DAVID.LOPAN - MMA a dávání se do kupy

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - MMA a dávání se do kupy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - MMA a dávání se do kupy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2020 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 24.7. patek

MMA

Cca 15 min pauza a
PRITAHY V PREDKLONU s V.Č. - 9x
rozcvička, pak asi 2 kola nacviky.
- levá pravá lowkick na vnitrni stehno a roundkick
- levá pravá hák na žebra a na obličej lowkick na vnější stranu a lowkick přes obě. 6ti kombo. Kupodivu v nácviku šlo.
- pak cca 6x2 minuty sparingy postoj
- 1x3 minuty grappling
Byli tam dva zabijáci tak jsem dostával v postoji slušnou čočku. Naštěstí oba zkušení takže věděli jak mě mlátit a neublížit mi. Ale pár se mi jich taky podařilo rozdat. Hlavně par bekendu. Nikdo to nečeká...cool .o)
Rozbitej jsem jak sanky .o) pak jsem jeste trenoval kanose, tak par serek pritahu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po červenec 27, 2020 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27.7. pondeli

ČELNÍ DŘEPY - 5x60, 5x70, 5x70, 5x60
ÚZKÝ BENČ - up to 3x90

doplňky: záda kladky, triceps, zadky ramen, biceps, hamstringy

10 minut schody

45 minut

Rychlý dopolední trénink, ale mám to rád. Neztrácim čas kecáním .o)
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st červenec 29, 2020 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 29.7. středa

DEADLIFT TRAP BAR - up to 2x2 s 162,5 kg
BENČ - up to 2x3 s 95kg
ZÁDA KLADKA PODHMATEM - 4x

30 minut

Utekl jsem místo polední pauzy do fitka. Leč hned mě začal tlačit čas, tak fakt jenom mega rychle (možná dám ještě večer kratší běh-uvidím). Chtěl jsem totiž dát i nějaké kardio, ale úplně všechny stroje byly obsazeny příměstským táborem.
Deadlift-vlastně lehké, akorát jsem měl problém s úchopem. Potily se mi ruce a klouzalo to, tak jsem nepřidával. 190 bych určitě dal. Více nevim. Chtěl jsem jet DL sofistikovaně, ale jak jsem si posral tu levou ruku, tak to teď jezdim halabala...
Benč - tak tady se děje vtipná věc. Jak jsem měl problémy s pravou stranou, tak jsem si zřejmě zvykl tlačit tou stranou více a teď mi to zůstalo i když se zlepšila .o) Pravá strana vyjede nahoru paradoxně rychleji. Musim pořešit, ale hlavně že je to lepší a lepší...
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2020 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 30.7. čtvrtek

MMA

70 minut

S kamarádem co má celkem fajn techniku, tak mě vlastně lehce koučuje. Při sparinzích jsme nastejno, ale je techničtější...
20 minut lapy - chůze. Většinou jen levá, pravá. Pravá, levá, sem tam hák, lowkick.
15 minut stěna - wrestling na stěně. Snažim se ho hodit na zem a pak on mě. Tohle mi moc nejde.
15 minut nácvik hodů - zkoušení jednoho nového hodu a pár starých
6x2 minuty sparing MMA. Po hodu jsme pokračovali jen pár sekund a pak vstávali a pokračovali.

trénink 31.7. pátek

MMA

70 minut

Zase s kamarádem. Vyšlo mi to 2x po sobě, takže i se středeční poskou jsem teďka slušne zmrskanej.
10 minut GRAPPLING - jenom takový oblézání a zkoušení věcí
10 minut stěna - Já se snažím hodit jeho a on zase mě. Tohle mi fakt moc nejde.
20 minut lapy - Různé kombinace, ale spíš techničtější základ a vše s chůzí.
6x2 minuty sparing MMA.

Co se týče sparingů včera a dnes tak jen pár postřehů: snažím se hodně kopat calfkicky, lowkicky, hrát si s tím, pohybovat se po kleci. Sem tam se mi podaří sidekick na břicho, nebo z lowkicku přejdu s došlapem na frontick na břicho. Fantazii se meze nekladou. Snažím se jet techničtější kombinace rukama a sem tam hodit.
Většinou jen tak jednou za kolo abych nezapomněl, že to neni "kickbox" Ale vzhledem k tomu, že máme malé rukavice a soupeř mě občas hodí (někdy úspěšně, někdy ne) tak asi nezapomenu .o)
Snažím se občas měnit guard, abych si zvykal být v "divných" pozicích a být jakoby obráceně. Snažím se chytat soupeřovi ruku, cpát mu jí do ksichtu...Vlastně zkouším všechno co mě napadne. Jenom lehké tempo, ne tvrdě, ale rychle...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - MMA a dávání se do kupy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Rychle na stránku:

Přejdi na: