Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 109, 110, 111  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ten uz tu dlouho nebyl kdovi, jak se mu asi dari, to byl taky expert presvedcenej o svy vyjimecnosti a prozreni, ze na vsechno prisel
since

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

since napsal:
https://www.instagram.com/josefhoraak/

https://www.instagram.com/p/CJRcKLjARj2/

Ten vypadá jak špatně přehrnutej čurák jen z fotky Kdo že to je? Jsem na foru celkem nováček...
since

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

netuším, byl mezi lidma co s lukinem chodí po horách.
asi stejné názory a životní styl. raději nechci moc komentovat, ať nejsem v interhatu #3

a neonanujte šmejdi !

Grimley

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty kraso a pak ze to neni sekta.... typove stejni vocasove jako borci z partners.....OVB apod :D .... milion prazdnejch slov o totalnich sulinovinach....tvarit se jako pan NEKDO ... hlavne vypadat na instaci jako model Tady uz jsem o Lukinovi ztratil i ty posledni zbytky nejaky nadeje, ze se z toho probere.... no aspon mu tady nebudu zasirat log .... PANE BOZE
Grimley

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty kraso a pak ze to neni sekta.... typove stejni vocasove jako borci z partners.....OVB apod :D .... milion prazdnejch slov o totalnich sulinovinach....tvarit se jako pan NEKDO ... hlavne vypadat na instaci jako model Tady uz jsem o Lukinovi ztratil i ty posledni zbytky nejaky nadeje, ze se z toho probere.... no aspon mu tady nebudu zasirat log .... PANE BOZE

EDIT:

"Zatím čemukoli jsem se v životě věnoval s úsilím, které vyčnívalo nad ostatní v daném oboru, zhostil se mě nějaký mentor, zkušenější člověk... A pomohl mi v růstu.

Je super, že to na světě takto funguje!

A je to oboustranně výhodné, protože ačkoliv Lukáš nechce nic zpátky, padawani vždy cítí silný závazek takovou štědrost oplatit.

Sám s tím mám skvělé zkušenosti i z pozice, kdy jsem se sám zhostil pomoci nadějným ambiciózním lidem.

Je potřeba využít podpory, když přijde příležitost, a pak taky předávat znalosti a prospěšné vzorce chování dál.

Vzory pravého mužství, muže silné maskulinní energie, ty společnost potřebuje ze všeho nejvíc."

Tak to je hotovo.... a takovej clovek nam tu bude zakazovat cumet na pecko ....
decarabas

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som asi už starý, dôchodca narodený v 80tych rokoch, pre mňa bol vždy vrchol maskulinity nejaký testorerónom narvaný chlapský namakaný borec, bradatý kamioňák alebo motorkár a on to je v skutočnosti nastajlovaný šampón v obtiahnutých nohaviciach nad členky s detskou tváričkou, ktorému práve vrcholí puberta

Jo, časy sa menia.

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Peter Ustinov

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
...

Tak to je hotovo.... a takovej clovek nam tu bude zakazovat cumet na pecko ....

Mozna ma jenom strach, ze ho tam objevime, jak si necha nakladat
ygg

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2021 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Jo, časy sa menia.

Třeba to jen špatně chápeš.
Třeba to není o časech.
Třeba je to o orientaci.

lukinobr

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2021 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

0:00-2:00 Úvod.
2:00 - 2:30 Mazání komentářů -vysvětlení.
2:30 -5:40 Rozebírání techniky - military press, ego lift, kritika - očekávání , reakce na Turakama, strongman soutěže - zdraví, vzpěrači, porovnávání - vysvětlení.
5:40 -6:30 Zarážky u bench pressu , fail , palcový- bezpalcový- srovnání.
6:30 - 6:45 Půst , pohodlí.
6:45 - 8:40 Osvícení , rodiny , kniha o vzdělávání dětí, číst, nečíst.
8:40 - 9:08 Knihy a četba- výhody.
9:08 - Chlapská síla , autenticita , pochválení, chlouba .
10:22 -10:40 Řekneme si za 10 let?
10:40 - 11:16 Komplexní síla - zhodnocení.
11:16 - 11:41 Shyby se zátěží .
11:50 - 13:25 Grimley - běh na boso , doživotní zdraví a krása, testosteron, příručky - vysvětlení, boty za sedmičku.
13:25 - 13:35 Zvuková vložka.
13:35 - 14:48 Kettlebel z tesca a vysvětlení - technika.
14:48 - 15:25 Marketing - boty, karbonové vlákno .
15:25 - 16:45 Žít čestně vysvětlení .
16:45 - 16:52 Narcis - vysvětlení - foto.
16:52 - 17:12 Malé dítě a dospělí - vysvětlení , utlumení .
17:12 - 18:08 Infulenceři, 13 leté puberťačky- o životě vím prd..
18:08 - 18:40 Rady, zabírají, nezabírají , udobření , neudobření ?
18:40 - 19:08 Drogy, prášky, vysvětlení , pokora. - vysvětlení.
19:08 - 19:34 Přetvářka, faleš?
19:34 - 20:03 Je život skvělý, jak si buduješ své lidi.
20:03 - 20:25 Kdo to má v rukou, svůj život? Ty nebo okolí? - vysvětlení - vyzrálost?
20:25 - 20:55 Návštěva s grimley - nabídka
21:03 - 21:23 Zachraň nejdříve sebe a pak ostatní
21:30 - 21:47 O čem je život. ??
21:47 - 22:25 Trapas- co to je? Tvá hodnota.
22:25 - 22:48 Víra .
22:48 - 23:17 Přínos pro společnost, odepisování na komenty, prozření.
23:17 - 23:38 veganství
23:38 : 23:55 Nekážu vodu a neopiju víno.
23:55 - 24:17 Žiješ jednom jednou, nebo ne?
24:17 - 24:25 Čtení dopředu? ano ne?
24:25 - 25:17 - Závěr

Naposledy upravil lukinobr dne so leden 30, 2021 10:40 pm, celkově upraveno 2 krát
lukinobr

PříspěvekZaslal: so leden 30, 2021 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska otužování v -3°C splavu a předtím pár kol boxu.. SKVĚLÝ DEN! Do toho klienti a jsem spoko..
secret78

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 2:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nekrmte trolla, chalan si zije svoj sebaklam a vy mu davate potravu. Mame u nas jedneho takeho kokota, toho casu premier

Na teba obre tych 100 knih co si precital mas v nejakej domacej kniznici? Ze by si nam do dalsieho videa natocil svoju zbierku Ale predpokladam nejaku vyhovorku.
Je dobre, ze sa chces poucit z chyb tvojho otca a tak sa mozno vzdelavas aj v oblasti vychovy (aj ked aj tu mam iste pochybnosti o pravdivosti tvojho vyroku, znova paralela s Igorom) ale ako otec ti mozem povedat, ze najviac sa naucis praxou.

Tak trosku som ho nakrmil aj ja. Tesim sa na dalsie video. Vzdy ked mi bude zle si pozrem nejaky interhate kde sa idu na zaciatku diiidlifty a este nejake cviky a hned mi je lepsie
Radyn

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsou videa plný hloupostí a arogance
JENDA10

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lukine, ve videu (i tady na foru) říkáš, že ti nezáleží na pochvale/kritice od ostatních, protože jsi sám svým soudcem, ale pak napíšeš.....
lukinobr napsal:
.....Bylo hezké vidět, že dokážu vykouzlit úsměv spoustu lidem.
Jsem VDĚČNÝ!!!

.....takže evidentně sleduješ, jak působíš na ostatní, a dělá ti dobře, když na ně působíš pozitivně, čili nejsi nezávislý a svobodný od reakcí druhých (jen zřejmě přehlížíš ty negativní a děláš, že se tě netýkají - ale i ty se tě evidentně týkají, jinak bys nedělal reakce na hejty).

Stejně tak říkáš, že se s nikým neporovnáváš, ale pak napíšeš.....
lukinobr napsal:
Jako sory.. to, že moje myšlení převažuje a převyšuje tvé , to mě fakt nezajímá...a je to tvůj problém a ne můj..
lukinobr napsal:
Už teď jsem ve stádiu kdy spoustu moudrých starších lidí říká, že mám vědomosti a moudrosti co nemají lidé za celý život.

.....čili se evidentně porovnáváš, protože převyšovat (dorovnávat) můžeš někoho až ve chvíli, kdy se s ním začneš porovnávat.

Atd. atd. atd......

Nevím jak v činech, ale minimálně ve slovech si odporuješ, což je zase ve sporu s mužskou silou a energií, kterou tu hájíš. Muž byl od pradávna vzorem stálosti, světla, neměnnosti, konzistence, a ty si evidentně protiřečíš a vymlouváš se z toho stylem "říkám, co cítím" (což dělají ženy, muži racionálně argumentují, nebo přiznají chybu). A pokud máš pocit, že je argument, když napíšeš "tvůj názor, neberu, nesouhlasím, nelíbí - nečti", tak......tak OK. :)

TOHLE NENÍ HEJT, jenom by mě zajímalo, jak tuhle nekonzistentnost jako opravdový muž vnímáš, tak JESTLI BYS TO MOHL NĚJAK SROZUMITELNĚ VYSVĚTLIT třeba v dalším videu. (Klidně si o tom spolu můžeme promluvit i real, jak říkáš, kdybys byl někdy poblíž Teplic/Ústí nad Labem).
lukinobr

PříspěvekZaslal: ne leden 31, 2021 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naposledy upravil lukinobr dne ne leden 31, 2021 7:31 pm, celkově upraveno 2 krát

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukinobr- funkčnost, zdraví, vitalita, dlouhověkost Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 109, 110, 111  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: