Izolovaný bicepsový zdvih ve stoje



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Izolovaný bicepsový zdvih ve stoje  Úvodní stránka -> Trénink -> Izolovaný bicepsový zdvih ve stoje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Black Mamba


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2022 10:42 am    Předmět: Izolovaný bicepsový zdvih ve stoje Odpovědět s citátem

Ahojte, klasicky byste s jednoručkama/tyčí pro izolovaný zdvih cvičili v sedě na Scottově lavici. Já však hledám pomůcku, která vám izoluje ruce, tedy spíše lokty při zdvihu, aby vám nelítaly a šlo to víc do bicepsů než ramen. Nemohu jí najít ani přijít na její název. Je to v podstatě taková podložka o kterou si zapřete lokty. Něco jakobyste si dali kus prkna mezi hrudník a lokty. Setkal se s tím už někdy někdo? Zatím bohužel ani obrázek nemohu dohledat. Za tipy díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MilanT


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2022 10:43 am    Předmět: Re: Izolovaný bicepsový zdvih ve stoje Odpovědět s citátem

Black Mamba napsal:
Ahojte, klasicky byste s jednoručkama/tyčí pro izolovaný zdvih cvičili v sedě na Scottově lavici. Já však hledám pomůcku, která vám izoluje ruce, tedy spíše lokty při zdvihu, aby vám nelítaly a šlo to víc do bicepsů než ramen. Nemohu jí najít ani přijít na její název. Je to v podstatě taková podložka o kterou si zapřete lokty. Něco jakobyste si dali kus prkna mezi hrudník a lokty. Setkal se s tím už někdy někdo? Zatím bohužel ani obrázek nemohu dohledat. Za tipy díky!

Arm Blaster
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black Mamba


PříspěvekZaslal: pá srpen 12, 2022 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je přesně ono, co jsem hledal! Díky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Izolovaný bicepsový zdvih ve stoje
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: