Flink 182/115


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 86, 87, 88
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Flink 182/115  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Flink 182/115
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
flink


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hackendřep 20×120kg, 15×140kg, 12×160kg, 10×180kg, 9×200kg, 8×220kg, 7×230kg, 6×240kg, 10×220kg
zakopávání 12×40kg, 10×45kg, 8×50kg, 7×55kg, 6×60kg
předkopávání 12×60kg, 11×70kg, 10×75kg, 3×8×80kg
lýtkové výpony vsedě 20×50kg, 17×55kg, 15×60kg, 13×65kg, 12×70kg, 2×60kg
roznožování 3×30×70kg
snožování 3×30×80kg
celkem 80 minut do vyflusání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: út březen 03, 2020 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dopoledních 60 minut s JČ...teď jsem do sebe nacpal hrachovou kaši a bojím se sám sebe
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: po červen 29, 2020 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dědku,kde se flákáš ?
_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2020 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj, dědku, mám nějaké rodinné problémy a tak jsem chvilku vynechal...ale dnes jsem to zase začal roztlačovat a byl jsem na squashi s dvaatřicetiletým hochem, který mne po kurtu honil jako vzdutou kozu. V jednu chvíli jsem dokonce myslel, že tu hodinu nedám, ale zadařilo se. Sice jsem prohrál 5:2, ale to jsou jen čísla...ten pocit je k nezaplacení ;-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arkan


PříspěvekZaslal: po srpen 03, 2020 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

flink napsal:
Hoj, dědku, mám nějaké rodinné problémy a tak jsem chvilku vynechal...ale dnes jsem to zase začal roztlačovat a byl jsem na squashi s dvaatřicetiletým hochem, který mne po kurtu honil jako vzdutou kozu. V jednu chvíli jsem dokonce myslel, že tu hodinu nedám, ale zadařilo se. Sice jsem prohrál 5:2, ale to jsou jen čísla...ten pocit je k nezaplacení ;-)


Hlavně že už jedeš.
Já mám v posilovně patnáctiletýho ,kterýho trénuju ,už tahá v mrtvole 170kg ,asi nebude trvat dloho a budu mu koukat na záda
_________________
"Je jen jeden vrozený omyl, a to ten, že si myslíme, že jsme tu proto, abychom byli štastni." Arthur Schopenhauer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2020 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

arkan napsal:
...mám v posilovně patnáctiletýho...
Taky budu mít patnáct...za tři roky...ale čtyřikrát...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2020 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes to byla katastrofa na úrovni setkání Titanicu s ledovou krou. Nová posilovna, neznámé stroje a příliš vysoké sebevědomí...když k tomu přičtu i délku pauzy, nemohl být výsledek lepší. Nakonec jsem si osahal, co tam měli k dispozici, zjistil jsem, že s váhami jsem úplně, ale úplně v druhohorách a jediný úspěch, který jsem si mohl připsat, byla délka pobytu v posilovně...něco přes padesát minut. Při odchodu jsem se zahlédl v zrcadle a zjistil jsem, že ksicht má nafialovělou barvu, bez otevřených úst jsem se nemohl nadechnout a čelo bylo jako z Fontány pro Zuzanu. Inu: čiň čertu dobře, peklem se Ti odmění...jdu se léčit ze svalovice...a nechce se mi ani popisovat, jak jsem se tam zesměšnil...snad někdy příště, až ego odbolí...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2020 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další nesmělý krok ke svému znovuschopnění: squashová hodinka s prohrou 4:3 a byla to už slušná bitka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2020 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bože, jak já se na dnešek těšil. Nakonec z toho byla rozervaná duše (malé váhy), propocené hadry (celej svět je jedna velká kotelna), nekoordinované pohyby (špatná technika), bolavé tělo (dlouhá pauza) a jediným podvečerním pozitivem byla pochvala za udělanou pomazánku
Ale já to dám, jestli nenaskočí nějaké zdravotní problémy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flink


PříspěvekZaslal: st září 02, 2020 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po problémech s kotníkem a hodech (celkem 5kg nahoru) opět squash a opět prohra, tentokrát 5:3
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Flink 182/115 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 86, 87, 88
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: