Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 164, piatok

Zhyby bw 3x3

Beh 5km . 0:34:04 . tep avg 147bpm . index 46 . vonku bolo pred obedom uz celkom teplo tak sa to odrazilo aj na tepe, ale tempo som sa snazil drzat pod sedem minut na km. No a hlavne mi este prve dva kilaky trosku blbli hodinky s tepom, realita tepovej priemerky bude v tomto pripade trosku lepsia. Na chvilu som si pomyslel, ze ten Devin by predsa len mohol ist, ale nakoniec som to definitivne odmaval, uplne by ma to znicilo a ist potom tazke drepy v pondelok by bolo zbytocne krute.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
Já myslím, že ten walkout by si dal daleko více, ale je tam obrovský faktor psychiky. Na druhou stranu proč by si se proháněl po plaguepit třeba s 220 na zádech?

Urcite nie, proste to tam nebolo. A este dnes citim ze som to mal na sebe... Ved si vyskusaj walkout s cca150% svojho 1RM max na damskej 12,5kg oske a uvidis sam 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2022 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,5kg . jablkove tasticky o desiatej vecer
alkojednotky: 3, 4 (t14, m14)
ANS (autonomny nervovy system) charge: very poor 1/6, sleeping rate: 66, tep avg: 60bpm . vcera pohoda, dnes zlota. DPS, cerstvy vzduch, zopar alkojednotiek navyse a vstaval som s detmi. :D

Trening 165, nedela

Zhyby bw . 5, 4, 4

Beh 6km . 0:42:12 . tep avg 144bpm . index 46 . drsny vyklus, snazil som sa drzat tepy dole. Prve kolo/km 6:48, druhe 6:47, tretie 6:50, stvrte 6:58, piate 7:19 a sieste 7:32 Co dodat, dobre ze som sa vykaslal na ten Devin, by som zomrel unaveny. Teraz som sice trochu unaveny, ale este aj zivy.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,5kg
alkojednotky: 0 (t14, m14)
ANS (autonomny nervovy system) charge: good 5/6, sleeping rate: 82, tep avg: 53bpm

Celkom to uslo, aj dieta v noci prislo, ale ja som sa zobudil az rano.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 166, pondelok

Drepiky . 109kg . 5, 5, 4 . no konecne!
benciky . 99kg . 3, 3, 3 . kraaasa

seated MP . 46,5kg . 6, 5, 4 . tiez nie zle
rows . 46,5kg 7x
ab wheel . 8, 7, 5

Nebudem klamat, som spokojny, drepy mohli byt aj o nieco lepsie, ale konecne bola tretia seria s touto vahou bezbolestna. Benciky tiez spoko, za posledny bezecky polrok je to vlastne PR...

#lovemyplaguehole
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Inak kamošov syn - 14 rokov, váha 68kg, včera drepy 110 x 6, 6, 6.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pěkný dřepy i benče, moribundus je pryč, síla zpět ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2022 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
pěkný dřepy i benče, moribundus je pryč, síla zpět ;)


Chcel si napisat, ako uz Turek naznacil, moja tzv. sila ani nie na urovni 14rocneho dorastenca je spat :---D

vaha: 92,5kg
alkojednotky: 2 (t2, m16) . pondelkovy tatarak a k nemu nejaka ta plzen
ANS (autonomny nervovy system) charge: compro 3/6, sleeping rate: 63, tep avg: 57bpm . v noci bolo treba riesit choreho Juniora, takze som asi 20 minut riesil, co sa prejavilo na kvalite spanku. Dnes volno, zajtra beh a sauna.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 91,8kg
alkojednotky: 1 (t3, m17)
ANS (autonomny nervovy system) charge: very good 6/6, sleeping rate: 84 , tep avg: 55bpm . nerozumiem preco az taky dobry vysledok, REM sice bol 26%, ale hlboky spanok len priemernych 17%, tepy tiez pamatam lepsie, pre zmenu sa k nam v noci dotmolili obe deti... Ale teda nestazujem sa, bude beh, bude sauna.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 167, streda

Zhyby bw . 3, 4, 4

Beh 5km . 0:32:32 . tep avg 148bpm, max 179bpm, intervaly 2x400m, 2x300m . index 48 . cas v tretej rychlostnej zone 6:37.

Oooo paradny beh, konecne sa vraciam k minulomesacnej forme, buduci tyzden to tam uz bude.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2022 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyvoj kardio zataze a tolerancie voci zatazi.

3/2021 - 10/2022

V marci 2021 som zacal pouzivat hodinky a tolerancia sa hybala okolo indexu 37. Cela jar aj leto bez zmeny (a bez choroby), maximalny index 42. V septembri index vybehol po turistike nad 50, kde sa drzal az do zaciatku oktobra, kedy padol prirodzene naspat na hodnoty okolo 37 a na konci oktobra po dalsej turistike opat vybehol na 51. Koncom novembra bola lahka choroba a pad indexu na 26. V decembri index stupal az po hodnotu 37 a po silvestrovskej turistike opat vyskocil tesne nad 40 a po kratkom poklese potom mierne stupal az do marca na priemer okolo 45. Koncom februara vsak prisla choroba a index bol v polovici marca na hodnote 20, cize najhorsi vysledok za cely rok. Potom som sa telo spamatalo, v polovici aprila tolerancia peakovala na hodnote 44 a potom sa drzala az do polovice juna okolo 39. Dalsia choroba index zrazila na 24, ale jul som si drzal opat na priemere 44, v auguste dokonca okolo 60, impulzom bola opat turistika. Zaciatkom septembra sa index ustalil okolo hodnoty 47, ale dva tyzdne bez behu ma poslali v oktobri na hodnotu 34. Odvtedy vsak idem hore, dnes som na 38 a stupam.

Hodnotenie:
Index tolerancie:
- skokovo rastie po turistike
- prirodzene rastie v zavislosti od bezeckeho treningu.
- pada po chorobach, pocas ktorych uplne vynechavam trening.
- pada menej rapidne, ked pocas choroby prebiehaju nejake lahke silove treningy

V marci 2021 mi hodinky namerali vo2 max 55 a potom to cez nejaky lahky pokles znovu v juni vystupalo na 55, zaciatkom septembra stale len 55, takze podla tohto ukazovatela som sa vlastne nikam neposunul. Ale chystam sa o tyzden - dva po nejakom kvalitnejsom regeneracnom dni urobit nove meranie, mohlo by to o dielik poskocit.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2022 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,5kg . clovek zozerie rittersku, zapije dvoma pivami a hned je kilo naspat.
alkojednotky: 2 (t5, m19)
ANS (autonomny nervovy system) charge: compromised 3/6, sleeping rate: 63 , tep avg: 59bpm . mal som extremne nizky REM 11% a extremne vysoky hlboky spanok 33%. Mozno po tej saune... ale ta bola perfektna. Sice po tom behu narocnejsia, no uzil som si ju paradne.
Dnes dam lahky trening a potom presun do Vysokych Tatier, ale s deckami to bude bez vaznych turistickych vyziev.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2022 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 168, stvrtok

Drepiky . 5x3x89kg . trosku som si odlahcil, ktovie co ma v Tatrach caka...
Benciky . 5x4x79kg
Mrtvola . 2x6x112,5kg . tiez len lahsie

Ab wheel . 2x5

Len taka smrdlacka pred tazsim vikendom. Cerstvy vzduch je svina! 😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2022 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 169, nedela

V piatok aj v sobotu sauna, v piatok easy turistika s Juniorom na krku 2 hodky na Rainerovu utulnu, vcera este motacka okolo Strbskeho plesa a dnes rano som si ho teda este 2x obkruzil.

Beh 5,5km . 0:40:00, tep avg 145bpm, index 44, au. Plavajuci index klesol na 46.

Od stvrtka easy spolocenske vecery s kamosmi co sme s nimi boli na hoteli, celkom slusny relax, ale s deckami sa velmi nedalo vymyslat akcne veci, kedze este neboli zdravotne na 100%. Ale Tatry nesklamali a celkom sme si to uzili, ako vlastne kazdy rok o takomto case. Uz sa tesim, ked chalani podrastu a pojdeme niekam dalej a vyssie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2022 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vaha: 92,6kg . hotelova 4* strava
alkojednotky: 4, 5, 6, 0 (t20, m34) . holt, dovolenka v Tatrach v dobrej spolocnosti.
ANS (autonomny nervovy system) charge: OK 4/6, sleeping rate: 69 , tep avg: 52bpm . nocne tepy paradne, najnizsi tep 44bpm, len kvalita trosku horsia. Nevadi, po troch "ubohych" nociach konecne dobry spanok.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 205, 206, 207 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: