vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2020 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tesim sa ze si spet Este sem dotiahni aj Magumiho, nech sa aspon obcas zapoji do diskusie.

Radi by sme Vas sli zase pozret a dat spolocny trening. Hned ako sa bude dat radi prideme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne prosinec 13, 2020 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pátek, 11. prosince 2020

jednoručka, biceps 10x 10 kg, triceps 10x 10 kg, tlaky 10x 15 kg, 5 kol

sobota, 12. prosince 2020

volno

neděle, 13. prosince 2020 Lucie, noci upije

bulharské dřepy 11x + kliky 11x + leh-sed 6x, 5 kol

měsíc, co jsem se začal doma alespoň nějak hýbat. ale nebaví mě to, doma mě to nikdy nebavilo. už to nejsou takové šoky, svalovky odeznívají, svaly se tolik netřesou a nekolabují. kyslíku pořád málo a výdrž nízká.

Solferino napsal:
Vítej zpátky, ať to šlape. Jeden z logů, kde čekuju každý nový příspěvek

díky moc :) teď tady ještě dlouho nic zajímavého nebude, píšu si zatím pro sebe, jako motivaci. taky abych tady chodil a zase vás všechny pravidelně sledoval :)

maciak napsal:
Tesim sa ze si spet Este sem dotiahni aj Magumiho, nech sa aspon obcas zapoji do diskusie.

Radi by sme Vas sli zase pozret a dat spolocny trening. Hned ako sa bude dat radi prideme.

díky! Magumiho zkusím přemluvit, jen co sám začnu pořádně trénovat, aby to znělo věrohodně :) no a společný trénink... to je ještě daleká budoucnost, ale s takovou partou lidí kdykoliv, všichni skvěle makáte a jste obrovská motivace!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
no a společný trénink... to je ještě daleká budoucnost, ale s takovou partou lidí kdykoliv, všichni skvěle makáte a jste obrovská motivace!


Akurát som sedel v kuchyni a pil kafe a dumal, že je zhruba obdobie našich spoločných trenálov. Tento rok sa to teda riadne posralo, ale hádam sa to nejak dá dohromady a ešte spolu čo-to podvíhame. Aj to človeku chýba, patrilo to už k vianočnej nálade.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí, 14. prosince 2020

jednoručka:
1x biceps 10x 12 kg + triceps 10x 12 kg + tlaky 10x 17 kg
4x biceps 10x 10 kg + triceps 10x 10 kg + tlaky 10x 15 kg

blbé +2 kg a rozdíl fatální... vydřel jsem jedno kolo a ve zbylých jsem byl rád, že jsem rád s váhou, která už byla celkem v pohodě. no nic, budu to pokoušet dál, protože 11 kg nenaložím, nemám na to kombinaci.

decarabas napsal:
Akurát som sedel v kuchyni a pil kafe a dumal, že je zhruba obdobie našich spoločných trenálov. Tento rok sa to teda riadne posralo, ale hádam sa to nejak dá dohromady a ešte spolu čo-to podvíhame. Aj to človeku chýba, patrilo to už k vianočnej nálade.

jj, letos ten mikulášký trojboj nevyšel... ale když už si tak dlouho píšeme ty logy, tak vyjímečně... jednou za pět let... trocha té nostalgie to jsi vážil 90 kg a dřepnul osobák 190 kg


5. prosince 2015 , sobota, Arena PK Vršovice t.č.



zleva: Magumi, Vlk, Pajas, Nabuko, Carabas, Olejňas (díky za foto!)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vĺčku a gym nechceš už opáčiť? Inak tá tradícia je skvelé, ste borci všetci, možno sa raz pridám, ak ma priberiete do party, hehe.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Vĺčku a gym nechceš už opáčiť? Inak tá tradícia je skvelé, ste borci všetci, možno sa raz pridám, ak ma priberiete do party, hehe.

to víš, že bych chtěl, ale zatím to nevidím reálně... 1) mám kolem sede dost lidí a potřebuji se koroně vyhnout + čím starší, tím to může být horší, 2) silový trénink s rouškou... to by se blbě dýchalo + to ani nemá smysl, 3) při aktuálním vývoji nám fitka zase v pátek zavřou a to je systém na hlavu.

no a na akce zveme všechny, kdo jsou ochotni dorazit, zvláště old-school-legends tohoto fóra rádi poznáme ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po prosinec 14, 2020 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chápem, situácia je, aká je, žiaľ, hádam sa to očkovaním zlomí, avšak s rúškom sa dá vydržať v pohode a všade, nie je to nič až tak hrozného, človek si zvykne, si zober, že sme tak učili celý deň, rozprávali atď. a koľko iných povolaní tak funguje, sil. tréning zas nie je maratón, no.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2020 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úterý, 15. prosince 2020

bulharské dřepy 10x 10 kg + kliky 12x + leh-sed 6x, 5 kol

vzal jsem do ruky kotouče a hned ty bulhary byly výživnější, jsou to malé krůčky, ale zatím je každý znát. kliky drobná rezerva, leh-sed s rukama na hrudi zatím stačí. po každém kole funím jak lokomotiva, sípám jak tuberák, ale... i to se lepší ;) no a fitka podle očekávání od pátku nejedou, tak mi to nemusí být líto. a e-vičce to zachrání kyčle :D

dnes nákup vánočního stromku aneb 15. už je pozdě, všechny větší a hezké byly přebrané, všechny menší a co zbyly měly kmen jak duby, fakt, možná to souviselo s tím, že zbyly :) nakonec jsme jeden tzv. "stěnový" vybrali, má tak 210, takže dobrý, horní patro pěkné, dole široký košatý, podařilo se ho vyfrézovat... uff zase roční challenge s výběrem jehličnanu z krku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 15, 2020 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozerám tú nostalgickú fotku, všetci sme tam mladí, štíhli a krásni, ale doprdele tá Olejňasova pracka, to je strašidelné
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2020 6:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

středa, 16. prosince 2020

jednoručka:
1x biceps 10x 12 kg + triceps 10x 12 kg + tlaky 10x 17 kg
4x biceps 10x 10 kg + triceps 10x 10 kg + tlaky 10x 15 kg

žádný pokrok, 12/17 kg mě uvaří jak nic, 10/15 kg pohoda, asi budu muset přepočítat závaží nebo tu činku fyzicky převážit, jinak mi to hlava nebere :)

decarabas napsal:
Pozerám tú nostalgickú fotku, všetci sme tam mladí, štíhli a krásni, ale doprdele tá Olejňasova pracka, to je strašidelné

jj, mám pocit, že to doma trénoval, big boss
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 22, 2020 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek, 17. prosince 2020

bulharský dřep 10x 10 kg + kliky 12x + leh-sed 6x, 5 kol

pátek, 18. prosince 2020

volno, měly být jednoručky, ale - asi - natažené šlachy, pravý loket, vnitřní strana, mě ukecaly

sobota, 19. prosince 2020

volno, zvažoval jsem jednoručky, že vynechám pravý bicepsový zdvih... a pak se na to vykašlal

neděle, 20. prosince 2020

bulharský dřep 10x 10 kg + kliky 12x + leh-sed 6x, 5 kol

kritický den, chýlil se ke konci a opět to vypadalo, že zapíšu nulu, což bych si zdůvodnil pěti způsoby, tak jsem vzal kotouče a udělal první sérii dřepů, a pak už dokončil kolo, bez dalšího plánu, kdesi jsem se to naučil, že i takhle to funguje, stačí začít a neřešit, co bude dál, po pár minutách jsem si orazil a tělo se nějak samo aktivovalo, tak jsem dal druhé kolo a po dalších pěti minutách i třetí kolo, abych byl za půlkou, pak jsem si řekl, že když dám i čtvrté, tak už bude chybět jenom jedno a to už není problém. mno, jsou takové chvíle, když je potřeba psychiku oklamat, což silní jedinci samozřejmě nepotřebují ;)

pondělí, 21. prosince 2020

volno, nějak se k těm jednoručkám nemůžu dokopat :/

úterý, 22. prosince 2020

bulharský dřep 14x 10 kg + kliky 14x + leh-sed 7x, 5 kol, pauza 4-5 min., posl. 6 min.

dřepy +4 op., kliky +2 op., leh-sed +1 op., a ty dřepy tedy byly hodně znát, od čtvrté série problém držet balanc, jak byly nohy rozklepané, kliky ještě pořád s mini-rezervou a leh-sed s přibývajícími koly zpomaloval. před pátou sérií jsem si pauzu musel protáhnout na 6 minut a po ní mě to vypnulo asi na hodinu, chyběl kyslík, nohy nefungovaly, nebyl jsem schopen psát na klávesnici všemi deseti, tak jsem to vzdal a zalehnul než to přejde. ve fitku bych se rozplácnul na zemi, jak jsme to dělali s Marťasem (Artush), po těžkých dřepech, nebo tazích... po benči asi ne, když končila legrace :D Magumi se nerozplácnul nikdy, alespoň co pamatuji, něco jako anglický lord mezi náma venkovanama :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt prosinec 24, 2020 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek, 24. prosince 2020

bulharské dřepy 14x 10 kg + kliky 14x + leh-sed 7x, 5 kol

váhovka: 98.5 kg, furt se cpu oříškama

vánoční cvičení... řekl jsem si, že když to neodcvičím hned dopoledne, tak už kdovíkdy a morál na tom bude v dalších dnech čím dál hůře. ty čtrnáctky na bulhary byly i podruhé smrt, nevím, kdy se adaptuju, radši bych přidal váhu, ale nemám dvě jednoručky ani těžší kotouče. ani zadní nohu ve správné výšce, musím to poladit. *** kliky naštěstí jdou, ale nesmím, to moc protahovat, když jsem naširoko. chybí rozehřátí a snadno se něco natáhne. *** leh-sed bylo dobré zařadit hned od začátku, břicho bylo úplně mínus a teď aspoň podle ustupujících svalovek vidím, že se to lepší. pomalu.

dostal jsem luxusní nabídku na home-fitness, díky kamaráde!, protože už jenom mít doma velkou činku, stojan a lavici je luxus :) jenže teď, před vánocema, je to u nás... bez komentáře a asi i po vánocích chvíli bude, tak uvidím, ale fitko pro mě bude asi ještě dlouho pasé..

hezké a hlavně klidné vánoční svátky všem... a nebo bujaré, jak je komu po chuti ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so prosinec 26, 2020 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sobota, 26. prosince 2020

bulharské dřepy 14x 10 kg + kliky 14x + leh-sed 7x, 5 kol

nechtělo se mi, i potřetí mi to zamotalo hlavu, málo kyslíku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2020 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Domáci gym určite, Vlku. Keď sa dá, choď do toho
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 29, 2020 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neděle, 27. prosince 2020

výlet, 6 km, převýšení 70+50 metrů, lehká aerobka, ale aspoň něco

pondělí, 28. prosince 2020

nedokopal jsem se, tělo nechal odpočívat a věnoval se intelektuálním zálibám

úterý, 29. prosince 2020

bulharské dřepy 10x 20 kg, kliky 20x, leh-sed 10x, 5 kol

dřepy +10 kg -4 op., naložil jsem jednoručku, vzal ji do vnější ruky a fungovalo to, překvapivě zapomíná bolet šlacha v pravém třísle nebo co to je, chronická záležitost, tipuji, že jak se natáhne všechno kolem, tak to v tom zanikne. kliky +6 op., konečně jsem zkusil "20" jako e-witchka a po těch dřepech to bylo tak akorát, ze všech sil. leh-sed +3 op., po předchozích dvou cvicích jsem končil u pátého opáčka a na každé další sbíral na zemi dech a sílu. pauzy mezi kolama 4-5 minut.

ani dnes to málem nedopadlo, už jsem si skoro obhájil, že doma mě to neba, ale pak jsem chtěl zkusit tu dvacítku v jedné ruce, jestli s tím půjde dřepovat. a šlo. ale po prvním kole jsem odpadnul a řekl si, že zkusím tak tři, aby bylo co zapsat. a pak to zabalím. po třetím, když se tep dostal na měřitelnou hodnotu, ve mně hlodalo, že by bylo fajn si zapsat pět kol jako obvykle a po čtvrtém bylo krušno, protože to páté už jsem musel. vypnulo mě to pak asi na 15 minut, což je taky pokrok. a zítra už tuším, kde bude svalovka. všude.

mezi kolama byl čas přemýšlet, co dál, po měsíci a půl se podařilo částečně aktivovat chátrající schránku, ale to pokojové cvičení není pro mě, potřebuji jakoukoliv bouchárnu, kde jsou stojany, lavice, osy, železo, kde chodí ve stejných dnech a stejných časech stejní lifteři, kde se ideálně během deseti minut sejdeme s parťákama na další z plánovaných tréninků, kdy víme, co nás čeká. a nemine :) zhýčkaný lifter.

odbourávání tuku se taky nedaří, logicky, při půhodinovém cvičení obden toho moc nespálím. ale hubne se hlavně v kuchyni, že... zatím jsem vylepšil kvalitu, což je jenom půlka úspěchu, když toho pak sním jak dřevorubec. omezil jsem alkohol, ale místo něj mám chutě jak ženská v prvním trimestru. když piju od rána kávu, abych je utlumil, tak to funguje, ale odpoledne už mám v sobě tolik kofeinu, že pozdě usínám a tak se navečer opět přesouvám k jídlu. začnu zase krokovat, to mě baví, to mi nevadí a dá se při tom přemýšlet.

decarabas napsal:
Domáci gym určite, Vlku. Keď sa dá, choď do toho

měl bych, ale starého vlka novým kouskům nenaučíš a než to pohodlí překonám...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: