Máčův kondiční log


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 232, 233, 234  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Máčův kondiční log  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Máčův kondiční log
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Máča


PříspěvekZaslal: st leden 12, 2022 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vcera prisel vysledek pcr pozitivni..cekal jsem to.
Takze karantena (jeste nevim presne jestli 5 nebo 14 dni pac secto ted akorat menilo axjsou v tom klasickr zmatky).Jinak krom unavy lehci uz nemam zadne priznaky jenom lehke nachlazrni a kasel ale fakz malo.Takze odpocivam a cekam
S flaskou Bohemky na den se to zatom da vydrzet
Do cviceni se zatim jeste nepoustim jelikoz se jeste iplne 100% ok necitim a nechce se me to zbytecne hrotit..prece jenom citom ze se lehce jeste i vic zadychavam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út leden 18, 2022 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
shyby/dřepy/kliky
shyby-48x (nadhmat-6,5,5,5x paralel-5,5,4x ráno nadhmat-6x, paralel-7x)
dřepy-35,30,30,28x
kliky-170x (42,25,30,24x ráno-48x)
břicho planky balon-5 sérií

Tak poprvé po covidu jsem si zkusil zacvičit.Už je mě líp, únava už není skoro vůbec tak jsem to zkusil a celkem to šlo ikdyž silově to byla bída ale to se čekalo.

Jinak minulý týden jsem si karanténu vyloženě užil Neodpíral jsem si a v průměru vypil flašku a půl Bohemky denně Ale co no, už mě bylo celkem dobře a prostě jsem si ty dlouhé dny zpříjemnil no..Jinak druhý covid jsem prožil o něco líp než ten první, první 3 dny únava, teplota lehce pod 38 a mírná bolest hlavy,svalů a v krku a lehčí zadýchávání se.Další dny už jenom únava a lehce zvýšená teplota (lehce nad 37).Tak snad nebudou žádná dlouhodobé následky a ani třetí kolo covidu už mě nečeká, uvidíme no..o očkování zatím neuvažuju.
Zítra chci zkusit běh tak uvidím jak to půjde.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st leden 19, 2022 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh

(tepy nesedí, neměl jsem pás)
Tak první pokus o běh po covidu.No čekal jsem, že to bude bída ale realita byla ještě o něco horší Kdo by řekl, že za dva týdny ztratím prakticky všecko.Připadal jsem si jakobych nikdy neběhal, fyzička skoro na nule pocitově.Trasu, kterou normálně dávám s prstem v nose a ještě s pár intervalama a kopcema jsem dnes šel pomalým během (tempo sice jenom lehce pomalejší než normálně, ale přece jenom bylo) a trápil jsem se prakticky celou dobu - těžké nohy i dechově na prd, doběhl jsem vyšťavený jak po dvojnásobné kilometráži.Naštěstí už vím, že to nahoru zase půjde celkem rychle (aspoň to tak zatím vždycky bylo).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt leden 20, 2022 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-160x (50,30,30,23,25x)
shyby-35x (nadhmat paralel střídavě - 6,5,5,5,5,5,4x)
dřepy-35,32,30,28x
spodní záda planky balon-7 sérií
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2022 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

Bez pásu, tepy nesouhlasí.
Tak dneska o něco lepší než posledně ale furt to není ono, ale vono to půjde a né že né
Jinak přes týden byla očista a neměl jsem ani kapku!Takže dnes vyrážím do akce (a zítra možná taky)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po leden 24, 2022 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-190x (50,32,30,25x ráno-50x)
shyby-50x (nadhmat-6,5,5,5x paralel-5,5,4X ráno-nadhmat-6X paralel-8X)
dřepy-36,32,30,25x
spodí záda planky balon-7x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út leden 25, 2022 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec chata-Brod


Tak dnes už o poznání lepší, sice to ještě není 100% ale za pár běhů to tam věřím tomu bude zase zpátky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st leden 26, 2022 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu


Tak dnes to šlo krásně, oproti minulému týdnu kdy jsem šel tuto trasu velký pokrok k lepšímu.Dal jsem si po vzoru Grimlyho trošku vyšší tempo, ale fakt jenom tak lehce ne úplně naplno přece jenom to po covidu není ještě úplně 100%.Nedával jsem klasické intervaly jenom jsem prvních 9km lehce zvýšil tempo oproti normálu šlo to vcelku fajn i dechově OK, no na Grimlyho když se mu podívám do logu ani zdaleka nemám, ten je holt někde jinde..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2022 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Veletiny-Brod

Tak dneska po trošku delší době a poprvé od covidu delší trasa.Šlo to až nad očekávání dobře až na hnusný protivítr na cestě tam Ale zase o to líp se běželo zpět s větrem v zádech, dobře že to nebylo naopak to by bylo horší..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út únor 01, 2022 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

Šlo to dobře, fyzička jde zpět k předcovidovému normálu.
Bylo to bez pásu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: st únor 02, 2022 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cvičení
kliky/shyby/dřepy
kliky-190x (52,32,32,28x ráno-48x)
shyby-50x (nadhmat-6,5,5,4x paralel-5,5,4x ráno-nadhmat-8x paralel-7X)
dřepy-37,32,30,25x
břicho svíčka-5x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2022 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Nivnice-Brod

Dnes dlouhý běh.Prvních 13 km (do první občerstvovací zastávky) nic moc - šlo to ztěžka a byla to dřina.Potom už o dost lepší. Na 16tém ještě krátká pauza na sladké kafe (nemusela být, jenom čistě "na chuť)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2022 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh kolem Brodu

v průběhu 2x interval cca 600 metrů.

tak jelikož se asi půjde dnes aj zitra "na pivo" tak jsem dal druhý den po sobě běh.
Šlo to pěkně.
Akorát zhruba v půlce závěrečného hnusného 700 metrového kopce jsem musel dát chvilku pauzu, protože nohy už nešly a pálily jak čert Ve vrcholné formě to dávám bez pauzy jde vidět že k ní ještě kousek chybí, ale moc ne
P.S. Bylo to bez pásu takže tepy nesouhlasí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: po únor 07, 2022 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Brod-Újezdec-Brod
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Máča


PříspěvekZaslal: út únor 08, 2022 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Běh Lapač intervaly



4x400m (se 400metrovým meziklusem) v čase do 1:30 (jen druhý mi bohužel uletěl na 1:32, ostatní mezi 1:26-1:28 (no popravdě když vidím Grimleyho času např. kilákových úseků tak si připadám jak bídák..)
potom ještě 1x800metrů (tady jsem božel zapomněl změřit čas ale bylo to určitě o něco pomalejší tempo než ty čtvrtky).

Tak dnes po hooodně dlouhé době intervaly na stadionu, do kterých se mi vůbec nechtělo páč jsem spal dost mizerně a od půl 2hé už nemohl zabrat takže jsem byl celý den jak přejetý, ale nakonec jsem se do nich přemluvil, ikdyž jsem měl nápinky dát si jenom klasický výběh, ale nakonec jsem rád, šlo to nad očekávání celkem dobře. Nakonec mě to i bavilo
P.S. tepovka vyletěla místy skoro až k tf max takže jsem se asi úplně neflákal..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Máčův kondiční log Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 232, 233, 234  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: