Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 233, 234, 235  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: st prosinec 08, 2021 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby
kliky-220x (52,32,31,27x ráno-50x)
shyby-52x (nadhmat-6,5,5x paralel-6,5,5x podhmat-5x ráno nadhmat-8X paralel-7X)
břicho svíčka-5x10-15
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt prosinec 09, 2021 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec-Brod


Tak běželo se celkem dobře místy sníh ale šlo to v pohodě.Pocitově jsem se celkem nadřel a když se dívám na tepovku tak asi tuším proč.Na to, že mám naměřenou maximálku 156 jsou ty tepy prostě furt moc vysoko.Když běžím po rovině tak mám tep kolem 120 nebo i lehce přes, což je nějakých 80% tf max a je to prostě asi moc.Přesně to odpovídá tomu co píšou na netu:je to už "silová zóna" odpovídající tréninku v kopcích a jedná se už o "pocitově nepohodlnou zátěž" což sedí. Na vytrvalostní zónu, což je nějakých 60-75% tfmax bych měl být tepama v rozmezí 94-117, což mám při běhu popravdě málokdy, prakticky jenom z kopce nebo při šnečím tempu po rovině.No zkusím aspoň při delších rovinatých bězích tep držet do těch dejme tomu 115ti a uvidím.Otázka je jak moc budu muset zpomalit abych se tam vešel, aby mě to vůbec ještě bavilo..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá prosinec 10, 2021 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak za letošek k dnešku naběháno 1012km
Není to žádná sláva, ale na to, že jsem kvůli noze cca 5 měsíců neběhal tak se to dá.
K tomu nějaké 2 000 na kole a plavání takže vcelku spokojený.
Zajímalo by mě kolik bych naběhal bez zranění a pauzy...tak třeba se to dozvím příští rok..snad
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2021 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh


Tak po hodně dlouhé době 19tka.Dnes to šlo krásně lehcw, běželo se krásně prakticky celou dobu.Na 8mém a +žtém krátká zastávka na pití a cukry.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2021 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pondělí:
Běh kolem Brodu


Tak dnes byl intervalový:v průběhu okruhu byly 3 cca 500-600mwtrové, šel jsem to co nejvíc naplno to šlo, tepovka vyletěla celkem vysoko, měl jsem toho plné brýle, takže fajn, máknu jsem si pěkně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2021 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Maršov (rozcestník)-Brod


Tak dnes jsem se po dlouhé době (cca 10 měsíců) hecnul na nejmíň oblíbenou trasu - neoblíbené kopce a že jich po cestě bylo hodně a navíc pěkně hnusné No tuto trasu si narozdíl od jiných běh vůbec neužívám a prakticky jenom trpím, ale občas se na ní prostě potrápím - co bolí to sílí Navíc bylo hnusné počasí a za pondělí a včerejšek jsem vypil skoro 3 litry vína takže jsem čekal ještě větší trápení, než to nakonec bylo..dal jsem to bez pauzy a zvádl to takže radost a dobrý pocit!A teď zas bude od ní chvilku pokoj..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá prosinec 17, 2021 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čtvrtek:
cvičba
Kliky/shyby/dřepy
Kliky-200x (53,34,32,29x ráno-50x)
Shyby-50x (nadhmat-6,5,5,5x paralel-5,6,5x ráno-nadhamt-7x paralel-7x)
Dřepy -35,32,30,28x
Spodní záda planky balon-7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: so prosinec 18, 2021 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh


Tak dnes jsem to trochu neplánovaně protáhl na půlmaraton Ale šlo to krásně tak proč ne..když už jsem si hol letos nedal po řti letech v závodě tak aspon takto no.No a dneškem mě začalo ětýdenní vánoční volno tak su trošku v napětí jestli zvádnu mimo chlastání i občas vyběhnout..snad jo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po prosinec 20, 2021 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Luhačovice (Rimini-k přehradě-kolem-Přehrady-Penny-Rimini)



Šlo to fajn.Změna trasy at furt neběhám doma tak jsem vyjel do lázní.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út prosinec 28, 2021 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu


Tak po týdnu každodennéího doslova chlastání se mě koneně podařilo vystoupit z toho vlaku a dát zase běh.Šlo to dobře až na to že jsem před pár dny při chůzi pěkně vyvrtnul kotník a při běhu teda ok ale po něm jsem to při chůzi docela dost cítil tak uvidíme jak se to dál vyvine..
Jinak tepy nesedí byl jsem bez pásu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2021 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-170x (52,32,30,28,27x)
shyby-40x (nadhmat-6,5,5,5,4x paralel-5,5,5x)
dřepy-35,30,30,30
břicho zkracovačky balon-5x8-12
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po leden 03, 2022 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-újezdec-Brod

No tak po extrémně prochlstných dvou vánočních týdnech konečně dnes konec volna, páč už to bylo fakt moc a můžu zase začít něco dělat.Jinak co se týká toho chlastu tak bych se měl za včasu fakt trochu zmírnit, protože už je to fakt přehnané..
Co se běhu týká šlo to překvapiv ě parádně lehce až na to že jsem po cca 4km začal cítit vnější pravý kotník který jsem si podvrtnul minulý týden Naštěstí ne až tak moc abych musel běh přerušit ale cítil jsem mírnou bolest každý krok tak snad se to dá brzo do kupy a nezhorší se to abych musel dát pauzu
P.S.Dnes jsem šel bez pásu takže tepy mimo realitu (vyšší)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út leden 04, 2022 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-190x (52,32,30,28x ráno-50x)
shyby-50x (nadhmat-6,5,5,5x paralel-5,5,5x ráno-nadhmat-8x paralel-7x)
dřepy-35,32,3ě,30x
spodní záda planky balon-7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st leden 05, 2022 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sotva jsem zacal a bude muset byt zase pauza
V noci na me neco vlezlo a zenska to bohuzel nebyla..vidim to bud na chripku nebo covid
V patek jdu na testvtak uvidim
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po leden 10, 2022 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak parada:
V patek jsem byl u doktorky na atg testu a byl negativni tak si rikam dobry asi to je jenom viroza (to same me rekla i doktorka) tak jsem se vecer vylel jako prase (vim vyborny napad) a v sobotu ti padem umiral..vcera uz ompoznani lepsi unava a bolest svalu uz odeznely a bylo jenom lehke nachlazeni takze dnes jsem sel do prace kde me cekal p9vinny test jako kazde pondeli a bum:pozitivni..to me celkem zaskocilo a kdyz jsem se jich ptal ze je me divne ze jsrm byl v patek negativni tak mi rekli,ze to asi bylo jeste moc brzonod zacatku nemoci/priznaku a testvtontim oadem neodhalil..takze super udelali mi jeste pcr ( (vysledek ma byt do 48 hodin a odebral jsem se pekne do karanteny..
Moc neverim ze pcr bude negaticni takze p9citam s tim ze sinuz podruhe budu muset protrpet 14 dni doma

Jeste ke vsemu to od zitrka zkracuji na 5 dni, takze me to nevyslo o den, bomba no
Ale tak hlavne te uz je mi lip uz jenom lehka unava a takove "nachlazeni"..takze asi tak no nezbyva nez cekat na pcr a do7fam te bude nega ale moc tomu neverim..pripravuju se na karantenu (jeste ze mam sklep plny vina to se asi bude hodit )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 196, 197, 198 ... 233, 234, 235  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: