DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2022 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 3. 6. pátek

MRTVOLA TRAP BAR - 5x60, 3x90, 3x120, 3x140, 5x162 , 1x180, 3x120

doplňky: HORIZONTAL LEGPRESS, HAMSTRINGY, sikmy benc, 3 CVIKY NA ZÁDA, TRICEPS, BICEPS


Mrtvoly super. 5x162kg aneb zase o opacko vice. 1x182 bylo ok, nicméně bez magnesia jsem měl problém to udrzet. Možná i s magnezkem bych ten problém. Bohužel mám dlane jak tříleté děťátko...
Zbytek krásná pumpa..
Moje holky jsou ještě týden pryč tak to využiji...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 06, 2022 6:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5. 6. neděle

15 minut CORE+BŘICHO

MILITARY VE STOJE S RUČKAMA - 3x8 s 19kg ručkama
STŘEDY RAMEN NA TRX

15 minutek core/břicho dle nějaké videa na youtube. To je docela chytré, pustím si to a nemusím moc přemýšlet. Budu dělat častěji.
Zbytek lehoulince. Byl jsem z pátečních mrtvol rozsekaný ještě v neděli a nebyla chuť na těžší trénink. Přemýšlím jestli mě to tak rozsekalo proto, že jsem starej, nebo že jsem deset let skoro nejezdil "těžké" váhy a nebo se to prostě stalo. Nevim .o)
Kvuli ramenu jsem military a jeho variace nejel vlastně od vánoc a je to znát. 3x8 s 19ručkama vlastně nebylo moc lehké, ale rameno u toho bylo ok...
Tento týden musím vynechat BJJ/GRAPPLING jelikož mám nové tetování,

tak se musí zahojit...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 07, 2022 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6. 6. pondělí

MRTVOLA KLASIKA - 3x3 s 110
ÚZKÝ BENČ - 3x3 s 80
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU - 3x8 s 70
PLANK - 3x20 sekund


Lehce. Jen aby se něco odcvičilo.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červen 08, 2022 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7. 6. úterý

BĚH 27 MINUT

Běh asi po 14 dnech či jaké době. Šlo to, ale ke konci jsem už cítil dost únavu...
Dneska volníčko a zítra těžké fitko.
PS: Váha kolísá mezi 89-90. Takže ideal. Přes 90 mít už nechci i když se pak začne dobře zvedat...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2022 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 9. 6. Ctvrtek

MRTVOLA TRAP BAR - 5x60, 3x90, 3x120, 3x142, 3x152, 3x162, 3x172 (RPE 7,5,), 3x120

doplňky: HORIZONTAL LEGPRESS, HAMSTRINGY, Lýtka, CICKOSTROJ, 3 CVIKY NA ZÁDA, zadky ramen, BICEPS


Mrtvoly super. Opět nejlepší výkon za posledních několik let... Do posilovny jsem si vzal magnézium a bylo to znát. 3x170 mi vůbec nevypadávalo z rukou. Takže asi nemám tak chcípácký úchop, jak se zdálo, protože mi na tom držely ruce jako přibitý...
Pak už jenom pumpa. Ale musím říct že už po mrtvolách jsem byl totálně zabitý. Fyzicky mi to dává neskutečně zabrat. Pořád nevím jestli je to stářím, anebo tím že jsem prostě skoro 10 let pořádně netahal...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 10, 2022 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Do posilovny jsem si vzal magnézium a bylo to znát. 3x170 mi vůbec nevypadávalo z rukou. Takže asi nemám tak chcípácký úchop, jak se zdálo, protože mi na tom držely ruce jako přibitý...

je to tak... když klouže osa, tak jsou tahy úplně nahouby a ani zámek to nezachrání, s dobrým úchopem a magnézkem ta činka drží jako přivařená ;)

DAVID.LOPAN napsal:
Ale musím říct že už po mrtvolách jsem byl totálně zabitý. Fyzicky mi to dává neskutečně zabrat. Pořád nevím jestli je to stářím, anebo tím že jsem prostě skoro 10 let pořádně netahal...

částečně tím druhým, ale i když si zvykneš na větší objem, tak těžká mrtvola tě na týden vycucne... musí, jinak nebyla těžká :D :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2022 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

částečně tím druhým, ale i když si zvykneš na větší objem, tak těžká mrtvola tě na týden vycucne... musí, jinak nebyla těžká :D :D

Díky. Fakt jsem nad tím dumal. Byl jsem snad víc vyřízený než po Grapplingu/BJJ a to je co říct (nebo trošku jinak). Je pravda, že nemám moc velký objem práce na té mrtvole, tak si asi holt budu muset zvyknout .o)

trénink 15. 6. streda

BULHARY - 2x6, 2x6 s 16
ÚZKÝ BENČ - 6x50, 6x60, 2x6 s 70
PŘÍTAHY S V.Č. - 4x6 s 70

+pullover, tricepsové kliky, plank, zkracovačky

trénink trval: 22 minut

Proběhl skoro týden v Tatrách a já deloadoval. Ale byly nějaké menší tůry s těhotnou manželkou a dcerkou a i když to nebylo nic namáhavého, večer jsem skoro vždy padal na hubu. Po 6 hodinách ve vlaku jsme přijeli v 22.20 a já ještě jako magor běžel lehce cvičit abych si dal srovnávací trénink.
Vše lehoulince jen aby se probraly základní svaly. Dneska už pocvičím snad seriózněji...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2022 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 17. 6. pátek

I. FÁZE dopolko

MRTVOLA TRAP BAR - 4x4 s 120
INCLINE BENČ S RUČKAMA - 10x26, 2x10 s 32kg ručkama
HORIZONTAL LEGPRESS - 3x8

+doplňky: 2 cviky na záda, triceps, biceps, visení na hrazdě.

II. FÁZE pozdě večer

BĚH 20 MINUT


Trap bar lehounce. Chtěl jsem po pauze dát ještě jeden lehounký trénink. Přece jenom jsem ty mrtvoly poslední týdny docela drtil. Zase začnu přihazovat spíš podle pocitu, což je nejhorší cesta, ale pro mě s mými večerními tréninky nebo půl hodinkovkami občas v týdnu jediná možná...
Ostatní lehounce.

Večerní běh na pohodičku. Jen abych před závody měl trochu kardia a zároveň se neutavil...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne po červen 20, 2022 10:52 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 19. 6. neděle

GRAPPLINGOVÝ TURNAJ KOLÍNSKÝ DRAK

V pátek jsem se rozhodl, že se účastním turnaje co pořádá náš klub, bohužel jsem na to neměl absolutně čas natrénovat. Navíc jsem byl po dovolené v Tatrách a lehkém tréninku ve středu a v pátek. Ke kterému jsem v pátek večer ještě přidal běh, aby bylo nějaké kardio a cítil jsem se dobře.

BYL TO GRAPPLINGOVÝ TURNAJ NO GI (ŽÁDNÉ KIMONA). BYLO TO SUBMISSION ONLY. Takže není časový limit a žádné kolo. Jeden se prostě musí vzdát ať už vysílením a nebo tím, že byl uškrcen, upáčen...

Samozřejmě jsem o 1 kg převážil na 91kg a šel do kategorie +90. Z čehož jsem nebyl nadšený, jelikož soupeři byly 92, cca 97, cca 97, a 2 +110 (to jsem zahlédl na papíře).
Trošku jsme se roczvičili, odbyly se děti a ženy a šup na to.

SOUPEŘ 1: 110 kg kluk/183
Určitě to nedělal dlouho, ale když se do mě v postoji opřel, tak jsem to cítil. Nebyl moc prostor pro chyby. Snažil se mi jít po nohách, ale chytil jsem ho do guilotiny, kterou jsem nechtěl páčit, protože by mě to stálo moc sil, tak jsem ho natlačil na zem, zalehnul a nechal pár sekund bojovat a jen jsem se pasivně hýbal, až trochu zpomalil, tak jsem přelezl do kříže a dal mu Americanu-páku na ruku. Páčí loket a rameno.
VÍTĚZSTVÍ JÁ: AMERICANA.

SOUPEŘ 2: 97kg/177 starší chlapík.
Fyzicky celkem silný a urputný, nechtělo se mi s ním tahat, tak jsem mu šáhl na hlavu a v tu chvilku šel dolu a hodil ho přes nohu. Zase jsem vylezl do vítězné, kde jsem přelezl na kříž a pracoval. Zkoušel jsem Americanu, ale moc to nešlo, tak jsem ve chvilce jeho nepozornosti šel po druhé ruce a dal mu krásný arm bar. Ten páčí loket.
VÍTĚSTVÍ JÁ: ARMBAR

SOUPEŘ 3: 92kg mladej kluk, ke 190cm, namakaný pracky.
Tak tohle jsem věděl, že projedu, už když mi šel po rukou nebo tlačil na hlavu, tak jsem cítil tu cílu těch dlouhých rukou, ani nevim jak jsme se ocitli na zemi a do půl minuty mě uškrtil na rear naked choke - čili škrcení zezadu.
PROHRA: RNC

SOUPEŘ 4: cca 97kg svaly/182, hodně namakaný pazoury. Cca 182 výška.
Viděl jsem ho prát se a byl šikovný. Věděl jsem, že jestli chci vyhrát, nesmím udělat chybu. Chvilku jsme se pasovali v postoji, ani nevím jak a byly jsme na zemi, on byl v lepší pozici, ale nějak se mi podařilo se zvednout a jelikož jsem měl jeho ruku divne kolem ramen, udělal jsem mu judistickou vývrtku a nádherně ho hodil, bohužel jsem sekundu zaváhal a nestihl se převalit a šup, byl na mě. Tam mě tak 3 minuty mučil, ale nic jsem mu nedal. Zkoušel jsem ho vymostovat, ale vždy kousíček chyběl aby to vyšlo, šel mi po ruce na armbar, tak jsem mu jí dal, trošičku jsem upravil úhel, lehce ji "zkrátil" vymostoval a v tu chvilku si jí vzal, což jsem chtěl. Vytrhl jsem mu ji a skončili jsme v half guardu, z kterého jsem za chvilku přelezl do vítězné, ale tam nic nešlo, tak jsem přelezl do kříže, taky nic, zase zpátky, když jsem to udělal asi třikrát, tak se ozvalo "ty vole už mě ukonči" odpovídám "kdybych věděl jak, tak to udělám, jsi moc silnej" odpověď "no ty taky" ze sálu se ozývaly hlášky jako "to bude medaile za nejdelší zápas" Jenže oba jsme funěli, předloktí tuhlo a on měl namakaný pazoury jak hovado a moje dětské dlaně, které by mohly předvádět dámské šperky, na to nestačily. Nicméně zase jsem dvakrát přelezl a pak jsem uviděl skulinku a začal ho škrtit o ruku. Neboli arm triangl, první jsem byl na něm, ale to nepáčilo, tak jsem si přelezl do strany a hezky zatáhl. Krásné. Tohle byl pro mě nejlepší zápas večera. Šel jsem na krev a nevzdal to.
VÍTĚZSTVÍ JÁ: ARM TRIANGL

SOUPEŘ 5: Zhruba 110/115kg/185. Na ruce kérka ve stylu "judo or die"
Pazoury už jsem měl tak utavený, že jsem měl problém si zavázat tkaničku u bot, které jsem neměl.Chvilku jsme se pasovali v postoji, taky byl unavený, vyjel mi nohách, ale podařilo se mi ho vysprawlovat a držet za krk, dál pokračoval a šel mi po nohách, jen taktak se mi dařilo odolovát, byl hodně silný a cítil šanci. Mohl jsem ho pustit, ale nechtěl jsem, taky jsem cítil šanci, na chvilku pak zaváhal a já ho za krk přitlačil na zem a byl jsem na něj. Zkoušel mě vymostovat, ale nedal jsem se. Tohle nešlo, jakmile by se dostal na mě, tak bych prohrál. Byl jsem ve vítězné, ale jelikož hrozilo vymostování, tak jsem přelezl na kříž, tak mu chytil pazouru a začal utahovat Americanu, bránil se, ale měl jsem jí, přitlačil jsem a plácání...
VÍTĚZSTVÍ JÁ: AMERICANA

Naštěstí to byl poslední zápas, jelikož to hrozně rychle odsejpalo a pauzy byly tak 2 minuty tak z toho byly kola cca 3+3+2+10+4minuty
Nakonec 2. místo. Porazil jsem 4 z 5. Vítěz dal všechny a třetí misto dalo všechny mimo mě a vítěze.
Po zápase jsem se skoro plazil, ale nic nebylo natažené, jen bolavé tělo. Boží. Euforie, radost.
Nicméně doufám, že se to příště dozvím dříve, abych stihl něco naběhat a taky připravil bicáky a ramena, které se u toho strašně rychle taví. Zbytek je ok.Doufám, že mí dva čtenáři si report užili a já děkuji za pozornost .o)


Já jsem dole uprostřed. Pokérované ruce, polopleš, vousy a kostým Batmana .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne čt srpen 25, 2022 8:28 am, celkově upraveno 3 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem, druhe miesto s takou treningovou frekvenciou je famozny vysledok. A report paradny, bolo to ako 5 kol Glovera s Jirim.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Gratulujem, druhe miesto s takou treningovou frekvenciou je famozny vysledok. A report paradny, bolo to ako 5 kol Glovera s Jirim.
Díky. Cítil jsem se chvilkama jako kdybych se díval na pořádný akčňák .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobry zabijak, pecka Pekny report, este lepsie vykony, nabuduce to natoc, nech si uzijeme aj vizual dvoch objimajucich sa spotenych chlapov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasilie nikam nevedie, make love not war

Seriozne, vyzera ze tam u vas kazdeho bijes, je z teba turbo. Par krat som nad niecim takym aj zauvazoval ale asi som prilis zhyckana pussy na toto :)
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Nasilie nikam nevedie, make love not war

Seriozne, vyzera ze tam u vas kazdeho bijes, je z teba turbo. Par krat som nad niecim takym aj zauvazoval ale asi som prilis zhyckana pussy na toto :)
Často se stává že jsou tam oba trenéři, já+nějaká lehčí váha, tak tu lehčí váhu ničim. A zkus, je to hravé o)


decarabas napsal:
Dobry zabijak, pecka Pekny report, este lepsie vykony, nabuduce to natoc, nech si uzijeme aj vizual dvoch objimajucich sa spotenych chlapov
Taky jsem na to myslel, ale dvakrát se mi vyhrnul rash guard a jel jsem asi půl minuty s pupkem venku a to určitě nebylo pěkné.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červen 21, 2022 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 20. 6. pondělí

GRAPPLING/JIU JITSU

trénink trval: 95 minut


-rozcvička
-protahovačka
-pády dopředu, do stran, kotouly
-různé koordinační věci, které mi většinou dost nešli a cítil jsem jako lehounce retardovaný.
-netradiční úniky z guardu
-přelezy na halfguard a páky na nohu
-knee on belly a z toho páky na nohu
-v postoji guilotina škrcení - vylepšovačky. Tohle mi šmakovalo. Guilotunu často chytám, ale né často zavírám. Asi bych jí vždy urval, ale nechci to dělat tak silově když o nic nejde. Tady variace na stáhnutí hlavy, změny úchopu a brutálnějšího dušení. pak víc přes prsty jako když nabíráte zmrzlinu čímž to více zavíráte. No nádhera .o)
-sparingy 2x5 minut

Bolel mě celý člověk a byl jsem zatuhlý, ale jinak dobré. Trénink byl naštěstí ve znamení technik. Sparingy jsme šli jen 54kg klučina a druhý trenér, takže na tom prvním jsem si zkoušel podivnosti a od druhého se nechal šikanovat .o) I když tam se mi povedl jeden nádherný přehoz a získání pozice (na pár sekund) samozřejmě. Dneska se začly ozývat svaly asi ještě z neděle. Předloktí, mezižeberní, totálně krk a trapézy. Zbytek skoro vůbec. Dnes buďto pauza nebo lehoulinké činky. Přecejenom jsem šel dva dny po sobě a neděle byla masakr.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne út září 06, 2022 8:00 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: