Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nemáš zač... člověk testuje maximálku, vypustí u toho duši a ty si ještě přidáš opáčka, přidáš stopky a rochníš se v tom, jak všechno drží a je to easy... což ti přeju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
nemáš zač... člověk testuje maximálku, vypustí u toho duši a ty si ještě přidáš opáčka, přidáš stopky a rochníš se v tom, jak všechno drží a je to easy... což ti přeju


Môžme si porovnať benche, to zas závidím ja tebe
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2022 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Onlyfans porovnanie:



Rozdiel 10 rokov. Moja epická genetika na nohy
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


Rozdiel 10 rokov. Moja epická genetika na nohy
Mám podezření, že tu první fotku si prostě ukradl z nějakých stránek věnovaných Amišům. Ty pláťáky jsou epes rádes.
Jinak tvarově jsme na tom s nohama stejně, akorát ty moje zvedají o sto méně .o))) Takže za mě dobrý .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DAVID.LOPAN napsal:
decarabas napsal:


Rozdiel 10 rokov. Moja epická genetika na nohy
Mám podezření, že tu první fotku si prostě ukradl z nějakých stránek věnovaných Amišům. Ty pláťáky jsou epes rádes.
Jinak tvarově jsme na tom s nohama stejně, akorát ty moje zvedají o sto méně .o))) Takže za mě dobrý .o)


Bohužiaľ, som to ja. K tej amišovskej fotke je aj zvyšok, na ktorom jasne vidieť moju ešte bezbradú hlavu a ramená so šírkou, ako má môj 4,5ročný syn

S tvarom nôh si nelám hlavu, sme postarší charizmatickí páni a už dávno robíme dojem úplne inak, než mohutným zatínaním (neexistujúcich) svalov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x3x70kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x170kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x20x140kg trhačky

Superset
Yates rows:

4x12x70kg
+
Facepulls:

4x20

Superset
Kliky na bradlách:

3x20xCarabas
+
Veslo - expander:

4x20

Superset
Rumunské mŕtvoly:

3x15x70kg
+
Zakopávanie v stoji:

3x15

Triset ramená ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cja5qE-ji0L/

Chcel som dorovnať Turkovu poslednú 210ku na mŕtvolu, tak som si zvoľna vyšiel po jednotkách na 200. Tá nakoniec vyletela tak ľahko, že som sa rozhodol skúsiť, čo so mnou narobí 220. Čuduj sa svete, dostal som ju hore. Logický krok teda bolo prihodiť na 230 A aj tá sa pohla, ale už to bolo ťažké, takže som nemal odvahu ešte prihadzovať. Tak mi prišlo ako bezva nápad posunúť zas trošku ďalej nejakú tú objemovú prácu. 20 opakovaní so 140kg mi pripadalo ako celkom zvládnuteľná méta.
A aj bola. Ľahké to teda nebolo, okolo 17teho opakovania mi skoro vyskočilo srdce z hrude a pľúca brutálne horeli, ako sa snažili nadýchnuť. Ale vcelku dopohody som to tam dal. Keby som nechcel už nič iné cvičiť, tak zo 5 opakovaní by som zo seba ešte vyžmýkal Ale to by bolo už na odchod domov/sanitku. Už aj tak som sa spamätával dobré tri minúty a potili sa mi ešte aj mihalnice.
Potom nejaké yatesovky, to sú klasické príťahy podhmatom, ale v miernejšom predklone. Nemal som gule na nejaké väčšie zohýbanie po tej náloži na deadliftoch - spodky mali dosť.
Kliky na bradlách v podstate rovnaký prípad. Po deadliftoch už CNS vcelku jasne diktovala ľahší priebeh zvyšku tréningu, tak len 20reps s vlastnou váhou. Ale pumpa pekná. V tom čase som už okusoval keksík, čo som si priniesol, lebo som vedel, že keď vypálim cukor, vypne ma to Fungovalo to peckovo - vyplo ma síce, ale pochutil som si
Hamstringy už boli boží trest, keď už som sa musel fakt presviedčať, aby som to odcvičil. Malá váha, ale snaha o pomalú kontrolu, dole položiť činku a zas hore. Dorazené zakopávaním. Hamstringy kompletka.
Z tréningu som odchádzal ako zombie, perfektne som sa zničil. Pár kalórií v jedálničku navyše a hneď mi začne prepínať. Ale samoľúbo musím povedať, že som so sebou spokojný.

Teraz ostáva len dúfať, že do pondelka sa nejak zregenerujem.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2022 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobre si ma pochoval, čo už, zvykol som si.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 10, 2022 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20x 140 bych na mrtvole regenerovat nechtěl... to bych odstonal... ale mně vlastně nic takového nehrozí
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2022 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Hacken drep:

1x10x25kg
1x10x50kg
4x20x100kg
+
Predkopávanie:

4x20

Superset
Pendulum squat alá Platz:

4x15x25kg
+
Čelné drepy:

1x6x50kg
4x10x80kg

Superset lýtka:

4x10

Superset
Incline DB press:

1x12x12kg
3x12x30kg
+
Zhyby:

1x6xCarabas
3x6xCarabas + 25kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CjixkyvDyQx/

Uch och, ďalší z mojich skvelých nápadov na supersety vo vysokom objeme... Hackeny môžem ísť aj sám, odkedy som vychytal ten stojan na odkladanie. Je to stále trochu nervózne, ale funguje to dobre, iba raz sa mi stalo, že som nevedel trafiť do stojana, samozrejme to bolo po poslednej sérii. Takže vyflusaný, nohy rozklepané, kyslík nula, a snažil som sa odložiť hacken Mohol som si to zapísať zvlášť, lebo to bol workout sám osebe.
Drepové dvadsiatky inak masaker, problém bolo to udýchať a po piatkových vylomeninách s deadliftom som mal čo robiť aj s udržaním core (to sa neskôr komplet rozsypalo na čelňákoch, ehm). Ale nebudem klamať, užil som si to, tie cviky ma teraz bavia a ako nehrotím váhy, tak toto je aspoň nejaká možnosť telo tlačíť do nových výziev.
Druhý superset už bol celkom za trest. Ešte na frajera som si dal čelňáky ako druhý cvik v supersete, nech si ho viac užijem. No, z videa som videl akurát ako sa mi rozsypala forma, core nedržalo, hrudník mi padal a päty sa dvíhali, prevažovalo ma dopredu. Čo už, v takomto štádiu tréningu sa s tým trochu ráta, ale musím si to nabudúce ustrážiť. Kolienko funguje len na dobré slovo a netreba ho ešte zbytočne dráždiť patechnikou. Stehná, samozrejme, ako sa dalo čakať, rozbombardované ako Bagdad.
Ako aj minulý týždeň, začal som zívať a zaľahlo mi v ušiach a chcelo sa mi blinkať, čo je neklamný znak toho, že som vypálil všetok cukor v tele a začína ma vypínať. Ale hecol som sa a docvičil som aj hrudník s chrbtom podľa plánu. Zhyby išli celkom dobre, ale ešte som cítil piatkový tréning a pred poslednou sériou to chcelo pár minút predýchavania.

Cvičil som sám, lebo Erika mrdlo v krížoch. Celkom na to trpí. Tak šiel na fyzio a tam mu povedali, že pri drepoch príliš zapája spodný chrbát a má buttwink (to by ma zaujímalo, čo by povedali mne ) a že jak si to preťažuje, kompenzuje si to inak a tak sa mu rozbehla ešte aj diastáza (pre tých, ktorí ešte nemali tehotnú manželku, rozjeli sa mu brušné svaly od seba). Tak ho asi čaká nejaká dlhodobejšia rehabka, lebo to sú už celkom vážne diagnózy. Som rád, že VŽDY sa dá dojebať ešte viac

EDIT: joj hej, rannú váhu som nejaký čas nesledoval. Včera som skontroloval, stále 93kg aj napriek vyššiemu príjmu (ale zas nie oveľa vyššiemu) a tvrdším tréningom.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2022 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Drepy so stopkou:

1x6x20kg
1x6x70kg
1x3x120kg belt on
3x6x150kg
+
Lýtka:

4x20

DB tlaky na rovnej:
1x10x30kg
4x10x40kg

Triset
Rozpažovanie JČ:

4x10x12kg
+
Bench press:

4x10x50kg
+
Veslo - kladka:

3x20

Triset ramená a ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cjn2I7yIIaP/

Začal som radšej drepmi. Od pondelka svalovica na kvadráky ako hovado a nohy ťažké, takže mi bolo jasné, že to je zďaleka najťažší cvik, čo ma čaká. Zároveň v snahe zabrániť rozpadu techniky som si dal hneď na začiatku nejaké tie mobilitky a rozhýbania.
Dumkal som aj nad väčším objemom drepov, ale vliezol som pod činku a bolo mi jasné, že takto to stačí Ale drepy ukážkové, na rozdiel od tých čelných ohavností v pondelok Stopky akurátne, hĺbka akurátna, chrbát akurátne rovný, koleno bolelo tak akurát. Spokojnosť. Dokonca som si pri lowbare celkom postrečoval rameno, takže sa s tým dalo trochu lepšie pracovať na tlakoch.
Tlaky celkom fajn. Nešiel som cez 40 kilo, nemalo by to význam - nebolo nikoho, kto by mi to podal, celé tie činky sa aj tak už kývali a hrkotali a celkovo sa s nimi tlačilo chujovo (poznámka: kúpiť nové osky, tieto plastové kupované kvôli cementovým kotúčom sú nahovno). Zvýšil som aspoň objem na 10 opakovaní v sérii. Čo je, myslím, aj celkom pekný výkon takto v strede týždňa po drepoch s boľavým ramenom a nevyspatý, lebo deti sú radosť
Druhý cvik bol superset, teda triset. Rozpažky nasledované ľahkým bench pressom, aby to rameno prežilo bez úhony. No, celkom rachot, na to, aké detské váhy som použil. Ale fungovalo to, sval bol už mŕtvy a toto mu už len zatĺklo pár posledných klinčekov do rakvičky. Výsledkom je ľahúčka svalovka, ktorá by do zajtrajších klikov na bradlách mala prejsť - na kliky som si objednal taký ten opasok na vešanie kotúčov. Už ma nebavili modriny na bedrách po zhyboch a klikoch, keď som na seba vešal kotúče len reťazou. Vyzeral som ako BDSM veterán.
Hlavné som už mal odcvičené, lebo kozy som doplnil ešte o príťahy na kladke. V podstate to boli ako keby facepulls, ale sústredil som sa na prácu lopatiek a sťahoval som to až dole k hrudi. V podstate išlo o counter ku bench pressu, aby som nepreťažoval predok ramena a posilnil si medzilopatkové svaly a tak.


Na záver ešte pumpičky vršku, teda ramien a rúk a tie sa podarili tak epicky, že som neodolal narcistickému pokušeniu a urobil si ešte zopár formofotiek, než navýšim kalórie na 3000 a pochovám tak sixpeky pod hrubou vrstvou tuku a hustým hrudným pralesom. Aby som mal na čo spomínať cez zimu.
Neskromne vyhlasujem, že som spokojný s tým, čo ma zranenia a nedostatok času prinútili urobiť s mojou formou A nakoniec ani tá sila nie je až tak úplne v hajzli, súdiac podľa posledného deadliftu.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt říjen 13, 2022 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

forma skvělá, a ty váhy vůbec nejsou malé... naopak jsou takové akorát, ale ty počty opakování jsou zabijácké :) stopkované dřepy se 150, paráda, desítky s jednoručkami 40?? wtf. o těch ostatních supersetech, desítkách a dvanáctkách, a dvacítkách, ani nemluvím, to je čistý power-crossfit. ale nejlepší je, že tě to baví ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2022 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky Vlku.



Yates rows:
1x6x70kg
6x6x100kg belt on

Superset
Príťahy s oporou:

4x10x60kg
+
Facepulls:

4x20

Superset
Veslo - expander:

4x20
+
Zakopávanie v stoji:

4x20

Kliky na bradlách:
1x6xCarabas
1x6xCarabas + 10kg
1x5xCarabas + 25kg
1x5xCarabas + 40kg
2x5xCarabas + 50kg
1x28xCarabas

Triset ramená ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/Cjs9hXhoe4S/

Dnes len veľmi zľahka. Chystám sa na túru a kemping, tak asi by nebolo úplne ideálne sa zdemolovať. Radšej som vynechal aj deadlift - a dobre som urobil, musím pošetriť silu, aby som nejak dorovnal Kellyho, ten tam nasekal hroznú mordu a budem mať teda čo robiť o týždeň... Uff... Už teraz sa teším
Začal som Yatesovkami, už to bolo celkom dostatočné, ale ešte som tam nahádzal nejaké kladky a gumy v supersetoch a podobne. Nakoniec to ale bola aj celkom drina, ale samozrejme to boli všetko izololované cviky, takže spoko. Spodné chrbty som ušetril, aby som zajtra s báglom neumrel niekde v strede kopca.
Radosť mi urobili kliky na bradlách. Dorazil nový dipovací opasok, takže som sa nemusel omotávať reťazou. Bol som zvedavý, kam sa cca vyšplhám. A tak som postupne prikladal. Top dve série boli s 50 kilami. Viac nešlo, lebo nosnosť opasku je 50 Plus by som asi ani nevládal... Tak som zhodil a dal som si ešte vlastnú váhu do zlyhania. Blbé dve opakovania mi chýbali do 30 reps, ale proste už to nešlo a z opakovania na opakovanie som zhasol jak stará žiarovka. Ale pumpa nenormálna Sranda, že práve takýto dementný cvik, jak ho nenávidím, sa mi zlepšuje...
A potom už len triset, to som sa aj potrápil, lebo nezapisujem úplne všetko. Napríklad dnes - áno, zapísaných 10 opakovaní tlakov jednoručiek mám. Ale 20 upažovaní hneď potom už nie

Spokojný som, taký deloadik raz za čas treba. Dúfam, že ma víkend v lese veľmi nedofakuje, aby som v pondelok mohol rozsekať nohy.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne říjen 16, 2022 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Túra a kemping. Za dva dni cca 30km prevažne lesným terénom, ale našlo sa aj nejaké to stúpanie, ba aj hore zjazdovkou sme šli.
Regenerácia a strava asi taká, ako pri prespávaní v lese. Zajtrajší legday asi nebude veľmi akčný
Samozrejme, neľutujem, bola to pecka, toto je najkrajšie obdobie v roku, les je farebný, nie je ešte zima, ale už toľko neotravuje hmyz. Ani ľudia

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 17, 2022 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Pendulum squat:

4x15x110kg
+
Sissy squat:

4x10x10kg

Superset
Čelné drepy:

4x15x60kg
+
Predkopávanie:

4x30

Superset
Incline DB press:

3x20x20kg
+
Zhyby:

3x12xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cj0hhteIBli/

Dnes snaha o taký stručnejší tréning, som nedospatý po kempovaní. Ako som čakal, nohy neveľmi spolupracovali po aktívnom víkende. Napriek tomu som odmakal to, čo inokedy.
Len to viac bolelo, dlhšie trvalo a viac sa mi chcelo grckať Kúpil som si Monster a dúfal, že ma energeťák trochu nakopne, ale len zvýšil riziko, že si ešte raz pozriem svoj dnešný obed. Hnusná sladká kktina, divím sa, že to niekto pije pravidelne.
Pendulum drepy sú topka, ale dnes ma teda vytrestali. Jednak nohy boli na franforce už po dvoch sérkach, jednak ma zas dobre orezal ten popruh. Možno by nebolo na škodu zohnať si niečo na spôsob strongmanských popruhov na ťahanie vozidiel - samozrejme v nejake light verzii. Alebo to vykoumat s nejakým pevnejším záťažovým opaskom. Podumkám ešte, lebo cvik je bezva, ale je otravné, keď mám po chrbte modriny a zdretú kožu.
Vedel som, že na nejaké váhy to nebude ani pri čelňákoch. Tak som dal len 60kg a zvýšil opakovania na 15. Tiež ppči nápad. Bolo jasné, že to dám, váha komplet detská, ale tie nekonečné objemy... Fuj. Už to vyžadovalo fakt silnú vôľu a sebazaprenie. A do toho predkopávanie To už som sa zas začal dostávať do delíria, tak som vynechal lýtka - tie si odmakali svoje počas víkendu, takže som nemal žiadne výčitky.
A potom už len tlaky a zhyby. Na zhyboch som nemal ani pomyslenie na pridanú váhu, tak len trochu vyššie počty zasa. Ono... chcel som dať aj viac, aj by som vyžmýkal zo seba zo tri opakovania navyše, ale proste nebola vôľa Navyše sa ozval mechúr, ako som ho nalial tým debilným Monsterom. A pretože toaleta jaksi v našom gyme nie je, tak som mal trochu problém Aspoň bola motivácia zrýchliť supersety.
Celkovo dobrý trenál, nohy zajtra budú asi dead... Ale to sa mi deje posledné týždne pravidelne, tak asi fajn
Možno zmením nejak ten legday, je to asi overkill, vkuse sa mi chce bľuť a trvá to dlho. Ono, baví ma to a mám aj progres, ale no, no... Potom trpí zvyšok trenálu, viď zhyby. Tak premýšľam nad nejakým predkopávaním ako predúnavou a potom hackeny/pendulum a čelňáky už bez supersetov.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2022 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Superset
Drepy:

1x6x20kg
1x3x70kg
1x1x120kg belt on
1x1x140kg
1x1x170kg uuuf, ťažké dnes
3x6x170kg
+
Lýtka:

4x20

Superset
Rozpažky JČ:

4x15x20kg
+
Bench press:

4x10x70kg

Superset
Zhyby:

3x10xCarabas + 10kg
+
Chest press:

4x10

Triset ramená a ruky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/Cj5xf4jD84k/

Namotivovaný Vlkom, Magumim a všetkými ľuďmi, čo kedy na tomto svete robili drepy, tešil som sa na drepovčku. Plán bol čokoľvek medzi 3-6 opakovaní so 170kg.
Dal som si ich zase radšej na začiatku, lebo po benchi by to bolo naprd - mal by som potuhnuté ramená, nechcelo by sa mi rozcvičovať a tak
Takže pekne na začiatku, kým som mal motiváciu a chcelo sa mi porobiť aj nejakú mobilitku. Prvá nastreľovacia 170ka bola dosť ťažká. Navyše celkom šok ísť bez stopiek - ale s tými by som to určite nedal, tak som sa ani nepokúšal. Kolenu sa síce ten dynamickejší pohyb veľmi nepozdával, ale celkovo vzaté to zvládlo dosť dobre.
Nohy prekvapili. Síce ešte bola svalovka z pondelka, ale rozhodne zvládajú vyššie počty opakovaní lepšie ako predtým. Vôbec netuhli, proste len som cítil, že postupne im dochádza para. Ale ako sú zvyknuté na 20 opakovaní v sérii, žiadne tuhnutie, prehnaná pumpa alebo laktát sa nekonali Myslím, že keby som sa veľmi hecol a nedbal sa pobľuť, desať opakovaní v jednej sérii by som tam vymáčkol. Takže nohy cajk, klasika najväčším problémom ostal spodný chrbát, nezvyknutý na takýto záhul. Ak sa kus nespamätám počas dneška, zajtra asi kellyho deadliftový spektákl nedorovnám (11x170kg, ak si dobre spomínam).
Ale to nevadí, podeadliftujem o týždeň, základ je, že nohy to zmákli, koleno tiež a ani som nemusel odpískať zvyšok tréningu ako v pondelok, kedy som sa už len motal a odcvičil najnutnejšie.
Nasledovali tlaky v supersete s rozpažovaním. Trochu som pridal na váhach, takže ku koncu to už bolo trápenie. Zábava, ako ma dokáže vytrápiť blbých 70 kilo na tlakoch, keď sa predtým unavím iným cvikom. Ešte aby to urobilo aj nejaký progres v prsných gejnoch. Kadejakí samozvaní fitness guruovia ako grepfruit lover Kai na to prisahajú, tak uvidíme.
Zhyby bezva, dal som si na seba 10 kilovú vestu a robil desiatky. Bolo to tak akurát, len som si samozrejme natiahol ľavý chrbát pod lopatkou hneď v prvej sérii pri nejakom druhom opakovaní, lebo načo sa rozcvičovať. Tak som to dozhyboval cez bolesť, ale večer to bolo hoooodne nepríjemné potom. Dnes ráno už oveľa lepšie, zajtra by to malo byť v cajku a môžem si to pokurviť zas pri inom cviku

Dorazil aj Štúr po dllllhom čase, počítam, že sa potreboval vyrozprávať Potešil ma ešte pred tréningom, lebo povedal "Pepek, čo sa stalo, veď ty vyzeráš, že máš nejaké lýtka!"
Trošku pocvičil, trošku sa rozhýbal, ale hlavne asi prišiel na terapiu. Ale to je fajn, jednak každý sa občas potrebuje vykecať aj niekomu inému, než frajerke, jednak sa mi páči, ako dokáže byť fitko miestom pre sociálne interakcie. Len som ho samozrejme musel tu a tam vykopnúť z lavičky alebo stroja, aby som udržal tempo tréningu Večer miesto proteínu po tréningu som venčil psa, umýval Pepka a snažil sa ho dostať do detskej, aby si ľahol, ale nedbal. On bol napapkaný a spokojný a bolo mu uprdele, že ja spotený a hladný smrdím jak zdochlina a rád by som sa dal dokopy, najedol sa a vychrápal V akom veku cca sa vyvíja empatia?

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 350, 351, 352 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: