Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co konečně ty snatche 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
A co konečně ty snatche 😁

Momentalne v plane nie su. S trochou stastia uz ani nikdy nebudu.

Plague hole trening 49/81/71, pondelok

drepik . 92,5kg 4, 4, 4, 4, 3 . tych 89 sa blbo naklada, tak som tieto easy drepy hodil na 40+40+oska. Stale easy, ale ubral som jedno opacko v poslednej serii aby som to nejako vykompenzoval.
bencik . 92,5kg 5, 5, 4, 4, 4 PR! . tfuj, ale aj druha aj piata seria bola vytlacena ocami, hehe.

ab wheel 3x7
seated OHP 3x7x32,5kg
rows 4x11x52,5kg . asi objemove PR, ale koho to zaujima.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

faza II.

Beh 2,5km . test TF max . Kedze mi nerobi problem nabrat vysoky tep prakticky okamzite, fukol som tam od zaciatku 150bpm a po kilometri na rovinke na cca 600 metroch postupne nalozil tempo z 5:30 na 4.00 min/km, viac neslo. 😅 Finisoval som do cca 100m kopceka, kde som podla planu pekne vytuhol. Najvyssi dosiahnuty tep 181bpm . Hodinky mi vsetko rataju od zaciatku z hodnoty 185bpm, co by s trochou optimizmu mohla byt moja tf max, ale uvidime o mesiac, ked si dam repete.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počuj, Cohen, ty si z BA, nie? Raz môžeme vybehnúť na rum spoločne aj so Seeyom a ďalšími, čo sú z okolia, keď to otvoria, prípadne aj zatrénovať môžeme niekde pred.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Počuj, Cohen, ty si z BA, nie? Raz môžeme vybehnúť na rum spoločne aj so Seeyom a ďalšími, čo sú z okolia, keď to otvoria, prípadne aj zatrénovať môžeme niekde pred.
Mozeme nieco spachat, ale nic neslubujem, lebo ked sa to otvori, budem vikendy rozlietany po rodine a chatach ako handra. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po duben 19, 2021 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz som sa zucastnil aj na vacsich vtakovinach (no homo) takze ked bude chut, preco nie :))
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 91,1kg
alkojednotky: 1 (t1, m53) . chcel som nulu, ale nakoniec zvitazilo palenkobazive telo nad asketickou myslou.
ANS (autonomny nervovy system) charge: COMPROMISED

Budem zapisovat uz len ANS, pretoze zbytok musim pracne po hodinkach dohladavat, co hodnotim ako pomerne zasadny problem polaru, ze namiesto aby v appke, na stranke aj v hodinkach mali vsetko a prehladne, niekde chyba to, inde ono a o prehladnosti si mozu nechat len zdat. A z nejakeho dovodu mi nevypisuje running index, ked bezim s Juniorom a robim si s nim pauzy.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 21, 2021 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 91,3kg
alkojednotky: 3 (t4, m56) .
ANS (autonomny nervovy system) charge: COMPROMISED . tfuj, vcera 4 hodiny skloneny nad nizkym stolom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st duben 21, 2021 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 50/82/72, streda

Zhyby lezdoska bw 3x6

Beh s Juniorom na biku 5km 0:38:33, tep avg 136bpm, trosku teplo, motkali ske sa, ale velmi prijemne ako vzdy.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2021 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 91,2kg . vaha sa zastabilizovala tesne nad 91kg, dobre.
alkojednotky: 0 (t4, m56) . vcera len svestkovy bernard, sladky, brrr
ANS (autonomny nervovy system) charge: COMPROMISED . Vylupok sa v noci budil, co uz.

Vcera som si bol kupit nove tenisky na behanie, vybral som si oranzovo sede trailove Salomon Sense Ride 2 a su to paradne papucky Priznam sa ze nerozumiem ludom ktori su schopni si vybrat obuv podla obrazku a absolutne neznasam posielanie tovaru postou, ked mi nieco nie je dobre. Otvorenie obchodov zachranilo moje behanie, kedze stare najkace su uz zo spodu derave.

A dnes budu tazke drepy, och.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2021 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Priznam sa ze nerozumiem ludom ktori su schopni si vybrat obuv podla obrazku a absolutne neznasam posielanie tovaru postou, ked mi nieco nie je dobre.

mam to stejne, musim fyzicky vyzkouset tolik veci nez mi neco padne, pokud vubec... boty, dziny (ne, nestaci si zapamatovat model a strih, protoze za par let se prestanou vyrabet a zacinam nanovo), bundy (rukavy)... ale znam i lidi, kteri v pohode nakupuji postou, maji bezproblemove konfekcni velikosti a jejich posta funguje tak, jak by mela - vyzvednuti i odeslani baliku je hladka zalezitost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2021 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
cohen999 napsal:
Priznam sa ze nerozumiem ludom ktori su schopni si vybrat obuv podla obrazku a absolutne neznasam posielanie tovaru postou, ked mi nieco nie je dobre.
mam to stejne, musim fyzicky vyzkouset tolik veci nez mi neco padne, pokud vubec... boty, dziny (ne, nestaci si zapamatovat model a strih, protoze za par let se prestanou vyrabet a zacinam nanovo), bundy (rukavy)... ale znam i lidi, kteri v pohode nakupuji postou, maji bezproblemove konfekcni velikosti a jejich posta funguje tak, jak by mela - vyzvednuti i odeslani baliku je hladka zalezitost.

Na tieto veci, ked uz ich naozaj musim absolvovat, mam manzelku, ale aj tak - minule som si navela navela objednal mikinu a jasne, ze vyzerala inak ako na obrazku, takze putovala naspat. Dalsiu som si nevybral, takze som len zostal nasraty.

Plague hole trening 51/83/73, stvrtok

cohen999 napsal:
A dnes budu tazke drepy, och.

Mal som dobreho tusaka, ze budu tazke, pretoze boli.

drepik . 112,5kg 2, 2, 1 ...zhodenie na realistickych 109kg 2, 2, 2
bencik . 75kg 4x5 a dohromady desat stopiek . easy, uz sa tesim na pondelok, ako zahuci 5x5 s 92,5kg.

No tfujtfujtfuj, zo 106,5kg som si to ako spravny egocentrik drbol rovno na 112,5kg co som veru nemal robit. Po prvej relativne vytrapenej serii som si hovoril, ze druha bude lepsia, lebo som mal respekt pred vahou po deloade, ale v druhej som druhe opacko pucil hore snad 2 mesiace a v tretej to iste, len ma vytrapilo pre zmenu hned prve. Tak som podumal, zhodil na 109kg a tie dvojky uz boli adekvatne vykonnosti a veku. Zabit sa nenecham!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 22, 2021 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

II. faza

Beh 4km . 0:27:19, tep avg 141bpm, priemerne tempo 6:47/km, bezecky index 47, spokojnost.

Zraly ma mrle, Juniorovi sa nechcelo ist von, tak som si vyskemral pol hodinku a siel trosku zregenerovat nozicky. Zajtra to budem lutovat, ale sral to pes. 🤣
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2021 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 90,6kg . parada, to tie behy 😅
alkojednotky: 3 (t7, m59) . plzen k tataraku a potom weizen a jameson
ANS (autonomny nervovy system) charge: VERY POOR . Vylupok a jeho zuby 🤷

A stare vs nove

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 23, 2021 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 52/ 84 /74, piatok

Ok, uz je to 84 treningov co boli zatvorene posilky, kedze otvaraju buduci tyzden, toto cislo vyhadzujem. Kym nepride dalsia vlna.

A vitajte naspat v kralovstve marionetiek.

ab wheel 11, 9, 8 . bude pekac, aj keby som ho tam mal vytetovat!
mrtvola . 136,5kg 3, 3, 3, 2, 2 . po vcerajsku tazke.

rows . 4x5x62,5kg . tazke
seated OHP 5x5x36,5kg . prijemne

Zajtra rano vyjazd s Juniorom na chatu, trosku sa poprechadzame a hadam aj nosic oprasim. V nedelu zas chcem ist behat, tak snad to prilis s alkojednotkami neprezeniem...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: