Scheila


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Scheila  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Scheila
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: ne srpen 07, 2022 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila napsal:
Do závodů 6 týdnu, tak jsem zvědavá, jestli to ještě trochu vytáhnem.

305 je už pěkný total, mamina's power :D nejmíň 320 tam bude a do závodů se uvidí ;)

jo, a do jakých závodů? nevím teď vlastně, v jaké oblasti závodíš... Svitavy nebo Vranovice?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2022 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

305 je už pěkný total, mamina's power :D nejmíň 320 tam bude a do závodů se uvidí ;)

jo, a do jakých závodů? nevím teď vlastně, v jaké oblasti závodíš... Svitavy nebo Vranovice?


Jo, jsem celkem spokojená, když by se tam zvládlo přihodit ještě těch 10-20 kg, tak budu ještě víc ... Aktuálně mám cca 65kg, tak ještě nevím, jestli se to budu snažit shodit do 63, nebo to nechám tak a půjdu do 69...každopádně pro obě kategorie to je I.VT... ale asi to spíš vidím na tu 69, příjde mi že začínám nabírat svaly. A navíc stačí, že spánek není optimální, dietu ještě navíc bych asi nedala .
A v plánu jsou pravděpodobně Vranovice, páč v Brně máme babičku, takže vyklopíme dítě u babí a frčíme na závody. Navíc jsem narukovala do oddílu BeStrong Brno, takže předpokládám, že děcka taky pojedou tam.
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: ne září 18, 2022 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

9. Mistrovství jižní a severní Moravy mužů a žen v klasickém silovém trojboji

TH 66kg
SQ: 105 kg, 112.5 kg, 117.5 kg - fail
BP: 65 kg, 70 kg, 72.5 kg
DL: 120 kg, 130 kg, 135 kg - fail

Total 315 kg
2. místo v kat. -69, 3. místo absolutně


No, co k tomu napsat, těch posledních 6 týdnů od posledního zápisu byla celkem jízda...
Hned ze začátku jsem byla cca 2 týdny nemocná, takže bez tréninku, z toho 6 dní antibiotika...pak týden jsme se snažili vrátit a následující týden se pro změnu začla vracet zase nemoc, ale to už jsme si s trenérem řekli, že to risknem a zkusíme to přetrénovat, protože jinak bychom to mohli už rovnou zabalit...Naštěstí po pár dnech přestalo v krku bolet, takže zbývaly poslední 2 týdny před závodama, kdy jsme se snažili ještě něco málo dohonit .
Takže okolnosti nepřály, ale zabojovala jsem co to šlo, a výsledek celkem ušel. Aktuálně jsem cca 60 kg pod svým PB z roku 2018, kdy jsem kvůli zdravotním problémům končila.
Samotná soutěž byla celkem náročná, byla jsem nervozní, jak kdyby to bylo poprvé , stejně tak jsem měla i obavy, jak to malá zvládne s babičkou, kvůli tomu jsem se i omlouvala z vyhlášení a hned po mrtvole jsme odjížděli .

No mám na čem pracovat, za rok to snad bude zase někde jinde...
Snad...Nebudu kecat, s dítětem to je všechno nějak náročnější a občas i když člověk chce ze všech sil, tak hold to někdy musí jít stranou...
Ale naštěstí mám úžasného muže, který se snaží co mu síly stačí, abych měla i já prostor se realizovat .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po září 19, 2022 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krásný výkon vzhledem k okolnostem! dobře jsi zabojovala, už tím, že jsi to nevzdala :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po září 19, 2022 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, tak - veľká pecka a gratulujem!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2023 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlouhé odmlce zdravím z té naší krásné Hané...
Včera na tréninku jsem si nemohla vzpomenout jaké mám aktuální max na dřepech pro 2 opakování, takže jsem usoudila, že je nejvyšší čas si zase začít zapisovat tréninkový deník.
Aktuálně se mi daří, už pár měsíců (cca 3 měsíce ) se nám vyhýbají soplíky a kašílky, takže jsem konzistentní i v tréninku a šlape to.
Od vánoc jsem nabrala cca 4-5 kg, ne tak úplně cíleně , ale přestala jsem držet dietu (lepek, BKM, kakao), co jsem držela kvůli malé a konečně jsem zase zařadila i nějaké suplementy (protein, kreatin, glutamin). Takže teď se držím kolem 70-71kg, ale už to budu muset trochu korigovat, abych nemusela moc shazovat, ráda bych zůstala v -69kg kat.

Aktuální maxka
SQ
2x115kg
1x122,5kg

BP
2x80kg
1x82,5kg

DL
135kg


3.7.
Front squat
2x80kg
1x85kg

BP - banded (gumy shora)
2x85kg
2x90kg


5.7.
DL
4x3x100kg

BP
4x3x60kg

7.7.
Zercher squat
3x80kg
3x85kg

BP - banded (gumy shora)
2x85kg
2x90kg
2x92,5kg

10.7.
SQ - banded (gumy zdola)
4x3x100kg

BP - banded (gumy zdola)
4x3x60kg

12.7.
DL - klasika
2x100kg
2x110kg

BP CG
2x70kg

14.7.
SQ - banded (gumy zdola)
3x3x105kg
5x105kg

BP - banded (gumy zdola)
4x3x65kg


17.7.
SQ - banded (gumy zdola)
3x100kg
3x3x107,5kg

BP - banded (gumy zdola)
3x67,5kg
3x3x70kg

19.7.
DL - klasika
2x100kg
2x110kg
2x115kg
...a ruplo mi v zádech...já tu klasiku tak nemám ráda

BP FLAT
5x3x60kg

21.7.
SQ
3x7x90kg

BP
3x7x60kg

24.7.
SQ
2x100kg
2x110kg
2x115kg

BP
2x70kg
2x75g
2x80kg
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2023 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

olalá... jenom zapisuj, aspoň vidíš, k čemu je to dobré výkony vypadají dobře, tak ať se daří!!

a ten DL klasiku děláš kvůli něčemu záměrně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út červenec 25, 2023 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
olalá... jenom zapisuj, aspoň vidíš, k čemu je to dobré výkony vypadají dobře, tak ať se daří!!

a ten DL klasiku děláš kvůli něčemu záměrně?


Díky díky, a DL klasiku dělám, protože mi to nařídil trenér @mirapopbrno ...
A tak nějak si netroufám odmlouvat, takže dělám, jak píše, a jen u toho frflám .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá červenec 28, 2023 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.7.
DL
3x7x100kg

BP CG
3x7x60kg


28.7.
SQ - banded (gumy zdola)
4x3x100kg

BP
4x3x65kg


Dneska jsem si zapomněla podkolenky, takže když jsem si chtěla nasadit na dřepy návleky na kolena, tak jsem se tam asi 5 minut svíjela po zemi, sprostá slova lítala jedno za druhým, povedlo se mi natáhnout jen levou, ale pravá nešla ani omylem, takže jsem to nakonec vztekle servala dolů a dojela to jen s páskem . Bylo to takové opatrnější, bála jsem se to prosednout do pořádné hloubky, ale jinak dobré .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2023 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minulé pondělí jsem měla na závěr tréninku sprinty.
Při 3. startu mi prasklo v pravém hamstringu, za pár minut jsem se na nohu nepostavila, takže směr pohotovost.
Naštěstí jen natržené. Dostala jsem berle a 4-6 týdnů klid...
Další den ráno, když jsem lezla z postele, tak jsem zjistila, že mám oteklý levý kotník, modřina a nejsem schopná se na něho postavit...asi jak jsem to z plného sprintu brzdila, tak jsem si ho musela podvrtnout?
Takže ani jedna noha funkční a týden jsem proležela v postely...manžel a tchýně kmitali o 106 ... včera jsem začla zase trochu fungovat, hamstring už je celkem v pořádku, respektive ho necítím při běžném pohybu, ale kotník ještě bolí a myslím si, že ještě tak týden bolet bude ...
Zbývá 6 týdnů do závodů, pokud se stihnu dát dohromady, tak forma bude tragická, že ani nemá smysl tam chodit. Tak jsem z toho taková trochu smutná, vypadalo to, že forma by mohla být dobrá, ale nedá se nic dělat, to je život no .
_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út srpen 08, 2023 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proto máme spoustu věcí po dvou, aby aspoň jedna zůstala funkční, že ale ne, ty si musíš zrušit obě nohy...

s těmi závody je to škoda, ale budou další, snaž se doléčit, hlavně bacha na ten kotník, před mnoha lety jsem to neřešil a jak sem té noze podvědomě ulevoval, tak se vesele dysbalance šířily šikmo nahoru
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Scheila Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: