vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: po červen 13, 2022 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
Peter Ustinov napsal:
Chci tvuj benchovaci program 😁

tuším se tomu říká "svalová paměť", bereš?

_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 14, 2022 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

14. června 2022, úterý
nohy, šestky, ranní trénink, Arena PK Centrum

Dřepy: (high-bar, sbd)
6x 6x 125 kg, RPE 9, po každé sérii padnul můj pohled na smotaný opasek na zemi a měl jsem smíšené pocity

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 22.5 kg, čtyřka a pak dvě pauzované

váhovka: 98.7 kg, po víkendu mohlo být hůř, dcerka mě ráno nahnala, sama je šťastná, že už má 36+ a nemusí v autosedačce :)

na dřepech jsem měl dobrý pocit, tak jsem vyběhnul do 140, kde jsem zjistil, že je to jenom pocit a žádná mimořádná síla se nekoná, tak jsem si odpustil excesy a dal šestky podle ukončeného plánu, na zadní se mi nechtělo brát opasek, protože tam záda drží dobře, ale už je to prostě těžký, tak silnou tu pravou nohu a koleno zase nemám, abych se mohl vracet, kde jsem byl, ještě budou muset posílit. na podzim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2022 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

15. června 2022, středa

volno - neplánované, nulová chuť trénovat

16. června 2022, čtvrtek

volno - neplánované, Magumi si namohl koleno a ještě chytnul virózu, tak to skipnul a mně se chtělo stejně jako ve středu

17. června 2022, pátek
ramena, šestky, polední trénink, Maximus

Military press:
5x 6x 70 kg, poslední střípek do ukončení návratového programu
1x 8x 70 kg, asi PR 6x6 a PR 8RM , snad jsem dobře počítal, naprogramoval jsem hlavu a pak byl v transu

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 6x 130 kg, +10 kg, takže jenom šestky

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 6x 72 kg, vše na dotek, takže můžu zkusit osmičky

Břicho: (přednožky)
4x 12x BW

uff, tak to tam ještě do prázdnin padlo, hotovo, návratový program ukončen, začíná letní udržovačka, dovolené a random tréninky :) a na podzim jsem zvědavý, co tam zbyde ;)

1. března '22 ---> 17. června '22 (první meta už 20. května, ale pak to šlo s morálem z kopce)

Dřepy: (high-bar, sbd)
6x 6x 60 kg ---> 6x 6x 120 kg (bonus 125)
6x 4x 70 kg ---> 6x 4x 130 kg (bonus 135)
6x 2x 80 kg ---> 6x 2x 140 kg (stopky)

Čelní dřepy: (sbd)
6x 6x 50 kg ---> 6x 6x 100 kg
6x 4x 60 kg ---> 6x 4x 110 kg
6x 2x 70 kg ---> 6x 2x 120 kg (stopky)

Bench-press: (stopky)
6x 6x 80 kg ---> 6x 6x 110 kg
6x 4x 85 kg ---> 6x 4x 115 kg
6x 2x 90 kg ---> 6x 2x 120 kg (bonus 4x120)

Military press:
6x 6x 45 kg ---> 6x 6x 70 kg (bonus 8x70)
6x 4x 50 kg ---> 6x 4x 75 kg
6x 2x 55 kg ---> 6x 2x 80 kg (bonus 4x80)

dřepy jsou pořád slabé, ale tam mě také čekalo nejvíce práce a progres určovalo koleno, které se zotavuje pomaleji, než bych čekal. pokračování na podzim. mrtvý tah jsem nakonec ukončil na 4x 6x 130 kg, protože mi ten pohyb neseděl a cítil jsem, že přetěžuji zdravou nohu. benč-press šel velmi dobře, stopky byly příjemná změna, budu na něm ještě pracovat. military press, jak byl slabý, tak šel nad plán, tam jsem okolo historických objemových maxim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: ne červen 19, 2022 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný Vlku, super progres, obzvlášť když vezmu v potaz, že ty dřepy jsou hb. Tlaky ani nemluvím.
Taky se snažím na highbaru zapracovat, poté co jsem viděl jeden příspěvek Rippera na insta o jeho problémech, ale jsem na tom výrazně hůř než ty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červen 20, 2022 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dostal jsi se neuvěřitelně zpět. Je super vědět, že svalová paměť funguje i po čtyřicítce. Samozřejmě tím nemyslím, že by si nemakal. o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 23, 2022 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. června 2022, čtvrtek
fullbody, crossfit, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Dřepy (high-bar) + Shyby (naširoko, nadhmat):
12x (2x 120 kg, stopky + 2x BW), jenom jsme se střídali, takže něco kolem minuty pauza na vydýchání, což bylo málo

Military press + KB swing:
6x (6x 50 kg + 12x 24 kg), opět pauzy pouze na střídání, tepovku jsem vyhnal na dvouleté maximum

váhovka: pár deka pod sto, necvičím, přibírám

ještě když jsem přijel domů, tak jsem byl rudý tak, že se žena optala, jestli už mám uzavřené to životní pojištění na hypotéku, kdyby něco, Magumi mě prostě uvařil :D v těch dřepech jsem zpočátku došel na 140, ale pak šel zpět na 120, protože to tam dnes nebylo, a i tak byly ty stopky těžké. na swingy jsem si vzal lehčí KB, protože jsem je dlouho nedělal. příjemná změna to byla, budeme v tom s Magumim pokračovat, ale budu se muset dostat do kondice, abych při tom nezkolaboval :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2022 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

27. června 2022, pondělí
fullbody, čtyřky, ranní trénink, Arena PK Centrum

Dřepy: (high-bar, sbd)
6x 4x 100 kg, těžké, ani na těch 120 jsem se nedostal

Bench-press: (stopky)
6x 4x 100 kg, na pohodu, raději

Shyby: (naširoko, nadhmat)
6x 4x BW, akorát, víc tam nebylo

po dvou týdnech flákání šla síla do háje, ale bylo příjemné dát si ranní trénink, ještě stihnu tak dva tři, pak tradiční dvoutýdenní dovolená pod stanem, a pak zase začnu s programem, když to posledně šlo tak dobře.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po červen 27, 2022 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čo ťa konkrétne uspokojuje práve v stanoch na tak dlho?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červen 30, 2022 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

30. června 2022, čtvrtek
"fullbody", trojky, ranní trénink, Mag's Garage Gym, já a Magumi

Thrusters:
12x 3x 40 kg, a jsem rád, že žiju, a že mám všechny zuby

Shyby: (naširoko, nadhmat)
8x 3x BW

moc pěkný předprázdninový trénink, hezky to Magumi vymyslel, tenhle cvik jsem dělal absolutně poprvé, takže koordinace pohybů podle toho vypadala a nižší mobilita tomu nepomáhala :D Magumi chtěl ještě nakládat, ale když jsem si vyzkoušel padesátku a zjistil, že střed těla vůbec nedrží, tak jsem mu to rozmluvil ;)

asi v páté sérii jsem chtěl dodržet, co mi radil Magumi, že činka musí nahoru co nejvíce nohama a až pak to přeberou ruce... a tak se stalo, že to ruce to přebraly až v posledním okamžiku a brada už nestačila uhnout :D hezky to zadrnčelo. asi to pro mě tak bezpečné nebude ;) tak zase další poprvé...

další trénink 18. 7., podle toho, v jakém stavu se vrátím z dovolené :D

Turakam napsal:
Čo ťa konkrétne uspokojuje práve v stanoch na tak dlho?

to se tak sešlo... stan proto, že se setkáváme velká parta v kempu, spíše tábořišti, no a dva týdny proto, že je to dovolená :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2022 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

18. července 2022, pondělí
nohy, osmičky, polední trénink, Arena PK Centrum

Dřepy: (high-bar, SBD)
4x 8x 40 kg, RPE 6, lehká práce, pravé koleno bohužel pořád není ready

Čelní dřepy: (širší "vzpěračský" úchop, SBD)
4x 8x osa, RPE 6, lehká práce, zvykání na úchop, vzpřímenější záda

Mrtvý tah:
4x 8x 40 kg, RPE 6, lehká práce, nehodlám se pouštět do vah, jen aby obě kolena zabírala stejně

Biceps: (jednoručky)
4x 8x 10 kg, RPE 6, lehká práce, intenzita podle předchozích cviků

váhovka: 99.0 kg, po dovolené all-you-can-eat jsem čekal tříciferné číslo :)

dovolená vyšla skvěle, 16 dnů mega odpočinek a detox, spal jsem v průměru 9-10 hodin v noci a občas, dost často, ještě 2 hodinky zdřímnutí přes den... takže jsem tak půl dovolené prospal :D :D ale každý den nějaká aktivita, v průměru 14 tis. kroků, jedl jsem s chutí "dovolenkovou" stravu, po prvním týdnu jsem odboural i kávu, alkohol bez obtíží nula, hlava byla správně nastavená, místo sprchy Lužnice a hromada off-line času s přáteli, rodinou a zvláště mou osmiletou princeznou :)

tréninkový plán jsem si na prázdniny vymyslel podobný tomu jarnímu, split spodek/vršek, ale opakování osmičky, šestky a čtyřky, a pouze čtyři série místo šesti, tak jsem zvědavý, jak to půjde. zpočátku asi moc ne, nejsou supple. a ještě tradiční přání sundat váhu na 90.

ostatní logy si projdu průběžně, ale už teď se těším, když vidím, jak se vracejí staré známé tváře... ripperr už zapisuje týden, maciak se chystá, scheila je zpět a točí... jen houšť ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2022 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stanovacka bez alkoholu, deees! Ale obcas treba pecen nechat prejst strestestom a prekvapit vodou...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2022 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

19. července 2022, úterý
prsa, osmičky, polední trénink, Arena PK Centrum

Bench-press:
up to 8x 100 kg, RPE 8, bez stopek, zbytečný pokus, ale hlava si postavila hlavu
4x 8x 80 kg, RPE 8-9, stopky, únavné, měl jsem dát od začátku 60 a byla by pohoda

Military press:
4x 8x 40 kg, RPE 8-9, síla v háji, ale s osou se mi mávat nechtělo

Shyby: (nadhmat, naširoko)
4x 4x BW, raději striktní čtyřky než vyšlapané šestky

jak jsem včera ten první trénink zvládnul, tak jsem to dnes přepálil, ale doufám, že do čtvrtka to přebolí :) a buď se rychle adaptuji nebo nakoupím supple, rychle, protože ta energie není odkud brát.

cohen999 napsal:
Stanovacka bez alkoholu, deees! Ale obcas treba pecen nechat prejst strestestom a prekvapit vodou...

je to tak... naše stanovačka vypadá tak, že sotva ráno ze stanu vystrčíš hlavu, tak už tě někdo láká na "snídani" (raňajky), tedy pivo u kiosku, místo ranní hygieny ti nabídnou panáka zelené, během dne se najde dost ochotných duší, kteří tě lákají na "jedno", večer buď u kiosku nebo se u ohně tahají různé -vice, domácí pálenky, nebo výběrové destiláty, k tomu nachlazené plechovky nebo čepované ve džbánku, jenom během dne spálíš takových 6-8 alkojednotek, během večera 2-3 a ze zbylých 5-6 se pak musíš vyspat :D až do letoška se mi nepodařilo, abych se alespoň 2x za ty dva týdny nerozveselil tak, že jsem ráno nevstal, většinou "mimořádka", která člověka překvapí, zvláště když se "panáčkuje" :D takže letos super, ale vodu nepiju... letos jsem objevil DrWitt a byla to skvělá volba!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2022 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

20. července 2022, středa
nohy, šestky, ranní trénink, Form Factory Václavák

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 6x 80 kg, RPE 6-7, lehká rychlostní práce, koleno lepší

Čelní dřepy: (širší úchop, sbd)
4x 6x 40 kg, RPE 6-7, dtto

Mrtvý tah:
4x 6x 60 kg, RPE 6, dtto, i s šedesátkou se dá odřít holeň :/

Biceps: (jednoručky)
4x 6x 15 kg, dtto

chtělo se mi do FF a udělal jsem dobře... bylo tam hned několik zajímavých lidí, obého pohlaví, motivace a relax mezi sériema ;)

spánek mizerný, musím se po dovolence asi aklimatizovat, nebo je to tím pod vedrem... pod stanem, jak se venku ochladí, tak je klid, a ještě se chumlám do spacáku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2022 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21. července 2022, čtvrtek
prsa, šestky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 6x 90 kg, RPE 8, svalovka z úterka

Military press:
4x 6x 50 kg, RPE 8, dtto

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 6x 100 kg, rezerva

Horní kladka: (na hruď)
4x 6x 66 kg, vše na dotek

Triceps: (lano, volná kladka)
4x 6x 72 kg, při pouštění lana nebolelo pravé rameno... musím sledovat, kdy se to zkazí

Břicho: (přednožky)
4x 8x BW, mnohem slabší, musím pravidelně


Naposledy upravil vlk# dne čt listopad 03, 2022 12:49 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2022 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

22. července 2022, pátek

volno, byl jsem po těch čtyřech dnech a prvním týdnu po dovolené tak rozbitý, že jsem usoudil, že den volna prospěje

23. července 2022, sobota
nohy, čtyřky, dopolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 4x 120 kg, RPE 9, testík, co tam zůstalo, tohle je přípravný týden, systém začnu od příštího

Čelní dřepy: (širší úchop, sbd)
4x 4x 60 kg, RPE 7
před zrcadlem, úchop děs, mám ruce jak quasimodo, každý loket jinak vysoko a vytočený, každé zápěstí jinak zalomené/mobilní a vytočené... asi se zaměřím na tohle místo váhy

Good mornings:
4x 8x 60 kg

Biceps: (jednoručky ve stoje střídavě)
4x 4x 20 kg
špatně jsem se podíval a vzal 25 a po prvním opakování je musel, před zraky obdivovatelek, potupně odložit zpět a ještě doufat, že to opravdu nejsou 20 a že nejsem tak slabý :D

den volna pomohl, zítra si ještě vyzkouším čtyřky na benče a tlaky a příští týden nastavím nějakou rozumnou základní váhu na osmičky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: