Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: čt květen 27, 2021 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KOLO
bROD-šUMICE-NEZDENICE-LOZ-BÁNOV-NIVNICE-DOLNĚMČÍ-HLUK-OSTOŽSKÁ-KUNOVICE-BROD



Tak dnes to bylo zajímavé.
Noha na kole úplně bez bolesti, to je pozitivní aspoň že můžu na tom kole fyzičku udržovat.
Jinak se jelo pěkně, až na počasí které bylo nic moc (poprchalo).
Do cca 30km to šlo úplně lehce, pak přišla trošku malá únava, tak pauza na pití a jelo se dál.Na 40 už to začalo jít docela slabě a přišel útlum a co hůř i déšť a zima (ideální kombinace ).jELIKOŽ JSEM BYL NĚJAKÝCH 40KM od baráku tak jsem se začal proklínat, že jsem vyjel když se honily mraky (aplikace opět nezklamala ) a bál jsem se že pojedu 40 kiláků v deti a dojedu zmrzlý na kost (podcenil jsem i oblečení).Navíc fakt energie docela došla a byl jsem bez šťávy, že jsem se reálně bál jestli vůbec zvládnu dojet.No nic poslední šance, proteinová tyčinka, pár cukrů a co se nestalo, jelo se úplně nádherně, navíc ze strachu z deště jsem do toho i docela šlapal a nakonec mu i ujel takže jsem ani nezmokl.Fakt mě nepřestává udivovat co dokáže jedna tyčinka apár cukrů se mnou udělat.Ve finále jsem měl v závěrečném kopci po 75km víc energie než na tom 40tém km..
V celkovém součtu supr vyjížďka se šťastným koncem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá květen 28, 2021 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KOLO
Brod-Biskupice-Kaňovice-Doubravy-bohuslavice-Březůvky-Bílovice-Jarošov (tady jsem se zamotal a vzal to přes Kněžpoly lesem zpátky do Topolné takže neplánovaně cca 10km navíc)-UH-Starák-kostelany-kunovice-Brod



Tak šel jsem do toho dnes trošku z očekáváním jak to půjde, páč dva dny po sobě jsem na kole ještě snad nejel.No a nakonec dobré, až teda na prdel ta byla bolavá už po včerejšku a dnes jsem chvilkama nevěděl jak si sednout abych jí ulevil Nejhorší to byla paradoxně hlavně ze začátku, pak jsem se rozjel a už to šlo v pohodě.Nohy šlapaly krásně.Oproti plánu jsem si to protáhl o asi 10 kiláků navíc, páč jsem chtěl z hlavní silnice najet na cyklostezku ale skončil někde v lesích Naštěstí jsem se z toho nějak vymotal..V průběhu klasicky proteinovka (dřív jsem si nebrával a zpětně vidím, že to byla velká chyba, šlape to po ní o moc líp a o dost víc vydržím) a pár cukrů..Na závěrečný kopec už s 80ti km v nohách nebyly síly a hlavně ani morál..
v celkovém součtu super!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so květen 29, 2021 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tělocvik
kliky-20x
shyby-5x
dřepy-15x
10 kol

břicho:natahování nohou vleže na zádech:15x každá plus plank
Čas:27 minut (stejně jak posledně) a to jsem do toho pocitově šlapal víc.Zase odešly ruce (nejdřív u shybů pak u kliků)Od 6tého kola jsem kvůli tomu musel pauzy trochu natáhnout,ale dobrý
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po květen 31, 2021 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-52,34,35,30x
shyby-nadhmat-7,6 paralel-6,6x
dřepy-40,35,32,30x

spodní záda planky balon-7 sérií

ráno-kliky-50x shyby-nadhmat-9x paralel-9x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červen 01, 2021 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
BROD-Kunovice-Újezdec-Brod
Odpoledne po práci tak jenom kratší projížďka ale fajn.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červen 02, 2021 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dnes byl s bolavou nohou u doktora - sportovni chirurg.Ma na starosti i ligove fotbalisty takze by mel byt ce sportovni problematice zraneni celkem kovany.Po vysetreni a popisu problemu zni diagnoza zanet okostice.Takze doporucil klid dokud bolestvuplne nevymizi a ze sportu delat jenom to pri cem noha neboli.Coz teda u me vylucuje beh bohuzel ale aspon kolo muzu tam to nastesti neboli vubec.
Dal doporucil mazat kostivalem a hlavne tomu dat ten klid.
Jinak jsem se ho jeste ptal jestli si mysli ze by to mohlo byt zpusobene kratsi nohou coz vyloucil podle nej (to me celkem potesilo).
Jeste jsem mu rikal ze s tou nohou mam problemy dlouhodobe (jednou boli lytko,za par mesicu achilovka pak chodidlo a ted kotnik).Udajne to u zanetu okostice byva celkem bezne ze se bolest stehuje..No takze nezbyva nez tomu doprat tu bezeckou pauzu (doufam ze ne moc dlouhou) a pak doufat te uz to bude ok a zz bude snad pokoj..
Blby je ze vlastne furt nevim kde je ta pricina problemu ..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st červen 02, 2021 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uff, tak to je trosku smola, ale na druhu stranu zareagoval si spravne pauzickou, nelamal si to cez bolest, vyhladal si odbornika... za na mna OK.

A ako dovod vzniku povedal doktor co? Pretazenie?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2021 5:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V podstate jo, dlouhodobe pretizeni..
Samo nezna moji techniku behu ale ta snad az tak hrozna nebude vzhledem k tomu ze beham cca uz nejakych 18 let ( ) a bez nejakych vetsich zraneni..
Dam tomu volno a uvidim no snad to nebude trvat mesice ale jenom max tydny..kazdopadne dokud to citim i pri chuzi (coz zatim jo hlavne po ranu nez se to rozhybe) tak nema cenu zkouset behat to bych jedine zhorsil..budu jezdit na kole aspon pri tom to skoro vubec neboli jenom fakt jednou za cas to mirne ucitim tak tim to snad nezhorsim (doktor rikal ze muzu)
P.s. docela by me zajimalo,jestli na to pretizeni slach bazu svalu atd ma vliv i beh na vyssi tepovce nez by bylo vhodne coz u me dlouhodone asi bylo..pocitam ze asi ma?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2021 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jeste takova perlicka k tepovce:
Mozna jsem prisel na jadro pudla sve nizke maximalky.
Uz roky si kapu ocni kapky pro snizeni ocniho tlaku a ty obsahuji betablokatory, ktera mmj snizuji vyrazne tepovou frekvenci.
Nikdy by me to ani nenapadlo spojovat ale nedavno jsem na to narazil na internetu..Nevim jak dalece to tim muze byt ovlivnene, prece jenom asi kapky do oci neovlivni srdce tak jako kdybych to bral v tabletach, ale neco na tom asi bude, je to uvedne i v pribalovem letaku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2021 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
1:50 - 44km Brod-Kunovice-újezdec-Brod
Jelo se parádně, supr počasí takže není co vytknout.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so červen 05, 2021 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
Brod-Kunovice-UH-Starák-Napajedla-otrokovice-Kvasice-kroměříž a zpět


Tak první letošní stovečka (tacháček na kole ukazoval 102, ale po dojetí vidím na hodinkách které jsem měl v brašně 99,5, vědět to tak jezdím po ulici tam a zpět abych to dojel na tu stovku - hodinky asi budou přesnější).Nevadí jelo se parádně, super počasí, teplo a přitom bezvětří takže dnes fakt luxus, nebylo co vytknout.Po cestě jedna proteinovka a dvě "cukrové" tyčinky a šlapalo to jedna báseň
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2021 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-53,34,35,30x
shyby nadhmat-7,6,5,5x
dřepy-40,35,32,30x


kliky-32x
shyby-nadhmat-4X paralel-6,6,5x podhmat-5x


břicho planky balon-5X

Šlo to dobře,jenom dřepy po včerejším kole maličko bolely ale nic hrozného,čekal jsem to horší
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út červen 08, 2021 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolo
2:15 - 50km Brod-Kunovice-Kostelany-Starák-Uh-Kunovice-brod
Supr, na to že po práci tak se jelo parádně.Zítra ještě zacvičím a pozítří na pár dní dovolenkovat do Chorvatska
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červen 09, 2021 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

workout lapač
kliky bradla/shyby (nadhmat,paralel)
bradla-80x (v sériích po 13ti-6ti op.)
shyby-48x (po 5-6op.)
horizotnt přítahy-20x
spodní záda planky balon-7 sérií
ráno:
kliky-50x
shyby-nadhmat-9x
paralel-9X

V tomto vedru to je venku na hřišti o moc příjemnější než v baráku, šlo to dobře.A zítra se vyráží směr Chorvatsko takže jenom litry ví, piva, jídlo a lehárko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st červen 16, 2021 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolo
Brod-Kunovice-UH-Kostelany-Ostrožská-Kunovice-Brod


Tak po týdnu relaxu, jídla, pití a koupání v Chorvatsku jsem se včera večer vrátil a pokračujem.I přes dost velké vedro se jelo dnes super.Na rozjezd jenom takové lehčí kolečko.Jinak dovolená naprosto super.Výborné počasí, málo lidí, vynikající jídlo (pokud by to bylo na mě okamžitě bych u nás zrušil omáčky,řízky, vepřa knedla atd a vyměnil za ty jejich ryby, mořské potvory, rizota, pizzy špagety atd - jedním slovem luxus ).Víno a pivo bylo taky výborné (a že toho padlo hooodně litrů ale co to k dovolené patří).Takže jsem si to fakt užil, jedniná škoda je že už je to za mnou.Jinak i na dovolené jsem občas ucítil tu pravou nohu v oblasti holeně (taková mírná bolest, hlavně při chůzi když jsem třeba nesl těžký nákup, sice nic hrozného ale prostě úplně OK to ještě asi není no bohužel sakra..)Chtěl bych se jít zkusit v brzké době lehce proběhnout ale mám obavu že to dobré bohužel nebude.Jinak dnes na kole úplně bez bolesti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: