Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukinobr


PříspěvekZaslal: út září 15, 2020 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brownies
Recept na mém IG getstronger_cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne září 20, 2020 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem opět po pár tréninkách..
Nedávno jsem si vyzkoušel těžší hipthrusty do 230kg a bylo to super.
S tím že i na bench pressu se začíná vracet forma a tam jsem zvládl 100kg dát 11x. Nejsilnější formu jsem měl na 13-14 opak.
Cítím, že se tomu brzy opět přiblížím.
Zde přikládám video z tréninku v Příbrami, kdy jsem jel po práci a vracel se v 1 ráno.
Ale buď to chceš, nebo ne. Nic mezi tím.


https://youtu.be/Ox-u9nujG_4
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so září 26, 2020 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera se mi povedlo dát opět další prko na bench press.
Tentokrát 9x110kg, sám koukám , jak to jde skvěle.
Tlaky na ramena v sedě 4x70kg, taktéž super výsledek..
Jinak se snažím zlepšovat externí rotátory v rameni specifickými cviky a musím říct, že se to daří skvěle.
Kratší video z tréninku v Praze opět na mém YouTube.
https://youtu.be/90jdaMQzaPY
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne říjen 11, 2020 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trénink stále pokračuje, cvičím 3x týdně, někdy 4x jak to výjde.
Neustále se soustředím na progressive loaded stretching, kdy zvyšuji rozsahy a zároveň se snažím být v těchto rozsahách silný a tím pádem mi tělo příště dovolí se do toho položit hlouběji, protože se nebude bát, že se zraní.
Hodně tuto metodiku propaguje Ido Portal.

V Pátek byl trénink vršku, sobota byl trénink spodku a dnes dám ještě poslední trénink vršku a pak na 3dny nejspíše volno. Regenerace pokulhává a je čas zase trochu tělu dopřát.

Každopádně už zase zařazuji jako regeneraci infrasaunu a musím říct, že to je balzám!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2020 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně na YouTube můžeš vidět sestřih z návštěvy u Complex_athleta.
Řešili jsme vzpírání a dřep.
Pokud tě tato tématika zajímá, můžeš mrknout.
Vzpírání se chci věnovat nejspíše na začátku Nového roku, uvidím , zda a kdy se k tomu dostanu.
https://youtu.be/ih47Zmr6pkQ
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: út říjen 13, 2020 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento měsíc jsem byl trochu mimo, každopádně už je zase čas to tady trochu obnovit.
Tak uvidíme jak se to celé povede.
Momentálně bych chtěl zařadit infrasaunu pro lepší regeneraci.
Dost mi to pomáhá, tak jsem zvědav, jak se to celé zase posune, ale věřím, že to bude fajn!
Držte palce a brzy zase u nějakého videa na mém YouTube kanále.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2020 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak Vás opět po delší odmlce zdravím.
Mám za sebou opět několik těžších tréninků.
Začínám se učit High bar squat a postupně ladím slabiny+ rozsahy pohybu.
Výkony - přemístění 105kg- z toho mám radost, plus bench press 3x125kg, k tomu tlaky v sedě s velkou činkou 8x65kg striktně a dřepy jsem teď nějaké těžší nezkoušel , spíše se zaměřuji na rozsah kotníků a další slabší články.
Dokonce jsem i konečně dostříhal video z Malé Fatry, tak pokud se chcete mrknout a máte rádi turistiku, tak tady to je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2020 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Během víkendu se mi spustila menší rýmečka.
Takže jsem spíše stříhal a dělal si věci ohledně bytu.
Nicméně padnul dneska večer trénink, kdy jsem dal fuulbody s tím, že si dám teď minimálně dva dny volno .

Přítahy v předklonu s v.č.
nadhmat
6x60kg
6x70kg
3x80kg
6x90KG

Bench press
6x60kg
3x80kg
3x95kg
3x110kg
6x120kg PR - 7.opak skoro taktéž vyšlo, do budoucna tam určitě bude až budu více fresh.

Dřepy- high bar
pilování techniky
5x60kg
5x80kg
3x95kg - zvolil jsemtempo 3s dolů se stopkou dole.

Split squat
V plném rozsahu, s tempem 3s dolů, za mě top cvik
12kg j.č.
4x6 opak. - skvělé procítění a opravdu cítím zlepšení
Zde je dobré raději ubrat váhu, a jet to opravdu precizně.

Mobilita middle split

Lýtka výpony a zvedy na patách
4 serie

Lehké portažení Flexorů kyčle.

Za mě super trénink, rozhodně se těším na přemístění a opět další pilování techniky dřepu, kdy bych chtěl high bar zase o kus posunout, tak uvidíme.
Někdy si taktéž zase chci vyzkoušet lowbar s páskem na nějakou slušnější váhu, minule padlo 140kg 3x. , tak uvidíme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st říjen 28, 2020 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera jsem jel upper body.
Za mě opět super trénink, na to , že mám rýmu a lehké nachlazení, tak jsem spokojen.

Bench press
do 10x110 kg- PR - ale musím zlepšit ten zadek, neudržim ho dostatečně na lavičce. Takže příště..

Přítahy j.č.
40-48 kg.. po 4 seriich a 8 opak.

Rotátory na ramena

Přemístění
do 90kg ,

Výtahy
do 110kg
Opět na tom musím pořádně zapracovat, ta triple extenze je mizivá! Ale to příjde.
Vše bude na youtube, nejspíše příští týden.
Silová příprava 2020 je tu.
Tak uvidíme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten bench je zlý, však si naštuduj trošku techniku, keď si už taký tréner a guru a ja neviem čo ešte influencer... neexistuje, že ledva vyškriabeš 115 x 4 a vraj dáš 120 x 6, to je maxko pomaly 150, ako sorry? Odrážky si daj tiež trošku nižšíe, leba ťa tá činka nabudúce rozpučí.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ten bench je zlý, však si naštuduj trošku techniku, keď si už taký tréner a guru a ja neviem čo ešte influencer... neexistuje, že ledva vyškriabeš 115 x 4 a vraj dáš 120 x 6, to je maxko pomaly 150, ako sorry? Odrážky si daj tiež trošku nižšíe, leba ťa tá činka nabudúce rozpučí.


Vsak jak se to rika, kdo neumi uci. Nebo dneska, kdo neumi, ten je influencer
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2020 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jemine a hlavne si chlape na tie benche nedávaj zarážky, lebo až ťa tá činka zadlávi, nevysypeš z nej kotúče a udusíš sa pod tým.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2020 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Ten bench je zlý, však si naštuduj trošku techniku, keď si už taký tréner a guru a ja neviem čo ešte influencer... neexistuje, že ledva vyškriabeš 115 x 4 a vraj dáš 120 x 6, to je maxko pomaly 150, ako sorry? Odrážky si daj tiež trošku nižšíe, leba ťa tá činka nabudúce rozpučí.



Ahoj Turakame, v pořádku, sám tvrdím a vím, že ten zadek se mi odlepuje, když více zatlačím do nohou, což by neměl. Taktéž i vím, čím je to způsobené a pracuji na tom. Zkrácená přední strana stehen a posléze nedostatečné namostění. Každopádně to je taky jediné , co na svém benchi budu měnit.
Jinak si absolutně nemyslím, že dělám něco blbě. J tlak perfektní, dráha činky tak jak má být, ramena zasazené , tlačit do lopatek, hlava položená a pohyb dolů kontrolovaný.
Cvičím 12 rokem a myslím si, že za tu dobu jsem si prošel svojí fází. Každopádně v pořádku, jezdi si benchpress dle svého a za 20 let si můžeme povědět, protože mým primárním cílem nejsou váhy, ani honení ega nad činkou, ale být funkční zdraví a mobilní celý život.
Cvičení mám jako doplněk a radost, která mi zvedá pravidelně mé hormony a dává mi to co od něj očekávám, klid, stabilitu, pohodu a vyrovnanost.
Jinak ještě se vyjádřím k těm 6x120kg- toto video , které jsem teď dal je měsíc staré.
Těch 6x120 kg jsem dal teprve nedávno.
A jak říkám, zapisuji si to sem převážně pro sebe, abych se mohl po letech podívat, kde jsem byl a bylo mi blbé to tu nedoplnit, když jsem si zde vedl záznamy x roku zpětně.

To jestli mě označujete za influencera nechám na Vás. Já mám rád točení, rád se učím nové věci a momentálně je to kamera, střih a vše okolo toho.

Odražky - nejdou posouvat, jsou napevno a již jsem si je zkusil, jak fungují a no stress, mám je v perfektní výšce, zároveň kdybych bench press nedal, tak to překulím přes břicho, o tohle nemám vůbec strach, spíše jsem za ně rád, protože i když jedu zámkový úchop, tak se může kdykoliv stát, že činka se proklouzne a mohla by mi useknout krk, což díky zarážkám nedokáže.

Takže ani v tomto nevidím vůbec žádný problém.
Měj se krásně Turakame a hlavně aŤ jsi zdravý a silný, každopádně budu se asi opakovat, ale pokud se ti něco nelíbí, nemusíš to sledovat. :)
Ať ze mě nemáš zachvilku vysoký krevní tlak.


Naposledy upravil lukinobr dne so říjen 31, 2020 7:39 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: so říjen 31, 2020 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
Turakam napsal:
Ten bench je zlý, však si naštuduj trošku techniku, keď si už taký tréner a guru a ja neviem čo ešte influencer... neexistuje, že ledva vyškriabeš 115 x 4 a vraj dáš 120 x 6, to je maxko pomaly 150, ako sorry? Odrážky si daj tiež trošku nižšíe, leba ťa tá činka nabudúce rozpučí.


Vsak jak se to rika, kdo neumi uci. Nebo dneska, kdo neumi, ten je influencer


V pořádku, chápu tvoji reakci.
Myslete si, že neumím.
Nemám s tím žádný problém.

Důležité je co vím o sobě a svém těle já.
Každý si tvořme svůj svět. :)

Radit si nechám od lidí, kteří mají výsledky a jsou ve stádiu , kde chci být i já.
Proto mám své trenéry s kterými vše konzultuji.

To, že někdo točí, neznamená, že je hned infuencer. Každopádně s kritikou se potýkám celý život, takže no stress.
Užívejte dne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: