Nabírací jídelníček


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nabírací jídelníček  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Nabírací jídelníček
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanT


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fucko napsal:
Jasny no, ja si porad nejak nedokazu pripustit, ze jim malo, mne to proste prijde na moji vahu docela slusny, ale jako rikate mi to tady vsichni, tak nejspis jo 😋 jeste jsem nezacal zrat ty orisky, jestli to bude treba nejakej zazrak no, muzu pridat jeste to maso, ale bilkovin mam asi dost ne 😋
Kazdopadne diky 😋

Ja mam tedka 63-65kg na vysku 165cm a za dva mesice jsem dal cca 2kg, jim 3500 kcal pri treninkovem nasazeni - akorat tedka jim mene protoze jsem nemocny a necvicim, takze ver ze na svoji vahu na objem moc nejis.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha ok, nechce se ti sem dat jen tak pro inspiraci jidlo co das za den ? Az mi treba polezou vajicka usima 😃 borci tady radi ovesny vlocky, to musim taky zkusit, akorat si nejsem jistej, jestli si na nich zrovna pochutnam 😃

Nemoci ted nejak radi, ja mel za poslednich snad 15 let jen obcas nejakou rymicku, ze jsem byl za 2 nebo 3 dny rdy a ted me to taky nejak trefilo, uz je to skoro tyden, sice lepsi, ale porad to neni ono, dneska me z toho boli od rana siska 😋 to jsou ty slavny respiratory a omezeni a pak je imunita v ... 😃
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fucko napsal:
Aha ok, nechce se ti sem dat jen tak pro inspiraci jidlo co das za den ? Az mi treba polezou vajicka usima 😃 borci tady radi ovesny vlocky, to musim taky zkusit, akorat si nejsem jistej, jestli si na nich zrovna pochutnam 😃

Nemoci ted nejak radi, ja mel za poslednich snad 15 let jen obcas nejakou rymicku, ze jsem byl za 2 nebo 3 dny rdy a ted me to taky nejak trefilo, uz je to skoro tyden, sice lepsi, ale porad to neni ono, dneska me z toho boli od rana siska 😋 to jsou ty slavny respiratory a omezeni a pak je imunita v ... 😃

Kdyz se podivas do myho treninkovyho logu, tak tam par inspiraci mit muzes, ale tak treba

snidane: 6 vajec, 2 a pul rohliku, 50g chleba, lucina, asi 5g masla na panev
dopoledne, ve skole: 2 rohliky, 2 vejce na tvrdo, 40g sunky, lucina
obed: 350g brambor, 150g (pecene, takze treba 200 syrove) veprove kyty, 120g fazoli v tomate, okurkovy salat
vecere: to stejne jako snidane
2. vecere: pulka tvarohu, trochu mleka, piskoty, med, skorice, nekdy trochu cokoladoveho proteinu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
fucko napsal:
Aha ok, nechce se ti sem dat jen tak pro inspiraci jidlo co das za den ? Az mi treba polezou vajicka usima 😃 borci tady radi ovesny vlocky, to musim taky zkusit, akorat si nejsem jistej, jestli si na nich zrovna pochutnam 😃

Nemoci ted nejak radi, ja mel za poslednich snad 15 let jen obcas nejakou rymicku, ze jsem byl za 2 nebo 3 dny rdy a ted me to taky nejak trefilo, uz je to skoro tyden, sice lepsi, ale porad to neni ono, dneska me z toho boli od rana siska 😋 to jsou ty slavny respiratory a omezeni a pak je imunita v ... 😃

Kdyz se podivas do myho treninkovyho logu, tak tam par inspiraci mit muzes, ale tak treba

snidane: 6 vajec, 2 a pul rohliku, 50g chleba, lucina, asi 5g masla na panev

dopoledne, ve skole: 2 rohliky, 2 vejce na tvrdo, 40g sunky, lucina
obed: 350g brambor, 150g (pecene, takze treba 200 syrove) veprove kyty, 120g fazoli v tomate, okurkovy salat
vecere: to stejne jako snidane
2. vecere: pulka tvarohu, trochu mleka, piskoty, med, skorice, nekdy trochu cokoladoveho proteinu


Tak pevně doufám, že se tímhle nikdo moc inspirovat nebude 🙈. Zdravý tuk v jídle nenajdeš (nejtvrdim ze vejce jsou nezdravá,ale jaksi trosku tam přihodit omega 3 v podobě ryby, lněného oleje,vlasaku atp ) a jako hlavní zdroj sachairdu rohlik. No pokud člověk chce nabrat kvalitní hmotu, musi jit kvalitně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc mi to taky nesedi, kazdopadne dik 😋
Ja si koupil v nedeli lososa, ve stredu na to byl cas, tak ze si ho dam a smrdel jak stary ponozky 😋 tak priste udelat asi hned 😋
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Tak pevně doufám, že se tímhle nikdo moc inspirovat nebude 🙈. Zdravý tuk v jídle nenajdeš (nejtvrdim ze vejce jsou nezdravá,ale jaksi trosku tam přihodit omega 3 v podobě ryby, lněného oleje,vlasaku atp ) a jako hlavní zdroj sachairdu rohlik. No pokud člověk chce nabrat kvalitní hmotu, musi jit kvalitně

Tyhlety instagram hippie fitness závodnické rady nejsou 'pro normálního člověka' v ČR aplikovatelné, natož dlouhodobě udržitelné, při ceně a kvalitě potravin na lokálním trhu. Ve výsledku ti ta "blbá" vejce ti udělají daleko větší službu, než sušená opičí placenta a nebo včelí mateří kašička, když věnuješ čas přemýšlení o jejich původu (= preferovat volný chov).

Vlašaky a ořechy obecně mají smysl, jen pokud máš domácí, sesbírané, vyloupané a skladované tak, jak je potřeba a ne ty supermarketové žluklé děsy, co k nám cestují přes půl světa bůhví jak a bůhví odkud. Omega 3, nebo jakékoliv oleje jako suplement také nedávají smysl, už jen kvůli logistice a skladování takových věcí (pokud byl někdy někdo v nějakém velkoskladu, tak ví). Ryby to samé, pokud do sebe nechceš ládovat předražené těžké kovy, tak potřebuješ pokud možno ryby z kontrolovaného volného chovu, což je jednak nedostupná a jednak extrémně drahá legrace.

Pokud bychom nežili v "popelnici Evropy" tak by pak ty rady asi nějaký smysl měly...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
MilanT napsal:
fucko napsal:
Aha ok, nechce se ti sem dat jen tak pro inspiraci jidlo co das za den ? Az mi treba polezou vajicka usima 😃 borci tady radi ovesny vlocky, to musim taky zkusit, akorat si nejsem jistej, jestli si na nich zrovna pochutnam 😃

Nemoci ted nejak radi, ja mel za poslednich snad 15 let jen obcas nejakou rymicku, ze jsem byl za 2 nebo 3 dny rdy a ted me to taky nejak trefilo, uz je to skoro tyden, sice lepsi, ale porad to neni ono, dneska me z toho boli od rana siska 😋 to jsou ty slavny respiratory a omezeni a pak je imunita v ... 😃

Kdyz se podivas do myho treninkovyho logu, tak tam par inspiraci mit muzes, ale tak treba

snidane: 6 vajec, 2 a pul rohliku, 50g chleba, lucina, asi 5g masla na panev

dopoledne, ve skole: 2 rohliky, 2 vejce na tvrdo, 40g sunky, lucina
obed: 350g brambor, 150g (pecene, takze treba 200 syrove) veprove kyty, 120g fazoli v tomate, okurkovy salat
vecere: to stejne jako snidane
2. vecere: pulka tvarohu, trochu mleka, piskoty, med, skorice, nekdy trochu cokoladoveho proteinu


Tak pevně doufám, že se tímhle nikdo moc inspirovat nebude 🙈. Zdravý tuk v jídle nenajdeš (nejtvrdim ze vejce jsou nezdravá,ale jaksi trosku tam přihodit omega 3 v podobě ryby, lněného oleje,vlasaku atp ) a jako hlavní zdroj sachairdu rohlik. No pokud člověk chce nabrat kvalitní hmotu, musi jit kvalitně


Ja nejim tohle kazdy den ale vybral jsem jen to co jsem mel posledni den co jsem trenoval a pocital si jidlo, protoze pak prisla nemoc a to jsem na pocitani jidla chut nemel a jedl jsem toho mene. Je mi 14 a nemam financni prostredky na to, abych mohl mit kazdy den lososa, rybu, lneny olej a varit nekolik ruznych priloh za den by nebylo taky nejlevnejsi. Rybu mam vetsinou 2-3x tydne ve forme lososa nebo makrely, ale nekdy i ne, krom rohliku mam k vejcim nekdy ryzi, ale k dopoledni svacine ve skole je pecivo vzdy. Rekl bych taky ze muj jidelnicek a typka zde bude odlisny nez tvuj jidelnicek jako kulturisty co soutezi. S tim, ze pecivo neni nejlepsi jako hlavni zdroj sacharidu souhlasim, ale v pripade kvalitniho peciva (ktere se u nas da sehnat, jakozto opravdu zitny rohlik, chleb - a popravde kdyz mam semtam chut na bily rohlik, tak si z toho hlavu opravdu nelamu) nevidim moc problem, kdyz k tomu zaradim zeleninu - kterou jsem tu nenapsal zamerne, nebot kazdy ji konzumuje v jinem mnozstvi a jiny druh. Chutove i vyzivove mi treba snidane ve forme vejce, pecivo, lucina, zelenina prijde o mnoho chytrejsi jak ovesny vlocky s proteinem. Na tomhle zpusobu jidelnicku se kazdy trenink progresivvne zlepsuji a vaha se zvysuje se stejnym mnozstvim tuku, ktery merim podle obvodu pasu, zilnatosti na brise a separaci svalu kvadricepsu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Humanic145 napsal:
Tak pevně doufám, že se tímhle nikdo moc inspirovat nebude 🙈. Zdravý tuk v jídle nenajdeš (nejtvrdim ze vejce jsou nezdravá,ale jaksi trosku tam přihodit omega 3 v podobě ryby, lněného oleje,vlasaku atp ) a jako hlavní zdroj sachairdu rohlik. No pokud člověk chce nabrat kvalitní hmotu, musi jit kvalitně

Tyhlety instagram hippie fitness závodnické rady nejsou 'pro normálního člověka' v ČR aplikovatelné, natož dlouhodobě udržitelné, při ceně a kvalitě potravin na lokálním trhu. Ve výsledku ti ta "blbá" vejce ti udělají daleko větší službu, než sušená opičí placenta a nebo včelí mateří kašička, když věnuješ čas přemýšlení o jejich původu (= preferovat volný chov).

Vlašaky a ořechy obecně mají smysl, jen pokud máš domácí, sesbírané, vyloupané a skladované tak, jak je potřeba a ne ty supermarketové žluklé děsy, co k nám cestují přes půl světa bůhví jak a bůhví odkud. Omega 3, nebo jakékoliv oleje jako suplement také nedávají smysl, už jen kvůli logistice a skladování takových věcí (pokud byl někdy někdo v nějakém velkoskladu, tak ví). Ryby to samé, pokud do sebe nechceš ládovat předražené těžké kovy, tak potřebuješ pokud možno ryby z kontrolovaného volného chovu, což je jednak nedostupná a jednak extrémně drahá legrace.

Pokud bychom nežili v "popelnici Evropy" tak by pak ty rady asi nějaký smysl měly...


já popravdě nevím jak na tenhle post reagovat :), já chtěl jen říct to, že pokud chci někomu radit nebo inspirovat, tak tohle teda opravdu není ani zdaleka inspirace a není na tom vlastně nic, co by dávalo nějaky vyšší smysl...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, tak TLDR;
Záleží pouze na kvalitě toho co sníš
Vyšší kvalita = lepší využitelnost
Využitelnost = výsledek

Vejce z volného chovu budou mnohem kvalitnější zdroj (nejen) tuků, než hipsteřina ala lněný olej buhvíodkud skladovaný bůhvíjak. V našich podmínkách seženeš spíš kvalitní vejce, než kvalitního lososa. I když cením, je podzim, blíží se sezóna vlašských ořechů. Takže se oplatí zainvestovat a nakoupit si od farmáře do zásoby. Český vlašák bude nutričně o deset plevelů jinde, než nějaký žluklý chudák z latinské Ameriky v Tescu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
OK, tak TLDR;
Záleží pouze na kvalitě toho co sníš
Vyšší kvalita = lepší využitelnost
Využitelnost = výsledek

Vejce z volného chovu budou mnohem kvalitnější zdroj (nejen) tuků, než hipsteřina ala lněný olej buhvíodkud skladovaný bůhvíjak. V našich podmínkách seženeš spíš kvalitní vejce, než kvalitního lososa. I když cením, je podzim, blíží se sezóna vlašských ořechů. Takže se oplatí zainvestovat a nakoupit si od farmáře do zásoby. Český vlašák bude nutričně o deset plevelů jinde, než nějaký žluklý chudák z latinské Ameriky v Tescu.


Jojo vejce jsou super zdrojem omega 3 se skvělým poměrem omega 3 a 6 ;). Klučina to má vyvážené a velmi velmi pestré. Já osobně se budu držet trošičku jiné filosofie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to na me zacina byt uz moc chytry 😃[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so září 18, 2021 4:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MilanT napsal:
fucko napsal:
Jasny no, ja si porad nejak nedokazu pripustit, ze jim malo, mne to proste prijde na moji vahu docela slusny, ale jako rikate mi to tady vsichni, tak nejspis jo 😋 jeste jsem nezacal zrat ty orisky, jestli to bude treba nejakej zazrak no, muzu pridat jeste to maso, ale bilkovin mam asi dost ne 😋
Kazdopadne diky 😋

Ja mam tedka 63-65kg na vysku 165cm a za dva mesice jsem dal cca 2kg, jim 3500 kcal pri treninkovem nasazeni - akorat tedka jim mene protoze jsem nemocny a necvicim, takze ver ze na svoji vahu na objem moc nejis.


No neviem, na tvoju váhu mi to príde ako brutálny overkill. Ja som 3500kcal denne mal pri váhe 100 - 105 kilo a ešte som na tom naberal... Jasné,som starší než ty a metabolizmus je asi pomalší,ale stále mám o 40kg viac a tréningy asi o niečo ťažšie.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2021 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borci, jen abych to trosku shrnul, kdyz to ted zkusim takto, tak to ujde, nebo jsem porad trapnej ?

Snidane - 4x michana vejce, 5x platek sunky, 1x platek eidam, 1x platek moskevsky chleb

Svacina - 2 vejce na tvrdo, 2x platek eidam, ovoce, zelenina

Obed - 160g kureci prsa, 250g ryze (v hotovem stavu)

Svacina - tousty z 4x moskevsky chleb, 8x platek sunky, 3x platek eidam

Svacina - ovesne vlocky, susene vajecne bilky, treba protein ( jeste musim vyzkouset jak by mi to aspon trochu chutnalo, suseny bilky dnes objednam)

Vecere - 160g kureci prsa, 250g ryze (kupuju jasminovou, davate nejakou jinou?)

Druha vecere - vanicka tvarohu, cca 10g medu

Behem dne hrst orechu.


Nebo mam ubrat teda tu ryzi a pridat maso ? Mne prijde, ze bilkovin mam dost, ja nevim.
Vody za den vypiju az az, asi jak vic jim, tak i vic piju, musim se chodit vycurat uz i v noci a to se mi fakt nestavalo 😃
Jeste koupim v lekarne ten pangamin, vypada dobre, ze mi to pomuze, i ze byvam vyfluslej 😋
Mate nejaky doporuceni na ty suseny vajecny bilky, ze by byly chutove treba dobry/stravitelny ? 😃
Jinak obed v praci davam ruzne, muzu si nosit svoje, ale zas todle mam takovy ruznorodejsi.
Treba jednou nebo 2x tydne misto kurecich prsou dam rybu, brambory atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas92


PříspěvekZaslal: ne září 19, 2021 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to asi lepší než to bylo na začátku
Nakonec je prostě hlavní v každým jídle mít kvalitní bílkoviny i sacharidy v poměru, aby ti to za den vyšlo. Ty ořechy se většinou dávají k jídlům, kde chceš dohnat tuky. Stačí když nebudeš jíst převážně kuřecí, ale budeš to střídat se všema druhama masa, kde ty tuky naženeš plus i z vajíček máš dost tuku a zjistíš, že asi to není ani nutné nějak dohánět ořechama, ale to je stejně detail.
S těma sušenejma bílkama není asi nic extra specifického, je to ideální to zamíchat do koktejlu. Jedno období jsem taky moc neměl ráno chuť na pořádný jídlo, tak jsem si třeba ty vločky ještě se sušenejma bílkama a trochou proteinu rozmixoval a nahnal dost kvalitního jídla bez toho, abych to do sebe tlačil a pak postupem času se žaludek roztáhl a ráno sním víc jídla než dřív.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucko


PříspěvekZaslal: po září 20, 2021 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, diky,
Tak ja budu zrat a pak sem dam treba za 2 tydny jestli jsem neco nabral, nebo jsem porad hubenour
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nabírací jídelníček Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: