Solidusův nesolidní log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Solidusův nesolidní log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Solidusův nesolidní log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2021 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lemberk napsal:
tyhle cviky v jeden trenink , po3 týdnech bych byl odvařený

ty bradla mi tam nepasují

Mrtvola a bradla jsou skvela kombinace
U mrtvoly zapojujes vsechny "pritahovace" a u bradel presne naopak
A jako dalsi: mrtvola je tezky kompresni cvik a bradla dekompresní
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lemberk napsal:
tyhle cviky v jeden trenink , po3 týdnech bych byl odvařený


Rozvedl bys to prosím tě?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lemberk


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MT a kliky pod paralel na bradlech byly mé oblíbené cviky kde se dá naložit váha

na MT se mi unaví i ramena, vršek zad i ruce i když to není cítit. Pak bradla bych to utahal ještě víc.
Předpokládám že v týdnu pojedu ještě těžký benč a tlaky na ramena abych zužitkoval ty bradla kde bude další unava.

Po měsíci by se to u mně zlomilo výkon by šel dolů.
Mimo to po MT na bradlech v jeden trenink nedám plnohodnotný výkon

Ale co mně naučilo že každý člověk je jiný, co nefunguje u mně bude šlapat u jiného. Cest je spousta, důležitý je výsledek.
_________________
Tvůj poslední pokus.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2021 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lemberk napsal:
...

Ale co mně naučilo že každý člověk je jiný, co nefunguje u mně bude šlapat u jiného. Cest je spousta, důležitý je výsledek.


Ja.prave nemam.rad.moc tezke vahy a radeji jezdim se strednima.vic serii, a tahle dvojkombinace mi nadmiru vyhovuje
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci za názory. Faktem je, že jsem z toho mám rozporuplné pocity. Přijdu si neadekvátně unavený i když jedu na všem nižší váhy než u minulého systému 5x5, takže mám pocit, že ještě navíc přicházím o sílu. Uvidíme, dojedu to a pak zkusím něco jiného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátek 26.3.2021

5.A.
DŘEP - 8x4x120kg
MILITARY PRESS - 6x6x60kg

Už na trénink jsem šel totálně bez šťávy, unavenej, pod osu na dřep jsem pokaždý vlezl s tím, že to už je poslední série. Přitom to není žádná extra váha. Takže bez shybů a bez doplňků.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neděle 28.3.2021

5.B.
BENCH - 8x4x104kg
PŘÍTAHY VČ V PŘEDKLONU - 6x6x90kg
ZERCHER DŘEP - 4x8x78kg
ZDVIHÁNÍ KOLEN VE VISU - 4x8
BENCH JČ KLADIVOVÉ ZDVIHY - 3x8x16kg

Prakticky celou sobotu jsem jen jedl a spal a bylo to v neděli trošku lepší. Myslím, že pár týdnů zpět mi 5x5x110kg na bench přišlo lehčích než tohle, ale ok, uvidíme. Přiíahy v pohodě, Zercher je masakr, ale rezerva je


Naposledy upravil solidus21 dne út březen 30, 2021 6:59 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 6:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzpomen si, jak jai psal ze je to lehke 😁😁😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Vzpomen si, jak jai psal ze je to lehke 😁😁😁


Máš v tom nepochybnou pravdu, ale zatím nevím, jak s tím naložit. Je dost deprimující, když výsledkem tréninku je (minimálně pocit) že zvedneš míň, než před pár týdny. Očividně to neuregeneruju a už vůbec ne, abych ještě něco vybudoval. Když vezmu, že při 5x5 se stejnou kostrou jsem jel vyšší váhy na všem a byl jsem schopný do toho 2-3x týdně dát nějakou další sportovní aktivitu, tak je to dost smutný zjištění

Ale proto jsem s tím blogem začal, abych necvičil na pocit, ale reálně a doložitelně si vyzkoušel, co mi funguje, co ne, kde dělám chyby, atd. Všechno je zkušenost.

Pravdou k tomu je, že jak se mi takhle přestane dařit, zároveň zhorším stravu, celkově tak nějak přejdu do režimu "celý je to na hovno". Takže další bod, na kterým musím zamakat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaklad ako sa nepretrenovat je osekat trening na kost. Cvicit primarne hlavne cviky a ostatne k tomu pridavat len ked je to naozaj lahke. Ja idem uz tri roky Falejeva, plus si k nemu davam beh. Precitaj, vyskusaj a uvidis sam.

https://www.kb5.cz/2016/09/falejev-8020-program-silu-svaly/
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Zaklad ako sa nepretrenovat je osekat trening na kost. Cvicit primarne hlavne cviky a ostatne k tomu pridavat len ked je to naozaj lahke. Ja idem uz tri roky Falejeva, plus si k nemu davam beh. Precitaj, vyskusaj a uvidis sam.

https://www.kb5.cz/2016/09/falejev-8020-program-silu-svaly/


Ten je skvelej, pokud mas fitko doma
V rozporu s narizenim bych pridal aspin shyby na dekompres
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:


https://www.kb5.cz/2016/09/falejev-8020-program-silu-svaly/


Tohle je tak hrozně daleko od všeobecné zažité představy o cvičení, že se mi na první dobrou chce říct, že to v životě nemůže fungovat a je to strašná kravina ... ale vlastně proč ně, může to bejt naprosto skvělý.

Chystám se vyzkoušet víc věci v nějakých 6-8 týdenní cyklech, takže tohle rozhodně zkusím. A najdu si to pro mě nejvhodnější.

Dík!

PU: jj, cvičím "doma", jak už jsem asi psal, mám dřepovací a bench "rack", několik os, bradla, hrazdu, takže tohle není problém.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
solidus21


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Vzpomen si, jak jai psal ze je to lehke 😁😁😁


Tomuhle bych chtěl ještě doplnit - mě to nepřijde těžké! Já už jen prostě nemůžu a nemám sílu, vůli, energii.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

solidus21 napsal:
Peter Ustinov napsal:
Vzpomen si, jak jai psal ze je to lehke 😁😁😁


Tomuhle bych chtěl ještě doplnit - mě to nepřijde těžké! Já už jen prostě nemůžu a nemám sílu, vůli, energii.


To "tezke" ma hodne podob
Nejde jenom o to, ze mas vahu, kterou nezvednes
Btw: pokud je to vaha, kterou jsi daval, tak sila na to je a problem mas v hlave
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: út březen 30, 2021 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

solidus21 napsal:
cohen999 napsal:


https://www.kb5.cz/2016/09/falejev-8020-program-silu-svaly/


Tohle je tak hrozně daleko od všeobecné zažité představy o cvičení, že se mi na první dobrou chce říct, že to v životě nemůže fungovat a je to strašná kravina ... ale vlastně proč ně, může to bejt naprosto skvělý.

Chystám se vyzkoušet víc věci v nějakých 6-8 týdenní cyklech, takže tohle rozhodně zkusím. A najdu si to pro mě nejvhodnější.

Dík!

PU: jj, cvičím "doma", jak už jsem asi psal, mám dřepovací a bench "rack", několik os, bradla, hrazdu, takže tohle není problém.


Prave ze v jednoduchosti je krasa i moudrost Zbyde ti rege na to abys z toho narostl/zesilil misto toho abys po tezkejch drepech jel placnu zakopavani a predkopavani do mrtva.
Jediny co se mi nelibi je ze tam neni zadny pritahovy cvik na vyvazeni bence. Ale jinak do urcite urovne sily je tohle urcite chytre slozene.
Pro me uz by jet tezky drep a za dva dny tezky deadlift nebylo.
Pokud mermomoci chces doplnky tak jen 1-2 cviky na trenink ale jen po 3 pumpovacich seriich, kde jde jen o kontrakci svalu o nic jinyho.
Ke drepum se hodi zakopavani (doma s expanderem), k tomu benchi pritahovy cvik predevsim na mezilopatky. K mrtvole treba lehky cvik na core.
Co se tyce vahy, zacit lehce, s pocitem ze bys tech serii byl schopen dat 10. Me osobne neyhovovaly nikdy procenta, protoze maximalka je kazdej den ci tejden jina. Dal bych si nejaky cil na co se chci na konci dostat, ale pridavani bych nechal spis flexibilni. Priklad dneska se cejtim nahovno prihodim jen 2,5kg, priste to lita cejtim se fajn tak prihodim 7,5 abych to dohnal...


Naposledy upravil Jirkas8 dne út březen 30, 2021 9:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Solidusův nesolidní log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: