostatní, Maciak tam tuším přemisťoval a pressoval, Danka tahala a jak parádně! pak jsme šli na press, ale jak mi Maciak vysvětlil, že to není žádný military press... tak dnes jsem si ho zkusil a pokud to bylo ono, tak to celkem šlo. pak jsem šel s Carabasem shybovat, vlastní váha nám stačila a pak jsme se šli ještě dopumpovat na kladkách. následovala stejná hospůdka, Dominik neměl kačku a byl smutný, a zase někdy příště. i letos to mimořádně vyšlo a bylo fajn poznat Maciaka i Danku :)


Naposledy upravil vlk# dne ne prosinec 08, 2019 9:27 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2019 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvelá reportáž, parádne výkony Vĺčku aj vzhľadom na okolnosti, teším aj na zápisky ostatných, raz sa pridám, ak tradícia vydrží.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2019 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. prosince 2019, pondělí

Form Factory Václavák, sólo polední kratší trénink

Dřepy (no belt, no shoes): 5x5x140 kg, přál bych si tam rezervu na 8 opáček...
Bench-press: 5x5x110 kg, nadřel jsem se jako tažné zvíře

když mě nezabilo víkendové Mikulášské zvedání, tak jsem si říkal, že zvládnu i trénink :) nemoc už vypadá na ústupu, nejdýl za týden bych rád byl bez obtíží. navíc jsem po víkendu nabitý hromadou pozitivní energie... která se ale pod činkou ukázala, že není fyzického původu :) nevadí, příjemný trénink, lepší toho zvednout méně s dobrým pocitem, než hodně s blbým. tedy možná krom soutěžě ;)

sauna je dočasně mimo provoz... pokud to tady čteš Marťasi a vyskytneš se tam, tak dávej do logu update, ať vím, kdy musím i cvičit a kdy si můžu dát jenom wellnes :D budu teď chodit podle možností... a podle toho, jak brzo dostanu ráno princeznu do školky ;)

Turakam napsal:
Skvelá reportáž, parádne výkony Vĺčku aj vzhľadom na okolnosti, teším aj na zápisky ostatných, raz sa pridám, ak tradícia vydrží.

díky, rádi Tě poznáme! tradice drží hlavně díky Carabasovi, který toho dokáže hodně obětovat a ještě přivézt a přilákat tolik lidí... však letos to bylo SK:CZ 8:4! což je tedy ostuda pro hostitele a je jasné, že příště jsme na tahu my, což jsme byli už letos, ale příští rok už to snad dotáhneme a návštěvu oplatíme ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2019 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20. prosince 2019, pátek

Form Factory Václavák, sólo polední trénink

Dřep (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x120 kg
Bench-press: 5x5x100 kg
Shyby (naširoko): 4,4,4,3,3xBW

jak datum naznačuje, tak to s tím pomikulášským uzdravením ještě neklaplo, ještě další víkend jsem si prospal, ale už snad dobrý, dnes první protažení, ať si zase začnu zvykat, ale nepřekvapivě nic nevydržím. příští týden plánuji pondělí a pátek.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2019 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27. prosince 2019, pátek

Arena PK, Centrum, sólo ranní trénink

MOBILITA... teď poslední dobou hodně osekaná, dřepuju v kleci, resp. dělám různé dřepové pohyby, dokud to nerozhýbu a že je co, v kombinaci s dřevěnou tyčí, kterou se snažím dostat jako do dřepové low-bar polohy, ale většinou jsem rád, když ji širším úchopem dostanu za krk

Dřep (low-bar, no belt, no shoes): 5x5x120 kg, pravé tříslo je cítit, pokud to zkusím jenom trošku širším postojem, levé rameno furt stejně v háji
Bench-press: 5x5x100 kg, tady širší úchop ničemu nevadí
Mrtvý tah (no belt, nadhmat): 5x5x140 kg, úchop už v závěru nebyl rock-stable

Váhovka: 100 kg, ale včera ráno už 99 kg... než jsem to pak dojedl, bohužel pásek u gatí říká, že tuk to nebude

v pondělí jsem se do fitka nakonec nedostal, protože... prostě den před vánocema, ale dnes už jsem musel, protože čím déle tělo zahálí, tím hůře se pak uvádí do provozu. šlo to zhruba stejně blbě, jako jsem čekal, že to půjde... což na chuti nepřidá. síla žádná, výdrž žádná, přitom hmotnost stejná, až jsem si chvíli říkal, že už jsem na to fakt starej a že se na to nevykašlu... ale to k tomu patří. a je tady hromada lidí, kteří skvěle makají a motivují mě. navíc jsem Maciakovi posílal naše MiB programy a protože pouze MiB II a MiB III jsou dostupné v sekci Trénink, ve skvělém provedení od Magumiho, tak jsem musel MiB IV vytahat z logu a z paměti a z toho, co pak Magumi předepisoval Marťasovi ;) a jenom pro zajímavost jsem pak zkusil dohledat něco, čemu se dalo říkat MiB I a přepadla mě taková nostalgie, že jsem si řekl, že bych mohl zkusit návrat ke kořenům... až trochu zesílím :) byl to program do začátku, což je fáze, ve které teď zase jsem.

a ještě k té mobilitě... pak tam přišel známý, co vzpírá, a ten se s tou dřevěnou tyčí protahuje tak, že nevíš, jestli má ruce zrovna vepředu nebo vzadu... prostě mu ramena rotují jak vrtule v celém rozsahu a to tu tyč nijak naširoko nedrží. navíc, když si ji normální člověk dává od prsou dopředu, tak on si ji stejným způsobem dává od lopatek dozadu. nechápu a říkám si, že je asi hypermobilní, než abych mu musel závidět :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2019 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minule ked ma seklo v lavej lopatke pri lowbar drepe som si na Teba spomenul... zatuhnuti skalcifikovani stari fotri to proste nemaju vo svete siloveho sportu lahke. 😂 Musi nas hriat dobry pocit, ze aj Carabas to uz coskoro pochopi. 😅😄
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2019 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Minule ked ma seklo v lavej lopatke pri lowbar drepe som si na Teba spomenul... zatuhnuti skalcifikovani stari fotri to proste nemaju vo svete siloveho sportu lahke. 😂 Musi nas hriat dobry pocit, ze aj Carabas to uz coskoro pochopi. 😅😄


No jasne, dedek starej zmrzačenej, detí ako smetí narobí, nemá čas na regeneráciu a snaží sa ma stiahnuť so sebou!

vlk: Je to maratón, nie šprint Máš čas na všetko, pohoda. A keď už nepôjde sila, spravíš plážovú nažilovanú formu, chytíš druhý dych a na kúpalisku budeš baliť sedemnástky na depilovaný sixpack
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

30. prosince 2019, pondělí

Form Factory, Václavák, sólo polední skoro-trénink

dnešní plánovaný trénink byl ovlivněný tím, že když už jsem byl skoro převlečený, tak jsem zjistil, že nemám spodní část outfitu... a bez té se špatně cvičí... teda možná to nevadí v domácím fitku, namátkou mě napadá Pajas na chatě, Judson nebo Arkan... ale v komerčním to vadí. to byla ta špatná zpráva. dobrá byla, že jsem šel do FF a ne do Areny, takže tady byla varianta dát si wellness... rozuměj saunu a sprchu. teď ještě, jestli už je sauna v provozu... byla! mám já to dnes ale štěstí :) normálně jsem se tedy zase začal svlékat... pro nově příchozí to mohlo vypadat, že už mám po tréninku... a šel jsem "brát saunu". byla příjemně vyhřátá. asi po deseti minutách mě vyhodila uklízečka. nebo jak tyhle asistentky čistoty nazývat. otevřela dveře a s pohledem upřeným do očí... kam jinam by koukala, když teď žádné svaly nemám... mi oznámila, že je čas na pravidelný úklid. měla pravdu, před saunou jsou na ceduli vyvěšeny ordinační hodiny. tak jsem se sebral a odevzdaně si pustil studenou sprchu... většinou klepu kosu, ale v rámci otužování se to snažím určitou dobu vydržet. dnes ne, dnes to bylo příjemné. buď tím, jak byla sauna vyhřátá, nebo že zdejší sprchy jedou tak na půl výkonu... pohoda, v klidu jsem chladil a stejně pak ještě vylezl jako vařený rak :) pak jsem si dáchnul v relax koutku... což je takové zastrčené a zatuchlé místo, jak nám vybourali parní lázeň, a po úklidu rituál ještě jednou zopakoval, když už bylo času dost. teď jsem si ještě prošel logy, jak všichni hezky makají... a příště si asi doma vylepím check-list, až se zase budu balit, jako když se kontroluje letadlo před odletem ;)

cohen999 napsal:
Minule ked ma seklo v lavej lopatke pri lowbar drepe som si na Teba spomenul...

tak to mám dobrou vizitku... to abych se sebou něco začal dělat a vzpomenul sis třeba při nějakém sportovním výkonu :D

decarabas napsal:
A keď už nepôjde sila, spravíš plážovú nažilovanú formu, chytíš druhý dych a na kúpalisku budeš baliť sedemnástky na depilovaný sixpack

tomu říkám B-plán! díky kamaráde ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

decarabas napsal:
A keď už nepôjde sila, spravíš plážovú nažilovanú formu, chytíš druhý dych a na kúpalisku budeš baliť sedemnástky na depilovaný sixpack

tomu říkám B-plán! díky kamaráde ;)

Pánové, z vlastní zkušenosti, BACHA NA TO!!!
Mít mladou ženu je vetší záběr než se zda!!!
Jednu takovou mam doma
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
vlk# napsal:

decarabas napsal:
A keď už nepôjde sila, spravíš plážovú nažilovanú formu, chytíš druhý dych a na kúpalisku budeš baliť sedemnástky na depilovaný sixpack

tomu říkám B-plán! díky kamaráde ;)

Pánové, z vlastní zkušenosti, BACHA NA TO!!!
Mít mladou ženu je vetší záběr než se zda!!!
Jednu takovou mam doma


A až na to príde Scheila, to ešte len uvidíš!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas
@vlk Samozrejme sa sklanam pred vsetkymi tvojimi vykonmi, ale niektore konkretne staznosti zdravotneho charakteru sa podozrivo casto opakuju... Judson to asi vymakol najlepsie, ak chces plazovu formu, tak odporucam inspirovat sa jeho logom. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Problem je ze bez tazkych vah peknu postavu mat nebudes. A beh to este dost skazi (prvy krat sa mi ukazali tehlicky ked som prestal behat).
@vlk hlavu hore a nevzdavat sa. Ak by to bolo lahke kazdy drepuje 200kg. Mozno by nebolo zle si dat dva mesiace nieco od poliquina na styl structure balanc. Popracovat na disbalanciach a dat sa dokopy. Ak chces pomozem. Ale treba si dat spravit test na disbalancie u vojtu napr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 148, 149, 150 ... 228, 229, 230  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: