Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 110, 111, 112  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2021 6:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera absolvovaná Sněžka . Výstup.
9.1.2021 - 11:30 začátek.
Nahoře -10°C , cca 5-6 h venku v kraťasech, dole -4°C .

Musím říct, že to byl masakr, ale jsem vděčný , že jsem do toho šel. Minulé video namotivovalo ostatní lidi, takže nás šlo 25!!!
Spoustu otužilců a nebo lidí, kteří chtěli začít. Hezké.
Sestup dolů byl horší, protože tam se to brutálně smekalo a já neměl nesmeky, takže zkušenost pro příště.
Totálně odvařené kvadricepsy, opět pro příště budu muset dát opravdu volno od tréninku alespoň na 2-3 dny, nebyl jsem vůbec doregenerovaný a bylo to sakra znát. ¨
Ale nevadí, vše jsou zkušenosti a jede se dál.
VIDEO BUDE NA YOUTUBE A MYSLÍM SI, ŽE TO BUDE RAKETA.
Potom ještě menší nehoda-- kdy jsme vyjeli skoro kopec, byly už nahoře a tam zjistily, že tam je brutální námraza, taková, že když dáš ručku , tak jedeš s autem dolů, takže jsem to vycouval za pomocí odtlačujících kamarádů, kteří tlačili do boků, abych vůbec mohl jet dolů- nerovnosti na silnici a křivé silnice.
Takže doma až kolem 12, přes tyto komplikace, takže se dá tak nějak říct, že od 8 do 12:00, ale stálo to za to, za odměnu byla perfektní večere a finská sauna u kamaráda.

PRO VÁS VŠECHNY, KDO TU PÍŠETE KRÁSNÉ KOMENTÁŘE, PŘÍŠTĚ SE MŮŽEME VIDĚT NA SNĚŽCE A POPOVÍDAT SI CESTOU.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2021 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2021 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V podstate se s tvoji myslenkou toho vseho ztotoznuju, ale ta forma je podle me otresna. "Bude to raketa, Naprosty top" atd. Me osobne by tohle od toho vseho odradilo. Ale dneska je to evidentne v mode davat kazdy uprdnuti na FB a IG, davat na youtube videa, jak si s nekym povidam, jak varim a jak jsem se dneska krasne vykadil. Preju ti, at ti to vydrzi, ale forma sdeleni je podle me spatna ( ale mozna je to tim, ze nemam rad lidi, tak to na me pusobi opacne )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: po leden 11, 2021 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
V podstate se s tvoji myslenkou toho vseho ztotoznuju, ale ta forma je podle me otresna. "Bude to raketa, Naprosty top" atd. Me osobne by tohle od toho vseho odradilo. Ale dneska je to evidentne v mode davat kazdy uprdnuti na FB a IG, davat na youtube videa, jak si s nekym povidam, jak varim a jak jsem se dneska krasne vykadil. Preju ti, at ti to vydrzi, ale forma sdeleni je podle me spatna ( ale mozna je to tim, ze nemam rad lidi, tak to na me pusobi opacne )


Forma je taková jaký jsem já, já jsem stručný, upřímný a občas docela rázný . Používám slovní spojení, které třeba nejsou známy, každopádně vše jsem myslel s lehkou nadsázkou.. to raketa atd.. :) Cvičení mě má hlavně bavit a tak si ho zpříjemňuji jak můžu.
Ale děkuji ti za názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2021 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2021 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kvalitka, nátresk ľudí, ako by sa nechumelilo, každý druhý si myslí, že je Wim Hoff, ej, budú mať radosť lekári.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2021 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cywe, to jestli uvidí Blatný, tak nám zakážou chodit i na zahradu.

Jako, já taky nejsem svatej, ale fakt je nutné na ta opatření nejen zvysoka srát ... to bych tady ještě chápal ... ale navíc to házet na web, aby bylo vidět, jaký jste frajeři?
To jsi takový pitomec, nebo je to silnější než ty a holt si jako echt exhibouš nemůžeš pomoci?
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cocman


PříspěvekZaslal: st leden 13, 2021 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsichni s sebou meli urcite negativni test. Ja si taky myslel, ze kdyz se otuzuju, tak jsem v pohode a v dubnu me to na tyden totalne sundalo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
Vsichni s sebou meli urcite negativni test. Ja si taky myslel, ze kdyz se otuzuju, tak jsem v pohode a v dubnu me to na tyden totalne sundalo.


Ak sa nemylim, Luki uz covid mal, takze ma imunitu

Ale asi je fakt, ze toto neni velmi dobra doba na verejne zgrupovanie a ignorovanie opatreni, aj ked teda tiez z nich nie som nijak nadseny.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


Ale asi je fakt, ze toto neni velmi dobra doba na verejne zgrupovanie a ignorovanie opatreni, aj ked teda tiez z nich nie som nijak nadseny.


Tady nejde o to, co kdo dělá, do toho mi nic není.

Tady jde o to, že takováhle banda pitomců nahrává akorát těm, co vyhlašují jak lidi na vše hází bobek a je proto potřeba dál utáhnout šrouby. Stačí, že už teď Prymula fantazíruje o tom, jak se omezí pohyb na 15 km od bydliště ... a takováhle exhibice idiotů je přesně to, co potřebuje.
Jen tak dál a ta fitka nebudou otevřená ani do Velikonoc.

To je asi stejné, jako sem fláknout komplet rozpis kůry a pochvalovat si, jak to skvěle šlape a jak by to měl každý taky vyzkoušet.
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Kvalitka, nátresk ľudí, ako by sa nechumelilo, každý druhý si myslí, že je Wim Hoff, ej, budú mať radosť lekári.

Můžeš si to myslet, nebudu ti to brát, ale už teď vím svojí pravdu. Člověk, který to nezkusil , NEVÍ A NEMŮŽE SOUDIT. VYZKOUŠEJ TO A PAK MI NAPIŠ. AHOJ .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Cywe, to jestli uvidí Blatný, tak nám zakážou chodit i na zahradu.

Jako, já taky nejsem svatej, ale fakt je nutné na ta opatření nejen zvysoka srát ... to bych tady ještě chápal ... ale navíc to házet na web, aby bylo vidět, jaký jste frajeři?
To jsi takový pitomec, nebo je to silnější než ty a holt si jako echt exhibouš nemůžeš pomoci?


Bože, frajeři.. machrujete atd... že Vás to všechny baví. :)
Ale v pořádku, chápu Vás, je to od té klávesnice tak lehké, narozdíl tomu se VYSTSVIT HORŠÍM PODMÍNKÁM A PROSTĚ JÍT JAKO MY.. TO JE POŘÁD PLNO KECŮ A NIC Z TOHO. Jednou to i Vy pochopíte. Krásný den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cocman napsal:
Vsichni s sebou meli urcite negativni test. Ja si taky myslel, ze kdyz se otuzuju, tak jsem v pohode a v dubnu me to na tyden totalne sundalo.


Krásné je , jak opět vše rozebíráte do detailů. Byli jsme v Čr a ne v zahraničí, kde neg. test je třeba.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cocman napsal:
Vsichni s sebou meli urcite negativni test. Ja si taky myslel, ze kdyz se otuzuju, tak jsem v pohode a v dubnu me to na tyden totalne sundalo.


Ak sa nemylim, Luki uz covid mal, takze ma imunitu

Ale asi je fakt, ze toto neni velmi dobra doba na verejne zgrupovanie a ignorovanie opatreni, aj ked teda tiez z nich nie som nijak nadseny.


Ano covi jsem měl a už jsem šel 4.den do splavu. Nadšený nemusíte být, ale na Sněžce NEMĚL NIKDO ROUZŠKU, A BYLI OBLEČENÍ.. JEN TO , ŽE JSME SVLEČENÍ TAK NAJEDNOU JSME MY TI ŠPATNÍ.. užijte si to.. já jdu dělat něco smyslúplného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lukinobr


PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2021 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro HATERY VUZKAZ..
LYSÝ HORA 23.1.2021 - 10:00 VODOPÁD SATINA.. VIDÍME SE TAM A MŮŽEME TO VŠE PROBRAT OSOBNĚ,, NEMÁM PROBLÉM.. KRÁSNÝ DEN..
¨
Jinak jsem v plném tréninku .. včera přítahy s j.č. s 48kg na 8opak. a do toho kliky s externí zátěží 2x80kg.. 90kg- nevytlačeno.. to bylo jako barák.. a pak už taková klasika a nakonec techniky boxu.

JEDE SE DÁL !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 110, 111, 112  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: