Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jirkas8


PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2021 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Holy moly. Taky sem chtel napsat to s tim koukanim, ale uz me predbehli a zrejme ani to nepomohlo. Pekny kaskadersky kousek, hodnoceni 11/10 A mels kurva stesti!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bucco


PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2021 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Si zober, že by sa to stalo minule, a rozbili by ste flašu ginu. To by bola škoda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2021 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vtip je v tom otocit hlavu, polozit to co najviac k vzdialenejsej (vyssej) zarazke a rovnaky postup aplikovat aj pre druhu stranu. Najdolezitejsie je uistit sa, ze je to naozaj polozene na spravnom mieste. Asi ta v tej tme oklamali vlastne oci a ostatne uz slo samo. A chcelo by to slow motion, pretoze je to idealny fail - je trochu vtipny, da sa z neho poucit a kedze na cinke nebola nejaka esencialna vaha, ani sa ti nic nestalo. 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2021 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bucco napsal:
Si zober, že by sa to stalo minule, a rozbili by ste flašu ginu. To by bola škoda


Vidíš, to mi ani nenapadlo, to by bol iný prúser Len sa mi páči, že spiťákom popleteným sa dokopy nič nestane a jedna triezva osoba, ktorá má všetok čas na svete, aby si dávala pozor, si skoro amputuje hlavu v pivnici To by suseda čumela, keby si došla po kompót.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: čt listopad 25, 2021 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty vole ešte že si v poriadku

a po tomto ešte dokončiť tréning, no to si iný borec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2021 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně že si mohl dokončit trénink. Jednou se mi rozsypala činka při pulloveru a spadalo mi do ksichtu 20 kg. KOukal tam na mě kamarád a pak mě označil za magora, když s krví na hubě sbírám rychle kotouče abych dokončil sérii.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2021 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dokončiť tréning po takom niečom je vec hrdosti, samozrejme Ale objavili sa nejaké boliestky z toho tanečku, nie že nie Ono brzdiť lietajúcu činku je trochu náročné na telo.

Drepy stopky:
1x6x12,5kg
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
5x3x162,5kg belt on

Bench press:
1x3x62,5kg
5x3x112,5kg

Deadlift:
1x3x62,5kg
1x1x112,5kg
5x3x162,5kg trhačky, no belt

OHP v sede s jednoručkami:
3x12

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CWwI1FADVl3/

Som rád, že občas môžem cvičiť aj bez toho, aby som sa prizabil. Aj keď teda vyššie spomenutá boliestka sa ozvala pri drepoch, pri nádychu do bruška mi čosi luplo v chrbte. Cítil som to načaté už odkedy sa zdrbala tá činka, asi som tam niekde dobre porotoval trup a už som to len dokončil. Nie je to nič hrozné, dalo sa s tým odcvičiť. Alebo som proste v poslednom čase už zvyknutý, že ma všeličo bolí. Na Maciaka ale fakt nemám, takže sa nesťažujem a proste makám.
Inak klasika, nudný pochorobový tréning, moc toho nemám čo dodať. Nikomu sa nič vážne nestalo, žiadne pikošky

Jo, možno jedna. Dnes sme s Erikom pustili každý pekných pár stovák na poriadnu lavičku, osku, stojan a ďalšie veci z forward fitness. Erik sa totiž pochlapil a vybavil miestnosť u nich v baráku. Bude o niečo väčšia ako naša kobka a dokonca je tam aj malé okno. Mali by sme sa tam v pohode vojsť a hlavne nebude treba spratávať všetko vybavenie nazad do mojej pivnice. Ale má to aj nevýhodu, asi od toho nebudem mať kľúče a budem závislý na Erikovi, čo pri jeho spoľahlivosti je malinko znervozňujúce
Jo inak nechce niekto kúpiť tyč, cementové kotúče, nejaké jednoručky a stojany?
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2021 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak svoje nove kotuce ides dat mimo barak na miesto od ktoreho nemas kluce, len si radsej nechaj svoje stare vybavenie, mohlo by sa este hodit. 🙃
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá listopad 26, 2021 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénikové váhy pěkné, ale stopky u dřepů teď kopírovat nebudu :D

bez klíčů... no, uvidíš... zpětně teď oceňuji, jak mi Magumi zajistil přístup do garáže!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2021 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To s tými kľúčami je zlý nápad, sorry, máš svoj režim, to nebude fungovať.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2021 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
, len si radsej nechaj svoje stare vybavenie, mohlo by sa este hodit. 🙃


Tie sú u Erikovej mamy v pivnici

S Erikom sa poznám 30 rokov, verím,že niečo spolu vymyslíme. Kľúč od fitka by som mal mať a potom je to už len o tom dostať sa do baráku Ako za starých čias: Dobrý teta, idem za kamarátom
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2021 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně nic neházej do schránek!!!
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2021 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ygg napsal:
Hlavně nic neházej do schránek!!!


Tento bol dobrý
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 30, 2021 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x12,5kg
1x3x62,5kg
1x2x112,5kg
1x1x162,5kg belt on
1x1x192,5kg
2x2x202,5kg
1x3x112,5kg beltless stopky

Bench press:
1x6x62,5kg
5x4x95kg

Deadlift beltless:

1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
3x3x162,5kg

Upažovanie JČ:
3x12x12kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CW3rk4CD9_f/

Tak rebro teda ešte trochu cítim, ale už ma to nevypína ako dva týždne dozadu, tak som sa hecol a vliezol pod niečo ťažšie. Chvalabohu Rišo prišiel a dával na mňa pozor, tak som sa nebál, že tam zas všetko rozmlátim lietajúcou činkou S touto váhou už by to bolo asi iné kafe.
Inak pracovné série boli prekvapivo ľahké. Po chorobe, s načatým rebrom a ešte trochu boľavým chrbtom od toho tanga s činkou som sa bál, že to bude nejaké ťažké, ale prd. Minimálne desať kilo rezerva, takže spokojnosť.
Benche ľahké, tam nie je čo písať, uvidíme, čo bude zajtra. Možno skúsim zopakovať 140ku spred 2 či 3 týždňov, či to tam ostalo... Uvidíme
No a deadlift na záver. Síce som mal ťahať len 150, ale aspoň som si ani nedal opasok napriek tomu celkom dobré, necítil som to tak dobre technicky, ale môže to byť kvôli tomu chrbtu ešte. Ale ani som sa vyslovene netrápil, pohoda, spokojnosť.

Erik sa zatiaľ ešte nevyjadril, kedy naša objednávka dorazí. Celkom sa teším na nové hračky do fitka, hlavne na poriadnu lavicu a stojan. Už sa neviem dočkať, ako sa telo zmätene nebude vedieť vyrovnať s inou dĺžkou a hrúbkou tyče a výkony sa zdrbú o desať kilo dole

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 01, 2021 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy so stopkou:
1x6x12,5kg
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
3x3x162,5kg belt on

Bench press:
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
1x1x142,5kg jo to by šlo
2x3x145kg PR

Rozpažky JČ:
3x10x22kg

Deadlift:
1x3x62,5kg
1x3x112,5kg
3x3x150kg belt on na skúšku

Tlaky JČ v stoji:
3x10x22kg

Hodnotenie tréningu: _ https://www.instagram.com/p/CW85u0EDs66/

Začal som drepmi. Ako vždy, eh. Poctivé stopky, ale cítil som v nohách ešte pondelkové ťažké dvojky. Prišlo mi to celé nejaké ťažké, ale zas ma skôr trápilo to rebro, ako sila. Dá sa s tým, dá, ale stále to cítiť a ten nádych do opasku je taký opatrný
Čo potešilo, boli benche. Naposledy som urobil jednu trojku so 142,5kg a tak som dumal, že ak ma choroba veľmi nedojebala, mohlo by to ísť aj lepšie, veď naposledy boli rezervy.
Šlo to bezva, nakoniec celkom pekné PR, dve trojky so 145 považujem za dobrý výkon (akože pre mňa, samozrejme ). Mali byť teda pauzované, ehm, keď som ležal pod činkou, pauzy mali asi osem sekúnd, ale ako pozerám na video, žiadne pauzy nevidím Ale nevadí, rátam si to aj tak, lebo sa teším.
Potom deadlift. Nejaký bol ťažký a unavený. Hádam sa to zlepší do piatku. Chcel by som tam dať niečo nad 200 kilo, tak uvidíme. Dnes som na ťah po pár týždňoch skúsil opasok. Prekvapivo to bolo pohodlnejšie ako pri drepoch. Cítil som rebro, ale menej, tak v piatok by to hádam mohlo fungovať.
Iba žeby nie.

Na rozdiel od Vlka dnes v pivnici nebola žiadna pekná legína. Ak nerátam Riša, jeho obtiahnutá lesklá prdelka mi síce bola nadosah, ale nejak... Ma to nebere alebo čo

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: