vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 228, 229, 230  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
spekounP


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 3:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě jedna věc:
vyzkoušej tempo bulharský dřepy - brutálně prověří jak jsi na tom se stabilitou chodidla

já jsem třeba zjistil, že se mi propadá kotník/klenba na pravý noze, při normálním dřepu to nezjistíš, ale to posraný koleno to ovlivnuje dlouhodobě taky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červen 01, 2022 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1. června 2022, středa , Den dětí
ramena, šestky, odpolední trénink, Arena PK Centrum

Military press:
2x 6x 70 kg, 2x 4x 70 kg, oukej, tak dnes to můžu zabalit, na tohle je potřeba i síla, odhodlání nestačí

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 6x BW, aspoň tohle šlo, i když po pondělku jsem měl obavu

Rozpažky:
4x 12x 5 kg, pohodová vypalovačka

za dva týdny zkusím nějaké šestkové série přidat. dnes nebyl dobrý den, ale za to protažení to stálo.

včera jsem se osobně setkal se @seeya, zašli jsme na jedno a příjemně se to protáhlo :) čerpal jsem inspiraci z jeho tréninkové filosofie. taky máme dalšího potencionálního účastníka Mikulášského zvedání, což by bylo fajn. jen houšť :)

spekounP napsal:
ahoj, doporučuji ti kouknout na jedno z posledních videí od Radomila Vašíka, který řeší problémy s patelární šlachou v koleni
...
další věc je, že jsem třeba zjistil, že dlouholetý zanedbávání lýtkových svalů ve finále taky není úplně dobrý a projeví se ztuhlostí vyústující do problémů s kolenem

hmm... díky za tipy Pajas! mrknu na to, Radomil má dobrá videa. nedoceněná! a na lýtka teda taky kašlu, tak něco málo zařadit můžu.

spekounP napsal:
vyzkoušej tempo bulharský dřepy - brutálně prověří jak jsi na tom se stabilitou chodidla

uh-oh, to bude těžký, už teď je mi jasný, že jsem na tom špatně...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2022 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2. června 2022, čtvrtek
nohy, čtyřky, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Čelní dřepy: (sbd)
6x 4x 110 kg, RPE 9, nečekaně jsem to přežil, ale pravý vzpřimovač to postupně vzdával

Pendlay rows:
4x 8x 80 kg

Biceps: (velká činka)
4x 8x 40 kg

tak jsem rád, že to záda vydržela, ale nebylo to funny, musel jsem je držet rovná a zpevněná a každé uvolnění nahoře při nádechu bylo cítit. Magumi byl naopak ve formě a všechno tam poslal s jistotou. pak se ptal, jestli stihneme do prázdnin i 120... tak jsem mu řekl, že doufám, že ne, že 30. ve čtvrtek bude vysvědčení ale pak mi došlo, že to ranní trénink asi nevylučuje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne červen 05, 2022 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3. června 2022, pátek

volno - neplánované

už ve čtvrtek s Magumim, při rozcvičování před tréninkem, trochu nezvyk, mě seklo za krkem... a v pátek ráno jsem s hlavou skoro nemohl hýbat, k tomu bolel pravý vzpřimovač, tak jsem na tréninku nechtěl dělat postiženého. obojí bolí pořád, ale míň.

4. června 2022, sobota

volno - plánované

vyvezl jsem rodinku na folkový fesťák, poblíž obce Kaliště, takový poetický název :D :D

5. června 2022, neděle
nohy, dvojky, prsa, čtyřky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (stopky, sbd)
6x 2x 140 kg, RPE 9.5, paráda, těžké jako prase, ale nic se netřáslo, všechny součástky fungovaly, nohy zvedaly, pot tekl

Bench-press: (stopky, cca OT2.5M)
6x 4x 115 kg, RPE 9.5, závěr spíš bez rezervy, ale prošlo to, takže spoko ;)

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 22 kg

mám novou teplákovku, chodící reklama na adidas, ale kašlu na to, do žádné jiné značky se tak pohodlně nevejdu, vyšší pas, velká prdel, širší stehna, střih, který se dole nezužuje, a elastické tak, že když si dřepnu, tak si ani nevšimnu, že je mám... luxus! a tak holt budu chodit "s potiskem" ;) ps: na legíny jsem pořád nedospěl.

splnil jsem i benče, z vynechaného pátku. na příští týden je "plán" následující:
pondělí - military, dvojky, 82.5 kg, Arena, ha ha, vertikální tlaková síla už je poněkud na ústupu
úterý - čelní dřepy, šestky, 100 kg, Arena, ha ha, s tím vzpřimovačem to asi nepůjde a šestky už jsou hodně
středa - benče, šestky, 110 kg, Arena, dost těžko, když posledně jsem bral spottera na 107.5
čtvrtek - dřepy, čtyřky, 135 kg, s Magumim! to zabojuju, ale na šest sérií už to asi nebude
pátek - military, čtyřky, 77.5 kg, Maximus, ha ha, když bude síla, tak snad dvě série, a když nebude...
sobota - plánované volno, žižkovské pivobraní
neděle - čelní dřepy, dvojky, 120 kg, Maximus, asi těžko, po sobotě...
pondělí - benč, dvojky, 120 kg, Arena, to by mohlo jít... ale to předbíhám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2022 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6. června 2022, pondělí
ramena, dvojky, ranní trénink, Arena PK Centrum

Military press:
1x 2x 82.5 kg, RPE 10, já tušil, že to nepůjde, ale poctivě to zkusil, dvě série by byly lepší, ale jsem rád i za ten pokus
4x 8x 60 kg, RPE 9, objem za trest, ať jsem dnes nešel cvičit zbytečně

Shyby: (naširoko, nadhmat)
4x 6x BW, šestky potěšily

fitness náramek funguje skvěle i u dětí, když jsem včera ráno viděl, že měla dcera (8 let) noční průměrnou tepovku 85 bpm a mizerný spánek, tak bylo skoro jisté, že to v sobotu přetáhla - celé odpoledne venku, skákala, běhala s dětma, 21.5 tis. kroků, navíc lehká rýma, takže jsme nedělní říční lázně zrušili - a to jsem se těšil, letos poprvé - a nechali ji odpočinout, jestli se dá dodneška dokupy, v pondělí mají se školou plavčo a odpoledne má závěrečné vystoupení z tanečků a to by ji mrzelo. podařilo se, dnes ráno tepovka průměr 74 bpm, což je sice horní hranice, spánek taky průměr, ale ráno jsme vyrazili, jak se těšila.

náramek má už tři týdny, takže mám vysledováno, že noční tepovka je v pásmu 68-74, obvykle kolem těch 71 bmp, a tohle byl první výrazný skok (+20 % nad průměr je hodně), takže bylo jasné, že organismus není úplně ready. ono dostat něco z dětí je kolikrát těžké a tohle ještě bude velmi užitečný pomocník, jestli ji posílat do školy nebo nechat doma, jestli o prázdninách někam vyrazit nebo si raději dát odpočinkový den.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2022 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak, hned vidno, ze na cloveka nieco lezie, velmi uzitocna vecicka.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2022 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. června 2022, čtvrtek
nohy, čtyřky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
6x 4x 135 kg, RPE 9.5, překročena nosnost, kolena nedržela, opáčka jsem lovil různě

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 22 kg

nešloto, tak jsem to zabalil. zítra to půjde líp.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2022 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

10. června 2022, pátek
prsa, šestky, ranní trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
6x 6x 110 kg, RPE 9.8, bez spottera, adrenalin jsem tam pumpoval horem dolem, abych šesté opáčko neukončil tou stopkou :D

Spodní kladka: (naúzko)
4x 8x 120 kg, po delší pauze, ale pořád to jde

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 6x 72 kg, horší než posledně, jenom 3 opáčka na dotek

Břicho: (přednožky)
4x 12x, stačilo

váhovka: 98.9 kg, odpovídá (ne)životosprávě

lepší než včera. měly být sice čtyřky, a ramena, ale to je teď unreal, tak jsem zkusil restík z benčů a jsem rád, že to klaplo, už chybí jenom ty dvojky se 120, abych to měl komplet, chci nějak do prázdnin završit ten návratový program, zadní dřepy už jsou, čelňáky nevím, musím spravit záda a pak šestky se 100 a dvojky se 120, a military šestky se 70, což je výzva, ale nějaký čas na to ještě je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2022 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ten bench hodne solid, este s pauzami
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2022 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

Bench-press: (stopky)
6x 6x 110 kg


Tak toto je paráda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so červen 11, 2022 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. června 2022, sobota
nohy, dvojky a šestky, polední trénink, Maximus

Čelní dřepy: (stopky, sbd, opasek)
6x 2x 120 kg, RPE 9, dnešní tréninkový plán jsem vyhodnotil jako must-belt, a dobře jsem udělal, záda byla ještě trochu natažená

Čelní dřepy: (sbd, opasek)
6x 6x 100 kg, RPE 8.5, čímž neříkám, že to bylo lehké, ale záda podržel skvěle

Bicepsy: (jednoručky)
4x 8x 20 kg, čtvrtá závěr už pauzovaný

opasek 2.5 dírky, na dvě v pohodě, na tři jsem ho dotáhnul jednou a bylo to horší. bez ohledu na váhu mě taková prasoforma netěší, tři dírky jsou minimum, čtyři by byly fajn.

když jsem šel na trénink, tak jsem si nedokázal představit, že to oddřepuju a záda to vydrží. tak jsem přibalil opasek a že uvidím. zafungoval přímo skvěle! vynikající zdravotní pomůcka. zároveň jsem tím splnil oba restíky na čelňácích.

a teď už vyrážím na žižkovské pivobraní se skvělou společností, čímž dnešní trénink zřejmě trochu znehodnotím, ale... znovu po třech letech!!

decarabas napsal:
Tak ten bench hodne solid, este s pauzami

no... kdo mě do těch pauz namotal :D :D ale ty tam máš nedávno šestky se 120, takže zatím nic.

Kelly napsal:
Tak toto je paráda

díky! u tlaků se nemám nač vymluvit, tak musím makat a postupně se dostat zpět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2022 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

12. června 2022, neděle

volno - plánované

v sobotu pivobraní, které se mimořádně (ne)vyvedlo, záleží na úhlu pohledu, takže jsem krásnou slunečnou teplou neděli obětoval na zotavení

13. června 2022, pondělí
prsa, dvojky, ranní trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky)
5x 2x 120 kg, RPE 8
1x 4x 120 kg, RPE 9.5, potvrzení předchozího RPE, závěr návratového programu
16x 100 kg, amrap, už bez stopek, vím, že se to nepočítá :) víc nešlo, spálená země

Shyby: (naširoko, nadhmat)
6x 4x BW, jenom čtyřky, po těch benčích už to nějak nešlo

sauna, někdo si mezitím půjčil můj sprcháč

pohodový předprázdninový trénink, kterým jsem završil benčovací návratový program, cokoliv do prázdnin už budou jenom různé bonusy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2022 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

16x 100 kg, amrap, už bez stopek, vím, že se to nepočítá :) víc nešlo, spálená země


Ale heeej, na amrap sa pocita
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2022 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

16x 100 kg, amrap, už bez stopek, vím, že se to nepočítá :) víc nešlo, spálená země

No sakra hezky
Chci tvuj benchovaci program 😁
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2022 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Chci tvuj benchovaci program 😁

tuším se tomu říká "svalová paměť", bereš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 228, 229, 230  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: