Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ked klesa vaha a telo slabne, treba ist viac do kardia. Je to celkom dobra vyhovorka... teda aspon mne to funguje. A samozrejme prilezitost rozdrbkat si koleno este viac.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 31, 2022 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deset kilo za dva měsíce je skvělá dietka, když ti to takhle bude fungovat každý rok, tak si můžeš přes zimu prasit jak chceš ;)

a 26 % je nesmysl, přes ty chodidla toho ta váha moc nenaměří, ale pokud bude alespoň měřit stabilně - a ne pouze vypočítávat z aktuální hmotnosti - tak to můžeš brát jako relativní porovnatelný údaj. já kupoval váhu i s rukojetí a za ty roky to celkem sedí, zvláště během covidu jsem viděl, jak se změnil poměr tuk vs. svalová hmota. teď jsem kolem 24 %.

s kolenem ti můžu jenom držet palce a radši nemalovat čerta na zeď a vypisovat, co všechno může být jenom s chrupavkou a proč to píchá... nedávno jsem na to téma absolvoval školení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2022 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Larsen press:
1x12x20kg
1x6x60
6x6x100kg + 1x12x60kg

Incline press:
4x10x60kg

Decline press:
4x10x60kg

Superset
Rozpažky:

4x10x20kg
+
Zhyby:

4x6xCarabas

Superset
Príťahy s expanderom:

4x10
+
Tlaky JČ v stoji:

4x10x20kg

Ramená triset:

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CeRhT1xMauL/

Veľmi zdarilý tréning s Erikom, ktorý vydržal prvé dva cviky, než utiekol na futbal. Rozhodol som sa, že si dám pre zmenu larsen press, jednak aby bola trochu zábavka, iný cvik na osvieženie, jednak pri mostovaní občas cítim koleno, tak reku nechám ho trochu vydýchnuť, nemusím ho kurviť ešte aj keď necvičím nohy. Mal som aspoň toľko rozumu, aby som zhodil váhu na sto kilo
Prvé dve tri série veľmi v pohode. Potom sa začala prejavovať moja slabšia strana, teda ľavá (mal som kedysi zlomenú kľúčnu kosť, ktorú mi dosť odflákli pri spravovaní, z toho dôvodu mám skrátené ľavé rameno a veľmi funny pákové pomery). Rameno začalo vypúšťať, ten objem ho celkom zabíjal. Posledná séria dotlačená len očami a dychom, ako som sa ticho modlil, aby som to prežil, ľavé rameno komplet vypnuté, krútil som sa pod tým ako paragraf v snahe vybalancovať činku
Naložil som si na incliny rozcvičovacích 60 kil, odoberiem činku a pozerám - voľajaká chujovina, na ľavej strane mám naložené viac! Zložím činku, pozerám, naložené správne. Ľavé rameno bolo už tak vytlakované a komplet mŕtve, že som reálne cítil, ako keby na ľavej strany činky bolo o 10 kilo viac To sa mi ešte nestalo. Tak som radšej ani nepridával, nechal som to na potupných 60 kilách (našťastie som incline odtlakoval v pondelok, tak som sa necítil ako kompletný lempl) a musím trápne priznať, že aj s tým som sa ku koncu každej série riadne mordoval.
Veľmi podobne decline - slušné kardio bolo už ponastavovať to tak, aby som si neurobil neplánovanú rinoplastiku činkou v nie veľmi hygienickom prostredí. Nakoniec som to celkom vychytal, činka sa odoberala dobre, cítil som sa na lavičke celkom bezpečne, ale viac ako 60 kilo som nedával. Stará dobrá ľavá strana prepumpovaná masakrálne, išla len tak na pol plynu Sranda, ako si cez leg drive dokážem pošetriť slabšiu stranu, ale keď má makať sama, umrie. Nabudúce skúsim jednoručky, tam to bude určite ešte výraznejšie a možno aj na tú rinoplastiku dôjde
Potom som tam pridal nejaké supersety, zhyby padli dobre, aspoň som sa ponaťahoval. Zaradil som aj opatrné tlaky s jednoručkami v stoji - mám problém, že vkuse niekde triafam nejakú trubku, čo sa ťahá po strope, alebo keď ju netriafam, mám pociť, že už už triafam. To ma trochu vyhadzuje z konceptu, ale napriek tomu som to celkom v pohode odcvičil. Holt nevýhoda nízkych stropov... Potom som sa pozrel do logu k Turkovi, ktorý tam máva s 36kami ako keby mal v rukách papierové vreckovky. Tak dík, no.
Nasledoval ramenný triset, ktorý ma úplne dorazil. Ale mám to rád, je to číre bolestivé šialenstvo, trvá to len 5 minút, váhy minimálne a skučím tam pri tom jak zatratená duša v prekliatom hrade.

Na konci som sa odfotil, lebo narcizmus:


Už skoro jak Ustinov, len bez svalov a s oholenou hruďou. Ale tak zasa mám o 40cm a 40 vlasov viac ako on, tak aj to sa počíta.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2022 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dva mesiace diéty (skok z 3500kcal na 2800kcal a potom postupne na 2200kcal denne), dal som dole 10 kilo. Ešte cca 2 kila by som dal dole a uvidíme. Na spodnom bruchu stále je čo robiť, tam sa to holt drží.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 04, 2022 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera:

Deadlift:
1x6x70kg
2x3x120kg
6x6x150kg belt on, trhačky on

Zhyby:
4x6xCarabas

T-tyč:
4x15x50kg

Príťahy expanderu jednoruč:
4x10

Glute brudges jednonožne:
3x10

Zakopávanie:
3x15

Triceps superset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CeWnpeTjqR6/

Konečne bola nálada na deadlift. A milo ma prekvapilo, ako ľahko to šlo. Čakal som nejaké trápenie, ale asi som sa dobre najedol (čo dosť pochybujem s tou mojou stravou teraz) a to mi zlepšilo performance. Ktovie, čím to bolo, ale je to jedno, hlavne, že to fungovalo.
Zhyby easy. Chodím ich teraz viackrát týždenne a tá strata hmotnosti je tam poznať. Zhyby mi reálne nerobili problém, ani keď som bol na vrchole tučnoty, ale teraz to fakt lieta + neohýba sa celá hrazda
T-tyč ma baví. Umožňuje mi to robiť veľký objem a poriadne ten chrbát vypáliť. Príťahy ma za tie roky nikdy skutočne nebavili, tak som rád, že to viem ošuliť aspoň takto. Navyše sme na to namontovali rovný adaptér a nemuseli sme to ťahať naúzko ako inokedy. No a na záver už len malinko gumka.
Nohy čisto len zadná strana. V poslednom čase koleno nebolí, tak ho chcem nechať ešte oddýchnuť, než si ho v pondelok zas rozmrdám na ďalšie dva dni Ale ešte uvidím, ako to bude. Tak či tak, hamstringy robiť treba a teraz, keď veľmi nemôžem robiť predok, sa im môžem naozaj povenovať.
Na záver triceps, tam nie je čo veľmi vymýšľať. Niečo činka, niečo kladka.

Dnes:

Landmine viking press jednoručne ... tento názov je krkolomný, takže toto:

5x6x25kg

Tlaky JČ vsede:
5x10x22kg no reálne to bolo asi 8 sérií, ale nepočítal som, ramená napadrť

Tlaky VČ vsede:
5x8x40kg prvých pár sérií bolo po 10, ale potom už to upadalo spriemeroval som

Superset
Upažovanie vsede:

5x10
+
Upažovanie v predklone:

5x10

Superset
Oštepársky triceps:

5x10
+
Kliky medzi lavičkami:

5x10

Triceps lano:
5x10

Superset
Biceps JČ vsede
:
5x20 toto som robil len s 5kg činkou, ale fakt poctivo, s obomi rukami naraz jedna séria minútu vkuse
+
Biceps s EZ:

5x10

Preacher curls:

5x10

Brucho:
5x12

Strečing

Hodnotenie tréningu: Video nemám.
Niečo som natáčal (preto som aj stratil prehľad o sériách pri tlakoch jednoručiek a zrušil som si ramená na totálku), ale väčšinou tie videá stáli zaprd. Tak som si povedal, že aj tak nikto nie je zvedavý na to, ako pumpujem ramená detskými váhami. Každopádne rozbíjačka riadna, len na ramená som urobil 25+ sérií
Dôvod bol prostý, Sorayina kamoška rieši rozvod, lebo jej muž sa rozhodol po 2 mesiacoch od narodenia druhej dcéry, že ho to vlastne takto nebaví a odsťahoval sa. Tak sa borka prišla vyplakať a než by som čelil takej negativite a depke, vzal som si od Erika kľúče a šiel TROCHU poškádliť ruky a ramená. No a pretože sa depresívna návšteva nie a nie rozlúčiť a vrátiť do pustého studeného tmavého bytu plného trpkých spomienok, tak som cvičil a cvičil...
Po skončení ramien som bol totálne hotový, pumpa absolútne nereálna a ramená trčali všade do priestoru, skúsil som si aj landmine cvik na ramená, to bola celkom zábava. Keď zoženieme lepší adaptér, bude sa dať aj viac naložiť a robiť to obomi rukami naraz
Triceps takisto morda, našťastie som mal rozum a pretože som triceps robil aj včera, dal som si fakt malé váhy. Aj tak stačilo, aby mi triceps tak napumpovalo, že som nevedel pokrčiť ruku. Lenže potom som začal robiť biceps a ten som dojebal tak precízne, že som pre zmenu nevedel ruku narovnať
Tak som tam stál, ruky jak balóny a nevedel som sa ani poškrabať na riti a netušil som, čo robiť, tak som si dal aj brucho, ktoré aj tak flákam. Po fitku som chodil už nejako takto:

Z čírej bezmocnosti som si naordinoval už len strečing, ale len tak na pol plynu, lebo keď som sa pokúsil vzoprieť na rukách, aby som urobil nejakú kobru alebo čo, tak som sebou jebol o zem jak pytel hoven Nakoniec som ale niečo zmajstroval a mám zas na týždeň pokoj.
Celkom som zvedavý zajtra na svalovicu rúk. Počítam, že ma bude držať ešte v pondelok na incline tlakoch
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kelly


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2022 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neskúšal si na ruky superset namiesto triceps+triceps a bic+bic dať tric+bic?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2022 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som to robil roky rokúce. Momentálne to mám nastavené tak, aby mi to merobilo problém s ďalším tréningom: Napr v stredu mám ťažký hrudník, tak v pondelok nechcem zbytočne zapájať triceps. Nápodobne v stredu si nedám biceps, keď mám v piatok ťažký chrbát. Je to čisto z praktických dôvodov. Plus mám dojem, že to takto funguje lepšie, dokážem ten sval subjektívne rozbiť lepšie. Ale reálne v tom nejaký veľký rozdiel nebude, iba žeby sa mi častejšie podarilo zaradiť extra tréning na ruky, ako som mal teraz cez víkend.

Landmine hack squat:
4x20x25kg
2x20x50kg

Predkopávanie:
4x30

Zakopávanie:
4x20

Superset
Rumuny s jednoručkami:

4x15x60kg (váha spolu)
+
Lýtka:

4x15

Superset
Incline bench press:

1x10x20kg
4x12x70kg
+
Zhyby:

4x6xCarabas

Supeset
Peck deck:

4x10
+
Biceps

4x15

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CeeUJbhjQqx/

Koleno sa MALINKO zlepšuje, dosť na to, aby ma to namotivovalo dať mu trochu lásky a nezaťažovať ho ťažkými drepmi. Z toho dôvodu som sa rozhodol pohľadať nejakú menej náročnú alternatívu drepu. Voľba padla na hacken drepy s t-tyčou. Jediná nevýhoda tam je možnosť naloženia len nízkej váhy (teda, čo kecám, váha sa na to nahodí hocijaká, ale kto a ako mi to potom vyloží na chrbát? ) a teda, samozrejme, vysoký objem práce. Čo asi nebude na škodu, hádam sa mi podarí trochu udržať hmotu vpredu na stehnách. Cvik je to inak zábavný, chcelo to trochu najprv ošahať, ale ako sa do toho človek dostane, je to super. Výhodou je, že sa nedá ísť nijak extra hlboko, čiže koleno je safe a zároveň to cieli úplne presne na predky stehien. Aby som ich ešte dorazil, poslal som tam ľahké predkopy vo vysokom objeme. Všetko v takej forme, aby to zaťažilo a prekrvilo to koleno, ale nenarúšalo liečenie. Dúfam, že po dvoch týždňoch takéhoto opatrného tréningu uvidím nejaký pokrok, aby som vedel, či pokračovať alebo ísť na amputáciu nohy
Hamstringy už som dal trochu silovejšie, do tých sa zmestí, ajajaj. Ale tiež som to nepreháňal. Skrátka a dobre nohy brutálne flákam Nevadí, k vode si kúpim miesto tých obtiahnutých slipkových plaviek také tie veľké široké bermudy a je to Rozhodne nebudem prvý, čo tak rieši paličkové nohy.
Hrudník šiel prekvapivo ľahko, aj keď tricepsy som ešte cítil zo soboty. Ale ani zďaleka nie tak kruto, ako bicáky. Tie som si včera odcvičil, ale váha len detská a cez krutú bolesť, fakt Ruky spuchnuté, boľavé, ale aspoň vyzerajú, že ich cvičím. Keby chceli ostať aspoň takéto aj za studena

Zastavil sa u nás Erikov kamarát. Chce sa do svadby dostať do formy ( ) a tak sme trochu prispôsobili tréning aj jemu. V podstate išiel väčšinu z toho, čo aj my, len s menšou váhou a intenzitou. Myslel som, že sa kvôli tomu tréning natiahne, ale paradoxne pauzy sa skrátili, len čo sme poprehadzovali závažie a už išiel ďalší. Takže spoko. Inak by som ale dnes/zajtra nechcel byť v koži toho chlapca (teda, to nikdy, ale špeciálne teraz), lebo bude mať svalovku od uší až po päty
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2022 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Larsen press:
1x10x20kg
1x6x70kg
6x6x100kg

Incline bench:
1x6x90kg
2x10x80kg
1x12x70kg
1x15x50kg

Kliky na bradlách:
3x12xCarabas
1x15xCarabas

Chest press:
4x10

Rozpažky JČ:
4x10x20kg

Superset
T-bar príťahy:

3x15x50kg
+
OHP vsede:

3x10x40kg

Ramená triset:

3x20

Hodnotenie tréningu: Taká rutinná klasika, že som ani video nerobil.

Začal som larsen pressom a musím povedať, že oproti minulému týždňu zlepšenie.Jasne, že to nebolo nijak extra ľahké, ale netrápil som sa ako naposledy. V pauzách som si dával nejaké facepulls s expandermi, aby som trochu ubral stres z predných ramien, možno to aj pomohlo Ktovie. Každopádne, rezervy boli, čo ma teší, lebo minulý týždeň to ku koncu bolo už trápenie.
Nasledoval incline press. Tam som samozrejme hneď na prvú sériu naložil zle - chodí teraz ten Erikov kamoš Pipo:

a on samozrejme nezvláda nejaké váhy, tak musíme skladať činku z kadejakých minikotúčikov a potom máme problém porátať, koľko sme už naložili Toto jedno fakt nemám rád, keď cvičím so slabšími ľuďmi.
Tak teda odobral som činku, vypučil som 6 opakovaní a vravím si, ako ma ten larsen vyflusal, že ma 80ka takto zaskočila... A potom som prerátal kotúče a bolo jasno Aj to sme sa trápili zbytočne, lebo Pipovi ktosi zavolal a 10 minút sa vytelefónovával a tak vlastne incline ani nerobil.
Kliky na bradlách podozrivo ľahké. Dokonca som si v poslednej sérii dovolil ísť na krv a vypučiť 15 opakovaní. Neviem, či by som si posledné opakovanie uznal, ale uznal som si ho. Bolo to 15 a bodka! Pipo neborák musel robiť kliky s podporou tučného silného expanderu, čo je smutné, lebo takýto cvik s vlastnou váhou je jaksi základ pre zdravého človeka všeobecne, nie že pre špotovca. Ale možno len mám skreslené vnímanie reality, kde každý by mal byť schopný skákať, behať, liezť alebo sa kadejako dvíhať a stal sa zo mňa pohybový fašista.
Kým sa spratávalo náčinie a Erik sa sťažoval na kamarátov, že nechodia na futbal a keď chodia, flákajú sa a málo behajú, dal som si 4 nadbytočné série chest pressu. Pôvodne som ich ani nechcel zapisovať, ale je to práca navyše, tak sa pochválim. Bude mať chest press vplyv na objem hrudníka? Nie. Bude mať negatívny vplyv na regeneráciu hrudníka? Určite áno.
Som na seba hrdý.
Potom rozpažky, to už bolo trápenie, lebo Erik odchádzal a tak sme museli zrýchliť tempo. Keď tak premýšľam, Erik sa buď poflakuje a spomaľuje tempo, lebo sa vykecáva/mešká alebo naopak sa sťažuje, že nám to ide pomaly (väčšinou po tom, čo sa vykecáva/mešká) a ženie ma do rýchlosti a zranenia Potom našťastie šiel do preč a mohli sme s Pipom fungovať normálne.
Objednal/zaplatil/obdržal som nový adaptér na t-bar. Super vec, je to vlastne rovný dlhší úchop, takže môžme t-bar ťahať nadhmatom. Mohol by síce byť trochu dlhší kvôli širšiemu úchopu, ale aj tak bezva. Hneď som si ho vyskúšal, pohyb prirodzený a plynulý, parádna pumpa, takže v piatok to tam skúsim napáliť aj s nejakou ozajstnejšou váhou.
No a nakoniec ramenový triset, to bol boj hlavne pre chlapca neboráckeho, ktorý proste nevládal. Nakoniec už ani nemal jednoručky, dal som mu len 2,5kilové kotúče a bojoval s tým. Bojoval o to horšie, že uňho neexistovala nijaká technika (ale akú techniku človeku treba na rozpažovanie v predklone, jeeez) a celý pokrútený sa tam pokúšal o nejaké cvičenie. Chvalabohu som už vyrástol z pomáhania iným ľuďom a prinajlepšom sa snažím zabraňovať len zraneniu, ktoré tu ale nehrozilo, tak som ho nechal, nech si užíva Toto je Erikov shit, ja som si vypiplal Riša, Štúra aj Cusanu, aby so mnou mohli makať, a to mi stačí.

BW dnes ráno (aj keď sa vážim skôr cez víkend, aby som bol konzistentný) rovných 95kg. To už som na váhe z minulého leta. Ešte skúsim ubrať kilo. Marí sa mi, že minulý rok som mal pri tehto váhe lepšiu formu. Ale bohvie, pri starom naturálnom telíčku také detaily fakt nevidieť. mizéria sú hlavne nohy, tie sú oproti minulému roku kompletný shit, ale čo by som sa divil, keď ich poriadne nemôžem pocvičiť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2022 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok:

T-bar nadhmat:
1x10x25kg
4x15x70kg

Zhyby:
4x6xCarabas

Príťahy JČ s oporou:
4x10x30kg

Veslo - kladka:
4x20

Landmine legpress:
3x20x75kg

Nordic curls:
3x10

Single leg glute bridges:
3x10

Triceps superset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CeoptKqj3dh/

Bez deadliftu, z lenivosti aj pohodlnosti. Keď chodí ten Erikov kamarát, neoplatí sa to. Prehadzovať kotúče hore dole, snažiť sa ignorovať, ako ho Erik učí techniku a ako celé vysvetľovanie veľmi nepadá na úrodnú pôdu, sledovať, ako sa bortí jeho chrbtica a demolujú kĺby... Tak som radšej vynechal a dali sme si T-bar. Beztak máme nový adaptér, ktorý je epický a tak si ho užívam. Parádne to berie, dokonca aj obvykle nespokojný Erik uznal, že celé dobre.
Potom zhyby. Divil som sa, ako mi nejdú a potom som si spomenul, ako som si rozbil chrbát už prvým cvikom. Nakoniec som sa ale chytil a ešte to bolo nakoniec aj ľahké. Asi pridám tu a tam nejaké to opakovanie, beztak som ľahší. Potom príťahy jednoručky, asi sa dalo ísť aj s ťažšou váhou, ale bol som lenivý naložiť si vlastnú tyčku a použil som Erikovu Za trest som si potom dal na záver kladku. To je tiež taký črep rozheganý uvŕzganý, ale neviem si to vynachváliť. To je ako tie hnusné zostarnuté cigánske štetky, čo stoja okolo košickej stanice. Nikto normálny by na to nevliezol, ale skúste jednu takú poslať trebárs do basy, koľko parády by tam narobila Tak tá naša kladka je taká cigánska štetka v base a my nadržaní väzni.
Potom som trošku experimentoval s t-barom a skúsil som si z toho urobiť legpress. Celkom dobre to fungovalo, problém je akurát v tom, že sa to nehýbe v jednej dráhe hore a dole ako legpress, ale rado to poletuje hore dole, čiže je to celkom dobrý cvik aj na core Ale celý ten setup je príliš komplikovaný a úžitok z toho malý, tak to asi veľmi často cvičiť nebudeme. Ale rozhodne to bolo niečo iné a zábavné. Erik to znenávidel hneď, lebo pri prvom opakovaní sa mu to zdrbalo na bok a museli sme to zdvíhať
Zvyšok už len hamstringy, hlavne nordic curls boli "radosť". Dlho som to nešiel, vôbec som nevládal, ale je to mega cvik. Už sa teším, keď ho budem trošku vedieť aj odcvičiť a nie sa len trápiť


Včera, teda v sobotu sa mi objavilo asi hodinové okienko voľného času, tak šup šup ruky ramená:

OHP postojačky:
1x3x40kg
1x1x50kg
1x1x60kg
2x1x70kg
2x1x80kg
3x6x60kg

Landmine viking press:
3x6x25kg

Upažovanie JČ:
3x10x12kg

Biceps s EZ:
3x10x30kg

Oštepársky triceps:
3x10

Brucho:
3x10

Hodnoteniew tréningu:
https://www.instagram.com/p/Ceq2bouDDH6/

Moja milovaná takmer žena blahosklonne zvolila po tom, čo som vypucoval komplet celú kuchyňu, že môžem na MAXIMÁLNE hodinu ísť cvičiť Pre bonzáčika, ktorý čerpá múdrosti o mojom živote z môjho logu: Normálne sme sa dohodli ako dospelí ľudia a kuchyňu som umyl preto, že som varil a narobil tam binec, ale pššššt
Tak teda, hodina času - potom sme šli na burger (yeah, to je diéta ako má byť) - tak som nedával ani vedieť Erikovi, lebo ten nepozná hodinky a hodinu by som naňho len čakal a potom by sa vykecával a sťažoval, koľko nám to trvá A tak som bol vo fitku sám samučičký a bolo to bezva. Napadla mi dokonca hriešna myšlienka, že skúsim militárko, hoci tie trubky sú dosť nízko a vždy som mal pocit, že ich rozmlátim a na dôvažok mi spadne na hlavu tyčke aj kus potrubia. Skúsil som najprv prázdnu tyčku - zmestil som sa. Skúsil som na to dať nejaké menšie kotúčiky - stále dobre. Tak som sa teda hecol a nakoniec to vyhnal na vytrápených 80 kilo, aj keď činka teda zložená z 10tok a 5iek vyzerá dosť debilne.
Takto, nešiel som to asi rok, čiže som celkom spokojný, hoci, samozrejme, nie je to žiadny top výkon a kedysi som s tým robil trojky či štvorky. Ale na to, že bez topánok, bez opasku, bez tréningu - som spokojný a fakt tento cvik mi chýbal. Takže zaradím poctivo miesto sediacej varianty každú stredu.
Po ťažkých singloch som to ešte pumpol so 60kou a šlo sa na viking press. To ma teraz tiež teraz baví, možno nabudúce skúsim dať menšiu váhu a poriadne to napumpovať, ako to zapôsobí. Nakoniec ešte rozpažky a ramená boli vybavené.
Potom biceps a triceps, to bola taká klasika s decentnou váhou. Ale na také to prekrvenie bohato stačilo. A brucho.
Po tréningu som si chcel dať proteín, ale zabudol som a miesto toho som šiel na polhodinovú prechádzku so psom, kým sa Soraya a malý Pepek vychystajú. A potom sa šlo na burger. Dokonca s hranolkami Ale pivku som odolal (ospravedlňujem sa všetkým skutočným chlapom na fóre, sklamal som ) Dnes ráno som sa na váhu postavil s malou dušičkou, ale bang, 93,9kg!!!!
Samozrejme to bola chyba merania, následné váženie ukázalo 95 kilo, to znamená 10,5kg dole a veľkú spokojnosť. V poslednom týždni chudnutie spomalilo, tu a tam som si doprial trochu viac sachrov, takže som natiahol vodu. Na druhú stranu výkon na tréningoch sa hneď zlepšil, takže pohoda. Už len veľmi opatrne a pomaly dám dole posledné kilo a uvidíme, ako to bude vyzerať (stále mizerne, ale čo už ).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2022 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Landmine hacken drepy:
1x20x30kg
4x20x60kg

Zase landmine hacken drepy, ale inak :
4x20x60kg

Nordic curls:
4x10

Superset lýtka:

4x15

Drepy:
up to 6x100kg

Superset
Incline JČ:

1x10x12kg
1x10x20kg
3x10x30kg
+
Zhyby:

3x6xCarabas

Superset
Brucho:

3x10
+
Biceps:

3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CewcTw9Dina/

Tak zas taký ten smutný legday bez poriadnych váh Ale ako som písal Pajasovi, je to len o egu, človek by rád bomboval maxká hoci aj v každom tréningu, ale občas holt je treba urobiť krok späť a nesiliť to, aby si neprivolal ešte väčšie problémy.
Minule sa celkom osvedčili landmine hacken drepy, tak som si ich dal zas. Tento cvik je mega, neubližuje mojim biednym kolienkam ani spodnému chrbtu, má len jediný problém - nedá sa naložiť poriadna váha. Keby sa aj naložila a kamoši mi ju vyložia na plece, udržať to na jednom ramene by bolo maximálne nepohodlné a hádam aj boľavé. Takže zatiaľ len s touto váhou, možno nejakých 10kg by som tam časom ešte nejak pridal alebo čo
Potom ďalšie hackendrepy, tentoraz varianta pôvodných hackenov s činkou za chrbtom, ako sa to cvičilo niekedy v 30tych rokoch. Landmine variant mi prišiel ľahší, než voľná váha, tak som sa s tým pohral. Rozsah pohybu ani váhu som nehrotil, poňal som to ako rehabku na koleno, ale aj napriek tomu nenormálna pumpa na stehná. Toto je pecka cvik, keď raz náhodou budem mať koleno OK, určite to budem robiť ako dokončovák po drepoch. Odporúčam, predky stehien to vypálilo na max. Zárove§ to kolená pekne zvládali, lebo síce koleno išlo pred špičku, ale pod takou malou záťažou, že mi to nespôsobovalo problémy alebo nepohodlie.
Potom nordic curls, to nemá cenu komentovať, odporný hnusný bolestivý cvik, ale na hamstringy spolu s rumunmi úplná pecka. Oba tie cviky nenávidím, ale zaberajú holt najlepšie, nie jak kadejaké zákopy a podobné šašky, ktoré si obvykle dávam z lenivosti. Dnes, ako sedím pri PC, hamstringy parádne tuhnú, takže celé dobre.
Potom klasika lýtka v supersete a potom som si chcel skúsiť drepy. Dosť som teraz strečoval, každý deň rehabky, tak ma lákalo otestovať. Dostal som sa na effortless 6x100 a musím povedať, že koleno bolo úplne v pohode s minimom bolesti. Milo ma to prekvapilo, všetko šlapalo hladko a premazane. Dúfajme, že to zlepšovanie vydrží.
No a potom už len supersety na vršok a brucho a také blbostičky, aby sa nepovedalo, že necvičím.
Erik inak celý čas sa váľal a strečoval a valcoval a rehabilitoval, ten je z futbalu dojebanejší, než my tu všetci z liftu. A potom, že posilka je nebezpečná.

Aďazonka mi písala, že som nejak schudol Neviem síce, či to myslela v pozitívnom alebo negatívnom zmysle (radšej som sa nepýtal, aby som neplakal zamknutý v kúpeľni), ale má pravdu. Už som v tej fáze, že vo voľnejšom tričku ani nevyzerám, že cvičím Včera váha po rokoch pod 95kg. Presnejšie 94,8. Takže o chvíľku to bude presne 11 kilo dole. Na 94ke to stopnem a malinko navýšim kalórie, aby som váhu už len podržal a trochu pomohol aj regenerácii. Dúfam, že sa mi podarí s tým pracovať, je to pre mňa všetko nové po tých rokoch priberania. Zatiaľ je to fajn, cítim sa lepšie, som ľahší a atletickejší, už ani nemávam hlad, aj keď jasné, sila je momentálne úplné sci fi Ale s tým kolenom by som aj tak nič nepodvíhal, takže zhodiť váhu a neťahať sa po svete s tlstým pupkom je myslím logický krok. Hádam cez leto sa koleno dostane aspoň do stavu, aby som mohol pravidelne drepovať a na jeseň skúsim nejakú hypertrofiu + silu. Aj keď, až sa narodí Judy2, bude to chvíľku trochu hektickejšie. Už sa teším na tréningy o 22ej večer
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2022 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dvacet opakování vypálí každý sval... a je to fajn doplněk, když se to hodí do tréninku ;)

s kolenem přeji přes léto hodně štěstí, pokud tam není nějaká skrytá závada, tak budeš na jeseň ready ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 16, 2022 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
s kolenem přeji přes léto hodně štěstí, pokud tam není nějaká skrytá závada, tak budeš na jeseň ready ;)


no, pokud

Tlaky JČ na rovnej:
1x10x12kg
1x10x30kg
1x8x40kg
3x4x50kg
3x8x40kg

Incline bench press:
4x6x80kg

Kliky na bradlách:
4x12xCarabas

Superset
Rozpažky JČ:

4x12x15kg
+
Príťahy expanderu:

4x15

Superset
Militarko:

4x5x50kg
+
Zhyby:

4x4xCarabas

Ramená triset:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Ce1ircPjfNE/

Parádny sólo tréning, ak nerátam prvý cvik, kde sa Erik ešte zdržal, než zas vypadol na futbal. Aspoň mi mohol podať jednoručky, lebo som zistil, že sa fakt dosť debilne nahadzujú. Kto by to bol čakal, keď sú celé šišaté a dlhé a veľké a nespratné a bolestivé, keď si nimi klepnete po vajciach. V jeden moment, keď som ich skladal, sa mi jeden koniec zachytil vo vrecku kraťasov, to bolo iné ródeo.
Nakoniec som to dal, ale nepamätám si, či som dával 5ky alebo 4ky. Na videu je 5 opakovaní, ale marí sa mi, že v ďalších bolo už menej, tak preventívne píšem takto, aby som si nepripisoval neexistujúce výkony Po troch sériách som toho ale mal dosť, ale hlavne kvôli nahadzovaniu a skladaniu, tak som teda činky odľahčil a docvičil si to so 40kami.
Ako nie som zvyknutý na jednoručky, celkom ma to utavilo a všelijak prepumpovalo, takže incline veľmi nešiel. Ale ten nejde nikdy Už ma to skoro ani netrápi. Iba možno v kútiku mojej čiernej duše, kde sídlia ešte moje malé lýtka a podpriemerné sexuálne výkony.
Kliky na bradlách naopak pohoda. Nechápem, čo sa mohlo stať okrem zhodenia 11 kilo z pupku, že zrazu vládzem
Potom ešte nejaké pumpovacie šašky. Nezabudol som ani na militarko, ale kto by to bol povedal, že po osemdesiatich tlakových cvikoch nebudem veľmi vládať a zhoria mi tricáky aj ramená. Nakoniec som to nechal na komfortných 50 kilách, aby som si nespôsobil nejaké poškodenie na tele a duchu. Supersetol som to s ľahkými zhybmi, ktoré ale slúžili čiste ako balanc proti tlakom. V poslednom čase robím zhyby vkuse.
Celý tréning úspešne zakončený trisetom, ktorý mi komplet ubil ramená na smrť.

Posledný cca týždeň robím kadejaké rehabky na kolená - cúvam do kopca (toto inak funguje peckovo), kadejake unilaterálne šašky a všemožné posilňovanie a strečovanie šliach okolo kolien, posilňovanie hamstringov a tak ďalej. Musím povedať, že kolenám to prospieva. Napriek tomu to jedno miesto je bolestivé aj na dotyk a predpokladám, že tam je nejaké fyzické poškodenie - našiel som na instagrame moje video, kde mi v tom kolene náhle prdlo. Bolo to 28 februára, takže tým trpím už 15 týždňov. To mi príde už kurva veľa a čakal by som zlepšenie. Ale zas ani zhoršenie nenastalo, tak neviem Takže kolená sa zlepšujú, šľachy spevňujú a pohyblivosť sa zlepšuje, okrem toho bodu, v ktorom ma pichá. Chaos.

Ale dnes navážených 94,6kg, čo je na chlp presne 11 kíl dole odkedy začala moja diéta. Oslávil som to chlebom vo vajci, takže zajtra to bude zas 95 kilo Stiahnem to na 94, sklamane zistím, ako to vyzerá v zrkadle a potom to už cca tak udržím na tej úrovni, než na jesen zaradím nejakú rozumnejšiu objemovku, ale už max do 100kg, nech nie som také pupkaté prasa ako teraz naposledy, kedy som síce žral jak v objemovke, ale cvičil na polovičný výkon.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2022 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Aspoň mi mohol podať jednoručky, lebo som zistil, že sa fakt dosť debilne nahadzujú. Kto by to bol čakal, keď sú celé šišaté a dlhé a veľké a nespratné a bolestivé, keď si nimi klepnete po vajciach. V jeden moment, keď som ich skladal, sa mi jeden koniec zachytil vo vrecku kraťasov, to bolo iné ródeo.


Já je nakládám tak, že ten největší kotouč (nebo aspoň druhý největší, pokud přehazuju kotouče, velký je uvnitř a jsem líný) dám z vnější strany. Vypadá to divně |>--<|, ale není pak problém to položit na stehna a nahodit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:

Já je nakládám tak, že ten největší kotouč (nebo aspoň druhý největší, pokud přehazuju kotouče, velký je uvnitř a jsem líný) dám z vnější strany.


To je teda primitívny a v podstate hlúpy nápad! A mal v prvom rade napadnúť mne Dobre ty, nabudúce to tak spravím.


PIATOK:

T-bar rows:
1x10x25kg
4x6x80kg

Zhyby:
4x10xCarabas

Sťahovanie kladky zhora:
4x10

Príťahy s expanderom jednoruč:
4x10

Kolená rehabky

Highbar tempodrepy:
3x6x60kg naboso, no sbd

Single leg glute bridges:
3x10

Tricepsov veľa

Robenie fotiek veľa

Hodnotenie tréningu: Video nemám, lebo som bol lenivý to dávať dokopy.

Vo štvrtok sme boli na team buildingu (zlomili aj mňa, asociála, ale dobre bolo) a pil som po dlhom čase nejaký alkohol a to rovno tmavé 18 stupňové pivo. Takže motanica a hlava ťažká, aspoň som si pripomenul, prečo nerád pijem viac, než jeden pohár čohokoľvek. Aby som si to vynahradil, šiel som hodinu peši domov z centra. Krásna hodinová prechádzka okolo stanice a cigánskej osady s nožom poruke Romantika. Cestou som vyfajčil cigaru, takže sa mi motanica ešte zlepšila. Ráno som sa zobudil a hlava dunela (pivom a prázdnotou), takže mi bolo jasné, že deadlifty sa konať nebudú. Nevadilo mi to, aj tak som tréning začínal až o pol siedmej večer, tak by som tam s tým nechcel mlátiť.
Miesto toho malinko ťažšie t-bar rows a potom som priložil poriadne na zhyby. Prvé dve sérky pohoda, ďalšie dve už vyžadovali celého chlapa Ale nakoniec som to doklepal a chrbát si odrovnal tak, že mi už stačilo len poťahať nejaké gumky a kladky, aby som sa cítil dostatočne spokojne
Porobil som aj niečo málo na nohy, ale hlavne rehabky, ktoré teraz robím každý deň (susedia zmätene pozerajú, prečo v strede prechádzky so psom začnem cúvať do kopca) a pomáha to. Preto som si hneď aj vyskúšal ľahké tempo drepy s highbar posadenou činkou. Šlo to výborne, kolená šľapali slušne a až v poslednej sérii ku koncu som zacítil zas to pichanie. Tak hádam sa to zlepšuje. Ale asi je ešte skoro na nejaké oslavy, obávam sa.

Cez víkend sa mi prejavil koečne nejaký satanský bacil, čo priniesol Pepek zo škôlky. Takže hrdlo spuchnuté, pri prehĺtaní bolesť jak hovädo, budí ma to aj v noci, takže kvalita spánku nula a cez deň som v zombie móde. V sobotu som chripel ako obesenec v poslednom ťažení. Keď som chcel zakričať na Pepka, že bol neposlušný, hvízdalo to zo mňa ako z prasknutého balóna. Kúsok sa to zlepšilo, ale ešte sa rozhodnem, či pôjdem dnes porobiť aspoň nejaké rehabky.

Váha v sobotu teda ukázala cieľových 94 kg. Ako je u mňa tradíciou, pripravil som si nejaké nič nehovoriace porovnávačky, pričom každá fotka je fotená v inom svetle, niektorá s pumpou a iná bez, z iného uhla a v rôznom štádiu najedenosti Celkom sa mi to pozdáva, Ripper mi odporučil stiahnuť ešte dve kilá, ale už tak si pripadám jak ten hlavný Žid v Pianistovi.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na fotce je docela i slušný rozdíl mezi 94 a 92. Taky bych max stáhnul 2kg na formu ala movie hero, ale už i tohle je cool. A možná bych i popřemýšlel nechodit přes 100kg spíš pro šetření těla, které lehoulince stárne...o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: