vlkův log - lepší už to nebude


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 225, 226, 227  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> vlkův log - lepší už to nebude
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá srpen 05, 2022 3:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pikud nosis na cviceni rukavice, je dobré, aby ladily s kabelkou🤣
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2022 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

6. srpna 2022, sobota
prsa, šestky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 6x 97.5 kg, RPE 8, šloto, spoko

Military press:
4x 6x 57.5 kg, RPE 8, zatím to jde, ale zase na to, že tam nic není, to dá zabrat

Spodní kladka: (veslo, úzký úchop)
4x 6x 120 kg, žádná větší rezerva

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 6x 72 kg, měl jsem obavu, když jsem minule na 66 umřel, ale až na pár opáček to bylo na dotek

Triceps: (stahování lana, volná kladka)
4x 10x 60 kg

Břicho: (přednožky)
4x 10x, bez rezervy, břicho pořád slabé

na oběd jsem si dal půl kila vařené brokolice se sýrem a kam se hrabou suplementy :D ale jenom pocitem se to železo zvedat nedá.

venku o deset stupňů méně než včera a hned to bylo poznat... začal jsem se potit až po druhém cviku :D

no a na závěr dorazila Koulařka... zásadně celotělový overal, žádné ukazovaní špeků, má totiž dost silný střed, i když pod středem a nad středem je ještě silnější. ta by švihem ruky uspala bantamovou váhu :D a i když není každého typ, když jsem ji na odchodu míjel na šikmém leg pressu, našlapoval jsem s posvátným respektem, abych nerozlobil bohy ;)

cestou na tramvaj jsem v koloně na semaforu viděl matně šedé kupéčko AMG, které mělo poznávací značku na přání "THE 639HP". asi nekecal. tahle technika nepotřebuje burácení motoru, kvílení pneumatik a čoud z výfuku, aby se zcela hladce teleportovala na další křižovatku.

zítra by se hodilo nějaké delší cyklo, času bude dost, počasí příznivé... tedy mohlo by být chladněji, ale zase o dost lepší než 30+ :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: so srpen 06, 2022 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

AMGcka su isto dobre auticka ale uprimne nejak som asi nikdy nepochopil preco sa takto de-anonymizovat "vtipnpu" znackou. Taka schopna kara nepotrebuje vsade oznamovat ze ma vela koni, kto pozna tak vie. Skor je to len sprava o majitelovi ze sa rad predvadza. Ale mozno len zavidim ze nemam amg :))
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2022 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

7. srpna 2022, neděle

cyklo - cca 48 km, cca 3 h, najel jsem na A2 u Rohanského ostrova a projel ji podél Vltavy až do Vraného nad Vltavou a pak zpět

původní plán byl strávit na kole více času, volná neděle, ale nakonec jsem vyjížděl později, bez zastávek, bez kochání, a stačilo to. už cestou tam mě v půlce začalo bolet pravé stehno, tak jsem si říkal, že to není dobrý a že velkorysý náčrt, pro případ, že bude chuť a dost času, přejet Sázavu v Pikovicích, Vltavu ve Štěchovicích a pak zpět na Prahu, budu muset zkrátit. nakonec se to stehno rozhýbalo, ale ve Vraném končila A2, měl jsem skoro hodinu a půl v nohách a bylo potřeba učinit rozhodnutí... a to bylo, že hodina a půl zpět zpátky je pro dnešek tak akorát. a bylo to moudré rozhodnutí. ale ten větší plán si určitě nechám v záloze.

z cyklostezky mám smíšené pocity... A2 je použitelná krom úseku od Rudolfina k Mánesovi, cca 1.5 km, tam bych malou nevzal nebo bychom šli po chodníku s turisty, budu hledat alternativu, pak se to dá, ale provoz je hustý - pěší, začínají bruslaři, běžci, bruslaři s kočárky, cyklo rodinky, zkušení bruslaři, cyklisti, rychlo bruslaři, rychlo cyklisti... málokdy jede člověk více než 200 metrů než musí předjíždět nebo, častěji, se zařadit do kolony a počkat, tam bych s malou asi byl ten, kdo je půl na půl předjížděný a předjíždějící, nic moc

doma jsem si pak uvědomil, že jsem nenamazal... ne řetěz, ten tedy taky ne, to mě ještě čeká, ale stehna... jak jste mi tady dobře radili před loňskou podzimní akcí :) i litoval jsem... už zase chápu, proč se cyklisti holí (i) mezi nohama, (a cyklistky asi nemusí,) a že když já se neholím, tak musím alespoň mazat, prostě bylo to tam někde v těch místech hodně zjitřelé, ale zase nic, co by se rychle nedalo dokupy.

seeya napsal:
Skor je to len sprava o majitelovi ze sa rad predvadza.

asi o některých jo... ale mě to přimělo si tuhle bestii dohledat, protože to zase tolik nesleduji, a zrychlení z 0 na 100 za 3.2 s je tedy, u na pohled normálního auta, trochu insane ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, že často jedeš několik dní v kuse, což vzhledem k tomu, že ti není dvacet, není úplně zlé .o). Děláš to tak, protože tě to baví a nebo ti to tak dobře šlape?
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8. srpna 2022, pondělí
nohy, čtyřky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 4x 125 kg, RPE 8, těžké, ale najisto, pořád v tempu, bez locku nahoře

Čelní dřepy: (sbd)
4x 4x 85 kg, ne, že by se mi chtělo, levé zápěstí bolí, ale odcvičeno

Good mornings:
4x 8x 60 kg

Biceps: (jednoručky, ve stoje)
4, 4, 6, 6 x 22 kg, čtyřky střídavě, páté a šesté po jednom

váhovka: 99.0 kg, neumím rozumnou redukci, buď to vemu komplet i se svalama, nebo přibírám

překvapivě pohodový trénink, buď pomohlo včerejší odpočinkové cyklo, nebo že to jsou jenom čtyřky.

a začal jsem suplementovat, dva týdny skoro za mnou, tak ať to aspoň do čtvrtého stihne naběhnout a nezačnu failovat. zatím mám creatin, glutamin, bcaa, céčko a taurin.

DAVID.LOPAN napsal:
Koukám, že často jedeš několik dní v kuse, což vzhledem k tomu, že ti není dvacet, není úplně zlé .o). Děláš to tak, protože tě to baví a nebo ti to tak dobře šlape?

nebo že to teď tak vychází :D mám obvykle hodinku denně na trénink, tak chodím, když to zvládnu alespoň 6x za týden, tak je to podobné jako 3x týdně 2 h fullbody trénink. a taky se na jaře ukázalo, že to šlape, tělo se adaptovalo a začalo mě to bavit ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 09, 2022 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. srpna 2022, úterý
prsa, čtyřky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 4x 102.5 kg, RPE 8, easy tlaky, jasně, závěr čtvrté už trochu unavil, ale skvělý výhled mezi sériema

Military press:
4x 4x 62.5 kg, RPE 8, na čtyřky by to mělo být lehčí, ale co už

Spodní kladka: (veslo, úzký úchop)
4x 4x 130 kg, už se začíná tvořit rezerva na šestky, super

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 4x 78 kg, prakticky všechny na dotek, i když všelijak, tuhle váhu ještě budu muset natrénovat

Triceps: (stahování lana, volná kladka)
4x 10x 60 kg, vypalovačka

Břicho: (přednožky)
4x 10x, poctivě, ale desítky zatím stačí

vydařený trénink, už když jsem šel na benč, tak jsem věděl, že bude, přede mnou dřepovala Vzpěračka, bez bot, vzpěračské dřepy na žabáka, atg, k tomu nové perfektně přiléhající legíny úplně všude, takže prakticky jako by je neměla, měl jsem výhled na záda a tak nějak to vycházelo, že když dřepovala, tak já jsem odpočíval mezi sériema. samo, že jsem jí dřepy pochválil, zvláště tu techniku a hloubku bez bot... tak obeznámeně mrkla na mé vzpěračky a řekla, že si na boty šetří, ale že jsou drahé... tak jsem si zavzpomínal na studentská léta :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2022 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10. srpna 2022, středa
nohy, osmičky, odpolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 8x 110 kg, RPE 7-8, změna gravitace, čekal jsem upracované osmičky, byla z toho kardio pumpička

Čelní dřepy: (sbd)
4x 8x 70 kg, RPE 7, magumi-weightlifting-speed-style, prostě dřepy jako na pružině ;)

Good mornings:
4x 8x 70 kg, nechal jsem naloženo a když jsem odkládal, tak se podlamovaly nožičky

Biceps: (jednoručky, ve stoje)
4x 8x 20 kg, na střídání ještě moc, skoro půlka po jedničkách

ty nohy mi hlava nebere... kreatin beru teprve třetí den a normální dávku, cca 5 g, nebo jsem se možná včera dobře nacukroval, a to určitě, six-pack pilsner a big-pack chips, nebo mi zmutovaly sbd návleky, nebo super-kompenzace z pondělních dřepů, sice kardio ale rezerva tak čtyři opáčka. kéž to by to vydrželo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2022 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásna práca, zdá sa, že sa blýska na parádne tréningové časy!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt srpen 11, 2022 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

11. srpna 2022, čtvrtek
prsa, osmičky, odpolední trénink, Maximus

Bench-press: (stopky)
4x 8x 95 kg, RPE 8-9.5, osmičky stopky jsou pomsta, je potřeba začínat s veeeelkou rezervou a závěr čtvrté série skoro zával a natažený sval

Military press:
4x 8x 55 kg, RPE 8-9, osmrkát nic utahá i vola, hezky se to mrskalo, ale v závěru čtvrté došla šťáva, tlaky jako o třicet kilo lehčí bucco

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 8x 110 kg, po první sérii kaput a už jsem mezi sériema nestíhal regenerovat

Horní kladka: (naširoko, nahruď)
4x 8x 66 kg, šestky ještě na dotek, ale pak dvě opáčka všelijak, už nemám čím tahat

Triceps: (stahování lana, volná kladka)
4x 10x 60 kg, blee

Břicho: (přednožky)
4x 10x, blee blee

60 minut trénink, z toho půlka už nebyla čím, nestíhal jsem mezi sériema regenerovat, do svalů už žádná šťáva nešla, musel bych snad pět minut odpočívat, tak jsem se nutil na série, abych už to měl zkrku. takhle osmičková tréninková jednotka je peklo a už se těším, až od sebe ty tlaky časem oddělím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: so srpen 13, 2022 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12. srpna 2022, pátek

volno - tělo si řeklo o pauzu a bylo vyslyšeno

13. srpna 2022, sobota
nohy + prsa, šestky, polední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, bez sbd)
4x 6x 120 kg, RPE 8, zapomněl jsem sbd, neplánovaný test kolene, drželo, rozhýbalo se

Čelní dřepy:
4x 6x 80 kg, ale jo, sice postupně na třech prstech, ale co už

Bench-press: (stopky)
4x 6x 100 kg, RPE 8-9, hodina v čudu, ale hlavně, že to zatím funguje

Military press:
4x 6x 60 kg, RPE 8-9, šloto, tak jsem byl spokojený

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 6x 120 kg, je to dneska šichta

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 6x 72 kg, čtyřky na dotek

Zákopky: (vleže, hamstringy)
4x 10x 36 kg

Biceps: (jednoručky, ve stoje)
4x 6x 22 kg, čtyřka střídavě pak po jedné

Triceps: (stahování lana, volná kladka)
4x 10x 60 kg, při uvolňování lana už se dost ozývá levé rameno, to není dobré

Břicho: (přednožky)
4x 10x, v supersetu s tricepsem

2 hodiny trénink, na tohle už nejsem zvyklý a jsem zvědavý, jak dlouho to budu regenerovat. ale času teď bude dost.

včera volno, zítra jsou v plánu říční lázně ve stylu rozmarné léto, příští týden dovolená na Devítí skalách... tak jsem se dnes rozhodl pro dvě dávky :D a ještě jsem si to okořenil tím, že jsem zapomněl sbd návleky. zpočátku jsem zvažoval dát jenom tlakový trénink, ale pak jsem to zkusil, postupně se na tu váhu dostal a koleno fungovalo. dobré vědět.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: ne srpen 21, 2022 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14. srpna 2022, neděle

volno - říční lázně Sázava, něco málo plavání a vodní hrátky s dětma, prvorepublikové retro i s živou hudbou ;)

15. srpna 2022, pondělí

volno - přesun na Devět skal, počasí na koupání nebylo, ale odpočinek po víkendu bodnul :)

16. srpna 2022, úterý

turistika cca 17 km - start od Milovského rybníka, 590 m.n.m., nejprve jsem si zlehka vyšlápnul pod Dráteničky, pak jsem si řekl, že udělám okruh přes Krátkou, ale jak se šlo dobře, tak jsem ho prodloužil přes Kadov, no a to už bylo škoda někam nedojít, tak jsem zdolal Pasecké skály, 810 m.n.m., pak už nejkratší a nejrychlejší cesta do restaurace ke Šlechtičnám, kde jsem vylákal i ženu a objednal si rovnou dva škopky na rychlou žízeň. výborná potréninkovka.

plavání rybník cca 400 metrů - druhý břeh byl zarostlý, tak to bylo rovnou na obrátku, ani nevím, kdy jsem naposledy něco delšího plaval

17. srpna 2022, středa

plavání rybník 2x 400 metrů - zkusil jsem do toho zamontovat i kraula, ale fyzička naprosto v háji, dám pět temp a více neudýchám

luxusní počasí, takže opalovačka, knížky, křížovky a průběžné chlazení jak ve vodě, tak zevnitř, krásný den, parádně jsem si spálil břicho, jak jsem na chvíli usnul

18. srpna 2022, čtvrtek

plavání rybník cca 400 metrů - začal jsem kraulem, přes dvacet temp, ale pak šel dech opět do háje, musel bych to trénovat

opět krásný letní den, ale tentokrát jsem se raději uchýlil do stínu :D průběžné chlazení jsem dodržoval.

19. srpna 2022, pátek

volno - přesun domů a odpoledne očkování, sestra to tam střelila rovnou z chůze a trefila sval tak šikovně, že mě bolí rameno ještě dnes

20. srpna 2022, sobota

volno - klidový režim po očkování, radši jsem dodržel, venku krásně pršelo, takže to šlo samo, filmový den s dcerou

21. srpna 2022, neděle
nohy, čtyřky, dopolední trénink, Maximus

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 4x 130 kg, RPE 9, nahoře jsem si raději orazil, hlavně, že to šlo

Čelní dřepy: (sbd)
4x 4x 90 kg, RPE 8, těžké, ale naštěstí -40 proti zadním, takže bez stresu

Lýtka: (výpony ve stoje)
4x 15x 60 kg, bude se hodit na kolo, do 10-12 opáčka nic, pak rychlý výtuh

Biceps: (jednoručky, ve stoje)
4x 4x 25 kg, střídavě ani náhodou, upracované jedničky, ale musím si tu váhu očuchat

dovolená s neomezeným zaplaceným přísunem jídla mi vůbec nesvědčí... navíc s luxusním počasím a terasou s výhledem na rybník, kdy se dá dvě hodiny sedět, kochat, povídat a průběžně docpávat... ale ty snídaně takhle miluju a možná bych potřeboval, aby zůstalo jenom u nich :D

dnes už jsem na trénink musel, ale přemýšlel jsem, jak se po týdnu adaptovat... nic jsem nevymyslel, tak jsem vyzkoušel nohy podle plánu a naštěstí to klaplo. asi proto, že jsem si chytře nechal čtyřky. tlaky na tom možná budou hůře, no a na ty osmičky pak jsem zvědavý. spíš bude adaptace potřeba.

na váhu vlezu v pondělí ráno, ale už podle opasku v kalhotách +2 dírky je mi jasné, že to bude nejmíň 102+ kg, a to jsem si říkal, že letos přes stovku nepůjdu :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2022 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

23. srpna 2022, úterý
prsa, čtyřky, odpolední trénink, Form Factory Václavák

Bench-press: (stopky)
4x 4x 105 kg, RPE 8-9, šloto

Military press:
4x 4x 65 kg, RPE 8-9, mohlo to být lehčí

Shyby: (nadhmat, naširoko, rovná tyč)
4x 4x BW, čekal jsem to slabší, ale rovná tyč a stahování kladky zřejmě pomohly

a stačilo, dneska na lenocha, osmičky budou krušné, jsem zvědavý, jestli do nich po té dovči ještě naskočím

to RPE 8-9 samozřejmě neznamená, že bych dal šest opáček v každé sérii :D ale že mám v každé sérii 1-2 opáčka rezervu, což je úplně něco jiného a v tom je ten fígl, nezničit se a progredovat, nebo jak se to řekne ;)

"těžké" dřepy v neděli, těžké na mě, po týdnu dovolené, byly odvážné, ale ne tak odvážné jako lýtka jednou za uherský rok, ta mi ty čtyři série dávají sežrat ještě dnes.

pondělní váha: 101.4 kg, to jsem čekal... ale v Tescu měli o víkendu kýble zmrzliny v akci, všechny příchuťě, no a odolej :D

hláška ze šatny: co tvoje žena, ještě cvičí? už ne. co jsme se vzali, tak prohlásila, že je to ztráta času.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2022 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

24. srpna 2022, středa
nohy, osmičky, odpolední trénink, Arena PK Centrum

Dřepy: (high-bar, sbd)
4x 8x 115 kg, RPE 8

Čelní dřepy: (sbd)
4x 8x 75 kg, nebylo to ani tak těžké jako jsem měl problém to mezi sériema rozdýchat

Biceps: (jednoručky)
4x 8x 20 kg, od střídavé série až prakticky do selhání

jenom dřepy 40 minut, klasický vodník, jak píše PU, kam jsem si sednul, tam pode mnou za chvíli louže.

poslední týden se mi moc dobře nedýchá, možná tím počasím, možná tou nadváhou, ale dýchám dost mělce, pořádně zhluboka se nadechnout vyžaduje extra úsilí a hezky roztáhnout hrudník. příští týden jedeme na kola, tak to budu muset potrénovat jinak odpadnu s dechem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt srpen 25, 2022 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25. srpna 2022, čtvrtek
prsa, osmičky, odpolední trénink, Maximus

Military press:
4x 8x 57.5 kg, RPE 8, jak to krásně lítalo před benčem... protože na něm bylo obsazeno

Bench-press: (stopky)
4x 8x 97.5 kg, RPE 9-9.5, jak mě to skoro zavalilo po tom military...

Spodní kladka: (veslo, naúzko)
4x 8x 110 kg, šloto, jenom ze mně teklo

Horní kladka: (naširoko, na hruď)
4x 8x 66 kg, šestky na dotek, pak už ne

Triceps: (stahování lana, volná kladka)
4x 10x 60 kg

Břicho: (přednožky)
4x 10x, superset s tricepsem, už jsem nemohl, tepovka šla do anaerobního pásma

tak osmičky na začátek čtvrtého týdne a po dovolené nakonec klaply, ale těsně. mám už takový spánkový deficit, že po benčích jsem byl jenom chodící zombie. o víkendu to snad dospím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - vlkův log - lepší už to nebude Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 225, 226, 227  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: