Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 24, 2020 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 27, 2020 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme som sa vykašľal na zapisovanie piatku, tak to teraz napravím.

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
https://www.instagram.com/p/B7z5ofRh-1z/
1x1x220kg

Silové premiestnenia s pushpressom:
1x1x60kg
1x1x80kg belt on
1x1x100kg
1x1x110kg
https://www.instagram.com/p/B7u-Xr9hzMv/
1x15x60kg OHP, len s prvým premiestnením

Príťahy JČ vleže na lavici:
3x8x35kg

Veslo - kladka podhmat:

3x12x80kg

Decline press s JČ:
5x5x40kg

Zakopávanie na predkopávacom stroji:
5x5x si nepamätám

Hodnotenie tréningu: Posledný tréning pred silovkou. Takže trochu punk, pošalil som sa, lebo od dnes už len tabuľkový excelový fašizmus bez úľav. Mŕtvola furt taká, no. Bojujem s padaním kolien dovnútra, asi slabá prdel, takže Maciak mi poradil nejaké veci, uvidíme, čo z toho bude. Treba sa s tým popasovať, ale už ma to trochu serie, všetko sa hýbe, okrem kokotiny, kde strácam najviac na totale.
Zábavka bola premiestnenie - cvičil som to asi po roku prvýkrát (naposledy Praha 2018 a tam som to robil s axlom) a bolo to veselé. Samého by mi to nenapadlo, ale Dominik to zaradil na skúšku do tréningu, tak som sa hecol tiež. Samozrejme technika je totálne na pendrek, neviem to robiť, ploché podrážky tomu tiež nepomohli, tak som si zatancoval a pri samotnom výraze som zabudol, že mám aj nohy, takže som to tam rval ohavne ramenami a rukami a skoro mi pukli oči, ale dostal som to nad hlavu. Bol to ale hnus velebnosti, bez techniky, čisto len silou s rizikom dákeho zranenia. Presne ako to mám rád
Potom som to pumpol ešte 15 opakovaniami so 60kou, ale to už bol striktný press bez nôh a opasku.
Zvyšok tréningu už len taký štandard na dopumpovanie, nuda nuda šeď.

Kardio stroje už boli spojazdnené. Hacken stále nedokončený krčí sa v kúte.

Cez víkend kardio, s malým Pepkom do telocvične a síce skákať nevie, ale padať do jamy s molitanom zvláda parádne:
https://www.instagram.com/p/B7xl-pBhRwI/
Samozrejme, že som ho väčšinu času odtiaľ vyberal a zdvíhal, tak som si celkom zamakal aj ja.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 28, 2020 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Silovka začína!

Čo funguje, to neopravuj, takže si dám tú istú silovku, čo som šiel pred Prahou, len percentá posuniem vyššie a podľa nových maximálok.



Drepy:
1x2x60kg
1x2x100kg
1x2x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
2x2x230kg wraps on
https://www.instagram.com/p/B72gFqIBeVy/

Speed reps (už bez wrapov, len návleky):

3x3x150kg

Box squats:

3x3x150kg

Hackeny squats:
2x10x60kg

Bench press:
1x5x60kg
5x5x110kg

Mŕtvola - ťahy pod kolená:

1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x3x190kg belt on
2x3x210kg
1x3x190kg

Hodnotenie tréningu: Júuuj ach au, drina. Je dobré, že idem len dve pracovné sérky, lebo motať tie wrapy je fakt otrava. To zistil aj Rišo, keď mi z dobrej vôle začal motať bandáž a tesne pred koncom sa mu vyšmykla a celé mu to vypadlo a vybuchlo z klbka do dvaapolmetrového gumového hada "Bohakurvapiči!" a odkopol to celé preč a musel som motať sám
Dvojky s 230 veľmi napohodu. Jediný problém je walkout, to furt zaváňa prúserom, ale Štúr ma stráži jak sokol hniezdo, takže keby dačo, umrieme obaja. Hĺbka bola taká, že dobre, ale nie až taká, ako som zvyknutý. Rozhodne bez problémov uznateľná, ale aj tak sa pokúsim to potlačiť málinko hlbšie, keby náhodou som natrafil na nepríčetného rozhodcu
Speed reps prekvapili, prvá séria uťahaná, ale to preto, že som dal dole wrapy a telo muselo zrazu jednať inak. Zvyšné sety OK, akurát na box squats som si vzal asi zbytočne veľkú škatuľu a končil som zľahka na paralel. Ale sa mi už nechcelo meniť a vynahradil som si to na konečne funkčnom hackene! Len 2x10, ale celkom masaker. Rišo so Štúrom sa na tom znivočili hrozne, ja to nemám v rozpise, tak len decentne. Berú z toho krásne predky stehien, ale cítil som už napätie v kolene - s blbou 60kou. Takže to vyzerá ako čisto pumpovací dojebávací cvik na záver, než aby som tam rval 180 kilo. Ale aj tak dobre, hlavne, že tam dali aj niečo pre ľudí, čo robia nohy.
Benche totálne easy, nerobil som stopky, len dymamicky, keď nemusím zo 110 prehadzovať na chujové Rišove série so 77,5kg poskladané z podšálkov, šlape to ako namazaný stroj. Riško a Štúr ešte pokračujú v objemovom tréningu, takže šli jednoručky...
No a potom tie pamŕtvoly. Kus som zúžil postoj, nech pomôžem biomechanike tela prenášať silu cez nohy a nerakvím si bedrá a kolená. Problém bol, že nohy aj spodný chrbát po drepoch už mali dosť. Zadok som aktivoval jednoduchou fintou - expanderom na kolenách. V princípe to nebolo úplne zlé, verme, že mi to pomôže s problémom s kolenami dovnútra. Za zmienku stojí len to, že mi počas natáčania kontrolnej série pre Maciaka nejaký starý páprda bez hanby prešiel cez záber a hrozne ma nasral Našťastie "KOKOT!" asi nebral vzťahovačne a spokojne šiel kladkáriť.

Aďazonka si drepla PR 70kg a failovala na 72,5kg. A to "s nami" cvičí len tri týždne. Keby s nami cvičila naozaj, za pol roka tam má stovku.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2020 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench:
1x4x60kg
1x2x100kg
1x2x130kg
2x2x140kg
https://www.instagram.com/p/B77paidBHLI/

Bench speed reps:
3x3x105kg

Board press:
3x3x110kg

Zhyby:
5x5xCarabas + 10kg

Drepy:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x150kg belt on

Hodnotenie tréningu: Trocha som sa ponáhľal, takže som to celé sfúkol za cca hodinu, slušné tempo, žiadne strácanie času. Dosť pomohlo, že Štúr s Rišom ešte idú predošlý tréning, takže netreba vkuse prehadzovať kotúče a čakať na lavičku.
Po príchode som samozrejme zistil, že som si zabudol topánky, čo je na chuja, lebo koberec sa pri benchi šmýka a leg drive je potom biedny. Ale napriek tomu veeeeľmi ľahúčke 140ky. Žeby sa rysovala nejaká dobrá benchovacia forma? No, uvidíme, ešte je skoro machrovať.
Keď sme boli fandiť Aďazonke na mŕtvole, začal nám nejaký čudák v trojštvrťových elasťáčkoch skladať činku na benchi. Tak som naňho zavolal, že ešte nie a on "Máte nejaké dlhé pauzy chlapci!", tak som povedal, že musíme, lebo sme unavení. Tak vraj si máme naložiť menej a verný svojej filozofii neunaviť sa, utekal do multipressu pressovať 40 kíl. Dlhé pauzy, dement...
Bez topánok mi najväčšie obavy robili drepy, po pondelku som netušil, čo a ako, neviem odhadnúť, ako ma zabandážované drepy dojebú, ale nič sa nestalo a drepy boli úplne ľahké a za pár minút hotovo.
Celkovo včera bola asi dobrá gravitácia, Aďazonka si dala osobák na mŕtvolu a potiahla myslím 85 kíl? Nejak tak. A dokonca aj forma dobrá. Potom urobila dva pekné zhyby a zarmútila babráka Riša, ktorý zhybuje jak keď slanina visí na háku. Ešte mesiac dva a začneme ju lámať na trojboj

Iba žeby ju ešte skôr začal Štúr lámať na trojku, to by ma tiež neprekvapilo

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 31, 2020 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x220kg
2x2x230kg
https://www.instagram.com/p/B7-NoEzhFyu/

Speed reps:
3x3x150kg

Glute bridges s expanderom:
3x8

Zakopávačky na predkopávačke:

3x8

Slingshot press:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x130kg

Hodnotenie tréningu: Musel som presunúť piatkový tréning na štvrtok, lebo dôvody. Nebol to najlepší nápad, fullbody tréning dva dni po sebe je celkom morda, ešte keď jedno z toho má byť mŕtvola. Nooo, popasoval som sa s tým, ale nejaký extra výkon som teda nepodal.
Ono v princípe to nešlo nejak zle, ale všetko bolo desne pomalé a uťahané a musel som sa ukecávať do každej série - pri mŕtvole mám stále problém so slabými abduktormi a prdel nezvláda držať kolená od seba, keď sa dostanem na cca 210 a vyššie. Toto viem a je to in progress, akurát do súťaže v marci s tým veľa nenarobím. Ale snažiť sa musím, no. Zúžil som aspoň postoj a zefektívnil trochu prenos sily cez nohy do zeme. Mimo toho to šlo fajn, až po poslednú speed reps sériu, keď som si niečo natiahol v chrbte. Samozrejme, malá váha, podcenenie, jak furt. Dalo sa s tým doťahať, ani to moc nebolelo, ale niečo sa tam pohlo tak, ako sa nemalo. Dnes celkom OK, je to len zatuhnuté, tak to skúsim rozhýbať, zahriať a roztriasť masážnym vibračným bazmegom. Kto by čakal, že po 230ke ma dojebe 150ka.
Všetko ostatné OK, potom až na konci slingshot bol trochu fun. Nemal mi to kto pomáhať, tak som uprosil Maťa, našťastie akurát trénoval kamoša, ktorý nemal problém, aby mu platený tréner v pauzách odbiehal podávať činku bezradnému votrapovi Na to, že to bolo deň po ťažkom benchi to šlapalo pekne, ale dnes to cítim riadne, našťastie len klasickú svalovú únavu.

Januarový ošiaľ pomaly končí, fitko poloprázdne, Rasputinka znudená, tak sa aspoň hrala na DJku a púšťala mi muziku, až kým to nezvorala a z reprákov sa neozvali vyfetení otravní redhotchillipeppers, ktorých z hĺbky mojej duše nenávidím a musel som sa na ňu ísť mračiť.


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ešte lepšie ako naposledy Musel som presunúť dnešný tréning na včera, čiže 4tý intenzívny fullbody tréning v týždni, drepy s 230kou druhýkrát za šesť dní Bohužiaľ, také veci sa dejú, ale pekne to dokáže zamávať s programom aj človekom.

Drepy:
1x5x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
2x2x230kg wrapy on
https://www.instagram.com/p/B8F8fFRBNwm/

Speed reps:
3x3x150kg

Box squat:
3x3x150kg

Technický sumo deadlift:
1x5x110kg
3x5x150kg belt on

JČ tlaky:
1x5x30kg
5x5x40kg

Hodnotenie tréningu:
No to bol vejkend. V sobotu sa mi malý najprv pošťal na gauči a potom posral do teplákov (jóó snažíme sa zrušit plienky a nie furt to ide, ako by sme chceli), takže ma išlo z toho jebnúť, tepláky a ponožky obsraté, tak rovno do igelitky a do koša, dal som ho do vane, vaňa obsratá, v tom prešľapoval a fňukala soplil malý, na ktorého som nakričal, potom do toho spadol a reval, všetko umývať, vaňu aj jeho, no radosť byť otec Večer som si musel hrknúť whisky, aby som to spracoval.
Opravoval som potom dvierka na linke, ktoré samou radosťou vylomil a keď som sa s tým konečne domordoval, povedal som: "Keď sa s tým ešte raz budeš hrať, vieš čo dostaneš?!", na čo on s úprimnou detskou nevinnosťou sa zamyslel a povedal "Auto!"
No a v nedeľu pre zmenu ochorel, takže ma ogrcal, aj posteľ, aj seba, aj Sorayu. No, život je zmena, jedeň deň sračka, druhý deň grcka... Dnes večer s ním nemá kto byť doma, Soraya robí, tak teda som išiel odcvičiť včera, aby sme to vykryli. Nálada pod psa, unavený z toho celého, ale trošku psychickej hygieny v podobe drepov môže len pomôcť.
Tá posledná dvestovka bez wrapov ma moc nepresvedčila, že by to malo ísť, navyše mi haproval rozmasírovaný spodný chrbát (netušil som, že sa pôjde makať, tak som si poctivo masážnym bazmegom rozjebal nohy aj chrbát na jemný prášok) a bol som malinko skeptický. Ale nakoniec chrbát podržal a nohy podržali omotávky
Klasicky speed reps boli potom také utavené, aj keď sú SBD pomerne tuhé návleky, po wrapoch mám pocit, že mám na kolenách len nejakú vyťahanú ponožku Je to pre telo trochu mätúce, ale čo už. Druhá a tretia séria už ale boli super, aj keď som teda začínal mať dosť a tá nazbieraná únava už bola znateľná. Dosedy potom boli už len predĺžením utrpenia, ale chvalabohu to padlo rýchlo a šlo sa na ťahy.
V pláne boli trochu väčšie váhy, ale nemalo by to zmysel. Sotva som liezol, nohy aj chrbát utavené, tak som rozumne ubral a snažil sa to ísť technicky. Aj tak ma to dobilo až hanba
Benche obsadené, tak teda jednoručky, to je len ľahší objem 5x5, tak hádam taká zmena nevadí. Iba 40ky, mooožno by som dačo vyčaroval aj so 45, ale úprimne, môžem jebať, už som len chcel ísť domov sa nažrať, vyspať a chvíľku sa nehýbať.
Doma som si potom vyrobil obžer párty zo slaniny a balkánskeho syra a Soraya mi nechala aj pečené morčacie stehno, takže o deviatej večer s bachorom napchaným a tvrdým jak bubon som už sladko zaspával.
Najbližší tréning až v (dúfajme) stredu.

Update z instagramovej správy: malý už bez horúčky a menej kašle, tak mi večer držte palce.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . karma je svina, co si cakal, ked si dal prckovi prezyvku Judas?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po únor 03, 2020 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to vypadá úplně jako ze života... super, že to zvládáš, těžký trénink, otec na plný úvazek, manžel ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2020 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
to vypadá úplně jako ze života... super, že to zvládáš, těžký trénink, otec na plný úvazek, manžel ;)


JJ, zvládam v pohode



Bench press:
1x5x60kg
1x2x100kg
1x2x120kg
2x2x140kg
https://www.instagram.com/p/B8NqLDFBQQM/

Speed reps:

3x3x105kg

Board press:
3x3x110kg

Drepy:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x150kg belt on

Zhyby:

5x5xCarabas + 10kg

Hodnotenie tréningu: Tak aspoň to bolo včera rýchle.
Malý zasoplený doma, keď spí, tak mu z nosa buble sopľovitá fontána, dusí ho to, potom nespí a potom nespíme my. Zábavné obdobie, už aj Soraya je načatá a mne už bolo tiež lepšie, takže sa ládujem vitamínmi a čajíkmi a medíkmi a sem tam tatranským čajom. Ale nasrať, tréning je tréning a v zachrchlanej ruke aj tak lepšie drží činka.
140ka úplne na pohodu, šlo to hore celkom svižne, škoda, že tam nebolo tak 160. Možno časom, keď na mňa malý neprenesie nejaký detský mor a budem schopný normálne fungovať.
Drepy sa mi vôbec, ale fakt vôbec nechcelo. Jak to není prvý cvik, ťažko predýchavam, že to vôbec musím ísť. Telo poskracované, nepohyblivé, som úplne nefunkčný a mal by som cvičiť holý na bosu dole hlavou na jednej nohe pomazaný kokosovým maslom. Aspoň, že to nebolo ťažké a pomerne to odsýpalo.
Čo neodsýpalo boli zhyby. Fuuuj, už dlho som sa tak netrápil. Asi už som bol hladný alebo čo.
Rišo zas neprišiel, lebo je smrteľne chorý, ale potom pridal na instagram video, ako sa vozí na svojom starom, zase raz opravenom aute, tak mi to úplne nevychádza. Aďazonka priviedla nejakú kamošku a snažila sa naučiť ju nejaké cviky, ale bolo to márne ako aj celá kamoška.
Také kamošky nech radšej ostanú doma.
Nech tam vodí takého kamošky a bude všetko tiptop:


Inak nič, len Rasputinka vykladala storku o tom, ako na druhej prevádzke na ňu chlap reval, že je piča, lebo mu nechcela dať pohár na vodu (eko opatrenie, plasťáky zrušili a majú pravidlo, že poháre dávajú len k tam kúpeným drinkom) a nikto nič nepovedal, len tam tak postávali. Stať sa to u nás, tak letí oknom a za ním hneď legpress aj s kotúčmi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2020 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlap sa isto spraval ako chrapun. Na druhu stranu, rusit plastove pohare ako ekoopatrenie je ako chlipat morsku vodu z pollitraka a mysliet si, ze tym zachranis Holandsko.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2020 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Chlap sa isto spraval ako chrapun. Na druhu stranu, rusit plastove pohare ako ekoopatrenie je ako chlipat morsku vodu z pollitraka a mysliet si, ze tym zachranis Holandsko.


To áno, ale vynadať obsluhe, čo s tým nič nemá je hulvátstvo. Za ďalšie, za 70centov by mu namiešala ionťák a dostal by aj pohár.

A za tretie, kričať na takúto ženskú? To musel byť buzerant.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2020 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda, pravda. Alebo nejaky obzvlast hnusny druh nekrofila.

Niekde to riesia tak, ze maju zopar sklenenych poharov a do tych ti naleju vodu zadarmo. Zmysel jointaku za 70 centov mi trosku unika, kedze pocas treningu nepijem a za tu cenu sa da kupit plzen v akcii.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2020 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Zmysel jointaku za 70 centov mi trosku unika, kedze pocas treningu nepijem a za tu cenu sa da kupit plzen v akcii.


No on zjavne bol smadny.


Mame novy spolocny account s Radom a Dominikom - sme POWERBELLY powerlifting club Kosice
Tu je moja prva seria benchov so 140kou, hodil som to na ten novy account
https://www.instagram.com/p/B8OGYdAnBIL/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2020 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tu je moja prva seria benchov so 140kou, hodil som to na ten novy account
https://www.instagram.com/p/B8OGYdAnBIL/

jsi sem měl dát tu vaši úvodní fotku... ta je fakt cool!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2020 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Tu je moja prva seria benchov so 140kou, hodil som to na ten novy account
https://www.instagram.com/p/B8OGYdAnBIL/

jsi sem měl dát tu vaši úvodní fotku... ta je fakt cool!





Kto by nevedel, tak predlohou loga je Nabukova fotka Slubil som mu, ze bude nasim maskotom, Pan Žaludek, ale nakoniec sme to zmenili na logo. Vyrobil ho Dominik a myslim, ze to vyzera celkom husto, sice tam neni ziadna lebka, plamene, cinka ani podobne pseudodrsne kokotiny, ale je to nase, trosku recesia, trosku fun, trosku srdcovka, ale hlavne power fucking belly![/img]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: