Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelly


PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2021 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

bencik . heavy . 96,5kg . 4, 4, 3, 4, 3 PR!


oujé gratulácia
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2021 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kelly napsal:
cohen999 napsal:

bencik . heavy . 96,5kg . 4, 4, 3, 4, 3 PR!

oujé gratulácia
Vdaka, tebe to tiez pekne drepuje 😁 Objemove PR- ka na benciku teraz budu s troskou stastia kazdy tyzden 🙃 A potom to pretavit do 1RM.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Kelly napsal:
cohen999 napsal:

bencik . heavy . 96,5kg . 4, 4, 3, 4, 3 PR!

oujé gratulácia
Vdaka, tebe to tiez pekne drepuje 😁 Objemove PR- ka na benciku teraz budu s troskou stastia kazdy tyzden 🙃 A potom to pretavit do 1RM.
Nevím jak to máš ty, ale mě třeba 1RM nikdy nešlo. Když jsem před tisíci lety dal 3x150 na benč, tak bylo jen 1x155 což úplně neodpovídá. Tzn. jak stárneš, vůbec neni zlé si dávat PR na trojky nebo tak, ale samozřejmě nové maxko je nové maxko. Gratulace .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Nevím jak to máš ty, ale mě třeba 1RM nikdy nešlo. Když jsem před tisíci lety dal 3x150 na benč, tak bylo jen 1x155 což úplně neodpovídá. Tzn. jak stárneš, vůbec neni zlé si dávat PR na trojky nebo tak, ale samozřejmě nové maxko je nové maxko. Gratulace .o)
Ja to mam velmi podobne, ked som mal na drepe so 115kg 4, 4, 4, 3, 3, tak to vydalo len na 1x120kg. Bencik je na tom lepsie, mrtvola niekde medzi...

vaha: ?
alkojednotky: 0 (t0, m43)
ANS (autonomny nervovy system) charge: kedze som spal len 4 hodiny a 11 minut, hodinky mi odmietli cokolvek dalsie vyhodnotit. Siel som spat o polnoci a presne vtedy Vylupok vstal vyspinkany a robil bordel do pol tretej. Myslel som, ze ho rozdrapim, hajzlika maleho soplaveho.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2021 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U mňa úplný opak, maxko vždy oveľa vyššie ako troječky a pod. , na jednotku sa viem perfektne skoncentrovať, to je lahoda, drieť trojky - nebodaj päťky, to uz je iné kafe, až ma mrazí,, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2021 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 0 (t0, m43) . taham to teraz bez alkoholu, lebo musim :-/
ANS (autonomny nervovy system) charge: OK 4/6

Od piatku mi bacil liezol na priedusky, ale zahnal som ho vyssie do hrdla... kde sa mi ho zatial nedari porazit. Nemam hlas, ale ani teplotu, vlastne mi nic nie je, len to hrdlo boli pri prehltani jak sto certov. Covid by to nemal byt, kedze viem ako som k tomu prisiel vlastnou blbostou a pychou. Najskor to bude moja stara znama angina, len bez malatnosti a horucky. Kludova tepovka stupla o 10bpm, zahajujem staticky oddych. A teda pre istotu na test a posadit sa do cakarne...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2021 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Test negativny, navsteva obvodacky absolvovana. Krv ok a vraj aj liecba ktoru som si nasadil je na to podrazdene hrdlo dobra. Vlastne som tam ani nemusel ist, no pre istotu... a kedze obvodacka je sarmantna mlada dama, nechal som sa ukecat aj na preventivku. Uz sa vidim, ako odtial utekam... 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2021 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zřejmě angína, před covidem jsem míval často... s tím bych ani nechodil... ale zase já nemám takovou obvoďačku :D to ti schválila léčbu slivovicí? :D nebo jiným destilátem... :D když se to chytne v začátku, tak dobře fungují pastilky, mám vždy doma... lepší rychle zaléčit než aby to pak lezlo kam nemá ;) tak good luck, ať seš brzo zpět!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2021 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk . Tak snad uz v pondelok back on the track... 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2021 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
zřejmě angína
Nie je to angina, proste len riadne cervene (a bolestive) hrdlo. Liecba lokalnymi antibiotikami, dorithricinom a joxom. Uz len atestacia mi chyba... :D

vaha: ?
alkojednotky: 0 (t0, m43)
ANS (autonomny nervovy system) charge: OK 4/6

Hrdlo sa zlepsuje. Dnes presun do Tatier. Snad mi ten zdravy cerstvy vzdusik moc neuskodi...

_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2021 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 2, 5 (t7, m50)
ANS (autonomny nervovy system) charge: 3/6 a 1/6

Turistika Popradske pleso 11km . 4 a pol hodky, z toho asi tretinu som niesol Juniora na ramenach. Velka pohodicka, paradne pocko, hrdlo zazracne OK, len teda Juniora sme trosku utavili a teploty celu noc a vlastne stale... zahajujeme presun domov, ale dobre bude.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2021 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: ?
alkojednotky: 6 (t13, m56)
ANS (autonomny nervovy system) charge: GOOD

Plague hole trening 155/177

Vcera presun z Tatier na Sever, takze vcera so svokrom a susedom mixovanie jablk do sudov, zatial sme na 420 litroch kvasu, co uz su takmer dve davky do palenice. 😁

Dnes vnutri 4x5 minut shadowboxing, trosku dvihnut tepy, kedze vonku to velmi vabne nevyzera.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 93,5kg
alkojednotky: 0 (t13, m56)
ANS (autonomny nervovy system) charge: OK 4/6 . spal som sice dlho, ale s preruseniami kvoli deckam. Odovzdavaju si kasle, sople a teploty ako stafetovy kolik. 🤦 Aspon ja som uz na tom dobre, v noci som mal najnizsi tep 45bpm, co som asi este nemal nikdy. Len priedusky este par dni posetrim, takze beh najskor v stredu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague hole trening 156/178, pondelok

Back on the track

drepiky . heavy . 115kg . 5, 4, 4, 3, 3 . PR!!!
benciky . heavy . 96,5kg . 5, 4, 4, 3, 3 . PR!

seated OHP . 3x5x36,5kg
rows . 3x11x36,5kg
ab wheel . 3x5

Drepy som konecne po dvoch rokoch posunul hore aj objemovo, bolo to trosku trapenie, ale bez toho by to dnes neslo. Bencik tiez prekvapivo opat skocil hore o jedno opakovanie, cakal som trosku stagnaciu po vynechanom lahkom treningu. Prva seria vsak na istotu 5 opaciek a potom to uz odsypalo pekne.

#lovemyplaguehole
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2021 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na to, že si dáš týden oraz a proděláš lehký moribundus... tak osobáčky dobrý! i když, samozřejmě, bych tam radši viděl třeba 4x4, nebo 5x4, ale... máš svůj program
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: